Silent Hill : Downpour | Xbox 360

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
رزدنت اویل که بازی نمیکنی 100 جونور بریزن سرمون ... مثلا سایلنت هیله !
همون یدونه دشمنش واسمون کافیه ... تا بیای بکشیش جون به لب میشیم
والا تا اونجایی که من یادمه رزیدنت اویل 100 جور جونور نیست! یه جوره که همشون زامبی هستن( سری های کلاسیک)
منم نسبت به سری های قبل گفتم که کم شده تنوع دشمناش
سر جمع 3 جور جونور داریم که یه نوعش از 90% به بعد وارد بازی میشن

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
باید بگم بازی بسیار خوبی هست ! معمایی - محیط ترسناک و بسیار عالی و سرگرم کننده ! من خیلی خوشم اومد و اولین بار باید بگم که بلاخره کونامی یه تکونی خورد !

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من که واقعا دارم حال میکنم با بازی الکی هم دارم تو شهر ول میچرخم side quest میرم تا تموم نشه حیفه:d
واقعا چند وقت بود یه اویل یا سایلنت هیل کلاسیک بازی نکرده بودم خیلی چسبید
فقط تنها مشکل بازی مشکل تکنیکی اعم از فریز و افت فریم و ... وگرنه گیم پلی و داستان خداست

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
نمی دونم
اين كمد رمز دارا رو چطور می شه باز كرد تا الان دو تا ازشون تو بازی ديدم يكی تو اون اتاقی كه تو آخر دويل پيت هست و بعدش سايلنت هيل شروع می شه و دومی تو اون خونه ای كه يكم بالاتر از ايستگاه پليس از پنجره طبقه همكفش می شه رفت تو و يه در زندان مانند توش هست كه ازش صدای ناله مياد
همين طور تو اون
ايستگاه پليس كه ديوارش سوراخ شده و می رم تو چهارتا شماره رو يه تخته سياه كوچيك نوشته شده و يه تلفن هم هست مشكل اينجاست كه شماره سومی روی تخته سياه رو هر جوری تو تلفن می زنم برخلاف بقيه عمل نمی كنه 855 هم هست و رقم چهارمش نامعلومه و با هر رقمی امتحان كردم نشد

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
نمی دونم
اين كمد رمز دارا رو چطور می شه باز كرد
همين طور تو اون
ايستگاه پليس كه ديوارش سوراخ شده و می ريم تو چهارتا شماره رو تخته سياه كوچيك نوشته شده شماره سومی رو هر كاری می كنم برخلاف بقيه نمی زنه 855 هم هست و رقم چهارمش نامعلومه و با هر رقمی امتحان كردم نشد

855نیست B55 ه منم همین اشتباه رو کردم 8 مثله B می مونه فکر کنم رقم آخر هم 7 بود
یعنی میشه B887

اون کمد رمز دار ها هم چیزه زیاد مهمی نیست توشون weapone اکثرا مثلا تو یکیش کلته تو یکی تبر دوبل تو روند بازی زیاد تاثیری نداره فکر کنم شانسی هم باید کد هارو بزنی تا باز شه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
855نیست B55 ه منم همین اشتباه رو کردم 8 مثله B می مونه فکر کنم رقم آخر هم 7 بود
یعنی میشه B887

اون کمد رمز دار ها هم چیزه زیاد مهمی نیست توشون weapone اکثرا مثلا تو یکیش کلته تو یکی تبر دوبل تو روند بازی زیاد تاثیری نداره فکر کنم شانسی هم باید کد هارو بزنی تا باز شه
تو HC کمداش همشون با 206 باز میشد که با توجه به حرف ها و ساعت ها که همشون رو 2:06 گیر کرده بودن بازشون کرد!
الان هم به ساعتی چیزی اگر کنار کمد هست نگاه کنید ببینید چنده همون رو وارد کنید شاید باز شد!

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
وقتی وارد Continental Building میشیم باید چیکار کنیم دقیقا؟همونی که سه طبقه داره و تو طبقه اول هم یه آسانسو هست که کار نمیکنه و خرابه.

Erudite_gamer

کاربر سایت
Oct 23, 2011
58
برای اولین بار در سایت های ایرانی ارایه نسخه

Prima Office Guide SILENT HILL Downpour

100/100

لینک دانلود

Silent Hill Downpour Guide.rar

اکانت prima games.com را هک کردم فعلا کار می کنه.......

دوستانی که توانایی دارند فایل را دانلود کنند و به PDF با حجم کم برای دیگران قرار دهند
فیال html به صورت offline میباشد

موفق باشید

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
وقتی وارد Continental Building میشیم باید چیکار کنیم دقیقا؟همونی که سه طبقه داره و تو طبقه اول هم یه آسانسو هست که کار نمیکنه و خرابه.

باید بری طبقه دوم از اتاق 200 یه فیلم برداری که تو پروژکتوری که تو یکی از اتاق هاست باید بزاری یه رمز میده بهت که با اون باید در گاو صندوق باز کنی که تو اتاق بغلی پروژکتوره هست!

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
باید بری طبقه دوم از اتاق 200 یه فیلم برداری که تو پروژکتوری که تو یکی از اتاق هاست باید بزاری یه رمز میده بهت که با اون باید در گاو صندوق باز کنی که تو اتاق بغلی پروژکتوره هست!

اینکارارو میکنم.در اون گاوصندوق رو هم باز میکنم و اون کات سین رو که زندانبان رو نشون میده میبینم.ولی بعد از اون رو نمیدونم باید چیکار کنم.

Erudite_gamer

کاربر سایت
Oct 23, 2011
58

دوستانی که درخواست کرده بودند مشخصات:
لینک دانلود
Silent Hill Downpour Guide.rar

Silent Hill Downpour Prima Official eGuide is a digital web access guide and includes:

* Detailed walkthrough of the entire game
* Complete every side-quest
* Custom maps shows all critical items, secret nooks, and hidden crannies
* Solve every puzzle, no matter how difficult
* Learn about the entire Silent Hill series
* Unlock every Achievement or Trophy
* Access all bonus content and hidden rare items

*
Release: March 13th, 2012
Game Platform(s): Xbox 360, PS3
FOR ONLY $19.99

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند