Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
456
نام
محمد
مایکروسافت با پلی استیشن مثل آمریکا و ایران میمونه. دسته خودش نباشه نمیتونی وصل بشی. سیاست در دنیایه گیم.

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk
آقا این حرفا چیه؟! من بازی های انحصاری مایرکوسافت مثل FH4 هم با کنترلر ps4 بازی کردم
این بازی کلا همخوانی خوبی با یه سری کنترلر ها نداره

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
هیچ ایده ای ندارم چجوری باید باس آخر رو بزنم. یعنی اصن شدنی نیست. تمام مهارتتون رو به طرز وحشتناکی به چالش میکشه و راحت میبازید. اصلا نامردی طراحی شده:|

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,232
نام
Soroush
مایکروسافت با پلی استیشن مثل آمریکا و ایران میمونه. دسته خودش نباشه نمیتونی وصل بشی. سیاست در دنیایه گیم.

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk
اگه مشکل دسته داری این ویدیویی که چن سال پیش واسه DS3 ساخته بودم رو نگاه کن تو دسکریپشن یه سری کارای دیگه گفتم بکن بعد از انجام دادن ویدیو، ببین درست میشه یا نه:

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,232
نام
Soroush
یکی میشه راجع به این باس Gyoubu Oniwa یه کمکی بکنه؟
همونی که رو اسبه، یه eavsdrop کردم رو یکی از سربازایه نزدیک ورودی باس فایت، داشت واسه اسبش گریه میکرد و گفت که بخاطر آتیش مرده! بنظرم نقطه ضعف این باس اسبش باشه نه؟ چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
هیچ ایده ای ندارم چجوری باید باس آخر رو بزنم. یعنی اصن شدنی نیست. تمام مهارتتون رو به طرز وحشتناکی به چالش میکشه و راحت میبازید. اصلا نامردی طراحی شده:|
علی رفتی سراغ headless یا فراموشش کردی؟؟؟:D
میگم یه سری گفتی یه فروشنده بعد Oniwa هست که یه دونه Prayer Bead میفروشه
من راهشو رفتم و رسیدم به یه گاومیش وحشی اونو زدم بعد پشتش که شروع یه منطقه ی جدیده یه پیرزنه رو پل نشسته بود ولی چیزی نمیفروخت فقط صحبت میکرد ، خلاصه فروشنده رو پیدا نکردم
این فروشنده توی آشینا کستل هست درسته؟

• Like

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی رفتی سراغ headless یا فراموشش کردی؟؟؟:D
میگم یه سری گفتی یه فروشنده بعد Oniwa هست که یه دونه Prayer Bead میفروشه
من راهشو رفتم و رسیدم به یه گاومیش وحشی اونو زدم بعد پشتش که شروع یه منطقه ی جدیده یه پیرزنه رو پل نشسته بود ولی چیزی نمیفروخت فقط صحبت میکرد ، خلاصه فروشنده رو پیدا نکردم
این فروشنده توی آشینا کستل هست درسته؟
اونو فعلا بیخیال شدم تا حساب این 2تا باس آخر رو برسم:D
ببین اشتباه رفتی:D درست نقطه مخالف Idol اونیوا اون طرف میدون جنگ از پله ها میری بالا و سمت راست یه برج هست و بیرون برج سمت راستش فروشنده نشسته:D البته Gourd Seed میفروشه:D

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,626
باید یاد آوری کنم که بازی تا 7 بار سخت تر میشه بعد از هر بار تموم کردن مثل دارک سولز دیمن سولز و بلادبورن :))>:)
Isshin رو موندی ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
باید یاد آوری کنم که بازی تا 7 بار سخت تر میشه بعد از هر بار تموم کردن مثل دارک سولز دیمن سولز و بلادبورن :))>:)
Isshin رو موندی ؟
به به بسیار هم عالی:D
Ishin و Demon of Hatred موندن. اون Demon رو میزنمش و فقط سر اون حرکت Unblockableـش مشکل دارم:D
فکر کنم باید برم توی فاز خویشن داری و استقامت:D

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
یکی میشه راجع به این باس Gyoubu Oniwa یه کمکی بکنه؟
همونی که رو اسبه، یه eavsdrop کردم رو یکی از سربازایه نزدیک ورودی باس فایت، داشت واسه اسبش گریه میکرد و گفت که بخاطر چنتا سرفه معمولی و ... مرده! بنظرم نقطه ضعف این باس اسبش باشه نه؟ چیکار کنم؟
اسبش از آتیش میترسه،وقتی بهت حمله میکنه آتیش بزن جلوی پای اسبش تا رم کنه

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Last edited by a moderator:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
پیشنهاد برای Lady Butterfly لطفاً؟ کل باس یه طرف، وقتی میمیره سکیرو زنه یه چیز به ژاپنی زمزمه میکنه میره رو اعصابم. سارامارا مارا مارا و ......... خر:((

اون گولاخ مست رو دو روزه گیر کرده بودم.. لامصب .

هر مینی باس این بازی آدمو یاد عذاب Ornstein و Smough دارک سولز میندازه. انقدر سخته بازی :))

• Like

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,626
پیشنهاد برای Lady Butterfly لطفاً؟ کل باس یه طرف، وقتی میمیره سکیرو زنه یه چیز به ژاپنی زمزمه میکنه میره رو اعصابم. سارامارا مارا مارا و ......... خر:((

اون گولاخ مست رو دو روزه گیر کرده بودم.. لامصب .

هر مینی باس این بازی آدمو یاد عذاب Ornstein و Smough دارک سولز میندازه. انقدر سخته بازی :))
ازش دور نشو . وقتی پرید هوا یا رو اون نخ ها ایستاد یه شورکین پرت کن , میفته بعد بهش 1 2 تا attack بزن

آخرین ویرایش:

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
456
نام
محمد
کشتن بعضی از مینی باس های بازی از کشتن یه سری باس های DS3 سخت تره!
طراحی هنری بازی خارق العاده ست. درسته دنیاش به تاریکی سری سولز نیست ولی یه دنیای ژاپنی گونه خیلی هنری خلق کردن که حتی راه رفتن و پریدن هم توش لذتبخشه

• Like
Reactions: tpouria and WTF?

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اقا تو رو جدتون اسپویل نکنید از اون تک اسپویلر استفاده کنید
میخوام بیایم یه سوال کنیم نا خواسته چشممون میخوره به اسپویل ها
روش های مبارزه با باس ها رو خارج اسپویل ننویس برادر من ننووووووووووووویس که فلان کارو کن راحت باسو میزنی و.....!!!!!!
شاید نخوایم بدونیم و دهنمون جر بخوره و خودمون کشف کنیم چطوری بزنیم ولی گذری چشممون میخوره گند زده میشه به حس و حال بازی!
ما چند سال صبر نکردیم که بیاییم سر بی دقتی شما اسپویل شیم
نمیشه که چشم بسته یه سوال رو پرسید ممکنه قبل ما پرسیده باشن مجبوریم قبلش یه چک کنیم ولی با کار شما همه چی اسپویل میشه
ترو اونی که می پرسیتین از حالا بیشتر رعایت کنید و غیر سلام علیک هاتون همشو بکنید تو اون لامصب ، بخدا کار سختی نیست
لطفا!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر