SimCity | PC

SimCity-2013-Trailer.jpg

Developer : Maxis
Publsiher : EA Games
Genre : City Sim
Release Date : Febru
ary 2013

بالاخره EA اعلام کرد پروژه ی جدید و در دست ساخت Maxis عنوان جدیدی از سری فوق محبوب simcity خواهد بود، simcity با استفاده از موتور گرافیکی جدید ماکسیس Glassbox در حال ساخت است و از بخش چند نفره نیز پشتیبانی خواهد کرد همچنین بازی در GDC امسال به طور مفصل به نمایش در خواهد آمد همچنین تاریخ عرضه برای کامپیوترهای شخصی فعلا سال 2013 اعلام شده ولی علیرغم شایعات موجود هنوز خبری مبنی بر عرضه ی نسخه ی کنسولی منتشر نشده است.اولين بار مجله الماني Gamestar تصاوير درز كرده از بازي را بنمايش دراورد
220px-SimCity_2013_Limited_Edition_cover.png

تايپك تصاوير بازي

اولین تصاویر منتشر شده از بازی :

317832.png

317830.png

317829.png

1-انجين بازي باعث ميشود جاده ها به بهترين شكل نمايش داده شوند.2-موتور گرافيكي GlassBox كه ك موتور 3d است باعث شده طراحي ساختمانها و انيميشن هاي بخوبي انجام شوند.3-بازي در مورد اتفاقات يك شهر است از ساخت و ساز تا كار كردن مردم و مشكلات شهري مثل ترافيك اتش سوزي دعوا ، شرايط اب و هواي و.. است .4-بخش multiplayer بازي هم براي فن هاي هاردكور بازي طراحي شده چيزي قدرتمند تر از بخش مولتي پلير SimCity 2000 Network Edition كه بايستي يك شهر را با چندين خانه به صورت مشترك با بازيكنان ديگر ادراه ميكرديد.
Maxis اعلام كرده اسم این نسخه Simcity 5 نیست
Maxis: SimCity a “relaunch of the franchise”, not SimCity 5 | VG247
system requirements:Processor

• AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better / Intel Core 2 Duo Processor 2.0GHz or better
Operating system:

• Windows XP/Vista/7
RAM:

• 1.5GB (Windows XP)
  • 2GB (Windows Vista / Windows 7)
  • 2GB (built-in graphical chipset)
Graphics card:

• ATI X1800 or better*
  • nVidia 7800 or better*
  • Intel 4100 Integrated Graphics or better*
  • (*Minimum of 256MB of on-board RAM and Shader 3.0 or better support)
DVD-ROM:

• 8x or better

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: playstation1

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
دوست عزیز من هم سرور رو دارم هم بازی رو زمانی سرور رو ران میکنم ارور اکتیو دات دی ال ال میده دوتا اپدیت هم از پی سی سورس گرفتم حجمشون کم بوده 1به 1.1 و 1.1 به 1.2 و از اینا میشه راهنمایی کامل تر کنی

- - -ویرایش - - -

من اوریجین هم دارم با چندتا باز یاورجینال مشکلی برا اونا پیش میاد؟
در مورد اینکه مشکل برای باقی بازیهای اورجین پیش میاد یا نه واقعا نمیدونم
ولی در مورد اون پیغام به همون ادرسی که دادم بریم و اپدیت تا 1.5 رو دان و سرور مجازی رو به 1.5 اپ کنید به ترتیب
یعنی از 1.1 به 1.2 به 1.3 به 1.4به 1.5 بعد اجرا بفرمایید مشکل حل میشه
من خودمم با همین مشکل مواجه بودم اینطوری حلش کردم

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
بعد از تلاش فراوان بازی اجرا شد روی دو سیستم تست کردم راحت بالا میاد هیچ مشکلی نداره فقط دهنتون اسفالت میشه تا با روشش اشنا بشید.
توصیه من به دوستان کلیه اپدیتها رو از لینک زیر بگیرید و دقیقا مطابق ویدیویی از بوتوپ که در صفحه زیر است پیش بروید و برای فایل هاست در مسیر ( windows>system32>drivers>etc ) هسته.
فراموش نشه پوشه origin games رو تیک read only رو بردارید اگر ارور دریافت کردید.
کلا مطابق ویدیو پیش روید
http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=17873834&sid=241e2fc3eeb4ce0b3d91b7f1b780dce7

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
اگر بازی کرک شده و مطمئنید کار میکنه بهتره یک تاپیک مشکلات ایجاد و در اونجا به بحث ادامه بدید تا این تاپیک مسیر خودش رو از دست نده و بمونه برای خود بازی.
ممنون.

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
EA در نظر دارد مدی آفلاین را به SimCity اضافه کند

خبری توووپ! :
EA considering offline mode for SimCity - GameSpot.com
بر طبق یک Survey در این سایت, EA احتمالا در حال بررسی امکان اضافه کردن بازی کردن آفلاین و امکاناتی دیگر به عنوان بخشی از آپدیت های آینده بازی SimCity می باشد...

ardavan_2008

کاربر سایت
Sep 9, 2008
36
دوستان کد تقلبی چیزی ندارید ؟! با cheat engine پول رو میشه زیاد کرد اما دیگه بازی بالا نمییاد ! یدونم هست میگه sandbox باید عمل کنید که بازم نشد!

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
هفتمین آپدیت بازی منتشر شد :
با قابلیت جدید ایجاد پل و تونل
و مکان های مذهبی :d

[LTR]
New Feature: Tool to create bridges, overpasses, and tunnels when you draw your roads.
- While building your road, pressing the N key or M key will lower or raise the road accordingly creating overpasses, bridges and tunnels. Note: Existing road layouts cannot be raised or lowered
New: Improvements for traffic behavior to make it smarter. This should reduce the number of lines formed by all available vehicles converging on a single spot. This affects all vehicles including Police, Fire Trucks, Moving Trucks, Garbage Trucks, Recycling Trucks, Resource Trucks, Buses, Ambulances, and Civilian vehicles.
New: Tree tools – Place individual trees along your city roads. This tool is located at the end of the Nature Parks menu.
New: Vehicles now accelerate and decelerate faster, allowing them to leave buildings and cross intersections more efficiently.
• Parks: Sports parks are now accepting Sims 24 hours a day.
• Airship: The number of Airship passenger trips should now be correct over multiple days.
• Freight: Freight trucks now only leave factories if they have a valid delivery destination.
• Fix for freight trucks leaving the city instead of going back to the factories in some situations.
• Terrain: Improves some instances where terrain covers sections of roads under certain scenarios while the camera is zoomed out.
[/LTR]

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,040
نام
آرین
دوستانی که تونستن بازی رو با کرک و شبیه ساز اجرا کنن چرا بازی فقط یه مپ داره؟؟!!؟چی کار کنم که مپ های دیگه بازی هم بیاد؟؟کلا بازی برای من فقط یه مپ داره.مال شما هم این طوره؟؟لطفا راهنمایی کنید.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,040
نام
آرین
دوستانی که تونستن بازی رو با کرک و شبیه ساز اجرا کنن چرا بازی فقط یه مپ داره؟؟!!؟چی کار کنم که مپ های دیگه بازی هم بیاد؟؟کلا بازی برای من فقط یه مپ داره.مال شما هم این طوره؟؟لطفا راهنمایی کنید.

یعنی کسی همچین مشکلی نداشته؟!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر