Share کردن بازی های PlayStation Network

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
سلام.همون طور که می دونین میشه بازیهای فروشی psn رو تا 4 بار دانلود کرد از همین روش خیلیا استفاده می کنن و به همدیگه بازی میدن .
الان می خوام ببینم کسی tekken5 داره؟من mk2 می دم tekken می گیرم.البته باید خودش خریده باشه نه اینکه با همین روش از یکی دیگه گرفته باشه

Last edited by a moderator:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
برای این کار حتماً باید Password هاتون رو به طرف مقابل بدید که اون بره به اکانت شما و بازی رو دانلود کنه و بعد دوباره شما برید تو اکانت خودتون و اون هم Sign Out کنه ولی توجه داشته باشید که اکانت شخص مقابل تا همیشه باید تو حافظه ی PS3ـتون بمونه اگر Deleteـش کنید بازیها هم پاک میشن.

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
آره باید به طرف مطمئن باشیو psn id رو بدی ولی بعدش میشه پسوردتو عوض کنی.نیاز نیست psnidت همیشه دست اون طرف بمونه بلکه اون طرف رو سیستمش یه پروفایل آفلاین می سازه اون پروفایل باید همیشه باشه.خوب باشه چی میشه مگه

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
psn مخفف playstation network هست دوست عزیز

:eek: بابا استاد . خیلی مخیا :biggrin1::biggrin1: ( شوخی بود ) آخه عزیز من الان میاد میگه playstation network چیه :biggrin1:
ببین دوست من psn به یک حالت صفحه وب یا هتر بگم سایتی میگن که بازیهای کوتاه و یا دمو یا والپیپر یا تریلر دانلود میکنین به این محیط قشنگ میگن psn :biggrin1: . ببخشید اگه خوب توضیح ندادم .:p

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
می شه یکی به من بگه PSN چیه؟:blushing::confused:

PSN به کل محیط Online ـه Playstation3 میگن و اون چیزی که شما میگی PSstore هست که یه جورایی میشه زیرمجموعه ی PSN؛ مثلاً Online بازی کردن و Add کردن دوستان و فرستادن پیام و ... همش جزء PSN محسوب میشه.
PSstore هم محلی برای خرید و دانلود Trailer ها، Demo های Playble، پچ های اضافه شونده به بازی ( Add On ها )، Theme و Wallpaper، بازی های Arcade و حتی معمولی، Trailer فیلمهای جدید و در آینده فیلمهای روز هست که بعضی هاشون پولی و بعضی ها مجانی هستند.

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
من بازی های زیر رو دارم تا حالا هم به کسی ندادم همه هم Full هستند:
flOw - PAIN - GTHD - GT5 -Calling All Cars - Super Rub A Dub - Castlevinia - teken 5 online and offline - Echochrome - Mortal Kombat 2
یه بازی دیگه هم دارم Lumines یه چیزی تو این مایه ها بود.
هر کسی بازی درست حسابی داشته باشه که بخوام عوض میکنم.

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من بازی های زیر رو دارم تا حالا هم به کسی ندادم همه هم Full هستند:
flOw - PAIN - GTHD - GT5 -Calling All Cars - Super Rub A Dub - Castlevinia - teken 5 online and offline - Echochrome - Mortal Kombat 2
یه بازی دیگه هم دارم Lumines یه چیزی تو این مایه ها بود.
هر کسی بازی درست حسابی داشته باشه که بخوام عوض میکنم.
شما دیگه همه چیرو داری دیگه دیگه کسی چیزی نداره که بهت بده:cheesygri
مگه tekken5 آنلاین و آفلاینش دو بازیه جداست؟

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
شما دیگه همه چیرو داری دیگه دیگه کسی چیزی نداره که بهت بده:cheesygri
مگه tekken5 آنلاین و آفلاینش دو بازیه جداست؟

چرا بابا کلی بازی هست.
البته هر چی دوست داشتم خریدم یه زمانی میخواستم Super StarDust HD رو بخرم(همین که Trophy داره) اما یه چند تا دمو دیدم خیلی خوشم نیومد اگه کسی نداره بدم نمیاد مفتی بدون اینکه چیزی از دست بدم صاحبش بشم حداقل چند تا trophy میگیریم.
carsh 1 هم کسی داشت میخوام.
---
اره من انلاینشو خردیم که افلاین هم داره اما اگه افلاینشو بخری انلاین نداره(تا چند وقت پیش که اینجوری بود)انلاین 4.49 دلار از افلاین گرون تر بود.
--
بچه ها اگه از بازی های درست حسابی مثل Uncharted هم کسی اینجوری خریده بگه البته نمیدونم اونا رو میشه Share کرد یا نه!؟
ولی کسی که اینجوری میخواد عوش کنه باید یه اینترنت درست حسابی هم داشته باشه من از این بازی های فقط Gt5: Prolouge رو اینجوری خریدم کسی هم بازی خوبی داشته باشه عوض میکنم.

راستی دوست عزیز یه راه دیگه هم برای Share کردن هست برای ادم هایی مثل من:
مثلا من تمام این بازی ها رو به شما میدم و شما در عوض به من یه بازی BD میدی: مثلا یه Heavenly Sword میدی!
البته چاره این هم ندارم چون اگه پسوردمو به یکی بدم خیلی راحت از همه بازی ها یه نسخه دانلود و فول میکنه!!

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
سونی جان یک سوال . من پسورد یادم رفته الان باید چیکار کنم . :biggrin1: راهی بجز ساختن یک اکانت دیگر نیست :-" .
بعد من اینتم وضعش خرابه چور میتونم شانسمو برای TEKKEN 5 امتحان کنم نمیشه از طریق کامپیوتر به USB و از آن به PS3 وارد کرد :cool: .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر