Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
بازی عالیه !
سایه ها عالی نورپردازی عالی !
باگ زیادهی هم نداره ، یعنی اصلا پیدا نمیشه...(به جزء چند باگ انیمیشنی و حرکتی)
ولی مرحله عراقش واقعا تو سر بازی زده....افتضاح بود

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
آقا منم این بازی رو امروز گرفتم.3-4 ساعتی هم بازی کردم.واقعا قشنگه:eek:خیلی خوش ساخت شده.یه جو اکشن خیلی زیبا با همون حالت مخفی کاری که مخلوط شدنش واقعا جو خوبی رو رقم زده.خیلی باهاش حال کردم.تنها نقطه ضعف گرافیک هست که نه در حد عالی هست و نه ضعیف.تقریبا متوسط هست.ولی خوب انقدر گیم پلیش قشنگ کار شده که ایراد گرافیک رو آدم یادش میره.
---------------
راستی امین اگر بگم بازیه مزخرفیه چه حالی بهت دست میده:biggrin1::biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
این همه تعریف کردی بعد میگی اگه بگم مزخرفه چه حالی بهت دست میده؟:D نه من مطمئنم بازیه خوبیه! فردام انشالله دستم میرسه....

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
بازی واقعا فوقالعادس من همون روز که لینکش اومد شبش رفتم فروشگاه شهرمون گرفتم بعد 20 دقیقه بازی کردم بد رفتم استخر وقتی اومدم با اینکه جنازه بودم 10 دقیقه بازی کردم ولی دیروز پریروز حسابی بازی کردم یسری مساءل انتگرال بود حل نکردم فردا رو خدا بخیر بگذرونه .........
ولی بازی فوقالعادس مخصوصا لوستر انداختنش...........

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بعد از 4 سال انتظار بالاخره تونستم بازی مورد علاقم رو تجربه کنم.
باید بگم این 5 ساعت و 30 دقیقه ای که صرف تموم کردنش کردم,از بهترین لحظات عمرم بود.
از دیشب تا همین الان طول کشید.الان چشمام رو به زور باز نگه داشتم دارم کامنت میدم.بعدا بیشتر ازش تعریف میکنم!:biggrin1: ولی بازی بی نظیر بود.واقعا ارزش این 4 سال انتظار رو داشت!
Excellent job Ubisoft:love:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
دوستانی که بازی رو تموم کردن، بگید روی چه درجه سختی ای بازی کردید؟ رو کدوم بریم بهتره و طولانی تر میشه؟
آخه 5-6 ساعت واقعا خیلی کمه.:(

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
این همه تعریف کردی بعد میگی اگه بگم مزخرفه چه حالی بهت دست میده؟:D نه من مطمئنم بازیه خوبیه! فردام انشالله دستم میرسه....

نه امین چون میدونم تو عاشقشی اینو گفتم:biggrin1:ولی جدا بازیه فوق العاده ایی.شدیدا دارم باهاش حال میکنم.:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر