Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
مگه غیر اینه؟ این تنها بازیکه حتی یک نفر از حضورت با خبر بشه کلکت کندس و کار به الرت ملرت هم نمیکشه :D.
همینوطوره :p
ولی تو hitman blood money اگه یادتون باشه یه تیر میزدی اینقدرآدم میریخت تا افت فریم پیدا میکرد:laughing::laughing:
اصلا دیگه تموم هم نمیشد هرچی میکشتی البته یه چیزی تموم میشد اونم تیر شما بود و health :laughing:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
یه گیم پلی از بازی دیدم خداییش دلم نیومد در موردش اینجا پست ندم:love:
خداییش گیم پلی بازی خیلی گیرا و جذاب بود گرافیک و فیزیک بازی هم خوب بود من که راضی بودم البته مطمئنم از این بهتر هم میشه داستان بازی هم که دیگه اخرشه پس این دفعه هم با یک شاهکار طرفیم من که لحظه شماری میکنم:love:
از وقتی این گیم پلی رو دیدم دیگه هیچ بازی بهم نمیچسبه فقط امیدوارم دوباره عرضه بازی رو عقب نندازن:(

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
درمورد همین صحبت کنید بد نیست. ادامه کار رو بسپرید به دوستان در یوبی :D.
میترسیم بیشتر در موردش بحث بشه داستان بازی رومنس بشه :biggrin1:
یه گیم پلی از بازی دیدم خداییش دلم نیومد در موردش اینجا پست ندم:love:
خداییش گیم پلی بازی خیلی گیرا و جذاب بود گرافیک و فیزیک بازی هم خوب بود من که راضی بودم البته مطمئنم از این بهتر هم میشه داستان بازی هم که دیگه اخرشه پس این دفعه هم با یک شاهکار طرفیم من که لحظه شماری میکنم:love:
از وقتی این گیم پلی رو دیدم دیگه هیچ بازی بهم نمیچسبه فقط امیدوارم دوباره عرضه بازی رو عقب نندازن:(
یه پیشنهاد !!! شما برو اون تریلر گیم پلی Beyond good &evil 2 رو ببین خیلی توپ است :biggrin1:
البته خیلیا بر این عقیده استوارند که این تریلر گیم پلی g&e 2 ریل تایم نیست ولی خیلی باحاله ! البته من هنو گیم پلی SC:C رو ندیدم ولی بهترین گیم پلی این چند وقته دیدم به نظر من همینه که گفتم :biggrin1:

SALADI

کاربر سایت
Sep 27, 2008
214
نام
Ali Ir
آخر تریلری که پخش شد ، نشون داد که سم رو پلیسا محاصره کردن.می گم شاید ببرنش زندان،بعد که از زندان آزاد شد اون سم فیشری بشه که از اول تصاویرشو داده بودن.???

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
آخر تریلری که پخش شد ، نشون داد که سم رو پلیسا محاصره کردن.می گم شاید ببرنش زندان،بعد که از زندان آزاد شد اون سم فیشری بشه که از اول تصاویرشو داده بودن.???
اولا نشون که نداد دستگیر شده دوما سم فیشری که از اول تصاویرشو دادن کدومه دیگه؟! همون تریلر سال 2007 ؟!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
منم یه تریلر دیدم خیلی جالب بودoLO
کفم ریخت!
مخصوصا وقتی کله طرف رو تو توالت سر پایی کوبوند بعد شکست کلی حال کردم
گرافیکش که حرف نداره...اونی که دیدم نسخه 360 بود دیگه:oمن که باور نمیکنم

Noirique

کاربر سایت