SOCOM 4

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اره داش بیا تعریف کن ببینیم بازی چطور شده منتظره تاییدیه شما یم ها من فقط میتونم افلاین بازی کنم اقا بازی بگیرم بنظرت؟ حالت سینگلش چطوره؟داستان بازی چی؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
Ahmad @

آقا چی شد ؟ بازی چطوره ؟ بگیریم ؟ :d

اره داش بیا تعریف کن ببینیم بازی چطور شده منتظره تاییدیه شما یم ها من فقط میتونم افلاین بازی کنم اقا بازی بگیرم بنظرت؟ حالت سینگلش چطوره؟داستان بازی چی؟

خب خیلی کم بازی کردم ( حدود 20 دقیقه )

گیم پلی واقعا قشنگه . کنترل شخصیت اصلی راحته و کاورگیریش هم خیلی باحاله :d
موسیقی حرف نداره
هوش مصنوعی یاران هم طبق دستوراتی که من بهشون دادم خوب بود و به درد بخور بودن :d
طراحی شخصیت ها هم خوبه
طراحی محیط هم بد نیس / صداگذاری اسلحه ها و شخصیت ها خیلی خوبه
فعلا چیزی که منو نسبت به بازی بدبین کنه ندیدم و اگه ببینم حتما اطلاع میدم :d
به اونایی که قبلا با این بازی اوقاتی رو گذروندن شدید پیشنهاد میشه
نسخه ریجن 1 بازی توش یه برگه هست که کد داره و میتونین نسخه آزمایشی Resistance 3 رو بگیرین . ( نمیدونما شاید ریجن های دیگه هم این کد توی بازی باشه :-/ ماله من که داره :d)

در کل بازی قشنگیه و میشه گفت سلیقه ایه ;)

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
خب خیلی کم بازی کردم ( حدود 20 دقیقه )

گیم پلی واقعا قشنگه . کنترل شخصیت اصلی راحته و کاورگیریش هم خیلی باحاله :d
موسیقی حرف نداره
هوش مصنوعی یاران هم طبق دستوراتی که من بهشون دادم خوب بود و به درد بخور بودن :d
طراحی شخصیت ها هم خوبه
طراحی محیط هم بد نیس / صداگذاری اسلحه ها و شخصیت ها خیلی خوبه
فعلا چیزی که منو نسبت به بازی بدبین کنه ندیدم و اگه ببینم حتما اطلاع میدم :d
به اونایی که قبلا با این بازی اوقاتی رو گذروندن شدید پیشنهاد میشه
نسخه ریجن 1 بازی توش یه برگه هست که کد داره و میتونین نسخه آزمایشی Resistance 3 رو بگیرین . ( نمیدونما شاید ریجن های دیگه هم این کد توی بازی باشه :-/ ماله من که داره :d)

در کل بازی قشنگیه و میشه گفت سلیقه ایه ;)
خب حالت داستانیش چطوریه؟ میشه گفت که بازی اصلا داستان داره یا نه؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
خب حالت داستانیش چطوریه؟ میشه گفت که بازی اصلا داستان داره یا نه؟

سینگلش توی جنوب شرقی آسیاست و شما یه گروه ناتو هستین و من الان در مرحله سوم فعلا یک گروه 5 نفره هستیم که نقش Commander رو داری و به هرکی هر چیزی بگی انجام میدن:d. مثلا میتونی به یارها دستور بدی که کجا برن و به چه کسی شلیک کنن ( عین PS2 ;) ) هوش مصنوعی بازی هم در سطح متوسط به بالاست .در کل خوبه و عالی نیست و ارزششو داره تجربش کنین :d آنلاینشم تا 32 نفر میشه زد و چون امروز PSN داغون بود اصلا نتونستم ببینم چجوریه :d یک نسخه MAG Trial هم همراه با بازیه که حدودا 4 گیگه و باید روی دستگاه نصبش کنید و دوستانی مثل من که MAG رو تجربه نکردن , تجربه کنن :d

دیگه منم اطلاعاتم در همین سطحی بود که گفتم :d چیز دیگه ایی خواستین میتونین از اینور و اونور تحقیق کنین :)

• Like
Reactions: Robin Hood

MELIKA ZARGARA

کاربر سایت
Feb 25, 2011
124
نام
ملیکا
منم بازی رو بالاخره گرفتم. بازی خیلی خوبه. به نظرم کاملا 7.5 نمره ی خیلی کمیه واسش.

هوش مصنوعیش خیلی قویه تقریبا با 3 تیر (مث واقعیت) کشته میشی.

گرافیکش هم خوبه. من خیلی باهاش حال کردم. من با بازی تو این سبک( مثل ARMY OF TWO ) خیلی حال میکنم.

از کات سینای اول بازی تقریبا میشه گفت داستان خوبی هم داره. کلا من با گیم پلی بازی خیلی حال کردم و سیستم کاور گیری خوبی هم داره.

به نظرم ن نمره ی 8.7 نمره ی خخوبی میتونه واسش باشه.

• Like
Reactions: m0jtaba

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
امروز ریجن ۱ بازی رو گرفتم :d ... توش کد Beta بازی Resistance 3 هم هست ... لول ... نمیدونستم !!!!

ولی کد داریم ... PSN نداریم :d
درست میشه اونم ...

درست روزی که بازی رسید دستم و میخواستم Resistance 3 رو بزارم برا دانلود , PSN یادش افتاد که بهونه بده و خراب شه :d همین که وارد XMB شدم با ارور زیبایی روبه رو شدم و گفتم شاید از کانکشنه رفتم و اونم دستکاری کردیم و دیدیم نت میاد به دستگاه اما PSN کار نمیکنه و خیلی حال گیری شد :(

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درست روزی که بازی رسید دستم و میخواستم Resistance 3 رو بزارم برا دانلود , PSN یادش افتاد که بهونه بده و خراب شه :d همین که وارد XMB شدم با ارور زیبایی روبه رو شدم و گفتم شاید از کانکشنه رفتم و اونم دستکاری کردیم و دیدیم نت میاد به دستگاه اما PSN کار نمیکنه و خیلی حال گیری شد :(

lol اره حال گیری شد ...

بازی کردمش ... به نظرم عالی بود ... فوق العاده نه ... ۸ میشد بهش داد ...

behnam_pvd

کاربر سایت
Aug 30, 2008
76
بچها هوش مصنوعی در حالت هارد تو مرحله جنگل طوریه که وقتی دستور به هم تیمیهاتون بدین دشمن اگه نزدیکتون باشه میشنوه و تیر اندازی میکنه -( بازی 3Dش یه چیزه دیگست بر عکس mortal kombat )

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بچها هوش مصنوعی در حالت هارد تو مرحله جنگل طوریه که وقتی دستور به هم تیمیهاتون بدین دشمن اگه نزدیکتون باشه میشنوه و تیر اندازی میکنه -( بازی 3Dش یه چیزه دیگست بر عکس mortal kombat )

آره هوش مصنوعیشون خیلی باحاله .مراحل مخفیکاری آدم یه سوتی کوچولو بده همه عین مور و ملخ میریزن سرت و مقاومت هم فایده ای نداره باید رستارت کنی از چکپوینت :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر