Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
یکی از اساتید سبک بیاد منو راهنمایی کنه :D
اینو بگم که اولین بازیم از سری بازی های استاد هست :-"

سوالم این هست که چقدر این مجازات ها (punishment) مهم هستند ؟ من تقریبا 6-7 بار سر اون یارو زنجیر شده ـه مردم. شاید همون 7-8 بار هم سر مینی باس قبل از ماره.
این مریضیه یه بار پخش شد الان برم بازی رو از اول شروع کنم یا ادامه بدم ؟ و اینکه میمیرم از resurrect استفاده کنم یا نه ؟ تاثیر داره تو پخش بیماری ؟
سوال بعدیم اینکه حریف تمرینیه پیش از حد آسونه یه mod ـی سیوی قبل از یه باس نیست که حسابی deflect/parry رو تمرین کنم ؟ :D
اگر مجازات نداشت مشکلی نداشتم همون بازی خودم رو میرفتم یاد میگرفتم ولی نمیخوام ریسک کنم هی بیماری پخش بشه.

فعلا به همین مار رسیدم و مردم که اومدم بیرون :D شاید برگردم معبد گویا مثل اینکه باید زنگوله رو ببرم اونجا کارایی کنم :D
بیشتر هدفم همین مینی باس بود که باهاش تمرین کنم یاد بگیرم.
اون پانیشمنت و بخش شدن دراگون رات تنها تاثیرش اینه که ماموریت فرعی مربوط به اون ان پی سی رو نمیتونی بری جلوتر راه درمان دراگون رات هم بهت میده عملا هیچ پانیشمنتی واسه زیاد مردن جز از دست دادن پول و xp نداری
درمورد سوال دومت بازی کن جلوتر به بای گنیچیرو برسی معمولا واسه همه بازی از اونجا کلیک میخوره و تو دفلکت حرفه ای میشی من پیشنهاد مبکنم به اون باس رسیدی کلا به زدنش فکر نکن دفلکتتو تمرین کن حرفه ای بشی چون یکی از بهترین باس ها واسه تمرینه
کلا نسبت به بقیه سولزبورنا تقریبا هیچ پانیشمنتی واسه مردن نداری با خیال راحت بازی کن
من بازبو سال لانچ پلات کردم دوباره یه ماه پیش خریدمش از اول ۵ دور رفتم الان درگیری دارم وگرنه چند دور دیگه هم تمومش میکردم نظر منو میخوای رو یه باسی وقتی خیلی گیر میکنی کلا به فکر زدنش نباش فقط و فقط دفلکت رو تمرین کن چون بازی کلا اسکیل بیس هست
این اتفاق برای من هیچ موقع نیافتاد ولی فکر کنم زیاد از حد که بمیری هر دفعه یه npc ممکنه بمیره اگه اشتباه نکنم. اگه دقت کنی اسمش رو می نویسه که کدوم npc بیمار شده. اما خب نمی خواد نگران باشی چون یه آیتمی بود به اسم Dragon's Blood Droplet اینو توی idol مصرف می کردی و بازی به حالت عادی بر می گشت. اگه هنوز آزاد نشده این بخش باید بری با emma صحبت کنی تا بعد انجام کاری که می گه برات باز بشه اگه اشتباه نکنم.
حریف تمرینی یه حالت آزاد هم داره که تو اون حالت همه ی چیزایی که یاد گرفتی می تونی روش پیاده کنی اما بهترین روش برای تمرین همون پیشروی تو محیط بازی و خصوصا مبارزه با مینی باس ها و باس هاست.
مار هم که فعلا نباید بکشیش و فقط به صورت مخفی باید بری جلو به جز یجا که می تونی شمشیر رو فرو کنی تو چشمش تا حالش جا بیاد.
خیر هیچ ان پی سی نمیمیره فقط بیمار میشن همبن
اگر دقت کنی برخلاف سولزبورنا حتی از قصد هم نمیتونی ان پی سی هارو بکشی

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,099
نام
Mohsen
این اتفاق برای من هیچ موقع نیافتاد ولی فکر کنم زیاد از حد که بمیری هر دفعه یه npc ممکنه بمیره اگه اشتباه نکنم. اگه دقت کنی اسمش رو می نویسه که کدوم npc بیمار شده. اما خب نمی خواد نگران باشی چون یه آیتمی بود به اسم Dragon's Blood Droplet اینو توی idol مصرف می کردی و بازی به حالت عادی بر می گشت. اگه هنوز آزاد نشده این بخش باید بری با emma صحبت کنی تا بعد انجام کاری که می گه برات باز بشه اگه اشتباه نکنم.
حریف تمرینی یه حالت آزاد هم داره که تو اون حالت همه ی چیزایی که یاد گرفتی می تونی روش پیاده کنی اما بهترین روش برای تمرین همون پیشروی تو محیط بازی و خصوصا مبارزه با مینی باس ها و باس هاست.
مار هم که فعلا نباید بکشیش و فقط به صورت مخفی باید بری جلو به جز یجا که می تونی شمشیر رو فرو کنی تو چشمش تا حالش جا بیاد.
یعنی یه بار استفاده کنم حله ؟ یا بعد هر بار مریضی باید استفاده کنم ؟
آره به خاطر همین میگم دنبال باس هستم چون اصلا قابل مقایسه نیست.
زدم تو چشمش کور شد شروع کرد پیچیدن به خودش. میپریدم رو شاخه درخت ولی مینداخت البته چون جونم خیلی کم بود میخواستم یه بازی از صفر شروع کنم با دقت جلو نرفتم.

اون پانیشمنت و بخش شدن دراگون رات تنها تاثیرش اینه که ماموریت فرعی مربوط به اون ان پی سی رو نمیتونی بری جلوتر راه درمان دراگون رات هم بهت میده عملا هیچ پانیشمنتی واسه زیاد مردن جز از دست دادن پول و xp نداری
درمورد سوال دومت بازی کن جلوتر به بای گنیچیرو برسی معمولا واسه همه بازی از اونجا کلیک میخوره و تو دفلکت حرفه ای میشی من پیشنهاد مبکنم به اون باس رسیدی کلا به زدنش فکر نکن دفلکتتو تمرین کن حرفه ای بشی چون یکی از بهترین باس ها واسه تمرینه
کلا نسبت به بقیه سولزبورنا تقریبا هیچ پانیشمنتی واسه مردن نداری با خیال راحت بازی کن
من بازبو سال لانچ پلات کردم دوباره یه ماه پیش خریدمش از اول ۵ دور رفتم الان درگیری دارم وگرنه چند دور دیگه هم تمومش میکردم نظر منو میخوای رو یه باسی وقتی خیلی گیر میکنی کلا به فکر زدنش نباش فقط و فقط دفلکت رو تمرین کن چون بازی کلا اسکیل بیس هست

کدوم npc ؟ آیا مهمه ؟ :D
تو این مینی باس هم قصدم همین یاد گرفتن بود ولی باز فکر میکنم نسبت به چیزایی که قرار باس ها رو سرم خراب کنن خیلی ساده تر هست :D
چون الان تو این راند جدید که فکر میکردم دیگه دستم اومده 1-2 جا همین سربازا پوستم رو کندن. فکر میکنم سیستم دفلکت بازی اینجوریه که تا طرف تکون خورد باید سریع L1 رو بزنم :-?
فعلا دوباره به این orge خوردم. زد کشت منم اومدم بیرون :D ولی یه چیزی میگه دوباره بازی رو باز کنم :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
زدم تو چشمش کور شد شروع کرد پیچیدن به خودش. میپریدم رو شاخه درخت ولی مینداخت البته چون جونم خیلی کم بود میخواستم یه بازی از صفر شروع کنم با دقت جلو نرفتم.

تو این مینی باس هم قصدم همین یاد گرفتن بود ولی باز فکر میکنم نسبت به چیزایی که قرار باس ها رو سرم خراب کنن خیلی ساده تر هست :D
چون الان تو این راند جدید که فکر میکردم دیگه دستم اومده 1-2 جا همین سربازا پوستم رو کندن. فکر میکنم سیستم دفلکت بازی اینجوریه که تا طرف تکون خورد باید سریع L1 رو بزنم :-?
فعلا دوباره به این orge خوردم. زد کشت منم اومدم بیرون :D ولی یه چیزی میگه دوباره بازی رو باز کنم :D
شما هروقت استفادش کنی کل دراگون رات های بازیو از بین میبره من خودم به شخصه تو رفتن مراحل فرعیشونم حتی مشکلی نداشتم صرفا یه سری دیالوگ مربوط بهش دیدم البته من اونقدرم زیاد نمیمزدم ولی اگرم تو پیش روی مراحل فرعیش به مشکل بخورید هروقت استفاده کنید کل دراگون رات هارو از بین میبره و ایتمش هم نسبتا راحت پیدا میشه و لازم نیست نا وقتی نیازی ندارید استفادش کنید درکل زیاد نگران پانیشمنت بخاطر زیاد مردن نباشید چیز خاصی نداره
اون تیکه مربوط به great serpent رو اگه میگید باید از شاخه ها سریع برید بالا و عبور کنید البته انکانتر های هردوتا great serpent اگه سریع باشید راحت گلیچ میشن و مبتونید سریع ردشون کنبد واینکه تا ابنجا هرچی رفتید مینی باس بوده هنوز به اولین باس اصلی نرسیدید

اینی که دوستمون گفت برای جلوتر هست هنوز مونده تا بهش برسی اگه اشتباه نکنم کوئست های emma بعد از زدن گنیچیرو باز میشه و کلا از اونجا تازه میبینیدش
اینجور که شما تو باس های فرعی موندی سر همون اولین باس اصلی گیوبو اونیوا هم کلی فرصت تمرین داری تا بتونی بزنیش احتمالا
سیستم دفلکت موقع تکون خوردن دشمن نیست فیکس موقع برخورد ضربه هست ولی خب مطمئنا اوایل بازی عکس العمل خیلی کندی دارید و با اتک پترن ها هم اشنایی ندارید صرفا به اسکیل خودتون بستگی داره من الان اکثر باس هارو معمولا نو دمیج میتونم بزنم تمام ضربات رو راحت دفلکت میکنم هر ران هم بهتر میشه
اون ogre هم باید بکی دو ضربه بزنید ازش دور بشید
یه راه راحت هم برای زدنش هست میتونید برید hirata estate سرچ کنید متوجه میشید چجوری میشه رفت اونجا
تقریبا یک سوم اون منطقه رو جلو برید و بگردید اگه اشتباه نکنم faming vent یا شایدم fire crackers بود از اونجا میتونید پیداش کنید رو ogre استفادش کنید کلا استان میشه
ولی خب همینجوری بزنیدش بهتر یاد میگیرید

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
881

اونو یه بار استفاده کنی کل دراگون رات رفع می شه اما بعد هر مردن نمی خواد استفاده کنی صبر کن بعد مردن زیاد مثلا ۱۰_۱۵ بار اگه شد بعد یه بار استفاده کن.
در مورد سرپنت بعد اینکه چشمش رو کور کردی بدو سمت صخره های پشت همون کمپ و با طناب زدن قبل اینکه بهت ضربه بزنه برو بالا.
همینجوری که دوستمون گفت برای دفلکت دقیقا قبل اینکه ضربه بهت بخوره باید l1 بزنی البته اگه همینجوری هم l1 رو بزنی دفلکت و گارد رو با هم می زنی و ضربه نمی خوری اما خط پاسچرت زود پر می شه اینطوری. یدونه باس گنیچیرو برسی کامل دستت میاد دفلکتش.
و اینکه از همه قابلیت ها هم استفاده کنی بد نیست مثلا ضربه های تراست رو با l1 پری نکن بلکه با میکیری کانتر که با دایره و بعد گرفتن اسکلیش برات باز می شه انجام بده. یا از قابلیت های shinobi tool که همون دست چپت هست مثل fire cracker استفاده کن چون اون ogre ها یا باس گیوبو که جلوتره خوب استان می شن با این قابلیت.

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
266
خوب بازی رو با هر ضرب و زوری و بدبختی بود تموم کردم . اولین چیز خدمت دوستانی که میخوان بازی رو شروع کنن : اگه حوصله و اعصاب نداری ( که خودمم ندارم ولی افتادم توش ) این بازی رو شروع نکن !

نکته ی اول و بسیار مهم که اینه که دوستان شما توی این بازی یک مدافعی ! به چه معنی ؟ به این معنی که باید دفاع کردن و پری کردن رو به نحو احسن یاد بگیری . فکره هجومی بودن رو توی این بازی از سرت بیرون کن چون باس های بازی که به کنار بچه غول ها هم با 2 ضربه کشتنت مهم هم نیست که Health Bar چقدر داشته باشی !

نکته ی دوم اینکه شما رو هر باس فایت تاکید میکنم روی هر باس باید استراتژی مخصوص داشته باشی و فکره کشتنه یلخی و گوتره ای رو از سرت بیرون کنی و تازه وقتی به Genichero میرسی بار اول میفهمی دنیا دسته کیه و چقدر تا اونجا که اومدی گوتره ای بوده ! تقریبا 1 روز وقتم رو گرفت و استراتژی کشتنش رو از یوتیوب دیدم تا تونستنم از پسش بر بیام ! کلا وقتی این باس رو بکشی سطحه اسکیلت به شدت بالا رفته و جلوتر خیلی بهتر میشی !

نکته ی سوم اینکه به نظره شخصی من بازی بیش از اندازه سخته و واقعا از اون حالت لذت بردن خیلی جاها در میاد ! نمیدونم چرا اینجوری ساختن ولی به نظره شخصیم بیش از حد سخت ساختن بازی شاید فقط به یه عده حال بده ولی عموما خیلی ها حال نمیکنن خودم چند بار نزدیک بود دسته رو بشکنم وسطه بازی . و نکته ی بد داستان اینه که هیچ راه در رویی هم وجود نداره ! به این معنی که مثلا توی الدن رینگ شما میتونی برگردی و فارم کنی و هی شاخصه های ویتالیتی و فیزیکت و چیزای دیگه رو بالا ببری و بعد با آمادگی بیشتری برگردی پیشه باس یا اینکه میتونی یکی از دوستانت رو احضار کنی و اون کمکت کنه توی باس فایت ! ولی اینجا از این خبرا نیست و هیچ راه در رویی نیست !

من حقیقتا خیلی لذت نبردم یعنی نیو گیم پلاس رو بازی نکردم دیگه . جوری که الدن رینگ و گوست اف توشیما حال دادن اینجا اصلا حال نداد خیلی عصبیم کرد .

کلا به کسی که حوصله و اعصاب نداره توصیه نمیکنم بازی رو .

آخرین ویرایش:

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
881
خوب بازی رو با هر ضرب و زوری و بدبختی بود تموم کردم . اولین چیز خدمت دوستانی که میخوان بازی رو شروع کنن : اگه حوصله و اعصاب نداری ( که خودمم ندارم ولی افتادم توش ) این بازی رو شروع نکن !

نکته ی اول و بسیار مهم که اینه که دوستان شما توی این بازی یک مدافعی ! به چه معنی ؟ به این معنی که باید دفاع کردن و پری کردن رو به نحو احسن یاد بگیری . فکره هجومی بودن رو توی این بازی از سرت بیرون کن چون باس های بازی که به کنار بچه غول ها هم با 2 ضربه کشتنت مهم هم نیست که Health Bar چقدر داشته باشی !

نکته ی دوم اینکه شما رو هر باس فایت تاکید میکنم روی هر باس باید استراتژی مخصوص داشته باشی و فکره کشتنه یلخی و گوتره ای رو از سرت بیرون کنی و تازه وقتی به Genichero میرسی بار اول میفهمی دنیا دسته کیه و چقدر تا اونجا که اومدی گوتره ای بوده ! تقریبا 1 روز وقتم رو گرفت و استراتژی کشتنش رو از یوتیوب دیدم تا تونستنم از پسش بر بیام ! کلا وقتی این باس رو بکشی سطحه اسکیلت به شدت بالا رفته و جلوتر خیلی بهتر میشی !

نکته ی سوم اینکه به نظره شخصی من بازی بیش از اندازه سخته و واقعا از اون حالت لذت بردن خیلی جاها در میاد ! نمیدونم چرا اینجوری ساختن ولی به نظره شخصیم بیش از حد سخت ساختن بازی شاید فقط به یه عده حال بده ولی عموما خیلی ها حال نمیکنن خودم چند بار نزدیک بود دسته رو بشکنم وسطه بازی . و نکته ی بد داستان اینه که هیچ راه در رویی هم وجود نداره ! به این معنی که مثلا توی الدن رینگ شما میتونی برگردی و فارم کنی و هی شاخصه های ویتالیتی و فیزیکت و چیزای دیگه رو بالا ببری و بعد با آمادگی بیشتری برگردی پیشه باس یا اینکه میتونی یکی از دوستانت رو احضار کنی و اون کمکت کنه توی باس فایت ! ولی اینجا از این خبرا نیست و هیچ راه در رویی نیست !

من حقیقتا خیلی لذت نبردم یعنی نیو گیم پلاس رو بازی نکردم دیگه . جوری که الدن رینگ و گوست اف توشیما حال دادن اینجا اصلا حال نداد خیلی عصبیم کرد .

کلا به کسی که حوصله و اعصاب داره توصیه نمیکنم بازی رو .
بنظر من بازی رو می شه خیلی هم اگرسیو و تهاجمی بازی کرد. یعنی اتفاقا اگه همش دفاع یا دفلکت کنی اون باس سوار سرت می شه و اگه توی دفلکت یکم مشکل داشته باشی همین باعث می شه تا حسابی اذیتت کنه اما اگه اگرسیو بازی کنی و در حین دفلکت و دفاع تا می تونی اتک بدی و از دست چپت استفاده کنی انمی های محیط و مینی باس ها که هیچی حتی باس ها هم به راحتی به زانو در میان. برای من که اینطور بود. دفلکت به موقع و اتک فراوان اتفاقا لذت زیادی رو به من داد تو این بازی. مثلا لیدی باترفلای رو اگه دایم اتک بدی و از دست چپ استفاده کنی نمی تونه نفس بکشه. یا گنیچیرو هم همینطور. یا حتی owl و ایشین

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
266
بنظر من بازی رو می شه خیلی هم اگرسیو و تهاجمی بازی کرد. یعنی اتفاقا اگه همش دفاع یا دفلکت کنی اون باس سوار سرت می شه و اگه توی دفلکت یکم مشکل داشته باشی همین باعث می شه تا حسابی اذیتت کنه اما اگه اگرسیو بازی کنی و در حین دفلکت و دفاع تا می تونی اتک بدی و از دست چپت استفاده کنی انمی های محیط و مینی باس ها که هیچی حتی باس ها هم به راحتی به زانو در میان. برای من که اینطور بود. دفلکت به موقع و اتک فراوان اتفاقا لذت زیادی رو به من داد تو این بازی. مثلا لیدی باترفلای رو اگه دایم اتک بدی و از دست چپ استفاده کنی نمی تونه نفس بکشه. یا گنیچیرو هم همینطور. یا حتی owl و ایشین

داداش منظوره بنده هم این نبود که همش دستت روی L1 باشه ! خوب پر واضحه که باید حمله هم کنی وقتی بخوای Posture طرف پر بشه منظورم همونجور که گفتم این بود که یلخی حمله کنی بدون اینکه حواست به دفلکت هات باشه کلکت کندست . هر باسی هر چقدر هم قوی که باشی با ضربه تمام جونت رو میبره

• Like
Reactions: jdepp

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
881
داداش منظوره بنده هم این نبود که همش دستت روی L1 باشه ! خوب پر واضحه که باید حمله هم کنی وقتی بخوای Posture طرف پر بشه منظورم همونجور که گفتم این بود که یلخی حمله کنی بدون اینکه حواست به دفلکت هات باشه کلکت کندست . هر باسی هر چقدر هم قوی که باشی با ضربه تمام جونت رو میبره
آره اگه طرف با هر ۳-۴ تا اتک به باس ها (چون تقریبا همشون این تعداد اتک رو می شه بهشون داد) چند تا دفلکت کنه و باز اتک بده خیلی سریع هم پاسچر باس پر می شه و در این حین هم بعضی هاشون ضعف دارن و از هلثشون کم می شه. حتی باسی مثل owl بدون دفلکت هم می شه زدش فقط یکم وقت گیره.

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
641
اقا این چرا اینقدر سخته سر باس اصلی اول گیر کردم lady butterfly
تا فاز 2 میبرمش نامرد میزنه . تو یوتوب چند بار دیدم طرف راحت میره میچسبه بهش 2 یا 3 ضربه میزنه بعد دفاع میکنه با همین روش ادامه میده میزندش من هر بار اینجوری میرم سمتش میزنمش واینمیسته هی فرار میکنه یه سمته دیگه
راهی دیگه هستش؟

• Smile
Reactions: J. Constantine

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
881
تا فاز 2 میبرمش نامرد میزنه . تو یوتوب چند بار دیدم طرف راحت میره میچسبه بهش 2 یا 3 ضربه میزنه بعد دفاع میکنه با همین روش ادامه میده میزندش من هر بار اینجوری میرم سمتش میزنمش واینمیسته هی فرار میکنه یه سمته دیگه
راهی دیگه هستش؟
دفلکتو یاد داری؟ اگه دفلکت کردن رو بلد باشی سخت نیست. چند تا حرکتشو دفلکت کن بعد چند ضربه بهش بزن که تو همین حین اون باگ یوتوبی هم که دیدی براش اتفاق میفته و دیگه بیچاره می شه. اگه اتفاق هم نیفته بازم زدیش با دفلکت. زمانی هم که بلند می شه بره رو هوا یدونه شوریکن پرت کن سمتش میفته رو زمین که فرصت داری بزنیش.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
راهی دیگه هستش؟
شما کلا برگرد
اون باس اول نیست باس اول گیوبو هست اگه نزدی برگرد اونجا که زنگوله رو گرفتی راهو ادامه بده بعدا بیا سراغ این باس اگه با بازی اشنایی نداری برات سخته فعلا همون منطقه قبلیو برو بعدا برگرد سر این باس البته لیدی باترفلای باس خوبی برای یاد گرفتن دفلکته
برای زدن باس ها چیز خاصی جز اینکه تمرین کنی نیست
از خیلی چیزا میشه تو باس فایتا استفاده کرد ولی اخرش برمیگرده به اسکیل خودت موقعی که میپره هوا میتونی شوریکن استفاده کنی فاز دوم که سامن میکنه هم seed که قبل باس سه تا بهت میده رو میتونی استفاده کنی ولی من خودم کلا هیچکدوم از این دوتارو استفاده نمیکنم سر این باس صرفا باید دفلکتتو خوب کنی و اتک پترنشو یاد بگیری مثلا موقعی که میپره و perilous attack میده (بالا سر سکیرو قرمز میشه) به سمت چپ یا راست به موقع داج کنی اتکش بهت نمیخوره و دقیقا چسبیده بهش برای چندتا ضربه تایم داری
اگه تمرین کنی الانم میتونی بزنیش ولی اگه خیلی گیر کردی بعدا برگرد سراغش

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,099
نام
Mohsen
خب من همون روزا یه بازی جدید شروع کردم این دفعه برای اون زنجیریه 3 بار مردم مینی باس ساموراییه رو هم 1-2 بار مردم خیلی بهتر شده بودم. رفتم جلوتر رسیدم به اون یارو اسب سواره 2-3 بار امتحان کردم نشد، چندبار دیگه هم تفریحی رفتم دیدم نمیشه دیگه بازی رو ول کردم. البته ول کردنم به خاطر مردن نبود. یه دلیلش این بود که انگار موقع فرار از دست مار یه جا بهت باید تنه بزنه بیوفتی تو آب و مسیر غار رو بری اما من سریع رد کردم (ویدئو دیدم) به خاطر همین انگار یه مسیری رفتم که زود بود نباید میرفتم. 2-3 تا در بسته بود قاچاقی وارد محوطه باس میشدم :D
دلیل دوم هم این بود که یه جورایی قبول کردم نمیتونم برم :D یعنی بازی به معنای واقعی کلمه skill ـت رو امتحان میکنه. اینو بری تازه میفهمی چه کاره ای ؟ البته بیشتر تمرین میکردم حتما میتونستم ولی در کنار مهارت یه اعصاب و روان خوب میخواد که فعلا ندارم :D

میشد mod هم زد جون زیاد یا دفلکت بگیرم ولی لذت بازی رو میگرفت

با همه ی این حرف ها بازی رو پاک نکردم هنوز دارمش نگه داشتم به این امید که شاید بعدا باز رفتم.
مبارزات، اتمسفر، داستان عالیه. انیمیشن ها و گشتن تو محیط خیلی روون و لذتبخش بود.
میمردم میومدم بیرون بعد 1-2 ساعت دوباره میرفتم :D

پ.ن: تازه میفهمم طرف تو این کلیپ ها چقدر مهارت داره همه رو پَری میکنه !!

ویرایش :

کلا به کسی که حوصله و اعصاب نداره توصیه نمیکنم بازی رو .

رفیقمون درست میگه. شما بتونی دفلکت کنی عملا 90% راه رو رفتی. آره با روش های دیگه هم میشه برد ولی مثلا سر یه باس من باید تک تک ضربه میزدم بعداز 5 دقیقه جون طرف تازه نصف میشد بعد که میزدم تازه یه جونش میرفت ولی یکی دفلکتش خوب باشه 4 تا دفلکت کنه یه جونش رو راحت میگیره. میره سراغ بعدی.

نکته بعدی این که هر باسی یه غلقی (؟) داره. همه رو نمیشه مثلا فقط شوریکن زد، تبر، شمشیر زد یا دفلکت کرد.
باید 4-5 بار بمیرید تا راهش دستتون بیاد :D کلا سعی کنید از محیط و ایتم ها استفاده کنید کارتون خیلی راحت تر میشه.
سرتون رو بندازید برید جلو کارتون سخت تر میشه

آخرین ویرایش:

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
641
شما کلا برگرد
اون باس اول نیست باس اول گیوبو هست اگه نزدی برگرد اونجا که زنگوله رو گرفتی راهو ادامه بده بعدا بیا سراغ این باس اگه با بازی اشنایی نداری برات سخته فعلا همون منطقه قبلیو برو بعدا برگرد سر این باس البته لیدی باترفلای باس خوبی برای یاد گرفتن دفلکته
برای زدن باس ها چیز خاصی جز اینکه تمرین کنی نیست
از خیلی چیزا میشه تو باس فایتا استفاده کرد ولی اخرش برمیگرده به اسکیل خودت موقعی که میپره هوا میتونی شوریکن استفاده کنی فاز دوم که سامن میکنه هم seed که قبل باس سه تا بهت میده رو میتونی استفاده کنی ولی من خودم کلا هیچکدوم از این دوتارو استفاده نمیکنم سر این باس صرفا باید دفلکتتو خوب کنی و اتک پترنشو یاد بگیری مثلا موقعی که میپره و perilous attack میده (بالا سر سکیرو قرمز میشه) به سمت چپ یا راست به موقع داج کنی اتکش بهت نمیخوره و دقیقا چسبیده بهش برای چندتا ضربه تایم داری
اگه تمرین کنی الانم میتونی بزنیش ولی اگه خیلی گیر کردی بعدا برگرد سراغش
اره اون داج کردن و زدنش موقعی که علامت قرمزه میاد مشکلی ندارم منتها اینکه هی بخوام اینجوری ضربه بزنم بهش خیلی طول میکشه برای همین اکثرا فاز 1 رو میزنم فاز 2 هم تا نصفه خونش رو میبرم بعد دیگه میزنه من رو
دفلکتو مگه همین دفاع کردن نیستش باید دفاع رو یسره نگه داره یا یه صورت تکرا L1 رو بزنم وقتی ضربه میزنه بهم؟

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
635
نام
Ali
اره اون داج کردن و زدنش موقعی که علامت قرمزه میاد مشکلی ندارم منتها اینکه هی بخوام اینجوری ضربه بزنم بهش خیلی طول میکشه برای همین اکثرا فاز 1 رو میزنم فاز 2 هم تا نصفه خونش رو میبرم بعد دیگه میزنه من رو
دفلکتو مگه همین دفاع کردن نیستش باید دفاع رو یسره نگه داره یا یه صورت تکرا L1 رو بزنم وقتی ضربه میزنه بهم؟
نه یکسره نگه ندار باید تایمینگ داشته باشی درست زمانی که حمله میکنه بزنی و Posture پر کنی.
بازی شدیدا Skill محور و فوق‌العادست ، فقط بازی کن کم کم یاد میگیری و عاشقش میشی دیگه هیچی برات این گیم نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر