Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
855
دوستان همواره دیفلکت کنید
بیکار نمونید همش در تهاجم باشید نذارید نفس بکشه:D
برا فاز دوم هم علاوه بر فرار میتونید از Snap Seed استفاده کنید تا اون اشباح محو بشن
milad.ps4@
آها ببین باید اینطوری زد اینو. منظورم از اگرسیو دقیقا همینه. من خودم همینطوری زدمش، نابود می شه رسما.

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,702
نام
milad
milad.ps4@
آها ببین باید اینطوری زد اینو. منظورم از اگرسیو دقیقا همینه. من خودم همینطوری زدمش، نابود می شه رسما.
ممنون با همین روش بردمش
یکی از سخت ترین باس هایی بود که تا حالا دیدم
واقعا بازی عجیب سخته مینی باس هاش رو هم نمیشه شکست داد

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,702
نام
milad
ولی با توجه به دنیای بازی سختیش خیلی لذت بخشه با اینکه ممکنه حتی هیچوقت نتونی تمومش کنی و کلا پاکش کنی
وقتی طراحی محیط ها ، فضا سازی ، گرافیک شخصیت پردازی ، داستان ، موسیقی و صدا گذاری بازی رو میبینی این سختی بازی سنگین و باور پذیرترشون کرده و مکمل هم هستن

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
637
دوستان این headless دهن سرویس را چگونه میشه بدون استفاده از کامفی کشتش
دهن ما رو سرویس کردش یه ضربه میزنه کل خونم میره . کامفی ها هم داره تموم میشه 5 تاش همش مونده
و اینکه phonix lilac هم گرفتم چتر بنفش رو

• Like
Reactions: Arash-S212

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
855
دهن ما رو سرویس کردش یه ضربه میزنه کل خونم میره . کامفی ها هم داره تموم میشه 5 تاش همش مونده
اینارو بنظرم یا برو آخر بازی بیا بزنشون که قوی باشی یا الان بخوای بزنی با همون divine conffeti و چتر و دفلکت من می زدم. دفلکت رو فراموش نکن.

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
637
اینارو بنظرم یا برو آخر بازی بیا بزنشون که قوی باشی یا الان بخوای بزنی با همون divine conffeti و چتر و دفلکت من می زدم. دفلکت رو فراموش نکن.
دفلکت میزنم گاهی منتها تو حالت اسلوموشن میشه سر این هدلس لعنتی یدفعش میگره میکشه زود
یکیش که تو غار بود زدمش دفعه دوم ولی این که تو جنگل هستش و اونیکی کنار اهارم اذیت میکنن

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
855
دفلکت میزنم گاهی منتها تو حالت اسلوموشن میشه سر این هدلس لعنتی یدفعش میگره میکشه زود
یکیش که تو غار بود زدمش دفعه دوم ولی این که تو جنگل هستش و اونیکی کنار اهارم اذیت میکنن
کلا مبارزه باهاشون سخته. فعلا بیخیالشون شو بعد تموم کردن بازی بیا. چون ۵ تا بیشتر نیستن اگه اشتباه نکنم.

• Like
Reactions: mehrdadb3

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,035
بدون کانفتی سخته اگه میتونی فارم کن یا بخر. ولی اگه چتر بنفش رو داری اسکیل Living Force هم بخر میتونی افکت چتر رو به شمشیرت بدی بعد بزنیش. اول با چتر ضربه هاشو دفاع کن بعد بزنش.
بعضی هدلس ها هم میپرن رو هوا که میتونی با anti air بزنیشون.

اونیکه تو جنگله یه جونشو فک کنم میتونی از بالا بپری روش بزنی. سر دفلکت کردن هم عجله نکن ضربه های اینا ریتمش فرق داره کلا.

• Like

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
637
بدون کانفتی سخته اگه میتونی فارم کن یا بخر. ولی اگه چتر بنفش رو داری اسکیل Living Force هم بخر میتونی افکت چتر رو به شمشیرت بدی بعد بزنیش. اول با چتر ضربه هاشو دفاع کن بعد بزنش.
بعضی هدلس ها هم میپرن رو هوا که میتونی با anti air بزنیشون.

اونیکه تو جنگله یه جونشو فک کنم میتونی از بالا بپری روش بزنی. سر دفلکت کردن هم عجله نکن ضربه های اینا ریتمش فرق داره کلا.
کجا میشه فارم کردش؟
نه فکر نکنم بشه از بالا سرش بپری 1 دونه جونش رو بگیری چون چند بار امتحان کردم و هیچ جا هم ندیدم همچین کاری کرده باشن
همین جنگلی کانفتی رو تموم کردش دیگه جاش خیلی کمه هی گیر میکنی
حالا فعلا گذاشتم برای بعدا تا اون living force رو هم اسکیلش رو بگیرم بعدا برم سراغشون
فعلا باید گوریل بی سر رو بزنم دوباره

• Like
Reactions: Arios 22

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,035
کجا میشه فارم کردش؟
نه فکر نکنم بشه از بالا سرش بپری 1 دونه جونش رو بگیری چون چند بار امتحان کردم و هیچ جا هم ندیدم همچین کاری کرده باشن
همین جنگلی کانفتی رو تموم کردش دیگه جاش خیلی کمه هی گیر میکنی
حالا فعلا گذاشتم برای بعدا تا اون living force رو هم اسکیلش رو بگیرم بعدا برم سراغشون
فعلا باید گوریل بی سر رو بزنم دوباره
پس اون یکی دیگه بوده.

Ashina Castle - Antechamber اون سامورایی آبی هارو بزنی میندازن کانفتی ولی همون ادامه بده بازیو بعدا میتونی هر چه قدر خواستی کانفتی بخری.

• Like
Reactions: Arios 22

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
637
Ashina Castle برای من خاموش شده نمیتونم بهش travel کنم چرا؟ باید چیکار کنم
میخواستم برم Kuro's Room ولی الان تراول ها بسته هستش
البته میدونم از طریق دانجن میشه وارد قلعه شدش ولی باید از اول برم تا بالا؟

آخرین ویرایش:

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
264
Ashina Castle برای من خاموش شده نمیتونم بهش travel کنم چرا؟ باید چیکار کنم
میخواستم برم Kuro's Room ولی الان تراول ها بسته هستش
البته میدونم از طریق دانجن میشه وارد قلعه شدش ولی باید از اول برم تا بالا؟

بخاطر اینکه الان که برگردی میبینی که قلعه تو محاصرست و دوباره باید بری مجسمه ها رو پیدا کنی . راهش اینه که بری و از پیشه اون مجسمه ی که نزدیک دانجن هست در بیای( همون که یه مرچنت جفتشه دقیقا ) بعد بری از اون در وارد ورودی قلعه بشی بعد بپری توی آب و بگردی تنه درخت رو پیدا کنی و بری بالا که مجسمه ها رو پیدا کنی . وقتی رسیدی بالا میپری بالای ساختمونا میگردی تا اتاق کورو رو پیدا کنی . اگه هم گیج شدی برو تو راهنمای کابوی تو یوتوب قشنگ میبینی

در مورد headless ها هم بهترین راه اینه که وایسی آخره بازی مرچنا آنلاک میشن بعد دیواین کانفتی هرچی بخوای میخری . کشتنشون هم خیلی توفیری نداره چون یادمه هیچ کدوم Prayer beed نمیده

• Like

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
637
بخاطر اینکه الان که برگردی میبینی که قلعه تو محاصرست و دوباره باید بری مجسمه ها رو پیدا کنی . راهش اینه که بری و از پیشه اون مجسمه ی که نزدیک دانجن هست در بیای( همون که یه مرچنت جفتشه دقیقا ) بعد بری از اون در وارد ورودی قلعه بشی بعد بپری توی آب و بگردی تنه درخت رو پیدا کنی و بری بالا که مجسمه ها رو پیدا کنی . وقتی رسیدی بالا میپری بالای ساختمونا میگردی تا اتاق کورو رو پیدا کنی . اگه هم گیج شدی برو تو راهنمای کابوی تو یوتوب قشنگ میبینی

در مورد headless ها هم بهترین راه اینه که وایسی آخره بازی مرچنا آنلاک میشن بعد دیواین کانفتی هرچی بخوای میخری . کشتنشون هم خیلی توفیری نداره چون یادمه هیچ کدوم Prayer beed نمیده
اره گویا دوباره قلعه رو باید برم بالا خیلی کم دردسر داشت حالا اون نینجا ها هم اضافه شدن لامصب هر چی هم قویتر میشی فرقی نمیکنه سختی بازی بدتر بیشتر میشه

• Like
Reactions: S@eEd

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
اره گویا دوباره قلعه رو باید برم بالا خیلی کم دردسر داشت حالا اون نینجا ها هم اضافه شدن لامصب هر چی هم قویتر میشی فرقی نمیکنه سختی بازی بدتر بیشتر میشه
لازم نیست حتما بزنیشون هرچند xp میگیری و برای لول اپ خوبه ولی تمرکزتو بذار رو مینی باس ها و باس های اصلی
اگه mob ها اذیتت میکنن فرار کن لازم نیست مبارزه کنی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر