Sony: شما می توانید یک PS4 به علاوه FIFA 14 را ارزانتر از یک Xbox One تهیه کنید

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
53958896420094254816.png

همانطور که می دانید کمپانی مایکروسافت برای افرادی که Xbox One را پیش خرید کرده اند، یک عدد نسخه دیجیتالی رایگان FIFA 14 را در نظر گرفته است.
وبسایت GameSpot از Fergal Gara که معاون رئیس کمپانی SCE UK می باشد سوال کرد که نظر ایشان پیرامون این دو خرید کریسمس چیست؟ و آقای Gara از موفقیت های PlayStation 4 گفتند:
صادق باشیم ما دیگر به دنبال قبول پیش خریدها نیستیم و آمار آن حتی الان نیز بسیار بالا می باشد. ما فعلا بر روی ارزش تمرکز خواهیم کرد و کارهای زیادی برای یک بازی در دنیای PS4 می توانیم انجام دهیم.
آقای Gara پیرامون DR جدید Gamestop گفتند:
آنقدر که من درک می کنم شما می توانید یک PS4 به علاوه FIFA 14 را ارزانتر از یک Xbox One تهیه کنید. این روزهای مثال های متفاوتی برای این واقعیت می توان زد. حال قیمت PS4 باشد یا محتویات بی نظیر که در PS4 در نظر داریم.
ایشان در آخر اشاره پیرامون صحبت های Andrew House بعد از Gamescom که خطاب به مایکروسافت بود کردند و گفتند:
میدانید، رقابت زیادی در بازار موجود است. ما همه حیواناتی هستیم که رقابت می کنیم. همه می خواهیم بهترین ها را برای گیمرها به ارمغان بیاوریم اما بخشی از شغل این است که در رقابت پیروز شوید. این حس خوبی است که جلوتر از دیگران باشید.
نظر شما پیرامون صحبت های ایشان و آمار یک میلیون پیش خرید PS4 چیست؟!
playstationlifestyle

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
همه مشکلات و بحثا از جایی شروع میشه که فن های رقیب میان میگن که ایکس باکس مارو راضی نکرده,چرا باید بخریم!
نمیدونم به زبونه فارسی بگم? فرانسوی بگم? گینه بیسائویی بگم? که مهم کسای دیگه ای هستند که باید راضی بشن,راضی شدنه بقیه 1 قرون اهمیت نداره!

وسلام

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
946
نام
کیوان
الان توی این دو سال گذشته بازیه انحصاریه بزرگی برای XB360 منتشر شده؟ ولی در مقابل هنوز عناوین بزرگی مثل GT - Byond - The Last of Us هستن که حتی هنوز منتشر نشدن. این ها برای حداقل من مهمه!
وقتی فورزا موتوراسپورت 4 رو تو انحصاریها حتی خوب هم حساب نمیکنید ولی GT رو انحصاری کبیر و بزرگ و شاهکار حساب میکنید نشون میده که نباید با شما بحثی کرد. نکته دوم هم که LAST OF US منتشر شده لطفا جمله رو اصلاح کن.
ماکرو رسما یک سال و نیمه چیزی عرضه نکرده
هیلو 4 و فورزا هورایزون هم کشکن؟!

آخرین ویرایش:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
خیلی تیغمون زده>:) اونی که تیغ میزنه سونی هست که ملت 100 اشلوق میدن پا 1 دونه بازیش . یا قیمت یه کنسول نو میدن پا دسه دوم کپی خورش
نسل بعد که کپی نشه فن بودن بعضی هارو میبینیم :))

- - -ویرایش - - -

وقتی فورزا موتوراسپورت 4 رو تو انحصاریها حتی خوب هم حساب نمیکنید ولی GT رو انحصاری کبیر و بزرگ و شاهکار حساب میکنید نشون میده که نباید با شما بحثی کرد. نکته دوم هم که LAST OF US منتشر شده لطفا جمله رو اصلاح کن.
در عالی بودن فورزا شکی نیست ولی بحث ساپورت کردنه که ماکرو رسما یک سال و نیمه چیزی عرضه نکرده در مقابل tlou , bts .gt6.و....

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
این دوستانی که میگن کینکت داره، مگه ما مایکرو رو مجبور کردیم که کینکت بزاره تو جعبه؟
باندلش نمیکرد 100 دلار ارزون تر میفروخت.

باندلش نمیکرد بیشتر از 100 دلار کمتر میوفتاد! از قیمت پلی4 هم کمتر میشد

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
این دوستانی که میگن کینکت داره، مگه ما مایکرو رو مجبور کردیم که کینکت بزاره تو جعبه؟
باندلش نمیکرد 100 دلار ارزون تر میفروخت.

من چن صفحه ی قبل هم گفتم...انتظار نداشته باشین تا ابد گیمینگ به همین شکل مرسوم پیش بره سونی توی همه یموارد یه شرکتیه که میچسبه به سنت...یه چیزی که خوب باشه رو ول نمیکنه هی سعی میکنه همونو بهینه و بهترش کنه ولی مایکو سیاستش فرق داره ! بنظر من اگه کینکت درست روش سرمایه گذاری بشه و خوب هم ازش استفاده بشه بهمراه Illumi Room میتونه بترکونه و به یه چیز خیلی عالی تبدیل بشه ... واسه ی اینکه ببینیم شکست خورده یا نه این نسل زوده اواخر نسل بعد و اوایل نسل بعدتر معلوم میشه که کینکت مذخرف بوده یا نه باید دید مایکرو چه میکنه

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
من چن صفحه ی قبل هم گفتم...انتظار نداشته باشین تا ابد گیمینگ به همین شکل مرسوم پیش بره سونی توی همه یموارد یه شرکتیه که میچسبه به سنت...یه چیزی که خوب باشه رو ول نمیکنه هی سعی میکنه همونو بهینه و بهترش کنه ولی مایکو سیاستش فرق داره ! بنظر من اگه کینکت درست روش سرمایه گذاری بشه و خوب هم ازش استفاده بشه بهمراه Illumi Room میتونه بترکونه و به یه چیز خیلی عالی تبدیل بشه ... واسه ی اینکه ببینیم شکست خورده یا نه این نسل زوده اواخر نسل بعد و اوایل نسل بعدتر معلوم میشه که کینکت مذخرف بوده یا نه باید دید مایکرو چه میکنه
اگه کینکت پتانسیل تغییر صنعت گیمینگ رو داشت تو همین 3-4 سال که از عرضه اش میگذره این کار رو میکرد.
حتما دلیلی داره که فقط 30% کسایی که x360 داشتن کینکت خریدن.
حتما سازنده ها دیدن که پتانسیل نداره که براش بازی های AAA نساختن. نهایت استفاده کینکت تو بازی های AAA که خود مایکرو پابلیشر بوده، فرمان صوتی و عوض کردن جهت دوربین بوده.
پ.ن. : این بحث اصلا به این تاپیک ربطی نداره و این اخرین پست من درباره این بحث در این تاپیک هست.
خودتم میدونی این دستگاه پتانسیلش بیشتر از این حرفاس
biggrin1.gif
دستگاهی که واسه درمان سرطان و کلی چیزای دیگه استفاده میشه , مطمئنن میتونن ازش چیزای خوفی درآورد...
منتها جای سختش اینجاست که سازنده ها ام تو اینکه چطور بشه بدون رابط (موس یا کنترلر) بازی کرد , مشکل دارن...و گرنه اگه دستگاه بیخود یا چرتی بود فک نمیکنم کوجیما و سازنده های دیگه ازش تعریف میکردن....بخودی خود دستگاه خوبیه , اینکه چطور ازش استفاده بشه هنوز مشکله...امیدوارم این نسل مایکرو با باندل کردنش بتونه یه بازی خوب ارائه بده ؛ یه چیزی شبیه به پروژه ی مایلو که همه تو E3 کف کرده بودن...مطمئنن میتونن چنین چیزی رو درست کنن مسئله فقط زمانه!
تازه پروژه ی اسپارک هم هست دیگه
biggrin1.gif

من دارم میگم مایکرو که خودش این وسیله رو اختراع کرده بود نتونست ازش استفاده بکنه، سازنده های Third Party پیش‌کِش.
درمان سرطان؟؟؟ WTF؟؟؟
اینکه دستگاه خوبیه توش شکی نیست ولی به درد گیمینگ(هاردکور) نمیخوره. تو صنایع رباتیک خیلی میشه ازش استفاده کرد.
پ.ن.(2): مجبور میکنید آدمو جواب بده!:d

آخرین ویرایش:

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
اگه کینکت پتانسیل تغییر صنعت گیمینگ رو داشت تو همین 3-4 سال که از عرضه اش میگذره این کار رو میکرد.
حتما دلیلی داره که فقط 30% کسایی که x360 داشتن کینکت خریدن.
حتما سازنده ها دیدن که پتانسیل نداره که براش بازی های AAA نساختن. نهایت استفاده کینکت تو بازی های AAA که خود مایکرو پابلیشر بوده، فرمان صوتی و عوض کردن جهت دوربین بوده.

خودتم میدونی این دستگاه پتانسیلش بیشتر از این حرفاس :Dدستگاهی که واسه درمان سرطان و کلی چیزای دیگه استفاده میشه , مطمئنن میتونن ازش چیزای خوفی درآورد...
منتها جای سختش اینجاست که سازنده ها ام تو اینکه چطور بشه بدون رابط (موس یا کنترلر) بازی کرد , مشکل دارن...و گرنه اگه دستگاه بیخود یا چرتی بود فک نمیکنم کوجیما و سازنده های دیگه ازش تعریف میکردن....بخودی خود دستگاه خوبیه , اینکه چطور ازش استفاده بشه هنوز مشکله...امیدوارم این نسل مایکرو با باندل کردنش بتونه یه بازی خوب ارائه بده ؛ یه چیزی شبیه به پروژه ی مایلو که همه تو E3 کف کرده بودن...مطمئنن میتونن چنین چیزی رو درست کنن مسئله فقط زمانه!
تازه پروژه ی اسپارک هم هست دیگه :D

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
واقعا بعضی ها یه جوری اینچا پست میدن که انگاری دارن میلیاردی از مایکروسافت پول میگیرن برای تبلیغاتشون!!!

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
376
نام
ممد
واقعا بعضی ها یه جوری اینچا پست میدن که انگاری دارن میلیاردی از مایکروسافت پول میگیرن برای تبلیغاتشون!!!
بعضی ها هم یجوری پست میدن که انگار دارن میلیاردی از سونی پول میگیرن برای تبلیغاتشون!!!!

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
والا منک از خوندن این خبر دستگیرم نشد که سونی باندل فیفا 14 رو عرضه میکنه ! در صورتی متن خبر بنظرم یجورایی این موضوع رو القا میکنه !

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
من دارم میگم مایکرو که خودش این وسیله رو اختراع کرده بود نتونست ازش استفاده بکنه، سازنده های Third Party پیش‌کِش.
درمان سرطان؟؟؟ WTF؟؟؟
اینکه دستگاه خوبیه توش شکی نیست ولی به درد گیمینگ(هاردکور) نمیخوره. تو صنایع رباتیک خیلی میشه ازش استفاده کرد.
پ.ن.(2): مجبور میکنید آدمو جواب بده!
:d

میدونم پست آخرت بودا :D ولی خب عزیز من نمیشه که یه پایه ی تکنولوژی بره جولو بقیش سر جاشون وایسن...الان خب تونست کنترلر رو حذف کنه تا وقتی که هوش مصنوعی درست و درمون و به پویای هوش آدمیزاد نیاد کاری نمیتونن بکنن باهاش!
بابا Rare رو فقط گذاشته بالا سر کینکت فک کنم :-؟
اسپارک ام واسه این ساختن که اصن بازیای مختلف رو یجورایی رو حالت open Source بتونن با کینکت درست کنن ... بقول خودت فک کنم خودشون از پسشون بر نیومدن دادن دست مردم :D
اون سرطانُ جونِ خودم خوندم , بخوای میگردم مجله هامو عکس میگیرم میفرستم واست :)) :D

ehsan55

کاربر سایت
Jul 15, 2013
81
نام
احسان
شما 500 $ میدید اینا گیرت میاد: xbox one console + headset + fifa 14 + kinect
ولی ps4 + fifa 14 + ps eye میشه 520$ تازه هدست هم اگه بزاری روش بیشتر میشه.

نتیجه اخلاقی: XBOX ONE > PS4

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
سلامٌ علیکم و رحمة الله

اینا تیم کُری خونی دارن یا از اونایی که دارن روی ساخت کنسول تمرکز میکنن استفاده میکنن؟ خب بسازید کنسول رو بیاد زودتر دیگه :| :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر