Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
بازی قشنگی بود
البته من تا الان Spliter Cell بازی نکرده بودم چون زیاد با سبکش حال نمیکردم گفتم اینو بگیرم.
گرافیک بازی به نظرم نقطه ضعف بازی بود وگرنه گیم پلی خوب بود

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,091
نام
آریا
باز گفتن 4 سال!
میدونم هر چی آدم حرف بزنه ها فایده نداره!
نرود میخ آهنین در سنگ!
لطفآ شما بگو چند سال تا دوستان از گمراهی دربیان !
Double Agent اواخر 2006 عرضه شد و به طور معمول کارهای اولیه همون زمان (یا حتی کمی قبل از اون) روی Conviction شروع شده. اولین بار هم سپتامبر 2006 بود که خبر عرضه یک Splinter Cell اختصاصی برای 360 منتشر شد. دلیل اختصاصی بودن هم دو نکته عنوان شده بود :
1. یک ارتباط قلبی بین کنسولهای مایکروسافت و سری SC وجود داره lol
2. یک پلتفورم خاص به جای چند پلتفورم به سازنده ها اجازه مانور بیشتر روی سخت افزار و ارائه کیفیت بهتر رو میده (مطمئنآ منظور کیفیت بصری هست)
که نکته 2 هم به نظر 90% افرادی که بازی رو امتحان کردن دیده نمیشه.

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
Double Agent اواخر 2006 عرضه شد و به طور معمول کارهای اولیه همون زمان (یا حتی کمی قبل از اون) روی Conviction شروع شده. اولین بار هم سپتامبر 2006 بود که خبر عرضه یک Splinter Cell اختصاصی برای 360 منتشر شد. دلیل اختصاصی بودن هم دو نکته عنوان شده بود :
2. یک پلتفورم خاص به جای چند پلتفورم به سازنده ها اجازه مانور بیشتر روی سخت افزار و ارائه کیفیت بهتر رو میده (مطمئنآ منظور کیفیت بصری هست)
خوب آریا اون قضیه ی کنسل شدنِ SC:C اولیه رو نگفتی! تا اوایلِ 2008 داشتن روش مانور میدادن، بعد به کل کنسل شد و ساختِ بازی از اول شروع شد! دلیلش هم نارضایتیِ فن های SC بود، که البته در این یه مورد، تفاوتی بینِ SC:C کنسل شده و SC:C عرضه شده ندیدم!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,091
نام
آریا
خوب آریا اون قضیه ی کنسل شدنِ SC:C اولیه رو نگفتی! تا اوایلِ 2008 داشتن روش مانور میدادن، بعد به کل کنسل شد و ساختِ بازی از اول شروع شد! دلیلش هم نارضایتیِ فن های SC بود، که البته در این یه مورد، تفاوتی بینِ SC:C کنسل شده و SC:C عرضه شده ندیدم!
خب بحث سر مدت زمانی هست که ساخت Conviction طول کشیده ! ممکنه 30 بار کنسل بشه و از اول ساخته بشه ولی اینها روی مدت زمان ساختش حساب میشه. مثل GT5 که تفاوتهای ریز و درشتی با Prologue داره ولی دلیل نمیشه بگیم ساخت بازی فقط 2 سال هست که شروع شده :D

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوست عزیزی بعد شما پاسختون رو داد!
شما از روزی که نسخه ی کنسل شده،کنسل شد حساب کن تا روز 13 آپریل 2010!
اون موقع تاریخ ساخت بازی بدست میاد!!
خب بحث سر مدت زمانی هست که ساخت Conviction طول کشیده ! ممکنه 30 بار کنسل بشه و از اول ساخته بشه ولی اینها روی مدت زمان ساختش حساب میشه. مثل GT5 که تفاوتهای ریز و درشتی با Prologue داره ولی دلیل نمیشه بگیم ساخت بازی فقط 2 سال هست که شروع شده :D
چقدر تغییرات درشت بود؟اینقدری که گیم پلی رو به کلی عوض کرد و داستان و فیلم نامه رو کامل از اول نوشتن و بازی رو از اول ساختن؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,091
نام
آریا
دوست عزیزی بعد شما پاسختون رو داد!
شما از روزی که نسخه ی کنسل شده،کنسل شد حساب کن تا روز 13 آپریل 2010!
اون موقع تاریخ ساخت بازی بدست میاد!!
ok ! پس از این به بعد هرکی Duke Nukem Forever رو به خاطر مدت زمان طولانی ساختش مسخره کرد , بهش میگیم ساکت ! بازی فقط یه سال و خورده ای هست داره ساخته میشه !! یا GT5 اصلآ زمان زیادی برای ساختش صرف نشده ! چون فیزیک بازی نسبت به Prologue زمین تا آسمون تغییر کرده و از اول کدنویسی شده پس فقط 2 سال هست در دست ساخته !

چقدر تغییرات درشت بود؟اینقدری که گیم پلی رو به کلی عوض کرد و داستان و فیلم نامه رو کامل از اول نوشتن و بازی رو از اول ساختن؟
آره دیگه ! فیلمنامه GT5 عوض شد و قرار شد موشک بذارن بالای ماشینها !
دوست من وقتی میگن بازی قبلی کنسل شده , این طور نیست که کلهم هرچی بوده آتیش زدن و انداختن سطل آشغال. همون مرحله شهربازی Conviction شباهت غیر قابل انکاری به ویدئوی build قدیمی بازی داره. ممکنه ظاهر سم عوض بشه یا تغییراتی توی گیم پلی داده بشه , ولی خیلی چیزها هم ثابت مونده. داستان مطمئنآ فرق زیادی نکرده. همون سم که توی build قبلی باید از مآمورها فرار میکرد , اینجا هم همین کار رو میکنه. همون طور که اونجا توی محیط های شلوغ راه میرفت , اینجا هم میره. چیزی مثل گرافیک هم کاغذ باطله نیست که بگیم توی این 4 سال کنسلش کردن و دوباره نشستن از اول روی گرافیک کار کردن.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دوستان نميدونيد چرا به ما achievement رو درجه ي realistic رو نميده !
فك كنم ديدم واسه يكي از بچه هاي ديگه هم همين مشكل بود.
ممنون

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
ok ! پس از این به بعد هرکی Duke Nukem Forever رو به خاطر مدت زمان طولانی ساختش مسخره کرد , بهش میگیم ساکت ! بازی فقط یه سال و خورده ای هست داره ساخته میشه !! یا GT5 اصلآ زمان زیادی برای ساختش صرف نشده ! چون فیزیک بازی نسبت به Prologue زمین تا آسمون تغییر کرده و از اول کدنویسی شده پس فقط 2 سال هست در دست ساخته !
آره دیگه ! فیلمنامه GT5 عوض شد و قرار شد موشک بذارن بالای ماشینها !
دوست من وقتی میگن بازی قبلی کنسل شده , این طور نیست که کلهم هرچی بوده آتیش زدن و انداختن سطل آشغال. همون مرحله شهربازی Conviction شباهت غیر قابل انکاری به ویدئوی build قدیمی بازی داره. ممکنه ظاهر سم عوض بشه یا تغییراتی توی گیم پلی داده بشه , ولی خیلی چیزها هم ثابت مونده. داستان مطمئنآ فرق زیادی نکرده. همون سم که توی build قبلی باید از مآمورها فرار میکرد , اینجا هم همین کار رو میکنه. همون طور که اونجا توی محیط های شلوغ راه میرفت , اینجا هم میره. چیزی مثل گرافیک هم کاغذ باطله نیست که بگیم توی این 4 سال کنسلش کردن و دوباره نشستن از اول روی گرافیک کار کردن.
داستان که به کلی تغییر کرد!
توی سایت های دیگه هس داستانش که وجه تشابهی نداره به این داستان!:smile:
کلا بازی تغییر کرد نسبت به نسخه ی قبل!قرار بود پلیس دنبال شما بزنه که تو این نسخه نبود و خیلی چیز های دیگه!پس فقط با یک شخصتی عوض کردن نمیشه گفت که سر و تهش رو هم اوردند!وقتی محیط عوض میشه،برای محیط جدید باید گرافیک جدید درست کرد!
اگه اینطوریه که شما میگی که از مامور ها فرار می کرد تو این هم هست من تو مرحله ای فرار ندیدم!بعد از دویدن دنباله قاتل باید از پلیس ها مخفی بشه تا یه ماشین بیاد و سوار بشی!
فرارش کجا بود نمی دونم!
در ضمن در مورد این 4 سال،4 سال کردن دوستان در صفحات قبل گلوشون رو پاره کردند!
بهتر یه نگاهی بکنید!
دوستان نميدونيد چرا به ما achievement رو درجه ي realistic رو نميده !
فك كنم ديدم واسه يكي از بچه هاي ديگه هم همين مشكل بود.
ممنون
آره برا خیلی ها این اتفاق افتاده!
باگه!

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

اریا چرا خودتو الکی خسته میکنی؟ :)

بقول دوستمون :

نرود میخ آهنین در سنگ!

بجای این حرف ها به سوالاتشون پاسخ بده بخصوص خط قرمز:

آنا سم رو میبره پیشه تام!
تام درباره ی چی حرف میزنه؟
اون زنه کیه که اونجا نشسته؟
وقتی سم ویکتور رو آزاد می کنه تو تیتراژ با هم حرف میزنن سم و ویکتور!
ممنون میشم بگین به هم چی میگن!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام
در مورد 4 سال بگم که DA روز 17 اکتبر 2006 ریلیز شد.اگه فردای ریلیز DA هم شروع به ساخت Conviction میکردن تا 13 آپریل 2010 میشد حدود 3 سال و 6 ماه!!
اولین بار هم سپتامبر 2006 بود که خبر عرضه یک Splinter Cell اختصاصی برای 360 منتشر شد.
آریا یعنی میخوای بگی قبل از عرضه ی Double Agent خبر ساخت Conviction رو دادن!!!؟
تا اونجا که من یادمه(نمیگم 100% درسته) بازی حدود 1 ماه قبل از Ubiday 07 خبر ساختش اومد.(اگه من اشتباه میکنم تصحیح کن!)
پ.ن:این هم بگم که خودم از این تغییرات راضی نیستم.فقط تحمل شنیدن (مثلا)انتقاد الکی رو ندارم!(این قسمت ربطی به حرفای آریا نداره!)
خوب اون زنه رییس جمهور بود دیگه !!
اون زنه , رئیس جمهور بود!!:biggrin1:
والا من که از همون اولم گفتم 5سال طول کشیده خورده گرفتن که چرا گفتی 5سال.اصلا فوقش 4سال طول کشیده.4سال مدت زمان بسیار زیادیه برای ساخت یه بازی.بعد که دوستان متوجه شدن 4سال زیاده گفتن 4سال طول نکشیده و مدت زمانی که صرف ساخت و کنسل شدنش هست حساب نکردن.حالا چرا حساب نمیکنن جای بسی سوال داره:confused:
حالا خوبه من واسه تو یکی جداگانه حساب کردم و بهت گفتما!!!:biggrin1: باز داری حرف خودتو میزنی!

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
والا من که از همون اولم گفتم 5سال طول کشیده خورده گرفتن که چرا گفتی 5سال.اصلا فوقش 4سال طول کشیده.4سال مدت زمان بسیار زیادیه برای ساخت یه بازی.بعد که دوستان متوجه شدن 4سال زیاده گفتن 4سال طول نکشیده و مدت زمانی که صرف ساخت و کنسل شدنش هست حساب نکردن.حالا چرا حساب نمیکنن جای بسی سوال داره:confused:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
قول داده بودم که دیگه نیام توی تاپیک!:D
باز اومدم میبینم همون اشه و همون کاسه!:D
اقا ول کنید تو رو خدا بازیتونو بکنید!:D
u.s.a جون شما هم که این جا 4-5 نفر خود کشی کنن باز حرف خودتو میزنی!:biggrin1:
این هم بگم که خودم از این تغییرات راضی نیستم.فقط تحمل شنیدن (مثلا)انتقاد الکی رو ندارم!
زدی تو خال سینا!:D

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
حالا خوبه من واسه تو یکی جداگانه حساب کردم و بهت گفتما!!!:biggrin1: باز داری حرف خودتو میزنی!

قربونت برم اصلا همون 3سال و 6ماهی که خودت گفتی.بحث ما سر 4ماه نیست که.اصلا 3 سال.خوبه؟3سال زمان زیادیه دیگه:biggrin1:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,907
نام
کیارش
بالاخره توفیق شد ما این بازی رو بازی کنیم.
این ها بازی رو اینهمه پولیش کردند و تاخیر انداختند شد این ، نمیکردند چی میشد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر