Silent Hill : Downpour | Xbox 360

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
ببخشید هواس یا حواسم نبود :d
خوب هرکی میخواد یه راهنمایی کلیه دیکه راجع به ماموریت این نواحی سوالی براش پیش نیاد
خوب ماموریت فرار از سایلنت هیل اصلیه میتونید اول بسم الله برید که در اون صورت از ماموریت های فرعی جا میمونید
بعد از مرحله معدن این ماموریت که escape from silent hill رو تو دفترچه تان میبینید
بعد از خروج از معدن در hillgates که پاترول های پلیس نیز مرور میکنند میتوانید مراحل فرعی را بروید که فقط برای شما اچیومنت و شاید گاهی خون و خشاب داشته باشد باید از طریق یک وسیله ای به اسم هوک که برای ماهیگیری و صید نهنگ از ان استفاده میشود ( همان بعد از خروج از معدن در محل ورود به شهر یک حیاط خلوت هست داخل ان است )
شبیه به نیزه هست و همچنین اتش دان شومینه
ای بابا نفهمیدین بازم ایناهاش همچین چیزیه
fire_hook_700.jpg

خوب بعد همونجایی که هوک رو پیدا کردین یه پله هم هست که قدتون نمیرسه با این میاریدش پایین و از طریق اپارتمان وارد شهر مجاور میشین
اونجا از طریق پارک به محلی به اسم Centennial Building Garage میشین که اولش یه پارکینگه
تورو خدا من اینو سومین باره مینویسم خواهشا بخونید بعد بگین کمک نکرده!
تو پارکینگ یه ماشین اتش نشانیه که باید اب پلکانو با اون خالی کنید ( لوله رو بندازین تو پله ها و موتورشو روشن کنید
کارت درب رو بردارید از جسد و حالا به سمت اتاق کنترل جلوی درب ورودی برید البته چند تا غول دنبالتون . بعد وارد کتابخانه ها میشین
اونجارو هم باید رد کنین حالا توش گیر کردین کمکتون میکنم
بعد هدف شما رسیدن به طبقه 18 هم هست اون طبقه دی جی بابی حضورداره که بعد از صحبت و ... دمویی میبینید و خود را بیهوش روی صندلی پارک پیدا میکنید
پستچی امده و نامه ای به شما میدهد. باید به یتیم خانه بروید orphanage که در حقیقت مرحله فینال هست
باز هم در یکی از شهرهای مجاوره که باید یا از طریق پارک یا از طریق کوچه ها به انجا برسید _( کلا بخواهیدم کل شهر ها رو زیر و رو کنید یک ربع هم نمیشود )
خوب توی اونجا هم مراحل رو طی کرده بعد دیگه مشخصه بازی اینها مراحل اصلی هستند و الباقی ساید کوئستند که فقط به شما اچیومنت میده و نه چیز دیگه میتونید ردشون نکنید ساید کوئستارو

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
پژمان جان این جواب من نبودا!!!
من همه اینایی که گفتیو تموم کردم الان 70% بازیو تموم کردم ماموریتهای فرعی به جز فرار از سایلنت هیل رفتم . فقط مونده سوار قایق بشمو برم زندان .
میخوام بدونم مرحله فرعی یا ماموریتی نمونده باشه بعد برم سوار قایق شم چون دوستان میگفتن به سایلنت هیل برنمیگردی اگه سوار قایق بشی و سر از زندان در بیاری؟؟؟؟

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
پژمان جان این جواب من نبودا!!!
من همه اینایی که گفتیو تموم کردم الان 70% بازیو تموم کردم ماموریتهای فرعی به جز فرار از سایلنت هیل رفتم . فقط مونده سوار قایق بشمو برم زندان .
میخوام بدونم مرحله فرعی یا ماموریتی نمونده باشه بعد برم سوار قایق شم چون دوستان میگفتن به سایلنت هیل برنمیگردی اگه سوار قایق بشی و سر از زندان در بیاری؟؟؟؟
یدونه ساید کوئست به نام digging up the past بار دوم که بازی میکنی میتونی این کوئست رو بری که یکی از شش تا پایان رو برات باز میکنه

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
خوب در مورد ساید کوئست ها من صفحه 34 یه سری لینک هارو گذاشتم برو داخلش خارجی هستن ببین ساید کوئستی بوده که نرفته باشی رو خوده لینکا هم نوشته
البته ساید کوئست ها چندا رو خود بازی تاثیری ندارن
در مورد قایق هم بله بعد از یتیم خانه و بعد از پل متحرک اگه ردش کنی یه سری ساید کوئست هم اونجا میبینی اونارم رد کن اگه خواستی ولی بعد از سوار شدن به قایق وارد دنیای سایلنت هیل میشی و دیگه به شهر بر نمیگردی
البته من میگم سوار قایق شو و وقتتو تلف نکن بازی ارزش نداره انقدر که چند ساعت دیگه بیشتر روش بزاری

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام
دوستان عزیز
حالتون خوبه که ان شاالله
میگم
من تو زندونم یکی بیاد نجاتم بده... :
1.چرا آسانسورها کار نمیکنه؟
2.یه در هست باز میکنیم داخل میشیم یه در دیگه اونجاست رمز 6 رقمی میخواد چنده؟
171678/353479/911977/9241 اینا هم نبود متاسفانه
3.یکی میگفت پشت لباست نوشته لباسمو که درآودم همون اول بود تو کلبه عوض کردم یادم نیست
4.اتاق فیلم هر چی گشتم فیلمی پیدا نکردم تو اتاق های بقلی هم نبود چرا؟
5.اونجا که پاکت نامه ها رو باید بچینیم درست نمیشه عکس میشه بزارید؟
2.6 تا ای دی کارت پیدا میکنیم یکی از مرده که مرده آویزونه یکی هم یه اتاف وارد میشیم یکی از اون ترسناکا مزده رو صندلیه یکی هم از اون بد این 2تا کجا به کار میاد؟
ممنوووووووووووووووون
:x

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام
دوستان عزیز
حالتون خوبه که ان شاالله
میگم
من تو زندونم یکی بیاد نجاتم بده... :
چرا آسانسورها کار نمیکنه؟
یه در هست باز میکنیم داخل میشیم یه در دیگه اونجاست رمز 6 رقمی میخواد چنده؟
171678/353479/911977/9241 اینا هم نبود متاسفانه
یکی میگفت پشت لباست نوشته لباسمو که درآودم همون اول بود تو کلبه عوض کردم یادم نیست
اتاق فیلم هر چی گشتم فیلمی پیدا نکردم تو اتاق های بقلی هم نبود چرا؟
اونجا که پاکت نامه ها رو باید بچینیم درست نمیشه عکس میشه بزارید؟
2 تا ای دی کارت پیدا میکنیم یکی از مرده که مرده آویزونه یکی هم یه اتاف وارد میشیم یکی از اون ترسناکا مزده رو صندلیه یکی هم از اون بد این 2تا کجا به کار میاد؟
ممنوووووووووووووووون
:x
عزیز پشت لباس زندانیت یه چند تا حروف و عدد هست و شما باید عدد هاش رو ورداری و توی اونجا وارد کنی;)

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
عزیز پشت لباس زندانیت یه چند تا حروف و عدد هست و شما باید عدد هاش رو ورداری و توی اونجا وارد کنی;)

سلام چند تا سوال نوشتم همین قربونت برم:x
تازه گفتم که لباس زندانیم و که عوض کردم خیلی وقته
یادم نیست رمزش

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
عزیز رمز تو همون نامه هاست!
باید یک جوری بچینی که رمز رو درست نشون بده!
این میشه رمز همون در!
ولی اینجا زندان نیست که!
باید یک جوری بذارید نامه ها رو که بعضی هاشون توی هم دیگه برن!
بعضی از قسمت های نامه ها طوسی هست که اونجا یک نامه دیگه قرار میگیره!(میاد روش)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
کلا حال و هوای بازی تا اینجا مثل alan awake ه!حالا نمیدونم بعدا چیمیشه!ترسناک نیست اما حس بدی به ادم میده!
بقیش رو بازی کنمی ببینیم چی میشه

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
یه جایی گیر کردم

من الان توی اداره پلیس اون کدها رو زدم و توی یه خونه همون نزدیکیها یه هوک پیدا کردم و رفتم توی یه خونه. اونجا از آپارتمان یه دزد (همونی که خودش رو وسط اتاق دار زده) چند تا وسیله پیدا کردم که توی آپارتمانهای دیگه باید سرجاشون میذاشتم (در حقیقت به صاحباشون برمیگردوندم) جای همه رو پیدا کردم به غیر یه مدال. کلا بعدش اینجا چیزی هستش که انجام بدم؟

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
1هفته ست اسیر این شدم یکی لطفاً جواب بده
من اونجایی هستم که روی صندلی خوابم و پستچی میاد...
حالا جای بعدی که باید برم رو پیدا نمیکنم. خیلی گشتم ولی نشد که نشد...

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام
دوستان عزیز
حالتون خبه ان شا الله
ان شا الله که خوبه ه ه ه
میگم بوقی من و کشتم ( همونه که پتک دستشه دیگه بزرگه از تو آب در میاد شاخ دا.. نه شاخ نداره :p)
بدش چه کار کنم الان نزدیک ساختمون مرکزی دایره قرمزه هست رفتم اونجا
همون جایی بود که وارد زندون شدم که دیگه وارد نمیشه کجا برم پس؟
ممنو و و و و ون:d

آخرین ویرایش:

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
یه جایی گیر کردم

من الان توی اداره پلیس اون کدها رو زدم و توی یه خونه همون نزدیکیها یه هوک پیدا کردم و رفتم توی یه خونه. اونجا از آپارتمان یه دزد (همونی که خودش رو وسط اتاق دار زده) چند تا وسیله پیدا کردم که توی آپارتمانهای دیگه باید سرجاشون میذاشتم (در حقیقت به صاحباشون برمیگردوندم) جای همه رو پیدا کردم به غیر یه مدال. کلا بعدش اینجا چیزی هستش که انجام بدم؟
از ساختمان خارج نشین. طبقه ی اول یه اتاق هست که باید مدال رو اونجا قرار بدین بعد دیگه کلا کار شما با این ساختمون تمومه.

---------- نوشته در 07:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:57 PM ارسال شده بود ----------

1هفته ست اسیر این شدم یکی لطفاً جواب بده
من اونجایی هستم که روی صندلی خوابم و پستچی میاد...
حالا جای بعدی که باید برم رو پیدا نمیکنم. خیلی گشتم ولی نشد که نشد...
شما اگه به نقشه دقت کنید یک جایی رو با دایره مشخص کرده. قسمت غربی نقشه ی شهر بالای قبرستان یک ساختمان بزرگ هست باید بری اونجا برید

---------- نوشته در 07:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:00 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان عزیز
حالتون خبه ان شا الله
ان شا الله که خوبه ه ه ه
میگم بوقی من و کشتم ( همونه که پتک دستشه دیگه بزرگه از تو آب در میاد شاخ دا.. نه شاخ نداره :p)
بدش چه کار کنم الان نزدیک ساختمون مرکزی دایره قرمزه هست رفتم اونجا
همون جایی بود که وارد زندون شدم که دیگه وارد نمیشه کجا برم پس؟
ممنو و و و و ون:d
وقتی بوگی من رو کشتی و از زیرزمین خارج شدی جلوت یه سراشیبی هست بپیچ به سمت چپ و راهتو ادامه بده تا به یک چهار راه برسی سمت چپ یه پل میبینی که مسدود شده کتار اون پل یه در هست برو تو از نردبان برو بالا یه اهرم پیدا میکنی اونو بکش پل بیاد پایین از پل عبور کن

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,763
نام
ممد
سلام بچه ها من یه جا گیر کردم
اونجا که بعد از روشن کردن شمع ها به سه تا زنگ می رسیم چیکار باید کرد
هر کاری کردم اتفاقی نیفتاد
NORMAL

ASB_BOND

کاربر سایت
May 12, 2011
152
نام
بهروز
سلام بچه ها من یه جا گیر کردم
اونجا که بعد از روشن کردن شمع ها به سه تا زنگ می رسیم چیکار باید کرد
هر کاری کردم اتفاقی نیفتاد
NORMAL

کارایی که میگم به ترتیب زیر انجام بده :
اول زنگ چپ رو دو بار بزن
دوم زنگ وسطی رو یک بار بزن
سوم زنگ راست رو یک بار بزن
چهارم زنگ چپ رو یک بار بزن

بعد از انجام کارایی که گفتم تقریبا ۲۰ ثانیه هیچ اتفاقی نمیفته بعد اب بالا میاد اون در بزرگه باز میشه
:)

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر