Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دلاور-من میانگین رو از gamerankings در آوردم :-"بازم ضایع شدی:biggrin1:
شما باید به متخصص مراجعه کنید.:biggrin1:این اسمش آزادی عمل نبود.این اسمش مسخره بازی و فاجعه ایی بنام conviction بود.بازی ایی که هیچ فرقی با شوتر نداشت.فقط بکش برو جلو.خود سازنده ها اومدن میگن ما میخواستیم بازی رو سرعتی بسازیم بعد تو داری برای خودت شر و ور میگی.
اوال مشکل توئه که منبعت رو اعلام نمیکنی!!
و باید اعتراف کنم یه تنه حریف شما نمیشم!!!
حالا خوبه بالای 10 صفحه است خودم دارم همینارو میگما!!این اومده داره حرف خودمه به خودم تحویل میده!!!!
.من اومدم نظر شخصیم رو گفتم.اولش هم نوشتم به نظر من.که متاسفانه اون جناب فاقد فهم کافی بوده.من میگم از شماره های قبلیش خیلی خیلی بیشتر خوشم اومده.به نظرت این اشکال داره؟
ببین قبل از شما هم یه عده اومدن نظر شخصیشونو گفتن کسی باهاشون کاری نداشت.ولی شما اومدی مهمل بافتی!!!
خو اگه راست میگی اینارو جواب بده ها:
بس کن دیگه!!! هی 5 سال 5 سال میکنه!!!!میخوای بگی بازی از موقعی که CT ریلیز شد داره روش کار میشه!!!! ؟؟
خُب پرفسور شما به ما که تا حالا Splinter Cell بازی نکردیم چندتا از معماهایlol شماره های قبل رو بگو تا ما ندانسته از دنیا نریم!!!:lol::lol:
ایضا چندتا بمبی هم که خنثی کردی بگو تا اون هم مشکلی ایجاد نکرده!!! البته به جز آخر DA!
که مطمئنم جوابی براشون نداری!!!!
......................
چرا اکثر سایتها به اویل 5 لقب ناامید کننده ترین بازی سال رو دادن؟ب
سورس معتبر!!!! از رو معده حرف نزن!!!
ایول.پس پیشگو هم بودی و ما خبر نداشتیم.:biggrin1:نگفتم حالت بده.:biggrin1:
احتیاج به پیشگویی نیست!!مدارکشو بالا گذاشتم!!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
خوشحال میشم با دوستانی که ادب و نذاکت دارن بحث میکنم.:love:ببین علیرضا سر تاپیک bc2 هم من گفتم من نمیخوام خدائی نکرده دوستانی که از بازی لذت میبرن رو ناراحت کنم.من اومدم نظر شخصیم رو گفتم.اولش هم نوشتم به نظر من.که متاسفانه اون جناب فاقد فهم کافی بوده.من میگم از شماره های قبلیش خیلی خیلی بیشتر خوشم اومده.به نظرت این اشکال داره؟
من میگم این شماره برای من اصلا بازی خوبی نبود.این اشکال داره؟حرفت هم کاملا درسته.هر دوی این بازی ها رو باید مخفی کاری بری.منم تا اونجائی که تونستم مخفی رفتم.اما من دارم میگم روند کلی بازی سرعتی هست.همونطور که خود سازنده ها گفتن.بازی یک ضرب آهنگ بسیار بالا و سرعتی داره.دقیقا مثل یک بازی شوتر.چرا اکثر سایتها به اویل 5 لقب ناامید کننده ترین بازی سال رو دادن؟بخاطر این که اونم به همین درد دچار بود.اونم شده بود شوتر.دقیقا عین sc.
من فقط منتظرم که اگر امسال conviction به عنوان ناامید کننده ترین بازی سال انتخاب شد محکم بزنم تو دهن اونائی که از داشتن اپسیلونی شعور بی بهره هستن.
دیگه شرمندمون نکن(:biggrin1:)لطف داری ... نه بحث دیگه بالاخره فروم هست و جای تبادل نظر ، شما میگی من میگم ، ممکنه نظرات و سلیقمون متفاوت باشه ، ولی با دلیل حرف میزنیم ... البته ببین من نتونستم سریهای قبل Splintercell رو تجربه کنم ولی شنیدها از طرف دوستانی که سریهای قبل رو بازی کردن میگه اون جذابیت شمارهای قبل مثل Pandora Tomorrow رو نداره اونم نه زیاد ولی در حد خودش (باز میگم این نظر بیشتر دوستامه نه همه ، ولی من چون بازی نکردم نمیتونم نظری بدم) ... ولی میدونی چیه من خودم شخصا با باز گذاشتن عنصر Action در سری بازیهایی که بر پایه مخفی کاری بوده مخالفم ، همونطور که به نظر من "Action" بودن MGS4 باعث جذب مخاطب بیشتر میشه ، ولی همین اکشن بودن هیچ جذابیتی به بازی اضافه نمیکنه مگه مثلا در صحنه های خاصی که جزو Game Play اصلی نباشه اونم به صورتی که باعث بالا رفتن هبجان بازی بشه (مثل زمانی که در MGS آخر بازی با اُتاکان سوار موتور میشیم و تیراندازی و اینا میشه) منظورم چنین قسمتهایی از بازی هست ... بگذریم ادامه حرفم(:biggrin1:) ، همین نظر رو هم در مورد سری SplinterCell دارم ، بنظرم اینطور بازیها فقط و فقط بر پایه "مخفی کاری" باشه خیلی بیشتر برای مخاطب تازه اون بازی جذابیت داره.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دلاور-من میانگین رو از gamerankings در آوردم :-"بازم ضایع شدی:biggrin1:
شما باید به متخصص مراجعه کنید.:biggrin1:این اسمش آزادی عمل نبود.این اسمش مسخره بازی و فاجعه ایی بنام conviction بود.بازی ایی که هیچ فرقی با شوتر نداشت.فقط بکش برو جلو.خود سازنده ها اومدن میگن ما میخواستیم بازی رو سرعتی بسازیم بعد تو داری برای خودت شر و ور میگی.

خوشحال میشم با دوستانی که ادب و نذاکت دارن بحث میکنم.:love:ببین علیرضا سر تاپیک bc2 هم من گفتم من نمیخوام خدائی نکرده دوستانی که از بازی لذت میبرن رو ناراحت کنم.من اومدم نظر شخصیم رو گفتم.اولش هم نوشتم به نظر من.که متاسفانه اون جناب فاقد فهم کافی بوده.من میگم از شماره های قبلیش خیلی خیلی بیشتر خوشم اومده.به نظرت این اشکال داره؟
من میگم این شماره برای من اصلا بازی خوبی نبود.این اشکال داره؟حرفت هم کاملا درسته.هر دوی این بازی ها رو باید مخفی کاری بری.منم تا اونجائی که تونستم مخفی رفتم.اما من دارم میگم روند کلی بازی سرعتی هست.همونطور که خود سازنده ها گفتن.بازی یک ضرب آهنگ بسیار بالا و سرعتی داره.دقیقا مثل یک بازی شوتر.چرا اکثر سایتها به اویل 5 لقب ناامید کننده ترین بازی سال رو دادن؟بخاطر این که اونم به همین درد دچار بود.اونم شده بود شوتر.دقیقا عین sc.
من فقط منتظرم که اگر امسال conviction به عنوان ناامید کننده ترین بازی سال انتخاب شد محکم بزنم تو دهن اونائی که از داشتن اپسیلونی شعور بی بهره هستن.در کل حرف کلی من این هست.این بازی یک بازی بسیار خوب بود-اگر اسمش splinter cell نبود.یعنی اگر یک بازی جدید بود-یک شاهکار بود.اما وقتی اسم اونو داره یدک میکشه میشه فاجعه.دقیقا مثل اویل 5.اویل هم یک شوتر دلچسب بود.ولی وقتی اسم اویل اومد کنارش شد فاجعه.

ایول.پس پیشگو هم بودی و ما خبر نداشتیم.:biggrin1:نگفتم حالت بده.:biggrin1:
من فهمیدم تو چت هست.دیگه هم هیچ جوابی بهت نمیدم.پس بیخود خودتو خسته نکن..خوب میشی.:biggrin1:
آقا بیخیال بحث با این آقا شوید!خوب شما از SC:C خوشتان نیامد,نتوانشتید مخفی کاری بروید یا هر چیز دیگری,خوب خوشتان نیامد!خیلی ها از جمله خود من از این بازی خوشمان آمده بود و کاملا هم توانستیم با مخفی کاری بازی را انجام بدهیم!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,148
نام
حسین
آقا بیخیال بحث با این آقا شوید!خوب شما از SC:C خوشتان نیامد,نتوانشتید مخفی کاری بروید یا هر چیز دیگری,خوب خوشتان نیامد!خیلی ها از جمله خود من از این بازی خوشمان آمده بود و کاملا هم توانستیم با مخفی کاری بازی را انجام بدهیم!
فروم مگه ماله تو هست؟اینجا جای بحث هست.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
شما خوشت اومد طبقه یه سری دلایل اون آقا بدش اومد طبقه یه سری دلایل اینجا هم تاپیک هرکی‌ هم میاد نظرشو با توجه به دلایل خودش میگه. شما دلیلی‌ داری بگو اون جناب هم دلیلی‌ دارن میگن اونوقت ماها هم تصمیم میگیریم، که تصمیمات کی‌ منطقی‌ تره:smile:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
شما خوشت اومد طبقه یه سری دلایل اون آقا بدش اومد طبقه یه سری دلایل اینجا هم تاپیک هرکی‌ هم میاد نظرشو با توجه به دلایل خودش میگه. شما دلیلی‌ داری بگو اون جناب هم دلیلی‌ دارن میگن اونوقت ماها هم تصمیم میگیریم، که تصمیمات کی‌ منطقی‌ تره:smile:
بله فروم جای بحثه ولی نه چرت و پرت.
یکی بیاد یه همچین حرفایی(همونایی که سینا بالای صفحه نقل قول کرده و جوابی براشون نمیبینیم!) در مورد بازی مورد علاقه شما بزنه خوده شما چیکار میکنید؟!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
یکی بیاد یه همچین حرفایی(همونایی که سینا بالای صفحه نقل قول کرده و جوابی براشون نمیبینیم!) در مورد بازی مورد علاقه شما بزنه خوده شما چیکار میکنید؟!
فعلا شما دارین آسمون ریسمون میبافین!

میانگین بازی شده 87 که نشون دهنده یک عنوان درجه یک نیست!
بازی هم کوتاهه و دوستان عزیزم که فرق گیم پلی مفیدو با بقیه بخشا نمیدونن!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,148
نام
حسین
اولا یکم ادب چاشنی کارت کنی بد نیست.
آدمی که هنوز نمیدونه اویل 5 سال پیش ناامید کننده ترین بازی سال شده احتیاجی نداره که من بخوام بهش جواب بدم-و یا منبع براش بزارم.میزارم تو بی خبریش بمونه و حال کنه.بنده هم گفتم هر وقت سلامتش رو بدست بیاره جوابش رو میدم.
بنده توهین هم نکردم.اولش هم نوشتم به نظر من.ولی ظاهرا بینائیت رو از دست دادی.

اگه یادت نیست,من برات یادآوری میکنم!تاپیک Battlefield: Bad Company 2 VS Call of Duty: Modern Warfare 2
شما همین حرفارو زدین و خود من دیدم که هیچ کس جواب درستی به شما نداد!!!
پس چقدر خوبه که خودتون هم کاری رو که از نظر خودتون خوب نیست انجام ندین!!!!
من هنوز جوابی برای سوالهام نگرفتم!!!!
اگه جواب دادی که دادی!!!اگه ندادی یعنی خودت از همونایی که ازشون ایراد میگرفتی هم بدتری!

اگر من دیگه جوابی به تو دادم پام رو تو این سایت نمیزارم.اون پستی که از من گذاشتی چه ربطی داره؟این بازی چه داره؟امتیازهای خیلی بالائی گرفته؟یا خیلی با اقبال مواجه شده؟گرافیک خیلی خفنی داشته؟یا صداگذاری شاهکاری داشته؟هوش مصنوعی خوبی داشت؟یا همشون عین بوقلمون بودن. این بازی چه داشته؟
.آرش که خودش فن درجه یک sc هست-اونم از این شماره بدش اومد.تو فقط میخوای نظر خودت رو به زور به دیگرون بچپونی.جواب سوالاتم نمیدم.چون سوال نبود..اراجیف بود.هروقت خوب بشی جوابت رو میدم.
البته بهتون حق میدم .من نمیدونم اگر امثال شماها بازیهایی مثل gow3 - heavy rain بازی میکرد-دیگه حتما خودش رو میشکت.اگر اونا بازین این چی بود؟خدا داند

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
جناب ایالات متحده,شما این پستت رو یادته؟
فقط یه سوال از اساتید.لطفا جواب ما نوبها رو بدید.:biggrin1:آمار و ارقام psn - live که مهم نیست.!نقد سایتهای معتبر مهم نیست.!امتیاز سایتهای معتبر مهم نیست.!تعریف و تمجید نقادها مهم نیست.!مقایسه بازیهایی دیگه با این بازی برای تبلیغ عنوان خودشون مهم نیست.!(نمونش همین moh که کلا به صورت ییهویی :biggrin1:یادش افتاد باید جنگاش مدرن بشه.فروش افسانه ایی مهم نیست.!من فقط یه سوال دارم.
پس چی مهم هست؟:biggrin1::biggrin1::confused:
لطفا جواب بدید.ما تکلیفم خودمونو بدونیم.
اگه یادت نیست,من برات یادآوری میکنم!تاپیک Battlefield: Bad Company 2 VS Call of Duty: Modern Warfare 2
شما همین حرفارو زدین و خود من دیدم که هیچ کس جواب درستی به شما نداد!!!
پس چقدر خوبه که خودتون هم کاری رو که از نظر خودتون خوب نیست انجام ندین!!!!
من هنوز جوابی برای سوالهام نگرفتم!!!!
اگه جواب دادی که دادی!!!اگه ندادی یعنی خودت از همونایی که ازشون ایراد میگرفتی هم بدتری!!!

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
دوست من اینطور نیست ببین اگه نظر خیلی مخالف باشه یعنی‌ آدم بیاد یه گیر الکی‌ بده.آره آدم ناراحت می‌شه.اما ایشون دارن منطقی‌ بحث می‌کنن. نمی‌شه که ما بیایم داخل تاپیک یه بازی فقط به‌ به‌ و چه چه بشنویم اگه اینطوریه دیگه اسمش تاپیک نیست.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,148
نام
حسین
دوست من اینطور نیست ببین اگه نظر خیلی مخالف باشه یعنی‌ آدم بیاد یه گیر الکی‌ بده.آره آدم ناراحت می‌شه.اما ایشون دارن منطقی‌ بحث می‌کنن. نمی‌شه که ما بیایم داخل تاپیک یه بازی فقط به‌ به‌ و چه چه بشنویم اگه اینطوریه دیگه اسمش تاپیک نیست.
عزیزم:biggrin1:خودت رو ناراحت نکن:biggrin1:متاسفانه 1000 هزار سال هم بگی آدمی که نمیخواد بفهمه-نمیفهمه.من به بازیهای خلی از این بهتر مثل عنوانهای انحصاری درجه یک ps3 هم انتقادم رو کردم.این بازی که دیگه پیش اونا اصلا به حساب نمیاد.:biggrin1:حالا اگر مثل بعضی از بازیها همینجوری 9 یا 10 ردیف کرده بود-آدم دلش نمیسوخت.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
البته بهتون حق میدم .من نمیدونم اگر امثال شماها بازیهایی مثل gow3 - heavy rain بازی میکرد-دیگه حتما خودش رو میشکت.اگر اونا بازین این چی بود؟خدا داند

ترو خدا چیز دیگه مثال بزن که بد تر از این نشه!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,148
نام
حسین
ترو خدا چیز دیگه مثال بزن که بد تر از این نشه!
:biggrin1::biggrin1:خیلی باحال گفتی صدرا.:biggrin1::biggrin1:خودمم ترسیدم که بگم.
ولی خوب دلم رو زدم به دریا.:biggrin1:بعدشم آخه یه جوری دارن میگن-انگار مثل اون بازیا زرت زرت 10 یا 9 گرفته.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آدمی که هنوز نمیدونه اویل 5 سال پیش ناامید کننده ترین بازی سال شده احتیاجی نداره که من بخوام بهش جواب بدم-و یا منبع براش بزارم.میزارم تو بی خبریش بمونه و حال کنه.بنده هم گفتم هر وقت سلامتش رو بدست بیاره جوابش رو میدم.
ملاک شما برای ناامیدکننده ترین بازی سال حرف یکی دو تا سایته!!؟که تازه همون یکی دو تا سایت رو هم منبعی ندادی!!!تو واسه اثبات به من نباید لینک بدی,این وظیفت هست وقتی خبری رو اینجا میگی لینک خبر رو هم بدی!!!!
اگر من دیگه جوابی به تو دادم پام رو تو این سایت نمیزارم.اون پستی که از من گذاشتی چه ربطی داره؟این بازی چه داره؟امتیازهای خیلی بالائی گرفته؟یا خیلی با اقبال مواجه شده؟گرافیک خیلی خفنی داشته؟یا صداگذاری شاهکاری داشته؟هوش مصنوعی خوبی داشت؟یا همشون عین بوقلمون بودن. این بازی چه داشته؟
.آرش که خودش فن درجه یک sc هست-اونم از این شماره بدش اومد.تو فقط میخوای نظر خودت رو به زور به دیگرون بچپونی.جواب سوالاتم نمیدم.چون سوال نبود..اراجیف بود.هروقت خوب بشی جوابت رو میدم.

ببین اگه جوابی داشتی میدادی!!تو این 10 صفحه ی اخیر با چندین نفر بحث کردم بدون کوچکترین توهینی!تو اصلا نمیدونی من دارم چی میگم!!!مگه من از ایرادایی که به بازی گرفتی حرفی زدم!!!
تو گفتی:
اینم از این عنوان انحصاری اونم بعد از 5 سال کار.
آخه کجا 5 سال رو بازی کار شده!!!؟؟ خو خودت یکم فکر کن(گرچه میدونم فاقدشی!)CT سال 05 اومده.یعنی از اون موقع دارن رو Conviction کار میکنن!!!؟خُب چه انتظاری از آدم داری!!!من 10 صفحه است دارم خودمو جر میدم باز تو میای میگی 5 ساله دارن روش کار میکنن!!
نه معمایی توش بود
آخه کجا شماره های قبل معما داشتن!!!؟خُب بگو ما هم بدونیما!!؟
تو شماره های قبلی چقدر بایدبمب خنثی میکردیم
شماره های قبلی سره جمع چندتا بمب خنثی کردیم!!!؟
..............
واقعا نمیدونم با چه رویی میای اینطوری حرف میزنی در حالی که از جواب دادن به چند تا سوال پیش پا افتاده عاجزی.برا تو که نه ولی برای خودم متاسفم که دارم با کسی مثل تو بحث میکنم که حرف خودش رو هم نمیتونه واسش دلیل بیاره!!!!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
بابا حالمو دارین بهم میزنین.
هی به خودم میگم ایرانی ها با ادبن ، چیزی به نام فرهنگ و احترام به هم رو درک میکنن.
باور کنین یکی بیاد به بازی محبوب من کلی بد و بیراه بگه ، با دلیل "احترام" جوابشو میدم ، شماها دیگه شورشو در آوردین ، دوتا بحث میکنن یکی میاد یه پارازیت میندازه بسه دیگه ...ایرانی بودن خودتون رو اینطور نشون ندین .. بخدا هیچکدوم از این کدورتها بدردتون نمیخوره اونم سر چی ... یه بازی ویدئویی ، بخدا ارزش نداره به خاطر یه گیم "رفاقت ها" از بین بره ، بعد حسرت الکی هدر رفت عمرتون رو میخورین پس خواهشا کافیه دیگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر