Silent Hill : Downpour | Xbox 360

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
خلاصه بخوام ىه سرى جواب بهت بدم مىتونم بگم که اونجا که تو زندانى اره وساىلترو بزار رو اون پىشخون بعد از اونور مىتونى برشون دارى شکلاتى که تو وساىلت دارى باىد بدى به ىه ىارو که تو شهر داخل مترو هستش تازه اگه اونم بش بدى ازت ىه کت مىخواد که اونم باىد پىدا کنى اون اهرمىم که دارى ماله ىه گرامافونه تو همون شهره من خودم ىه سرى مامورىت جانبىاشو رفتم اگه دقىقتر خواستى ىکى ىکى رسىدى بپرس تا جواب بدم بقىه بچه ها هستن کمکت مىکنن
بابا اصلا وسایلی ندارم که از اون طرف برم وردارم .بعدش اون وسایلی که اون یارو تو مترو میخواست بهش دادم مثل چوب ماهیگیری.کت و یه چیزای دیگه جوری شد که دیگه چیزی نمیخواست و وقتی نزدیکش میرفتی talk نمیزد که باهاش حرف بزنی اما شکلات نخواست که بهش بدم شایدم دادم یادم نیست اما بهدش که رفتم داخل همون مترو برگشتم یارو افتاده بود رو زمینو مرده بود! چرا؟؟؟

من در کل میخوام بدونم اگه بری مرحله زندانو رد کنی همه وسایلتو میگیری که بیای بقیه مراحل فرعی رو رد کنی؟؟؟؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,425
نام
Ali
یکی از اشکالات این بازی اینه که تقریبا هر دقیقه یکی دوبار سیو میکنه و کلی از سرعت بازی رو کم میکنه جوریکه بازی بعضی مواقع تیک میخوره(با اینکه از روی هارد اجرا میشه) از طرفی وقتی که میمیری یا میخوای از آخرین سیوت بیاره میره از 20 دقیقه قبل میاره ! انگار نه انگار همین الان سیو کرد! نمیدونم چیو سیو میکنه!!!
دوستان این مطلب رو تایید میکنند؟

این مشکل که فکر میکنید سیو از 20 دقیقه بعد میاد یا وقتی کنسول رو خاموش میکنید و مثلا فردای اون روز بازی رو از طربق گزبنه ادامه از منوی بازی اجرا میکنید و بازی از یه جای خیلی عقب تر میاد مربوط به تنظیم نبودن تاریخ و ساعت کنسوله که اکثره کنسولهای ما بخاطره نداشتن باطری ساعت و تاریخش تنظیم نیست و به لایو هم که وصل نمیشیم که تاریخ تنظیم بشه و برای همین هر وقت در بازی مردید یا کنسول رو تازه روشن کردید از طریق گزینه Load Save بازی اون سیوی که درصدش از همه بیشتره رو انتخاب کنید و به زمانش هم اگه دو تا درصد مشابه داشتید دقت کنید و مشکل حل میشه.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
اوایل شروع بازی واقعا قشنگ بود ولی هر چی جلوتر رفتم از این بازی بیشتر بدم اومد و تاجایی رسیدم که باید نقاشی هارو کنار هم میچیدیم رفتم یه واک ترو دیدم و واقعا تو اون لحظه احساس کردم بازی ملال اور و حوصله سر ببری شده و به همین خاطر از ادامه بازی منصرف شدم.سایلنت هیلم سایلنت هیلای قدیم! مثلا سایلنت هیل 2 یا 4 کجا این دانپور و هومکامینگ کجا.کونامی که شرکت ثروتمندیه نمیدونم چرا سرمایه گذاری بیشتری رو این بازی که بطور حتم جز 10 عنوان برتر تاریخ گیم هستش نمیذاره.

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
اوایل شروع بازی واقعا قشنگ بود ولی هر چی جلوتر رفتم از این بازی بیشتر بدم اومد و تاجایی رسیدم که باید نقاشی هارو کنار هم میچیدیم رفتم یه واک ترو دیدم و واقعا تو اون لحظه احساس کردم بازی ملال اور و حوصله سر ببری شده و به همین خاطر از ادامه بازی منصرف شدم.سایلنت هیلم سایلنت هیلای قدیم! مثلا سایلنت هیل 2 یا 4 کجا این دانپور و هومکامینگ کجا.کونامی که شرکت ثروتمندیه نمیدونم چرا سرمایه گذاری بیشتری رو این بازی که بطور حتم جز 10 عنوان برتر تاریخ گیم هستش نمیذاره.
من مخالف هستم ! هر چی جلوتر میری زیباتر میشه ! بازی کاملا جو خاص سری sh رو داره مخصوصا آخر بازی ! ساید کوست ها هم بسیار سرگرم کننده هستند . puzzle ها هم عالی سخت و منطقی هستند بجز اون زنگها که من ارتباط ش رو نفهمیدم

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
خسته نباشید
1.به جان خودم بلد نیستم متن پنهان کنم یکی جواب ما رو میده اینم بگه ممنون میشم
2.میگم من تازه از نردبون حیاط پشتی اومدم بالا و وارد نقشه ی اون وری شدم حالا چه کارایی رو باید انجام بدم غیر از اینکه چند تا غیر ادم نفهم و که هی منو میترسونن بکشم ؟
3.اونجا هست تابلو نقاشی رو میز هستش با مرتب کنی بلد نیستم کلا 6 تابلو بیشتر ندارم کافیه یا برم پیدا کنم ؟
4.بد یه جا هست میریم به یه در میخوریم بد فکرش میره به گذشته تو زندونش میکنن و میخوابه بد از اینکه فکرش تموم میشه به حالات عادی برمیگرده هر چی تکون خوردم تکون نخورد چرا؟
دوستان 4 سوال پرسیدم
بازم ممنون :x

Last edited by a moderator:

saaman

کاربر سایت
Sep 17, 2010
96
نام
سامان
رو save 16/
اونجا که ماموریت داده که باید از شهر silent hill خارج بشم باید چجوری فرار کنم که بعضی وقت ها هم ماشین پلیس میاد

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی

رو save 16/
اونجا که ماموریت داده که باید از شهر silent hill خارج بشم باید چجوری فرار کنم که بعضی وقت ها هم ماشین پلیس میاد
اون کوئست تا اخر بازی همراهته.در مورد ماشین های پلیس شما باید بری اداره پلیس تو نقشه نگاه کنی پیدا میکنی اونجا یه دستگاه پیدا میکنی این کد هارو به ترتیب وارد کن
D375

C466

B557

A648

---------- نوشته در 10:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:15 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان عزیز
خسته نباشید
1.به جان خودم بلد نیستم متن پنهان کنم یکی جواب ما رو میده اینم بگه ممنون میشم
2.میگم من تازه از نردبون حیاط پشتی اومدم بالا و وارد نقشه ی اون وری شدم حالا چه کارایی رو باید انجام بدم غیر از اینکه چند تا غیر ادم نفهم و که هی منو میترسونن بکشم ؟
3.اونجا هست تابلو نقاشی رو میز هستش با مرتب کنی بلد نیستم کلا 6 تابلو بیشتر ندارم کافیه یا برم پیدا کنم ؟
4.بد یه جا هست میریم به یه در میخوریم بد فکرش میره به گذشته تو زندونش میکنن و میخوابه بد از اینکه فکرش تموم میشه به حالات عادی برمیگرده هر چی تکون خوردم تکون نخورد چرا؟
دوستان 4 سوال پرسیدم
بازم ممنون :x
1_وقتی خوستی متنی رو که نوشتی رو مخفی کنی تگ sp رو انتخاب کن
2_شما این قسمتو رد کردی:d
3_تابلو ها جزء ساید کوئستهای بازی هست یعنی اختیاریه میتونی نری ولی اگه خواستی 6 تا تابلو توی شهر پراکنده شده باید همه رو پیدا کنی بعد روی میز قرار بدی و مرتب کنی
4_این مورد رو بیشتر توضیح بده:d

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

من کاملا بات موافقم.اول بازی با صحنه های اکشن سینمایی روبه رو بودیم و هر چی رفتیم جلو اون لحظات سینمایی رنگ و لعاب خودشو از دست داد.انتظارات ازش فراوون بود ولی اصلا به درد لای جرز دیوارم نمیخوره.

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein

اون کوئست تا اخر بازی همراهته.در مورد ماشین های پلیس شما باید بری اداره پلیس تو نقشه نگاه کنی پیدا میکنی اونجا یه دستگاه پیدا میکنی این کد هارو به ترتیب وارد کن
D375

C466

B557

A648

---------- نوشته در 10:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:15 AM ارسال شده بود ----------

1_وقتی خوستی متنی رو که نوشتی رو مخفی کنی تگ sp رو انتخاب کن
2_شما این قسمتو رد کردی:d
3_تابلو ها جزء ساید کوئستهای بازی هست یعنی اختیاریه میتونی نری ولی اگه خواستی 6 تا تابلو توی شهر پراکنده شده باید همه رو پیدا کنی بعد روی میز قرار بدی و مرتب کنی
4_این مورد رو بیشتر توضیح بده:d
سلام عزیز
چقدر خوب جواب میدی:-b
1.خب این تگ که میگی چه جوریه از کجا بردارم:-s ( فهمیدم فهمیدم .. )
2.نفهمیدم چی گفتی :-/
3.خب الان 6 تا دارم ولی هر کار میکنم مرتب نمیشه یه عکس بزار ازش الان اون سایته رو ندی که گفتی چند بار گذاشتی انگلیسی بود چیزی نفهمیدم:-s
4.چیرو بیشتر توضیح بدم همینه دیگه فکر کنم کنسول گیر داشته من جزیی از بازی حسابش کردم
:d

frock2011

کاربر سایت
Jan 8, 2011
39
سلام
لطفا اگه دوستان میتونن کمک کنند
اونجا بعد از اینکه سوار قایق میشی که دوباره به زندان برمیگردی
یه در رمز دار هست
لطفا راهنمایی کنید
خود رمزو نگید بازی بی مزه میشه

ahmad_a

کاربر سایت
Jun 22, 2011
74
كمك براي بازي:سلام دوستان يه جا همون اوايل بازي
ميري تو يه رستوران اشپز خونه داره دو تا wcداره خانم ها اقايان:d.دو تا در هستش تو اشپز خونه به سمتoffice(تو نقشه كه ميزني)بعد او درهاunlockهستش .بايد چي كار كنم اونجا؟

m-13

کاربر سایت
Jun 6, 2009
34
نام
مجید
سلام
لطفا اگه دوستان میتونن کمک کنند
اونجا بعد از اینکه سوار قایق میشی که دوباره به زندان برمیگردی
یه در رمز دار هست
لطفا راهنمایی کنید
خود رمزو نگید بازی بی مزه میشه

اون گاوصندوق رو اگه میگی رمزش پشت لباست نوشته شده همونجا که میری پایین چراغ قوه رو از روی جسد بر میداری.

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
كمك براي بازي:سلام دوستان يه جا همون اوايل بازي ميري تو يه رستوران اشپز خونه داره دو تا wcداره خانم ها اقايان:d.دو تا در هستش تو اشپز خونه به سمتoffice(تو نقشه كه ميزني)بعد او درهاunlockهستش .بايد چي كار كنم اونجا؟

شیر گاز که تو آشپزخونه بازه رو ببند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر