Silent Hill Shattered Memories

t.a.t.u.p

کاربر سایت
Nov 12, 2009
13
راستی بر و بچ سایلنت هیل باز من چند تا مشکل پارادوکسی تو خط داستان این بازی دیدم کسی نظری نداره؟
[اگه بازی رو تموم نکردی نخونیا!]
اول اینکه مگه هری میسون رو تو سایلنت هیل 3 نکشتن و خود هدر هم تونجا 17 سالش بود؟ در صورتی که سیبل بنت میگه که هری 20 سال پیش مرده! :eek:
دوما دکتر کافمن هم تو یکی از پایان های سایلنت هیل 1 میمره ولی تو این سایلنت هیل زندس!
سیوما اصلا تو قسمت اول هدر (شرل) به دنیا نیومده بوده که داره خاطره تعریف میکنه.
اگه کسی روشنم کنه ممنون میشم. ;)

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من الان اون جایی هستم ( اوایل بازی ) که سوار ماشین پلیس اون زنه میشیم . بعد که زنه غیبش میزنه و من هم از ماشین پیاده میشم کلی اطراف رو میگردم . وارد چند تا خونه میشم و در آخر هم چند تا چاقو و... پیدا میکنم اما دیگه معلوم نیست چی کار باید کرد .
کسی میدونه چی کار کنم ؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
چند سال و اندی بود به تاپیک PSP سر نزده بودم!

با یکی صحبت می‌کردم، می‌گفت Shattered Memories نسبت به Origins اصلا ترسناک نیست. آیا واقعا همینطوره؟
و دیگه اینکه از اون آهنگ‌های زیبای Akira Yamaoka توی این قسمت هم هست؟

Omid_King

کاربر سایت
Jun 3, 2009
171
نام
-TrancE-
ترسناک .. آره یه مقدار Origins ترسناک تر بود ... ولی دیگه نه در اون حد . آهنگ ها هم مثل همیشه خوب هستند .
-----

فقط از این بدم میاد که کسی دنبالم کنه و من فرار کنم ... خیلی برام دلهره آوره :SS

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
ای بابا ببین میری جلوتر میری بالا یکم میگرد وارد خونه ها میشی!اصلا چیزی واسه گم شدن نداره!
یک راست برو جلو!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من رسیدم به اون خونه که مجسمه یخ زده پدر و مادری توش هست و یک بچه هم روی صندلی نشسته و باید با سازی که روی صندلی هست آهنگ بزنیم .
من از روی مکالمات مادره فهمیدم باید چه نتی را بزنم ولی هرچی میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته .
چی کار کنم ؟

Omid_King

کاربر سایت
Jun 3, 2009
171
نام
-TrancE-
من رسیدم به اون خونه که مجسمه یخ زده پدر و مادری توش هست و یک بچه هم روی صندلی نشسته و باید با سازی که روی صندلی هست آهنگ بزنیم .
من از روی مکالمات مادره فهمیدم باید چه نتی را بزنم ولی هرچی میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته .
چی کار کنم ؟
دقیق تر به صدا گوش بده ... یه دونه از صدا ها رو باید دو بار بزنی ... من خودم با توجه به همون مکالمه ه فهمیدم .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دقیق تر به صدا گوش بده ... یه دونه از صدا ها رو باید دو بار بزنی ... من خودم با توجه به همون مکالمه ه فهمیدم .

درسته باید صدای سوم را دو بار بزنم . ولی نمیدونم چرا هر طوری میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته .
راستی باید سریع زد یا آروم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر