Sniper: Ghost Warrior 2 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
برای کسانی که زیاد به گرافیک اهمیت نمی دن این بازی(به نظر من)بهترین شبیه ساز اسنایپر هستش وقتی یک سربازو هدشات میکنی گلوله را نشون میده چه طوری برخورد میکنه! این یک نواوری است
پ:ن:اواتاری را که دارم از این بازی هستش
این نوآوری که میفرمائید، تو مکس پین به وفور دیدیم :D.

2taba

کاربر سایت
Jun 30, 2009
273
نام
امیرحسین
این نوآوری که میفرمائید، تو مکس پین به وفور دیدیم :D.

درسته ، ولی یه مقدار با هم فرق میکنه
با این حال نسخه ی اولش به اندازه ی کافی خوب بود که منتظر دومیش باشیم ، البته نمیشه خیلی هم مطمئن بود ، Fingers crossed .

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
برای کسانی که زیاد به گرافیک اهمیت نمی دن این بازی(به نظر من)بهترین شبیه ساز اسنایپر هستش وقتی یک سربازو هدشات میکنی گلوله را نشون میده چه طوری برخورد میکنه! این یک نواوری است
پ:ن:اواتاری را که دارم از این بازی هستش

فکر میکنم همچین انیمیشن هایی توی sniper elite v2 هم بود, درسته؟

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,628
نام
حسین
بله ولی تو sniper elite v2 خورد شدن استخوان ها وکبد قلب اینا بود؛ولی تو این بازی این جور نیست
اتفاقا توی اسنایپ الایت بصورت کامل تری بود این گزینه که میفرمایید
انصافا باید قبول کرد این نسخه نسبت به نسخه اول افت شدید داره چه از نظر گرافیک چه از نظر گیم پلی چه محیط ها واقعا نسخه اول زیبا بود
من که واقعا خورد تو ذوقم اگه بازی بهتر شد میام براتون توضیح میدم الان اواسط بازیم
تجربه ثابت کرده یکسری بازیها در xbox به نسبت ps3 از گرافیک بهتری برخورداره....;)

نمونش هم همین crysis 3 که بافت های گرافیکی در کنسول xbox به نسبت ps3 چند برابر بهتر بود و حتی مدال گرافیک رو هم برای کنسول xbox از گیم اسپات دریافت کرد.:>

تا برای xbox منتشر نشده نمیشه از بابت گرافیک به نتیجه درستی رسید.
8-|

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
What The ...?!!:-o
عجیــبــه بازی لیک نشده...فردا انتشار رسمیــه مثلا":|
مثل اینکه کلا" Cry Engine3 روی PS3 بازده خوبی نداره...Crysis3 هم روی PS3 یه کم لگ داشت:|

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
باید دید Cry Engine3 بازم مدال گرافیکی رو برای این بازی به نسبت نسخه PS3 دریافت میکنه یا نه؟

اولین نفر که بازی رو تهیه کرد یادش نره کامل راجب بازی توضیح بده و نه فقط گرافیک...

---------- نوشته 12-03-2013 در 12:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 11-03-2013 در 11:46 PM ارسال شده بود ----------

بازی xgd3 هست و برنرمکس نیاز داره....اینو همین اول کار گفتم که دیگه صد مرتبه نپرسید ایمیج بازی چیه؟[-x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر