Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
1270.jpg

درود.

چند روز پيش سايت Splintercell.com توسط يك گروه روسي هك شد كه اطلاعات جديدي از اين بازي به بيرون آمده.

به نظر مي رسد Third Echelon با GRU همكاري هايي دارند و قرار است در معاملات اسلحه نيز با هم همكاري كنند. اين قطع نامه مثل اين كه در Dagestan (شهري در جنوب روسيه) انجام مي شود.

اطلاعاتي از دو شخصيت جديد درز كرده كه به شرح زير است:

يك كماندوي سابق ارتش كه Michael A Loskov نام دارد . او پس از مرگ والدينش به دست تروريست ها در St Petersburg زندگي مي كرده. در 18 سالگي به ارتش پيوسته و در ارتش بسيار موفق كار مي كند و در مدت كوتاهي به واحد نيروهاي ويژه مي پيوندد. او همراه با يك تيم نظامي به منطقه Chechen در روسيه فرستاده مي شوند .

در همين عمليات وي و تيمش دستگير مي شوند و دشمنان آنها او را مجبور مي كنند پس از سه روز شكنجه سخت اعدام تمام هم تيمي هايش را نگاه كند . مايكل سرانجام نجات پيدا مي كند و به عمليات ديگر فرستاده مي شود.

شخصيت ديگر كه مشخص شده است Thomas يا جفي Reed است. او سرپرست Third Echelon است. او حرفه خود را در آكادمي نيروي هوايي به پايان مي رساند . پس از اين او به عملياتهاي زميني باز مي گردد و يك سري نبردها را برنامه ريزي مي كند.

اطلاعات جديد ديگري كه امروز آمده مربوط به يك سري PMC ها است كه Black Arrow (تير سياه) نام دارد. اين گروهك توسط يكي از زيرشاخه هاي نظامي آمريكا و فردي به نام Lucius Gallardo حمايت مي شود.

اسلحه اي هم معرفي شده به نام SR-2M. اين اسلحه كوچك ، دقيق و بسيار قوي و خطر ناك است.

طبق منابع ما در Ubi اينها همه مقدمه اي براي يك نمايش بزرگ است. در اين جا سه جبهه بزرگ وجود دارد : Third Echelon ، Black Arrowو Raven كه هر كدام دنبال هدف خواصي هستند. سوال اصلي اين است كه سم فيشر طرف كدام يك از اين سه گروه است؟ . شايد روسيه قصد نابودي Third Echelon را دارد و از سم براي اين كار استفاده مي كند. شايد Raven در واقع شعبه ي روسي Third Echelon باشد. شايد هم همانند Double Agent يك جاسوسي بزرگ در كار باشد.
........................................
با تشکر از حمید رضا.:smile:

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
ووووووااااااااااییییییییی!!!
دارم میمیرم!!!:wallbash:
به خدا این همه که امکانات براش گذاشتن برامون بسه!!!:surrender:
اونا دارن خودشون تقویت می کنن ما رو تو کف می زارن!!!:weightlift:
کی میاد پس این بازی!!!:((

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
موضوع که خیلی پیچیده شد!
ما اینهمه تو گست رکون و هاوکس با pmc میجنگیم حالا داریم میفهمیم که یه زیر سازمانیشون (Black Arrow) داره توسط یه زیر شاخه نظامی آمریکا حمایت میشه؟!
یه چیزی میلنگه!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ووووووااااااااااییییییییی!!!
دارم میمیرم!!!:wallbash:
به خدا این همه که امکانات براش گذاشتن برامون بسه!!!:surrender:
اونا دارن خودشون تقویت می کنن ما رو تو کف می زارن!!!:weightlift:
کی میاد پس این بازی!!!:((
دوست عزیز,بده دارن رو بازی کار میکنن!!!؟:confused:اگه همون سال 2007 میدادن بیرون خوب بود!!!؟:confused:
شخصا حاظرم بازم تاخیر ببینم ولی به شرط اینکه قرار باشه از اونچیزی که در 23 February میاد بهتر بشه.
لطفا گیر الکی ندین.:smile:
مثل اینکه تام کلانسی ایندفعه هم کار خودشو مثل همیشه عالی انجام داده و باز هم با یه داستان سنگین سیاسی روبرو هستیم.منتها ایندفعه خیلی پیچیده تر و زیباتر!:cool:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
امروز داشتم bourn بازی میکردم.:laughing:
متوجه شدم چه شباهتهای خاصی با sc:c داره!!!!!!مخصوصا کول پشتی اش.!
در کل sc:c بازی نو و بسیار جذابی است.ولی نمیدونم چرا وقتی گیم پلی های این بازی رو میبینم یاد bourn میافتم!!!!

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
در کل sc:c بازی نو و بسیار جذابی است.ولی نمیدونم چرا وقتی گیم پلی های این بازی رو میبینم یاد bourn میافتم!!!!
من از روز اول که تریلر جدیده این بازی اومد همچین حرفی زدم.کلی از بچه ها هم بهشون بر خورد.

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
تاخیر اصلی بازی بخاطر این بود که اونا اول کلا مسیر رو اشتباه انتخاب کرده بودند ! دوستانی که پیگیر این بازی هستن حتما یادشونه یه مدت طولانی اصلا از بازی خبری نبود ! و بعدش که ازش خبری شد کلا زیر و رو شده بود (خیلی بهتر شده ) ! ولی ارزش صبر کردنش رو صد در صد داره !

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
دوست عزیز,بده دارن رو بازی کار میکنن!!!؟:confused:اگه همون سال 2007 میدادن بیرون خوب بود!!!؟:confused:
شخصا حاظرم بازم تاخیر ببینم ولی به شرط اینکه قرار باشه از اونچیزی که در 23 February میاد بهتر بشه.
لطفا گیر الکی ندین.:smile:
حد اقل ایکاش یه داستان بلند داشته باشه تا اینقد صبرمون حدر نره..:-"
مثل cod mw2 کوتاه نباشه:mad:
تاخیر اصلی بازی بخاطر این بود که اونا اول کلا مسیر رو اشتباه انتخاب کرده بودند ! دوستانی که پیگیر این بازی هستن حتما یادشونه یه مدت طولانی اصلا از بازی خبری نبود ! و بعدش که ازش خبری شد کلا زیر و رو شده بود (خیلی بهتر شده ) ! ولی ارزش صبر کردنش رو صد در صد داره !
ولی از یه جهت هم ارزش صبر کردن رو داشت...
این آقای نا شناس کجا...:sick:
Splinter-Cell-Game.jpg
آقای سام فیشر با عظمت و فشن کجا...:love:
news_splinter_cell_conviction_comic_con_trailer-8292.jpg
البته حتما کسانی هم وجود دارن که از حالت قبلی آقا سام گل خوششون میاد و من هیچ قصد بی ادبی به اون ها رو ندارم;)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
من از روز اول که تریلر جدیده این بازی اومد همچین حرفی زدم.کلی از بچه ها هم بهشون بر خورد.
دوستان عزیز,شما کار شاقی نکردین که متوجه شباهت این بازی با Bourn شدین.;)
خود سازنده های بازی(دقیق یادم نیست کی) گفتن که برای استایل جدید سم از سه JB الهام گرفتن:
James bond:که معرف حظور همه هست.
Jack bauer: سریال 24...
Jason bourn:...
برای این شباهتش به جیسون بورن بیشتر از بقیه است که هر دو از یه سبک مبارزه به اسم krav maga استفاده میکنن.
حالا شما شباهتشون رو تو کوله پشتیشون(lol)میبینی دیگه بحثش جداست!!!
دوستان این بازی در چه تاریخی منتشر میشه ؟؟؟
23 february.
حد اقل ایکاش یه داستان بلند داشته باشه تا اینقد صبرمون حدر نره..:-"
یادم میاد خود سازنده ها گفتن بازی رو درجه ی سختی نرمال حدود 16-17 ساعت طول میکشه.دقیق یادم نیست کجا خوندم واسه همین منبعی نداره!!!:biggrin1:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
البته چیز های جدید که من دیدم هم همچینا مسیر رو درست نرفتن تقریبا از قیافه بگیر تا گیم پلی و.. Conviction هیچ ربطی به نسخه های پیشین نداره توی دموی E3 که اصلا سم یک دقیقه هم مخفی کاری نداشت همش مردم رو درو کرد، من که بجزء تغییر در ظاهر سم چیز متفاوتی با Ubiday نمیبینیم.(منظورم اینکه تو این مدت بیشتر رو بازی کار کردن و همه چیز رو کنار نزاشتن.)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یادم میاد خود سازنده ها گفتن بازی رو درجه ی سختی نرمال حدود 16-17 ساعت طول میکشه.دقیق یادم نیست کجا خوندم واسه همین منبعی نداره!!!:biggrin1:
من تو چند جا خوندم نوشته بود 12 ساعت گیم پلی داره (که گفته بودن یه نصفه روز تموم می شه) رو نرمال , یکیش هم talkxbox بود.حالا بالاخره کدومه؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر