Xbox Senua's Saga: Hellblade II

سازنده
Ninja Theory
تاریخ انتشار
May 21, 2024
ناشر
Xbox Game Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
image(1)(2).png

داستان سنــوآ ادامه دارد...
______________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 5 می باشد.
______________________________________________________________________________________

تریلــر ها:

تـصاویر منتشر شده (TGA2021):

تـصاویر منتشر شده (TGA2019):

آخرین ویرایش:

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
کلا مقایسه با گاد باعث نامیدی خیلی ها میشه‌. به نظرم بازی باید ادامه نسخه قبلی باشه و راه اون رو تکمیل کنه نه این که یه کلون از گاد بخواد بشه، که قطعا نمی شه.
در توانایی نینجا تئوری تو ساخت هک ان اسلش شک نیست ولی امیدوارم بجای این که هل بلید رو تبدیل به گاد کنن، تیم دومش بیان ادامه انسلیود (اگر حقوق اش رو بتونن بدست بیارن) رو بسازن. اونجا توانایی هاشون رو نشون بدن و ستینگ یونیک خودشون رو داشته باشن. یا یه بازی جدید خلق کنن.
امیدوارم الکی خودشون رو توی فاز رقابت با یه بازی دیگه قرار ندن، فن ها هم اینو بپذیرن.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
نمیدونم اصلا کی این موضوع رو باب کرد که بازی اومده با گاد آف وار رقابت کنه. اصلا وقتی تازه شماره اول اومده بود این حرفها نبود وقتی مایکرو نینجا تئوری رو خرید این تئوری از طرف یک عده معلوم الحال مطرح شده برای زیر سوال بردن این سری. مطمئنا با پول مایکرو و فرصتی که دارن با خیال راحت مشکلات قسمت اول رو حل میکنن و مطئمن باشید از نظر کمبت قسمت دو خیلی بهتر از شماره اول خواهد بود و از نظر گرافیکی هم یکی از شوکیس های سریس ایکس خواهد بود. من که شدید شماره اول دوست داشتم خیلی هم منتظر شماره دو هستم...

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,406
نام
Majid
نسخه اولو امروز تموم کردم، عالی بود، با اینکه میگفتن کامبت بازی بده بنظرم اوکیه فقط خیلی سادس و نیاز داره انیمیشنا و حرکات جدید بهش اضافه بشه و چالش برانگیز تر بشه تو این نسخه.
الان با تجربه نسخه اول، اون تریلر دیگه برام دور از انتظار نیست، همین الان بازی گرافیکش عالیه با اینکه چندین سال از ریلیزش میگذره حالا بماند چقد تو این نسخه بهتر خواهد شد با اومدن نسل جدید.
چندتا عکس از بانو که با فتو مود گرفتم: :x :D
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
نمیدونم اصلا کی این موضوع رو باب کرد که بازی اومده با گاد آف وار رقابت کنه. اصلا وقتی تازه شماره اول اومده بود این حرفها نبود وقتی مایکرو نینجا تئوری رو خرید این تئوری از طرف یک عده معلوم الحال مطرح شده برای زیر سوال بردن این سری. مطمئنا با پول مایکرو و فرصتی که دارن با خیال راحت مشکلات قسمت اول رو حل میکنن و مطئمن باشید از نظر کمبت قسمت دو خیلی بهتر از شماره اول خواهد بود و از نظر گرافیکی هم یکی از شوکیس های سریس ایکس خواهد بود. من که شدید شماره اول دوست داشتم خیلی هم منتظر شماره دو هست اصلا یکی از دلایل سریس ایکس خریدنم همین بازی بوده...
حالا اگه بخواد با گاد آف وار رقابت کنه چیزی کم میشه از کسی مگه که به همه برخورد

• Smile
Reactions: Nameless King

XBOX.G4m3r

کاربر سایت
Apr 3, 2021
83
حالا اگه بخواد با گاد آف وار رقابت کنه چیزی کم میشه از کسی مگه که به همه برخورد
اره اتفاقی که برای سایبرپاک افتاد در مقایسه با gta پیش میاد.
دلیلی نداره مقایسه این دو بازی

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,206
نام
∂αнмα
17 جوئن (3 روز دیگه) یک مراسم کوچیک برگزار میشه و داخلش احتمالا اخبار ریزی از بازی بیاد (حضور نینجا تئوری تایید شده). احتمالا یک Dev diary کوچیک
باز خدا رو شکر قرار دو کلوم ازش بشنویم !!! دیشب اگه به جای بازی ارکین این بازی نمایش گیم پلی میداشت کنفرانس برا من 10 از 10 میشد . یکی یکی لیستی که لیک شده بود درست دراومد الا اون چیزی که من میخواستم :| . قشنگ برا اختتامیه لحظه شماری میکردم که اون نمایش آخر و عدم حضور بازی زد تو برجکم امیدوارم هرجور شده چند ثانیه گیم پلی بازی رو نشون بدن برا مهم نیست تو چه استیجی باشه فقط میخوام بدونم حال و هوای بازی چجوری ـه 8-|

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,053
نام
مصطفی
باز خدا رو شکر قرار دو کلوم ازش بشنویم !!! دیشب اگه به جای بازی ارکین این بازی نمایش گیم پلی میداشت کنفرانس برا من 10 از 10 میشد . یکی یکی لیستی که لیک شده بود درست دراومد الا اون چیزی که من میخواستم :| . قشنگ برا اختتامیه لحظه شماری میکردم که اون نمایش آخر و عدم حضور بازی زد تو برجکم امیدوارم هرجور شده چند ثانیه گیم پلی بازی رو نشون بدن برا مهم نیست تو چه استیجی باشه فقط میخوام بدونم حال و هوای بازی چجوری ـه 8-|
چند ثانیه گیم پلی بعیده اگر قرار به نشون دادن گیم پلی بود به نظرم تو همین نمایش دیشب میزاشتن ولی یه چیزی نشون میدن که ملت برن تو کف

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,206
نام
∂αнмα
چند ثانیه گیم پلی بعیده اگر قرار به نشون دادن گیم پلی بود به نظرم تو همین نمایش دیشب میزاشتن ولی یه چیزی نشون میدن که ملت برن تو کف
منظورم گیم پلی به سبک Dev Diaries هایی که قبلا نشون میدادن . بازی تو وضعیت فعلی هر جایی هست قابل نشون دادن اونم تو کنفرانس نبوده واسه همین میگم یکی دوتا کلیپ از سیستم کامبت و گشت و گذار بازی + چند تا کانسپت آرت نشون بدن یکمی حال و هواش بیاد دستمون

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
اکتور نقش سنوا دو ساله داره تمرین انواع مبارزه! میکنه. آرمورها و کاستوم ها واقعی ساخته شدن بعد اسکن به گیم اضاف شدن. همکاری نزدیکی داشتن با اپیک گیمز که واقعی ترین کرکترها (یا همچین چیزی خوب نشنیدم).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر