Sly Cooper: Thieves in Time | PS Vita

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,851
نام
مرتضی
امیر چون Cross Buy داره بهتره همون PS3 رو بخریم.
راستی چرا 2 تا پلات نداره؟ همه بازی های کراس بای تا حالا دو تا لیست تروفی داشتند و دو تا پلات هم داشتند. مثل Sound Shape یا All Stars

البته از یه دید دیگه(در ایران) میشه گفت کراس بای برای بازیایی که انلاین دارن بصرفه تر هست چون مثلا یه بازی رو 160الی 170 میخری بعد موقع فروش صدو خورده ای میفروشی و نسخه ویتا رو هم خودت داری که با انلاینش میتونی مدت ها سرگرم شی ولی بازی که انلاین نداره اگه واسه پلی 3 رو بفروشی و ویتا رو نگه داری بعد یه مدت خسته کننده میشه چقد سینگل بزنی حالا دوستان نظرتون رو بگین تا به یک جمع بندی برسیم و تصمیم بگیریم نسخه ویتا یا پلی3 رو بخریم:d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,240
نام
محمد
ببینم الان یکی بازی رو واسه ps3 فیزیکی بخره توش یک کد هست که بزنی , تو دانلود لیستت نسخه ویتا هم اضافه میشه . درسته ؟ اگه آره پس یکی رو ps3 بخره و کدش رو هم بفروشه به من :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,851
نام
مرتضی
ببینم الان یکی بازی رو واسه ps3 فیزیکی بخره توش یک کد هست که بزنی , تو دانلود لیستت نسخه ویتا هم اضافه میشه . درسته ؟ اگه آره پس یکی رو ps3 بخره و کدش رو هم بفروشه به من :D

اره کراس بای داره ولی نه به صورت کد
وقتی دیسک رو گذاشتی تو پلی3 یه ایکون دیسک اضافی میاد که باید رو اون کلیک کنی تا بازی برای اکانتت فری بشه

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
بچه ها یه سوال میگم اگه کد نداره و crossbuy هست خب اگه کسی ps3 کپی خور داشته باشه این بازیو بریزه روش میشه از این طریق رو ویتاشم انتقال بده؟ :d

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
بچه ها یه سوال میگم اگه کد نداره و crossbuy هست خب اگه کسی ps3 کپی خور داشته باشه این بازیو بریزه روش میشه از این طریق رو ویتاشم انتقال بده؟ :d

نه

N دلیل مختلف دارد که جاش توی این تاپیک نیست، وگرنه چند تاش رو اشاره می کردم

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,851
نام
مرتضی
واقعا ارزش داره 200 تومن آدم بده به این بازی؟ تا موقعی که killzone میاد؟ یعنی 7 8 ماه سرگرمت کنه؟

همه چی گرافیک نیست عزیز
البته من خودم مطمئن نیستم این بازی موفق میشه یا نه و اگه امتیازش خوب باشه میگیرم ولی صرفا فان بودن یه بازی که دلیل بر بدیش نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر