Silent Hill : Downpour | Xbox 360

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
یکی کد اون در تو زندان رو بده بابا گیج شدم(شماره هایی که با چراغ ماورای بنفش پیدا کردم 2345 هستش)همش این دستگاها سرو صدا میکنن این تنه لشا میان اعصاب نذاشتن واسم، کدو بدین من زودتر خلاص شم:((

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
یکی کد اون در تو زندان رو بده بابا گیج شدم(شماره هایی که با چراغ ماورای بنفش پیدا کردم 2345 هستش)همش این دستگاها سرو صدا میکنن این تنه لشا میان اعصاب نذاشتن واسم، کدو بدین من زودتر خلاص شم:((

22345
اما فکر کنم راندوم باشه

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
ممنون من فکر میکردم باید کد شش رقمی پیدا کنم.باز شد در ،ولی میخواستم بدونم اون یکی کد رو از کجا پیدا کردی من دنبال رد پای یارو رفتم و تونستم 2345 رو پیدا کنم اون یکیش کجاس؟

آخرین ویرایش:

pishro441

کاربر سایت
Apr 17, 2012
6
آقا توی کلیسا !
رسیدم به یه سینما ! پله رو کشیدم پایین ! رفتم بالا گرامافون رو دیسکشو انداختم توش ! یه چوبم وصل کردم به اون اهرمه ! فکر کنم میگه بارون درست کن ولی هر کاری میکنم نمیشه !
اون نور که باید بندازیش روی پرده ی نمایش ثابت وای نمیسته سری برمیگرده سر جاش ! کمک کنین !!!!!!

Last edited by a moderator:

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
آقا توی کلیسا
! رسیدم به یه سینما ! پله رو کشیدم پایین ! رفتم بالا گرامافون رو دیسکشو انداختم توش ! یه چوبم وصل کردم به اون اهرمه ! فکر کنم میگه بارون درست کن ولی هر کاری میکنم نمیشه !
اون نور که باید بندازیش روی پرده ی نمایش ثابت وای نمیسته سری برمیگرده سر جاش ! کمک کنین !!!!!!

به این ترتیب عمل کن: 1-میری سمت راست کنار پله های نردبون برقو بوسیله اهم رو دیوار خاموش میکنی 2-بعد گرمافون رو روشن میکنی 3-بعدش پروژکتور رو میندازی روی پرده نمایش 4-بعد اهرم اول (سمت راست) 5-بعد اهرم دوم(سمت چپ) 6-بعد چند بار با چرخوندن قلتک بارون میسازی 7-در آخر با چکش میکوبی به آهنی که آویزونه . فقط به ترتیب انجام بده وگرنه فایده نداره
.

pishro441

کاربر سایت
Apr 17, 2012
6
به این ترتیب عمل کن: 1-میری سمت راست کنار پله های نردبون برقو بوسیله اهم رو دیوار خاموش میکنی 2-بعد گرمافون رو روشن میکنی 3-بعدش پروژکتور رو میندازی روی پرده نمایش 4-بعد اهرم اول (سمت راست) 5-بعد اهرم دوم(سمت چپ) 6-بعد چند بار با چرخوندن قلتک بارون میسازی 7-در آخر با چکش میکوبی به آهنی که آویزونه . فقط به ترتیب انجام بده وگرنه فایده نداره
.

مشتی باشی دمت گرم اهرم هارو جا به جا گفتی ! :D
من اون برق رو روی دیوار ندیده بودم در کل مرسی.

archipay

کاربر سایت
Dec 6, 2009
36
ممنون من فکر میکردم باید کد شش رقمی پیدا کنم.باز شد در ،ولی میخواستم بدونم اون یکی کد رو از کجا پیدا کردی من دنبال رد پای یارو رفتم و تونستم 2345 رو پیدا کنم اون یکیش کجاس؟
همون اول كه چراغ قوه فرابنفش رو پيدا ميكني بالاي سرت رو نيگاه كني رو سقف نوشته 2 ;)

m-13

کاربر سایت
Jun 6, 2009
34
نام
مجید
به نظر من که تمام شماره های سایلنت هیل رو بازی کردم تو این شماره downpour اصلا ترسی وجود نداشت مثل شماره 1 تا 4 من یادم میاد وقتی شماره 1 رو گرفته بودم رفتم خونه دوستم پلی استیشن یک داشت بازی رو گذاشتیم بازی کنیم همینطور خشکمون زده بود از همون اول بازی آخه نمیشناختیم چه بازی هست فقط می دونستیم ترسناکه دیگه نه اینقدر که آدم بر...نه به خودش بعدش بازی رو گذاشتم خونه دوستم رفتم که فردا بیام دوستم شب می خواسته بازی کنه بازی رو فرداش که رفتم اونجا می گفت من گه بخورم بازی رو شب بازی کنم. شماره های قدیمی واقعا موزیکهایی که تو بازی بود صداهایی که واقعا حس ترس رو به آدم القا می کرد فوق العاده بود ولی شماره جدید وقتی تو شهر می گشتی اصلا صدایی نبود مخصوصا صدای اون رادیو که تو شماره های قدیمی وقتی به موحودی نزدیک میشدی نبود. ولی واقعا محیط ها خوب کار شده بود گرافیک بازی عالی بود وباید هم عالی باشه تو سال 2012 دیگه کسی اگه گرافیک بازی پایین باشه بازی نمیکنه بازی رو. داستان بازی هم بد نبود. موجودهای بازی هم که مثل آدمها بودن اصلا زامبی نبودن اگه موحودهای شماره های قدیمی رو یادتون باشه همشون یه جورایی عجیب و غریب بودن و همین باعث می شد آدم یه ذره ازشون بترسه...وای یه چیز خیلی مهم من که 6 دفعه بازی رو تا تهش رفتم تا تمام پایان هاش رو ببینم این دموهایی که وسط بازی بود نمیشد بزنی بره واقعا تو مخ آدم می رفت من که وقت دمو می رسید می زدم کانال تلویزین نگاه می کردم تا تموم بشه بتونم ادامه بازی ام رو بازی کنم حداقل کونامی می تونست یه گزینه بعد از یک بار تمام کردن بازی اضافه کنه مثل SKIP که دفعه دوم داری بازی می کنی بتونی دمو هارو بزنی بره و علاف نشی.

pishro441

کاربر سایت
Apr 17, 2012
6
دوستان بلاخره منم این بازی رو تموم کردم :d البته با کمک و راهنمایی های دوستان !
این بازی یه چند تا مشکل داشت ! البته من کسی نیستم که بخوام مشکل بگیرم از بازی ! یکی سیو دستی بود که نداشت و الکی مینوشت سیو شده و وقتی که کنسول رو خاموش میکردیم و بعدا روشن میکردیم بازی از ادامش نمیومد ! وقتی که مینوشت سیو یکم بازی تیک میزد و لگ میشد !
دومی هم که این دمو هاش رو نمیشد بزنیم بره ! :)
سومی هم که اصلا آهنگسازی نداشت !!!!
کلا بازیه خوبی بود من تاحالا سایلنت هیل بازی نکرده بودم و واقعا جذب این بازی شدم ! میخوام بری سری های قبلیشم بگیرم :d
یادمه اولین بار توی پلی استیشن 1 دیدم !!!!
من پایان E رو دیدم ! اول بازی دختر رو کمکش نکردم و ولش کردم افتاد پایین !!! آخر بازی هم که شکل بوگی من شده بودم کشتمش !
کلا تشکر میکنم از همه ی دوستان که مارو توی این راه یاری کردند :>

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes

فبال از اونکه دنبال رد پا بری بالا سرت رو نگاه کنی 2 رو میبینی عزیز

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
بازم کمک ک ک ک
دوستان من کلا بازی رو 20 درصد رفتم!
اما الان که نگاه میکنم نقشه فقط تا devil pitstop رو دارم!نقشه ها رو برنداشتم!!!!!!:-)
حالا چیکار کنم؟کسی سیو 20% داره که نقشه هاشم توش باشه؟نمیتونم جایی رو تو بازی پیدا کنم
کلا بازی دیگه گنگ شده برام!
کمکک ک ک ک ک

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بازم کمک ک ک ک
دوستان من کلا بازی رو 20 درصد رفتم!
اما الان که نگاه میکنم نقشه فقط تا devil pitstop رو دارم!نقشه ها رو برنداشتم!!!!!!:-)
حالا چیکار کنم؟کسی سیو 20% داره که نقشه هاشم توش باشه؟نمیتونم جایی رو تو بازی پیدا کنم
کلا بازی دیگه گنگ شده برام!
کمکک ک ک ک ک
برید توی Load Game و بازی رو دوباره Load کنید(آخرین Save رو نیارید)
حالا اونجا که در رو باز کردید و جلو رفتید و رسیدید جایی که یک رادیو هست و یک نفر هم حمله میکنه(همونجا که از در میرید و به حیاط میرسید و وارد خیابون های Devil's Pit میشید)نقشه رو از تو خود اتاق ور دارید!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
برید توی Load Game و بازی رو دوباره Load کنید(آخرین Save رو نیارید)
حالا اونجا که در رو باز کردید و جلو رفتید و رسیدید جایی که یک رادیو هست و یک نفر هم حمله میکنه(همونجا که از در میرید و به حیاط میرسید و وارد خیابون های Devil's Pit میشید)نقشه رو از تو خود اتاق ور دارید!
اقا دستت درد نکنه الان میرم انجامش میدم ممنون

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان کمک کنید:
من هنوز اولای بازیم اونجا که چند تا چرخ دنده هست و ما باید آب رو با چوبها هدایت کنیم.من هر کار میکنم این در پشت سرم بسته میشه و نمیتونم دیگه از راه پله برگردم؟کلا باید چطوری این اب رو تنظیم کنم و کدوم چرخ دنده رو بچرخونه؟

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
دوستان کمک کنید:
من هنوز اولای بازیم اونجا که چند تا چرخ دنده هست و ما باید آب رو با چوبها هدایت کنیم.من هر کار میکنم این در پشت سرم بسته میشه و نمیتونم دیگه از راه پله برگردم؟کلا باید چطوری این اب رو تنظیم کنم و کدوم چرخ دنده رو بچرخونه؟
کنار اون در چوبی یه جعبه هست اونو تکون بده زیر اون در چوبی تا بسته نشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر