Sly Cooper: Thieves in Time | PS3

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
از بخش انلاین خبری نیست؟
چنین بخشی تایید نشده برای بازی! الانم که نزدیک شدیم به عرضه،فکر نمیکنم دیگه خبری بشه ازش!
---
امروز یک تریلر جدید از بازی اومد! از گیم پلی و بخش ژاپن هست! از هر کاراکتر هم بخش هایی رو نشون میده! (تنوع ماموریت ها ولی تقریبا مثل قبلیا میخوره! حالا خودتون ببینیدش :d )
Sly Cooper_ Thieves In Time Pulling The Heist.mp4

علاوه بر این 2تا عکس اومده از گنج های موجود در بازی! :

ردیف آخر رو ببینید و اشک بریزید برای آن خدا بیامرز! :(( آخه چرا ؟؟؟ ...

در مورد ردیف اول! نمیدونم خبرهاش رو گذاشتم اینجا یا نه :-" ولی پارسال سونی مسابقه ای گذاشته بود برای طراحی یک سری گنج! جایزه های خفنی هم داشت! ( PS3 با طرح اسلای + ویتا و ... ) بعدا برنده ها رو اعلام کردن و گفته بودن که توی بازی هم این گنج ها رو خواهید دید!
اون لاکپشتی که توی ردیف اوله یکی از طراحی های ملت بود! دقیقا یادمه این رو :d کناری هاش هم فکر کنم بودن،ولی دقیق مطمئن نیستم! :d اما لاکپشته رو یادمه دقیقا! :d
کلا طرح های جالبی کشیده بودن ملت! :d

و خیلی خوبه که بازی چنین بخشی داره! توی قبلی ها هیچ انگیزه ای برای جمع کردن این گنج ها نبود! تنها خاصیتشون پولی بود که از فروختنشون میشد به دست اورد! ولی اینجا میتونیم چیزایی که جمع کردیم رو ببینیم! خیلی هم زیبا! >:d

ویرایش: الان رفتم متن بلاگ رو خوندم! این 2تا عکس بالایی برندگان مسابقه بودن مثل اینکه! (اینایی که انتخاب شدن و توضیحشون نوشته شده! )

علاوه بر این 22 ژانویه دموی بازی برای اعضای پلاس میاد! و 29ـم هم در دسترس عموم قرار میگیره! :d
و اینکه این دمو،با دمویی که توی R&C Collection بود فرق داره! :d
و یک خبر خیلی خوب! (البته نه برای اینجاها!) نسخه ی PS3 قیمتش 40 دلار خواهد بود، و ویتا هم 30 دلار!
دلیل این حرکت رو جمع کردن فن های بیشتر برای این بازی گفتن(امیدوارم همین باشه واقعا :d )
البته اگر از PSN بگیریم همین 40 تا میشه :-" و بازی پیش خرید هم نداره،بعد از عرضه (همون روز عرضه، 5ـم فبریه ) میشه از PSN گرفتش! :d

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
امیر بازی 5 فوریه منتشر نمیشه اگه اشتباه نکنم تا 29 مارچ چند ماه پیش گفتند که تاخیر خورده و اون موقع میاد!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
برای آمریکا 4ـم فبریه میاد ، برای اروپا همون تاریخی که گفتی! :-" :d
مثل اینکه کاور نسخه ی اروپا هم تغییر کرده و این شده :

به نظر من خیلی زشته این یکی! برعکس کاور آمریکا! رنگ بندی و طراحی خیلی قشنگی داره اون! :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برای آمریکا 4ـم فبریه میاد ، برای اروپا همون تاریخی که گفتی! :-" :d
مثل اینکه کاور نسخه ی اروپا هم تغییر کرده و این شده :

به نظر من خیلی زشته این یکی! برعکس کاور آمریکا! رنگ بندی و طراحی خیلی قشنگی داره اون! :d
اینام که همش یک بانبول در میارن و نمیدونم چرا مثل آدم همه نسخه ها رو تو یه تاریخ نمیدن!

آره همچین قشنگ نیستش!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
دموی بازی هم اکنون برای اعضای پلاس آمریکا در دسترس میباشد!(اروپا رو چک نکردم) حجمش هم 2.7GB بود فکر کنم! :d
فکر کنم 2-3 روزی درگیر دانلود دموها باشم:((

---
این هم 4 والپیپر از کاراکترهای اصلی این بازی :

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
میگم کراس بای داره بازی ؟
بله که داره:D

راستی دوستان یک سوال. کسی All Stars روی دیسک خریده بود؟ نحوه فعال سازی نسخه ویتا چطوری بود؟ چون من دیجیتالی خریده بودم اما الان ریجن 1 این بازی رو چون 1 ماه و نیم زودتر میاد پیش خرید کردم(نسخه فیزیکی) می خواستم بدونم روی ویتا میشه اجرا کردش دیگه چون به اکانت ربطی داره؟ چطوریه کلا؟:D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
یعنی من نسخه 40 دلاریه ps3 رو بخرم نسخه ویتا رایگان میاد تو دانلود لیستم ؟ ( نمیشه برعکسش رو انجام داد ؟ :D )

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یعنی من نسخه 40 دلاریه ps3 رو بخرم نسخه ویتا رایگان میاد تو دانلود لیستم ؟ ( نمیشه برعکسش رو انجام داد ؟ :D )
نه برعکسش رو نمیشه انجام داد:D حتما باید نسخه PS3 رو بخری که ویتا مجانی بشه.

ببین من دیجیتالی رو میدونم چون امتحان کردم قبلا. وقتی بازی رو پیش خرید می کنی از استور یا میخری تو دانلود لیستت نسخه ویتا هم میاد که فقط و فقط با همون اکانت روی ویتا میتونی بازی کنی.

اما نسخه فیزیکی چیزی که نمیدونم اینه که من الان اکانتم ریجن 2 هست و بازی ریجن 1 گرفتم و نحوه فعال سازی از روی دیسک رو نمیدونم چطوری هست. اگه تو دانلود لیست بره به یه طریقی مثل کد یا فعال کردن از طریق Extra Content هایی که عکسش مثل دیسک هست و تو منو Game باشه؛ مشکل خاصی پیش نمیاد.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
الان دمو رو بازی کردم!
متاسفانه دمو چیز خاصی نداشت! هرچی توی دمو بود،توی شماره های قبلی هم بود! یعنی انگار مثلا SLY3 رو بازی میکردیم!
اگر کسی اسلای های قبلی رو بازی کرده باشه ولی تریلرهای SLY4 رو ندیده باشه و اخبار رو دنبال نکرده باشه، کلا ناامید میشه! چون هیچ چیز جدید و خاصی توی بازی نشون ندادن!
تنها عامل جذب ملت توی دمو داستان هست! :d
یکم توضیح بدم! :d
دمو از 3 بخش تشکیل شده! 1.اسلای 2.بنتلی 3.مورای
بخش اسلای که مثل همیشه مخفی کاری و ورجه وورجه کردن و ایناست!
بنتلی هم کمی بمب گذاری و هک کردن !
مورای هم کلا اکشن بود :d
و احتمالا این مراحل اگر به همین شکل توی بازی باشن، مربوط به اولین مرحله ی بازی هست! توی پاریس و دزدیدن یک شمشیر قدیمی،برای رفتن به گذشته(ریوچی کوپر :d )

CS هاش مثل همیشه جالب بود! :d فقط مشکلی که داشت این بود که توی این بخش زیرنویس نداشت! :-s

---
در کل از دمو راضی نیستم، اما از بازی خیلی راضیم ! :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
نه برعکسش رو نمیشه انجام داد:D حتما باید نسخه PS3 رو بخری که ویتا مجانی بشه.

ببین من دیجیتالی رو میدونم چون امتحان کردم قبلا. وقتی بازی رو پیش خرید می کنی از استور یا میخری تو دانلود لیستت نسخه ویتا هم میاد که فقط و فقط با همون اکانت روی ویتا میتونی بازی کنی.

اما نسخه فیزیکی چیزی که نمیدونم اینه که من الان اکانتم ریجن 2 هست و بازی ریجن 1 گرفتم و نحوه فعال سازی از روی دیسک رو نمیدونم چطوری هست. اگه تو دانلود لیست بره به یه طریقی مثل کد یا فعال کردن از طریق Extra Content هایی که عکسش مثل دیسک هست و تو منو Game باشه؛ مشکل خاصی پیش نمیاد.

مثله Extra Content هست و عکس یه دیسک اضافه میاد و وقتی روش میزنی بعد از چند تا کلیک میگه بازی به اکانتت اضافه شده

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
من هم همین سوال رو داشتم که Triangels به من جواب های زیر رو دادند.
کلا بازی که cross buy داره نسخه ps3 با اون اکانتی که بازی رجیستر میشه با همون هم فقط میشه نسخه ویتا رو دانلود کرد ... برای دانلود ویتاش باید اکانتها یکی باشه روی هر دو دستگاه در غیره این صورت نمیشه دانلودش کرد
از اونجایی که بازیای sony همه online pass داره پس باید ریجن بازی با ریجن اکانت هم یکی باشه ... کلا همه downloadable content ها region lockهستن.

-------------------------------------

با استناد به جواب های ایشون , کدی که برای دانلود نسخه ویتا در پک های فیزیکی بازی ها هست هم region lock داره و اگر بازی PS3 ریجن 2 باشه کد نسخه ویتا باید روی اکانت ریجن 2 زده بشه تا قابل استفاده باشه.
آخه مسئله اینه که کد نیستش اصلا و اگه همون طور مرتضی گفت مثل Extra Content باشه ربطی به ریجن پیدا نمیکنه. بازی چون بخش آنلاین هم نداره Online Pass نداره و لازم هم نیست. کلا باید صبر کنم تا 2-3 هفته دیگه ببینم چی میشه.

اگر اینطوری که شما میگی بشه, خیلی خوبه چون این قضیه مشکل خودم هم هست.
ریجن اکانتم یکه,میترسم اگر نسخه PS3 رو ریجن 2 بگیرم نتونم از نسخه ویتا استفاده کنم.( فقط زمانی که تست رو انجام دادید,نتیجه رو هم اینجا بذارید)

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من هم همین سوال رو داشتم که Triangels به من جواب های زیر رو دادند.

-------------------------------------

با استناد به جواب های ایشون , کدی که برای دانلود نسخه ویتا در پک های فیزیکی بازی ها هست هم region lock داره و اگر بازی PS3 ریجن 2 باشه کد نسخه ویتا باید روی اکانت ریجن 2 زده بشه تا قابل استفاده باشه.
آخه مسئله اینه که کد نیستش اصلا و اگه همون طور مرتضی گفت مثل Extra Content باشه ربطی به ریجن پیدا نمیکنه. بازی چون بخش آنلاین هم نداره Online Pass نداره و لازم هم نیست. کلا باید صبر کنم تا 2-3 هفته دیگه ببینم چی میشه.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
سونی یک عدد انیمیشن 5-6 دقیقه ای برای Sly ساخته! و میشه گفت بسیار باحال و جذاب و فان میباشد! :d
در مورد اسلای4 هم نیست که بگیم اسپویل داره :-" ، کلا یک ماجرای دیگه از اسلای و بقیه ی بچه هاست :d
کیفیت 1080pـش رو آپلود کردم، حجمش 70 مگ میباشد:-"
Sly Cooper_ Thieves In Time Animated Short [Full].mp4

اگرم حس دانلود ندارید و میخواید آنلاین ببینید،یا کیفیت دیگه ایش رو بگیرید ، برید اینجا :
Sly Cooper: Thieves In Time Animated Short [Full] - YouTube

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر