Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
میدونم درکش برات سخته ولی منظور اینه که از سازنده ی بازی حمایت بشه!;)
بیخیال رفیق ... :D انقدره عین ما تو خارج از ایران نسخه اروجینال میخرن که جای هممون از سازنده حمایت کردند !:D ما باید از این موقعیت استفاده کنیم :D !

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
این بحث بازیه اورجینال هم واقعا جالب شده.یه عده که میگن ما دزدیم یا شدیدا سوپر مایه دار تشریف دارن یا خیلی سر خوش هستن.آخه من که حقوقم ماهی 200 تومن هست چجوری برم بازی دونه ایی 60 تومن بخرم:mad::mad:
دختردائی بنده تو کانادا ماهی 3 هزار دلار حقوق میگیره.برای اون کاری نداره بره 50 دلار پول بازی اورجینال بده ولی برای ما تو ایران غیرممکن هست.هرموقع درآمد ما جهانی شد انتظار داشته باشین فرهنگمون هم جهانی بشه.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
حالا چرا شماها به خودتون گرفتین!!!:confused:
این دیگه حتی واسه جماعت pirate خور هم یه چیز عادی شده که اگه به یه بازی خیلی علاقه دارن واسه اینکه واسه کار سازنده ی بازی(اینجا Ubisoft) ارزش قائل بشن میرن اورجینال میخرن!!!چیزه پیچیده ای نیست که میاین تفسیر ارائه میدین!!کسی نگفت شما برو اورجینال بخر.کسی هم شمارو سرزنش نمیکنه اگه بری pirate خورش کنی!!!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
این بحث بازیه اورجینال هم واقعا جالب شده.یه عده که میگن ما دزدیم یا شدیدا سوپر مایه دار تشریف دارن یا خیلی سر خوش هستن.آخه من که حقوقم ماهی 200 تومن هست چجوری برم بازی دونه ایی 60 تومن بخرم:mad::mad:
دختردائی بنده تو کانادا ماهی 3 هزار دلار حقوق میگیره.برای اون کاری نداره بره 50 دلار پول بازی اورجینال بده ولی برای ما تو ایران غیرممکن هست.هرموقع درآمد ما جهانی شد انتظار داشته باشین فرهنگمون هم جهانی بشه.
بحث سر این نیست...
من گفتم ارزش داره اریجنال بخریش...دوستمون گفت 5 تومنیش هست چرا 50 تومن؟!
خب آفلاین بازها که همون 5 تومنی رو تهیه میکنند...ولی 100% از همین بچه های بخش 360 وpc کسایی هستن که اریج بخرن!همونطور که اریج mw2 رو خریدن...چون ارزشش رو داشت!

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
بحث سر این نیست...
من گفتم ارزش داره اریجنال بخریش...دوستمون گفت 5 تومنیش هست چرا 50 تومن؟!
خب آفلاین بازها که همون 5 تومنی رو تهیه میکنند...ولی 100% از همین بچه های بخش 360 وpc کسایی هستن که اریج بخرن!همونطور که اریج mw2 رو خریدن...چون ارزشش رو داشت!

این حرفتون درسته.من خودم سر geow2 قصد داشتم برم نسخه ارجینال رو بخرم چون شدیدا ارزشش رو داشت.اما بازم پولم نرسید:(:(:mad:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان چرا اینقدر سر بازی اورجینال و غیر اورجینال بحث می کنید؟؟؟؟؟؟
اونا مارو اینقدر تحریم و تحقیر می کنن:evil::mad: که اینکار ما (یعنی استفاده از بازی های کرک شده و....:cheesygri) در مقابل این کارهایی که اونا با ما می کنن هیچه!!!
پس تا می تونید از این بازی های کرک شده استفاده کنید و لذتشو ببرید.موفق باشید ;)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
چرا یه سری نمیخوان بفهمن!یکی دوست داره که بازی رو ارجینال بخره که 1 داشته باشه 2 از سازنده به شکل درست قدردانی کنه 3 راحت و آسوده بازی کنه بدون دقدقه و لذت ببره.اصلا بحث دزد و دزد بازی چیه این وسط ، نمیدونم

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اونا مارو اینقدر تحریم و تحقیر می کنن:evil::mad: که اینکار ما (یعنی استفاده از بازی های کرک شده و....:cheesygri) در مقابل این کارهایی که اونا با ما می کنن هیچه!!!
پس تا می تونید از این بازی های کرک شده استفاده کنید و لذتشو ببرید.موفق باشید ;)
LOL!!!
دیگه همینمون کم بود که اینجا بحث تحریم و ...کنین!!آقا نکنین این کارارو!!!
صبر کنین بازی بیاد و لذت ببرین.دیگه به اینکه کی اورجینال میگیره و کی کپی چیکار دارین!!؟

alirahati

کاربر سایت
Apr 19, 2006
345
نام
Danial
سلام
اعصاب خودتونو خرد نکنین.این روزها حیفه قدرشون رو بدونین.همین دیروز یکی از بهترین دوستام مرد.حالا دارم حسرت میخورم که چرا همش بحث های الکی میکردیم.

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
درود !

این عکسی که در زیر مشاهده میکنین Theme جدیدی از SC : C هست که میتونین بصورت رایگان از MarketPlace و یا از Web دانلودش کنین !:biggrin1:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
درود !

این عکسی که در زیر مشاهده میکنین Theme جدیدی از SC : C هست که میتونین بصورت رایگان از MarketPlace و یا از Web دانلودش کنین !:biggrin1:

من نمی تونم از لایو استفاده کنم

میشه که با PC دانلودش کنم و بعدش بریزم روی سی دی یا فلش و بعدش ذخیرش کنم روی 360 ؟
اگه میشه لطفا لینکشو هم بزارید:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر