Shift 2 Unleashed | PC

Developer: Slightly Mad Studios
Publisher: EA
Genre: Racing / Cars
Platforms: PC - X360 - PS3 - Wii
Release date: 25 March
5 فروردین
ESRB: E​

1103237875.jpg

دنباله ی بازی تحسین بر انگیز Shift به جاده ها بازگشته تا تجربه ی فیزیکیترین بازی مسابقه ای تا به امروز را برایتان به ارمغان بیاورد.​

- در این بازی شما بحالتی کاملا واقعی, نبرد رانندگی را در تجربه ای بی همتا, احساس خواهید کرد و بصورتی فیزیکی و بیرحمانه, تجربه ی پشت فرمان بودن را, آنهم با سرعت 200 مایل بر ساعت خواهید فهمید !​

- فیزیک و جاذبه ای واقعی و تکاندهنده بر روی خودرو ها و جاده ها اعمال شده تا بهمراه قابلیتهای رانندگی در شب و دوربین کلاه کاسکتی جدید, حس برخورد, تصادف و آتش گرفتن را برای شما به ارمغان بیاورد.​

- وجود دوربین اول شخص قرار گرفته درون کابین خودرو بهمراه تکانهای شدید سر راننده, کوچکترین حرکت و شدت و برخوردی را به شما منتقل میکند.​

- Shift 2 Unleashed سبک Racing Simulator را برایتان دوباره معنی می کند (باوجود فیزیکی بینظیر و جاده ها و خودرو های واقعی)​

- این بازی, در واقع هفدهمین شماره از سری NFS محسوب میشه​

- در این بازی همانند بازی Hot Pursuit نیز از سیستم Autolog برای بازیهای آنلاین استفاده میشه​

1089875843.jpg

1089876687.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S.T Infamous

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
از اونجایی که shift 1 رو 3 بار با level 25 تموم کردم خیلی دوست داشتم این یک یرو هم تموم کنم .
اما نمیدونم چرا فعلا اینطوری شده.:d

شیفت 1 رو اگر رو حالت متوسط بازی کنی که خودش برات ترمز هم می گیره سر پیچ دور هم میزنه:d که واقعا چیز مسخره ای بود رو فول هم که بازی می کردی کنترل ماشین طبیعی نبود

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
گرافیک بازی بالاست ، ولی به نظر من اندازه ای نیست که این همه به کارت گرافیک فشار بیاره ، من با کارت 5870 وقتی تنظیمات رو روی آخرین حالت قرار میدم ، فریم به 30 هم میرسه ، ولی physX خیلی خوبه تصادفات خیلی طبیعیه .

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
گرافیک بازی بالاست ، ولی به نظر من اندازه ای نیست که این همه به کارت گرافیک فشار بیاره ، من با کارت 5870 وقتی تنظیمات رو روی آخرین حالت قرار میدم ، فریم به 30 هم میرسه ، ولی physX خیلی خوبه تصادفات خیلی طبیعیه .

خیلی کمه که باید اینجور بازی ها 60 فریم اجرا بشن

physx برای ati? منظورتون حالت دیفالت هست رضا جان؟

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
خیلی کمه که باید اینجور بازی ها 60 فریم اجرا بشن

physx برای ati? منظورتون حالت دیفالت هست رضا جان؟

بله . این بازی از physx نرم افزاری استفاده میکنه ، خیلی از بازیهای هستند که از physx نرم افزاری استفاده میکنند بدون اینکه گزینه ای تو تنظیمات بازی باشه . پردازش physx نرم افزاری توسط CPU انجام میشه و ربطی به مدل کارت گرافیک نداره .

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بله . این بازی از physx نرم افزاری استفاده میکنه ، خیلی از بازیهای هستند که از physx نرم افزاری استفاده میکنند بدون اینکه گزینه ای تو تنظیمات بازی باشه . پردازش physx نرم افزاری توسط CPU انجام میشه و ربطی به مدل کارت گرافیک نداره .

اهان اون که اره فکر کردم advanced apex ایناشو می گین اونو که کنسول ها هم اجرا می کنن ظاهرا دوستان می گن با ati خیلی مچ نیست و کلا هم فریم خوب نمی ده من هنوز نتونستم بخرمش خریدم می گم چطوری اجرا می شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر