Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
فصل الخطاب 3

TCSCELL
اگه مشکلت این تغییر هست که خُب این که اصلا مشکلی نیست!شما خوشت نمیاد از این تغییرات.هیچ کس هم انتظار نداشت که با این همه تغییری که Ubisoft انجام داد همه ی فن ها با هر سلیقه ای راضی باشن!بالاخره یه عده راضی و یه عده ناراضی هستن!
آره دقیقا. من به عنوان طرفدار بازی از این تغییرات راضی نیستم، خودتم گفتی، حتما نباید همه خوششون بیاد.
این Gadgetها چیز جدیدی نیستن.تو شماره های قبلی هم بودن.چطور اونجا استفاده کردنشون روند مخفی کاری رو مختل نمیکرد ولی اینجا بازی رو میکنه MW2!!؟
برای اینکه در بازی های قبلی همیشه راه بهتر و جذاب تری برای کشتن دشمنا تعریف شده بود، یعنی آنچنان احتیاجی به این Gadget ها پیدا نمیکردیم یا بهتر بگم از طریق مخفی کاری و بدون اینکه احتیاجی به اینا پیدا کنیم راحت دشمنا رو میکشتیم.(جایی که آب هست تیمم باطله)
خُب مسلما این کاریه که نمیتونی تو این شماره انجام بدی اونم به خاطر اینکه اصلی ترین و دوست داشتنی ترین مشخصه ی گیم پلی بازی که همین کندیش بوده رو دقیقا برعکس کردن!و سرعت حالا شده اصلی ترین مشخصه ی بازی!
خب متاسفانه من نمیتونم با چنین چیزی کنار بیام. بازی ای که چهار شماره ی قبلیش کند و با یه گیم پلی کاملا متفاوت با این شماره بودن... خب مطمئنا من نمیتونم خودمو با یه SC سرعتی وفق بدم.
از نظر من زمانی ضعف محسوب میشه که نتونه یه چیز قابل قبول به آدم تحویل بده!نتونه ایده هایی که داشته رو خوب پیاده کنه!و خود بازی گند بزنه!که مطمئنا از نظر من Conviction همچین وضعیتی نداره!
این نظر توـه و کاملا محترمه. ولی متاسفانه من چنین نظری ندارم، انتظارات من از این بازی بسیار بالاتر از این حرفا بود...
من خدایی نکرده منظورم تو نبودی.بالای کامنتمم گفتم که دارم کلی میگم.در مورد تو من حدس میزنم هنوز همون انتظاری رو داری (یا بهتر بگم هنوز همون طوری بازی میکنی)که 4 شماره ی قبل رو بازی میکردی و انتظارت از Stealth همونه.که خُب تا عوضش نکنی(نمیگم باید عوضش کنی.خودت بهتر میدونی که باید چه کار بکنی) همین وضعیت وجود داره!(منظورم عدم ارتباطت با بازی هست.نه اینکه تو مثلا طرف نادرست بحث باشی و من طرف درستش!)
منم نگفتم منظورت من بودم، من اون مطلبو در مورد خودم گفتم، یعنی اونطوری نیستم که توانایی یا حوصله ی مخفی کاری رو نداشته باشم.
آره دقیقا همینطوریه. من گیم پلی چهار شماره ی قبلی رو به این بازی ترجیح میدم. در واقع نمیتونم با این بازی کنار بیام یعنی باهاش نمیتونم ارتباط برقرار کنم...
مثلا تو داری یه چیز برگر میخوری,نمیای که پنیرشو در نظر بگیری بعد بگی:این ساندویچ چرا اینقد کمه!!! خو نگاه میکنی میبینی عوضش یه همبرگر داره کلی گوجه و خیارشور و ... داره!(به جانه خودم مسخره نمیکنم.مثال واضح تر از این به ذهنم نرسید!)اون Story mod اش اگه کوتاهه(که باز اگه منطقی فکر کنی میبینی یکی از دلایل زود تموم شدنش اینه که بازی سریع شده.شاید اگه همین مپ ها رو میخواستی با سبک قبلی ها بری دو برابر این زمان طول میکشید!)عوضش قسمت های دیگه ای داره که پکیج رو ارزشمند میکنه!
اتفاق خیلی مثال خوبی هم زدی و من میتونم از همین مثال استفاده کنم تا حرفمو بهتر بفهمونم.
ببین به نظر من Story Mode ـ بازی که خط داستانیش حساب میشه کل مجموعه ی این چیز برگر رو تشکیل میده و مثلا نوشابه یا دِسِر بقیه ی قسمت های بازی(مثلا Deniable OPS و Co-Op) رو تشکیل میدن. در واقع نوشابه یا دسر رو برای سیر شدن نمیخوری، برای سیر شدن چیز برگر رو میخوری. در واقع تو این بازی چیز برگر در حکم Single Player هست که حتما باید مصرف بشه، تو اول از همه و بدون اینکه Single رو بازی کرده باشی(چیز برگر رو خوره باشی) نمیری مثلا Deniable (یا همون نوشابه) رو انجام بدی (بخوری)، چون سیر نشدی...
امیدوارم متوجه منظورم شده باشی سینا...

توی پست قبلیم هم گفتم، من زمان خط داستانی بازی های قبلی رو در نظر میگیرم و زمان خط داستانی این بازی رو باشون مقایسه میکنم، هر وقت اسمی از خط غیر داستانی اونا بردم بله، اونوقت میتونیم حرف از Deniable یا Co-Op (خط غیر داستانی) این بازی بزنیم ولی الان ما داریم در مورد خط داستانی این بازی و شماره های قبلش صحبت میکنیم نه چیز دیگه.

پ.ن: والا من هر کسی رو دیدم گفت بازی کوتاهه! فقط تو و یه دوست دیگه هستید که میگید کوتاه نیست و الّا همه دارن میگن بازی کوتاهه، خب حتما کوتاهه دیگه، همه که بیخودی متفق القول یه حرفی رو نمیزنن که. باید قبول کرد که بازی به شکل ناامید کننده ای کوتاه و بی سر و ته هست، اگه یه ژانر دیگه بود مثلا FPS ، میشد گفت که چون کوتاهه عیبی نداره، ولی 5 ساعت خط داستانی برای یه بازی Stealth واقعا فاجعه انگیزه.
پ.ن 2: مثلا MW 2 درسته کوتاهه ولی باز با این حال ارزش تکرار رو داره، این بازی با وجود کوتاه بودن بدبختانه ارزش تکرار هم آخه نداره! (این نظر شخصی من بود)
پ.ن2:آرش تو هنوز این سوال منو جواب ندادی
والا نمیدونم چی بگم سینا... درسته که DA تکراری شده بود، بازم میشد ازش یه شاهکار ساخت. من تا الان بازی نساختم و بازی ساز نیستم که بدونم چطوری و با چه ایده هایی میشه یه بازی رو از حالت تکراری خارج کرد. این دیگه به نبوغ و ایده ی سازنده ها برمیگرده که چطوری بتونن از تکراری شدن یه عنوان پیش گیری کنن و حتی ازش یه شاهکار بسازن.

پ.ن: متاسفانه الان من حضور ذهن ندارم که بازی های زیادی رو نام ببرم که 2-3 تا شماره ازشون عرضه شده باشه و در شماره ی بعد هم شاهکار باشن، اینایی که تو ذهنم هست تا 2 شماره بیشتر پیش نرفتن و مطمئنم اگه بگم میگی تا 2 شماره بیشتر پیش نرفتن و در نتیجه تکراری نشدن، ولی به هر حال اگه بخوام نام ببرمشون، مثلا همین MW 1 و MW 2. سازندگان بازی انقدر نبوغ و ایده داشتن که به آسونی تونستن از تکراری شدن یه شاهکار جلوگیری کنن و یه عنوان بسیار خوب دیگه که MW 2 باشه رو خلق کنن. یا مثلا Mass Effect 1 و Mass Effect 2. ببین شماره ی 2 چقدر پیشرفت نسبت به نسخه ی اول داره.
خب خوشبختانه یادم افتاد:
یا مثلا سری The Elder Scrolls، تا قبل از Oblivion سه شماره ازش اومده بود بیرون، ولی دیدی که Oblivion چه شاهکاری از آب درومد؟ یا مثلا Fallout، شماره ی سوم با اینکه بعضی طرفدارا رو راضی نکرد ولی یه بازی خیلی خوب بود.
اینو هم مجبور شدم بگم، فقط برای اینکه بحث بهتر باز بشه میگم، لطفا فن بوی های عزیز نهایت سوء استفاده رو نبرن:
مثلا همین رقیب این بازی رو نگاه کن، هر شماره اگه بگیم بهتر نمیشه مطمئن باش بدتر هم نمیشه، چرا؟ چون سازنده ها با ایده هاشون نمیذارن که بازی نسبت به شماره ی قبلش افت کنه.

اینا رو گفتم که جواب سوالتو داده باشم، یعنی میخوام بگم که همیشه ایده هایی وجود دارن که از تکراری شدن یه عنوان جلوگیری کنن. حالا این ایده ها اگه تو سازندگان Conviction وجود نداشته دیگه این مشکل خودشونه...
امیدوارم جواب سوالتو گرفته باشی، از این بهتر نمیتونستم جواب بدم.

=======
ramin9072
ولی انیمیشن night vision خیلی بد بود کلرو میداد بالا خاموش کلرو میداد پایین روشن !
این توی شماره های قبلی هم بود، البته اونوقت یه نوع Goggle خدا بیامرز دیگه بود نه این Sonar Goggle مزخرف. اگه سم دستش گیر نبود با دست بالا و پایینیش میداد، ولی وقتی درگیر بود یا به لوله ای چیزی چسبیده بود با سر بالا و پاینش میداد.

=========
hamidrezaN93
اما یه چیزی که رو اعصابه مکالمات و دیالوگ های دشمنان هستش.خدایی این جمله ها رو چند هزار بار تو بازی شنیدید؟
I will Find you-I kill you-you cant hide forever
شدیدا تایید میشه. منم به همین نکته اشاره کرده بودم.

eleboys

کاربر سایت
Dec 17, 2009
22
دوستان تورو خدا دعوام نکنید ولی یه سوال داشتم همه جای این فروم رو گشتم آخرش فکر کنم اینجا با ربط ترین جا باشه که می تونم مطرحش کنم (البته تو بخش مشکلات هم مطرح کردم:-")....

من امروز یه بازی SplinterCell گرفتم اما وقتی میزارم تو کنسول فقط محیط نمایش فیلم باز میشه و آرم XBOX360 رو نمایش میده و کلا با دیسک بازی مثل فیلم رفتار می کنه....

فکر کردم شاید فریمور دستگاهم قدیمیه و ویو های جدیده این بازی (این فکر خودم بود) با Abg هم چک کردم و تو همون چک اول <splitdvd wave3 and wave4> رو می نویسه که یعنی ویو بازی 3 یا 4 یا 5 یا 6 (طبق پست اول)

خلاصه راهنماییم کنید مشکلم از چی می تونه باشه؟ (راستی فیرمور سیستمم خیلی هم قدیمی نیست فکر کنم ixtreame 1.6 بود دیگه همون که قبل از none stealth و LT اومد...

ممنونم

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
دوست من اینطور نیست ببین اگه نظر خیلی مخالف باشه یعنی‌ آدم بیاد یه گیر الکی‌ بده.آره آدم ناراحت می‌شه.اما ایشون دارن منطقی‌ بحث می‌کنن. نمی‌شه که ما بیایم داخل تاپیک یه بازی فقط به‌ به‌ و چه چه بشنویم اگه اینطوریه دیگه اسمش تاپیک نیست.
ایشون نظرشون بحث کردنه و دنبال بحث منطقی هم هستن ولی هنوز جواب این پست سینا رو که همش از خودشون نقل قول شده رو ندادن!
اگه بحث منطقی اینه که طرف بیاد هرچی میخواد باره بازی کنه بعدش بره واقعا ما ایرانیا اند منطق هستیم!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
بنده چون واقعا دوست ندارم تاپیک به کجک بره دیگه ادامه ندادم.شما و دوستت هم فکر کن من جوابی نداشتم.امین جان باهام صحبت کرد و ازم پرسید منم بهش پاسخ دادم.قبلا هم گفتم با هرکسی مثل خودش برخورد میکنم.و به کسی که ذره ایی نمیخواد از تعصباتش دست بکشه بحث نمیکنم.دوستانی مثل آرش - امین - کاپیتان - علی و ... بیان ازم بپرسن منم با تمام وجود بهشون جواب میدم.اما شما و اون دوستت هیچ کاری باهاتون ندارم.
خوش باشید.

آخرین ویرایش:

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
اولا یکم ادب چاشنی کارت کنی بد نیست.
دوست عزیز خواهش میکنم خودتون صفحه های قبل این تاپیک رو قبل از این که شما وارد بحث بشید رو نگاه کنید بعدآ در مورد ادب افراد قضاوت کنین
سیناجان و بقیه دوستان داشتن خیلی منطقی و در نهایت احترام با هم بحث میکردن(هر چند نظرات مخالفی داشتن)
شما خودت یه نگاه به پست هات بکن:
شما باید به متخصص مراجعه کنید.:biggrin1:
بنده هم گفتم هر وقت سلامتش رو بدست بیاره جوابش رو میدم.
متاسفانه فاقد سلامت کافی هستی.:biggrin1:
آدمی که نمیخواد بفهمه-نمیفهمه
کسی از ادب حرف میزنه که خودش احترام دیگران رو نگه داره وقتی شما میاید به افرادی که مخالفتون هستن این حرف ها رو میزنی چه انتظاری داری؟؟
ببخشید نمیخوام تاپیک رو منحرف کنم ولی نمیتونستم چیزی نگم
پ.ن:
من به بازیهای خلی از این بهتر مثل عنوانهای انحصاری درجه یک ps3 هم انتقادم رو کردم.این بازی که دیگه پیش اونا اصلا به حساب نمیاد.:biggrin1:
بالآخره واسه معروف شدن توی یک سایت آدم نیازمنده یک سری کار ها رو انجام بده.

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
دوست عزیز خواهش میکنم خودتون صفحه های قبل این تاپیک رو قبل از این که شما وارد بحث بشید رو نگاه کنید بعدآ در مورد ادب افراد قضاوت کنین
سیناجان و بقیه دوستان داشتن خیلی منطقی و در نهایت احترام با هم بحث میکردن(هر چند نظرات مخالفی داشتن)
شما خودت یه نگاه به پست هات بکن:
کسی از ادب حرف میزنه که خودش احترام دیگران رو نگه داره وقتی شما میاید به افرادی که مخالفتون هستن این حرف ها رو میزنی چه انتظاری داری؟؟
ببخشید نمیخوام تاپیک رو منحرف کنم ولی نمیتونستم چیزی نگم
پ.ن:بالآخره واسه معروف شدن توی یک سایت آدم نیازمنده یک سری کار ها رو انجام بده.
گفتم که-با هر آدمی مثل خودش برخورد میکنم.بله آرش هم داشت نظر مخالف میداد-ولی خوب بخاطر رفاقتی که با آرش داره نتونست به اون هم مثل من بتوپه.آره من میخوام معروف بشم.:biggrin1:به خدا نمیدونم بهت چی بگم.من به اندازه کافی بچه های خوب اینجا رو میشناسم و با همشون دوست هستم.بازم میگم-اون جناب هم دلش خوش باشه که من جواب نداشتم بدم.اتفاقا امین جان هم اومد با همدیگه تو پیام خصوصی صحبت کردیم و سوالاتی ازم پرسید و منم با حوصله تمام جوابش رو دادم.من با افرادی که تعصب کورشون کرده هیچ بحثی ندارم.من ایراداتم رو به بازی گرفتم.در ابتدا هم نوشتم به نظر من.ولی خوب چون تاپیک ارث بابای بعضیهاست اومدن دخالت کردن در نظر من.اون آقائی که در شماره های قبلی sc کارهائی نظیر-استراق سمع-هک کامپیوتر-از کارانداری مثلا یه سیستم-یا خنثی سازی بمب رو ندیده-
حتما به متخصص احتیاج داره.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آرش:
برای اینکه در بازی های قبلی همیشه راه بهتر و جذاب تری برای کشتن دشمنا تعریف شده بود، یعنی آنچنان احتیاجی به این Gadget ها پیدا نمیکردیم یا بهتر بگم از طریق مخفی کاری و بدون اینکه احتیاجی به اینا پیدا کنیم راحت دشمنا رو میکشتیم.(جایی که آب هست تیمم باطله)
حرفت در مورد شماره های قبل کاملا منطقی.قبول.ولی اگه ازشون استفاده هم میکردی که نمیشد گفت اکشن شده!

اتفاق خیلی مثال خوبی هم زدی و من میتونم از همین مثال استفاده کنم تا حرفمو بهتر بفهمونم.ببین به نظر من Story Mode ـ بازی که خط داستانیش حساب میشه کل مجموعه ی این چیز برگر رو تشکیل میده و مثلا نوشابه یا دِسِر بقیه ی قسمت های بازی(مثلا Deniable OPS و Co-Op) رو تشکیل میدن. در واقع نوشابه یا دسر رو برای سیر شدن نمیخوری، برای سیر شدن چیز برگر رو میخوری. در واقع تو این بازی چیز برگر در حکم Single Player هست که حتما باید مصرف بشه، تو اول از همه و بدون اینکه Single رو بازی کرده باشی(چیز برگر رو خوره باشی) نمیری مثلا Deniable (یا همون نوشابه) رو انجام بدی (بخوری)، چون سیر نشدی...
امیدوارم متوجه منظورم شده باشی سینا...

توی پست قبلیم هم گفتم، من زمان خط داستانی بازی های قبلی رو در نظر میگیرم و زمان خط داستانی این بازی رو باشون مقایسه میکنم، هر وقت اسمی از خط غیر داستانی اونا بردم بله، اونوقت میتونیم حرف از Deniable یا Co-Op (خط غیر داستانی) این بازی بزنیم ولی الان ما داریم در مورد خط داستانی این بازی و شماره های قبلش صحبت میکنیم نه چیز دیگه.
کاملا متوجه منظورت شدم.خُب آرش من هم نگفتم خط داستانی بازی کوتاه نیست!قبول دارم خط داستانی کوتاهه ولی نه 5 ساعت که نمیدونم چی شده جدیدا همه به عدد 5 علاقه پیدا کردن!5 ساعت و 5 سال و ... من گفتم پکیج کوتاه نیست!
در ضمن اون پستی هم که از من از تاپیک PC نقل قول کرده بودی در جواب کسی بود که گفته بود بازی همش 5 ساعته!!حرفی از خط داستانی نزده بود!!تو پست قبلیم هم گفتم اونجا اونهارو گفتم چون همه اطلاعاتشون در حد ما نیست.اونجا قصدم اطلاع رسانی بود!
پ.ن: والا من هر کسی رو دیدم گفت بازی کوتاهه! فقط تو و یه دوست دیگه هستید که میگید کوتاه نیست و الّا همه دارن میگن بازی کوتاهه، خب حتما کوتاهه دیگه، همه که بیخودی متفق القول یه حرفی رو نمیزنن که. باید قبول کرد که بازی به شکل ناامید کننده ای کوتاه و بی سر و ته هست، اگه یه ژانر دیگه بود مثلا FPS ، میشد گفت که چون کوتاهه عیبی نداره، ولی 5 ساعت خط داستانی برای یه بازی Stealth واقعا فاجعه انگیزه.
پ.ن 2: مثلا MW 2 درسته کوتاهه ولی باز با این حال ارزش تکرار رو داره، این بازی با وجود کوتاه بودن بدبختانه ارزش تکرار هم آخه نداره! (این نظر شخصی من بود)
با پارا گراف اول حرفت موافقم به شرطی که اینهارو بکنی خط داستانی.البته میدونم منظورت همون خط داستانی هست ولی یکم غلط انداز میشه!
در مورد پاراگراف دوم,تو هم اولین کسی هستی(حالا اولی نه ولی جزو اولی ها)که میگه بازی ارزش تکرار نداره.که خُب بازم برمیگرده به اینکه با بازی ارتباط برقرار نکردی.وگرنه آدم اگه ارتباط بر قرار کنه بدتر از Conviction رو هم چندین بار تموم میکنه.
والا نمیدونم چی بگم سینا... درسته که DA تکراری شده بود، بازم میشد ازش یه شاهکار ساخت. من تا الان بازی نساختم و بازی ساز نیستم که بدونم چطوری و با چه ایده هایی میشه یه بازی رو از حالت تکراری خارج کرد. این دیگه به نبوغ و ایده ی سازنده ها برمیگرده که چطوری بتونن از تکراری شدن یه عنوان پیش گیری کنن و حتی ازش یه شاهکار بسازن.

پ.ن: متاسفانه الان من حضور ذهن ندارم که بازی های زیادی رو نام ببرم که 2-3 تا شماره ازشون عرضه شده باشه و در شماره ی بعد هم شاهکار باشن، اینایی که تو ذهنم هست تا 2 شماره بیشتر پیش نرفتن و مطمئنم اگه بگم میگی تا 2 شماره بیشتر پیش نرفتن و در نتیجه تکراری نشدن، ولی به هر حال اگه بخوام نام ببرمشون، مثلا همین MW 1 و MW 2. سازندگان بازی انقدر نبوغ و ایده داشتن که به آسونی تونستن از تکراری شدن یه شاهکار جلوگیری کنن و یه عنوان بسیار خوب دیگه که MW 2 باشه رو خلق کنن. یا مثلا Mass Effect 1 و Mass Effect 2. ببین شماره ی 2 چقدر پیشرفت نسبت به نسخه ی اول داره.
خب خوشبختانه یادم افتاد:
یا مثلا سری The Elder Scrolls، تا قبل از Oblivion سه شماره ازش اومده بود بیرون، ولی دیدی که Oblivion چه شاهکاری از آب درومد؟ یا مثلا Fallout، شماره ی سوم با اینکه بعضی طرفدارا رو راضی نکرد ولی یه بازی خیلی خوب بود.
اینو هم مجبور شدم بگم، فقط برای اینکه بحث بهتر باز بشه میگم، لطفا فن بوی های عزیز نهایت سوء استفاده رو نبرن:
مثلا همین رقیب این بازی رو نگاه کن، هر شماره اگه بگیم بهتر نمیشه مطمئن باش بدتر هم نمیشه، چرا؟ چون سازنده ها با ایده هاشون نمیذارن که بازی نسبت به شماره ی قبلش افت کنه.

اینا رو گفتم که جواب سوالتو داده باشم، یعنی میخوام بگم که همیشه ایده هایی وجود دارن که از تکراری شدن یه عنوان جلوگیری کنن. حالا این ایده ها اگه تو سازندگان Conviction وجود نداشته دیگه این مشکل خودشونه...
امیدوارم جواب سوالتو گرفته باشی، از این بهتر نمیتونستم جواب بدم.
خُب اول در در مورد MW1 و MW2 که هنوز خیلی اختلاف نظر وجود داره.جای بحثشم اینجا نیست!ولی در مورد دو مورد اولت بگم که (البته خودت هم میدونی.دارم توضیح واضحات میدم)سه شماره ی اول واقعا هر سری پیشرفت زیادی داشت و کاملا کیفیت خودشو حفظ کرد!فقط شماره ی 4 بود که کمی افت داشت که شاید,شاید به دلیل گذر از نسل قبل به نسل جدید بود.
متاسفانه چون من RPG باز نیستم و تا حالا سری TES رو بازی نکردم(شامل Oblivion هم میشه)نمیتونم نظری بدم که تا چه حد درسته!!
همین طور Fallout هم من چون شماره های قبلی رو بازی نکردم(همین جدیده رو هم بازی نکردم)نمیتونم در بارش نظر بدم.ولی سر شماره ی سوم هم حتی تو همین سایت بازخوردهای خیلی متفاوتی رو شاهد بودیم که یک طرف میگفت تغییرات خوبی دادن!!یک طرف هم میگت ما از اون قدیمی ها بیشترخوشمون میومد و حتی نظرات رادیکالی تر!!!
میخوام بگم این همیشه هست.
در مورد MGS کاملا باهات موافقم و حرفی هم نیست.متاسفانه SC کسی مثل کوجیما رو پشتش نداره!ولی یکم هم بی انصافی هست که اینو میگی.MGS خیلی به داستانش استوار هست و هر شماره به غیر از یه داستان که همه رو درگیر میکنه المان های گیم پلی اش تغییر خاصی نمیکنن.فقط هر دفعه چیز های جدیدی بهش اضافه میشه.
در آخر هم بگم جواب سوالمو گرفتم ولی قانع نشدم.این که این ایده ها تو سازنده ی Conviction وجود نداشته که نیست.وجود داشته ولی هر ایده ای یه عده رو خوشحال میکنه و یه عده رو ناراحت.هیچ وقت مطلق نیست.حالا ایده های سازنده ی Conviction یکم از حد معمول ناراضی بیشتر داره(اگه به عنوان یه عنوان یه Sequel بهش نگاه کنم نه یه Reboot,من هم ناراضی هستم)
در آخر میگم.آرش,همونطور هم که قبلا به خودت گفتم من هم با این تغییرات موافق نبودم و نیستم و احتمالا نخواهم بود.من و تو نظراتمون در مورد سری نگم دقیقا ولی تا حد خیلی زیادی یکی هست و مثل همه.ولی فرقمون اینه که من دارم سعی میکنم خودمو با این تغییرات (نه با ایرادهاش.دوستان دیگه بد برداشت نکنن)وفق بدم که تو اینکار رو نمیکنی.همین.تازه اگه اینجا بعضی ها جنبشو داشتن من مواضع تند تری هم میگرفتم ولی هنوز سر حرفم هستم که بعضی ایرادایی که گرفته میشه غیر منطقی هست و اگه تا یکسال دیگه هم باشه من جوابشو میدم.یعنی اگه سال دیگه هم یکی بیاد بگه بازی 5 سال داشت ساخته میشد و چمیدونم مثل قبلی ها معما نداشت من جوابشو میدم.
ولی اگه یکی بیاد بگه گرافیک خوبی نداشت,هوش مصنوعی باگ داشت,خط داستانی کوتاه بود,دشمنا هی فحش میدادن,من از شماره های قبل بیشتر خوشم اومد و... من مخلصشم هستم و ازش حمایت هم میکنم.

آخرین ویرایش:

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
من نمیدونم چرا این بازی رو بعضیها با MW2 مقایسه میکنن ! این چه ربطی داره اصلا ! یعنی هر بازی تفنگ داشته باشه باید با MW2 مقایسه شه ؟
یک بازی تو سبک SC مثال بزنید !

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,121
خیلی خوشحال اومدم یه چیزی بگم ولی با این وضع تاپیک میترسم جنازه ام رو تحویل بگیرم:biggrin1:
میخواستم بگم اتفاقا این تغییر تو گیم پلی خیلی خوب بوده البته اگه شما اول طرفدار داستان بازی باشید نه اینکه اول علاقمند به سبک سری بازیهای SC باشید بعد داستان.چون اگه کسی از اول بازی کرده مثل این میمونه که داره زندگی یه شخصی رو جلو میبره که قبلا تو سازمان جاسوسی بوده با کلی امکانات و میتونسته حسابی مخفی کاری کنه اما حالا تقریبا امکاناتی نداره ولی هنوز با توجه به اینکه یه حرفه ایه هست هنوز هم میتونه تا حدودی مثل قبل بره جلو ولی بدون امکانات هر از گاهی درگیری اجتناب ناپذیره.پس به نظر من خیلی غیر منطقی هست وقتی یکی میگه من از شکم مادرم فن این بازی بودم و الان نا امید شدم چون به نظرم یک چیز خیلی طبیعیه که این نسخه با سری های قبل فرق کنه

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
با پارا گراف اول حرفت موافقم به شرطی که اینهارو بکنی خط داستانی.البته میدونم منظورت همون خط داستانی هست ولی یکم غلط انداز میشه!
درسته، منظورم همون خط داستانی بود.
خُب اول در در مورد MW1 و MW2 که هنوز خیلی اختلاف نظر وجود داره.جای بحثشم اینجا نیست!
درسته، خب حالا تو به جای MW بذار مثلا GoW...
من RPG باز نیستم و تا حالا سری TES رو بازی نکردم(شامل Oblivion هم میشه)نمیتونم نظری بدم که تا چه حد درسته!!
نه من مطمئنم درسته. Oblivion به نظرم جزء Top 5 ـ این نسله... از هر کس هم بپرسی که RPG باز باشه فکر کنم به احتمال 90 درصد این موضوع رو تایید میکنه.
من نمیدونم چرا این بازی رو بعضیها با MW2 مقایسه میکنن ! این چه ربطی داره اصلا ! یعنی هر بازی تفنگ داشته باشه باید با MW2 مقایسه شه ؟
یک بازی تو سبک SC مثال بزنید !
الان شما مقایسه ای بین این دو بازی میبینی؟! نه، واقعا؟:smile:
گفتم اگه اسم MW رو بیارم دردسر ایجاد میشه... من این بازی رو با MW 2 مقایسه نکردم چون خودم دارم میبینم سبکشون زمین تا آسمون فرق داره.
مثال زدم، کلا بازی درخشان تو این سبک زیاد نداریم وگرنه بیشتر نام میبردم.
پس به نظر من خیلی غیر منطقی هست وقتی یکی میگه من از شکم مادرم فن این بازی بودم و الان نا امید شدم چون به نظرم یک چیز خیلی طبیعیه که این نسخه با سری های قبل فرق کنه
منم نگفتم تغییر نکنه. تو پستای قبلیم به اندازه ی کافی در این مورد بحث کردم...
این دو تا رو بیخیال افت هم کرده بودن:D crash مثال بزن مثلا:D (چمدونم)
ای بابا عجب گرفتاری شدیما!:D همون Crash خب...:D

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
من اولین شماره sc بازی کردم . به غیر از گرافیکش که بیشتر به بازی های 2 سال پیش می خوره با همه چیزش حال کردم !:biggrin1:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
بنده بخاطر لحن بدم از دوستای عزیز یعنی-سینا- sam.fisher -lenok13-leery
و سایر دوستانی که ناراحتشون کردم عذر میخوام و همشون رو میبوسم:biggrin1:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
درسته، خب حالا تو به جای MW بذار مثلا GoW...
اگه منظورت God Of War هست که باو دیگه خیلی بی ربطن!!:biggrin1:
اگه منظورت Gears Of War هست که اونم مثل MW هنوز توش اختلاف نظر هست!:biggrin1:
نه من مطمئنم درسته. Oblivion به نظرم جزء Top 5 ـ این نسله... از هر کس هم بپرسی که RPG باز باشه فکر کنم به احتمال 90 درصد این موضوع رو تایید میکنه.
:arrowd:
:biggrin1: :biggrin1:

بنده بخاطر لحن بدم از دوستای عزیز یعنی-سینا- sam.fisher -lenok13-leery
و سایر دوستانی که ناراحتشون کردم عذر میخوام و همشون رو میبوسم:biggrin1:
من هم همینجا اگه توهینی کردم عذر میخوام.:smile:
خبری از دی ال سی جدید بازی نشده؟!
امشب باید بیاد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر