Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
با این روش نمیشه تم رو فعال کرد! منم تست کردم باید مستقیم روی هارد ریخته بشه که دردسر داره....
یعنی کلا از روی سی دی هیچ چیزی را نمی شه روی دستگاه کپی کرد؟آخه این کپی هم نمی شه!فقط می زنه میکس مدیا دیسک!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام
شرمنده اینجا می پرسم.من این تم را روی سی دی ریختم و گذاشتم تو دستگاه.می نویسه mix media disk!حالا چه جوری تم را روی دستگاه کپی کنم؟

از طریق CD نمیشه Theme ها رو استفاده کرد و یا اگر Set بشه کامل Set نمیشید.

اگر هم دوست دارید تست کنید توی هارد PC خودتون پوشه هایی به این مسیر درست کنید.
Content\0000000000000000\FFFE07D1\00030000
و اون فایل دانلود شده رو کپی کنید در آخرین پوشه (00030000) بعدش اون رو رایت کنید و بعدش توی درایو کنسول قرار بدید و توی بخش پروفایل خودتون وارد بشید و به گزینه ی (خط) Theme برید و به دنبال نام بازی باشید که اسمش رو میبینید ولی وقتی میخواد نصب ـش کنید، چیزی نمیشه و تصویری تغییر نمیکنه.

باید از روشی که تو پست اول اون تاپیک گفتم استفاده کنید تا بشه Theme ها رو نصب کرد.
که اون هم کابل ترنسفر هارد رو نیاز دارید و نمیشه عادی هارد کنسول رو وصل کرد به PC چون ممکنه که دیگه هارد شناسایی نشه برای کنسول
وقت ندارم وآخر سال هستش، و گرنه یک آموزش برای ساخت کابل ترنسفر هارد میگذاشتم که با کمترین هزینه درست میشه

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
داشتم یک چرخی میزدم ببینم اعضا در مورد این DEMO چی میگند...اکثراً گفتند که بسیار کوتاه بوده.
یکی دو نفر هم گفتد که دیموی ضعیفی بوده و منتظر نسخه ی Full game میمونند.
بقیه هم راضی بودند و یا در حال کف کردن

سایر موارد درگیر رایت و اجرای DEMO بودند

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام دوستان اگر می شه یکی سزیع به این سوال من پاسخ بده:
من الان دمو را از لایو گذاشتم برای دانلود.ولی دو تا نکته هست:
1-من ADSL 512 دارم ولی این خیلی کند می گذره!از ساعت هشت شب گذاشتم برای دانلود الان 18 در صد پر شده!ایراد از چیه؟
2-می شه دانلود را نگه داشت؟یعنی مثلا نگهش دارم و دستگاه را خاموش کنم بعدا دوباره روشنش کنم و ادامه بودم؟وقتی داشتم سرویس facebook را دانلود می کردم یه کاری کردم شد!یعنی خاموش کردم و دوباره روشن کردم از ادامش شروع به دانلود کرد!ولی الان نمی دونم چی کار کردم!یکی لطفا سریع بگه!ایکس باکسم آرکیده.از موقعی که شروع کردم تا الان بالاتر از 44 درجه نرفته ولی باز می ترسم رونش بزارم!اگر می شه یکی از دوستان راهنمایی کنه که چی کار کنم که خاموش کنم و دانلود قطع نشه!و وقتی روشن کردم از هومنجا ادامه بده!PLZ....

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام دوستان اگر می شه یکی سزیع به این سوال من پاسخ بده:
من الان دمو را از لایو گذاشتم برای دانلود.ولی دو تا نکته هست:
1-من ADSL 512 دارم ولی این خیلی کند می گذره!از ساعت هشت شب گذاشتم برای دانلود الان 18 در صد پر شده!ایراد از چیه؟
2-می شه دانلود را نگه داشت؟یعنی مثلا نگهش دارم و دستگاه را خاموش کنم بعدا دوباره روشنش کنم و ادامه بودم؟وقتی داشتم سرویس facebook را دانلود می کردم یه کاری کردم شد!یعنی خاموش کردم و دوباره روشن کردم از ادامش شروع به دانلود کرد!ولی الان نمی دونم چی کار کردم!یکی لطفا سریع بگه!ایکس باکسم آرکیده.از موقعی که شروع کردم تا الان بالاتر از 44 درجه نرفته ولی باز می ترسم رونش بزارم!اگر می شه یکی از دوستان راهنمایی کنه که چی کار کنم که خاموش کنم و دانلود قطع نشه!و وقتی روشن کردم از هومنجا ادامه بده!PLZ....
دوستان شرمنده باز می گم ولی می ترسم کنسولم به فنا بره!لطفا کمک کنید!
ویرایش:ممنون!خودم حلش کردم!

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دمو رو گرفتم و بلاخره بازی کردم، اول که خیلی شدید حالم گرفت آخه 15 ربع هم شد دمو؟ اصلا حال نمیده اونم این حجم حداقل یک کم بیشتر میزاشتن.
ولی در کل چیز منحصر به فردی بود به طور وحشتناک قشنگ بود :love: یعنی هرچی بازی مخفیکاری قدیم کردین بریزین تور.
به نظرم اگر دمو رو بگیرید چیز بزرگی دیدید ولی در کمتر از 15 دقیقه.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ما نیز دمو رو انجام دادیم!
تو این دمو اولین چیزی که توجه آدم رو به خودش جلب میکنه(به غیر از کاشی های دستشویی!:biggrin1:) همون طور که انتظار میرفت انیمیشن های متنوع و بی نقص سم هست!شاید بشه گفت بیشتر از یک دوجین انیمیشن فقط برای Close combat دیدم!(تازه تو دمو!) M&E هم بر خلاف تصور یک عده اصلا باعث آسون شدن بازی نمیشه!بازی رو درجه ی Realistic واقعا لذت بخشه!:cool:
گرافیک هم به نظر من فوق العاده است.مخصوصا نور پردازی و همین طور سایه ها که بی نظیره.
با اینکه Style مخفی کاری به کلی تو این بازی عوض شده ولی من این تضمین رو به شما میدم که بازی هنوز هم به شدت بر پایه ی Stealth جلو میره.
در کل این دمو تونست من رو به عنوان یه طرفداره قدیمیه Splinter cell و Sam fisher راضی نگه داره.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,124
نام
نـــــــویـــــــــد
خُب براي اكثريت و فن هاي اين بازي راضي كننده بوده پس براي ما نيز راضي كننده خواهد بود :biggrin1:
كلا از تريلرها مشخص بود بازي گيم پلي فوق العاده روون و جذاب و بي نقصي داره .

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
992
نام
محسن
تا شب قراره دوستم دمو رو به دستم برسونه شاتها که جالبه ....... رنگ پردازی آبجکتها که خیلی خوفه عمقو کامل نشون میده باید تجربه جالبی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر