Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,611
نام
Alireza
گفته شده که پیش‌نمایش‌ها و ویدیوهایی که فردا منتشر میشه، اسپویل داره + یکی از باس‌های اصلی بازی رو نمایش میدن.
پس خواهشا اگه چیزی منتشر شد توی اسپویلر بزارید...چون دیگه چیزی به عرضه نمونده و ارزش نداره بزنم تجربه‌ام رو خراب کنم :D
واسه من شخصا بازیای From Software صرفا بخاطر سختی‌اش جذاب نیست...بیشتر به خاطر حس اکتشافی که داره بشدت خفنه. اینکه هر گوشه‌ای سرک بکشی ممکنه یه دشمن یا یه وضعیت عجیب غریبی منتظرت باشه و ... خلاصه اینکه اسپویل نکنید...من فقط دو تا تریلر از بازی دیدم تا تجربه‌ام تازه باشه :D

==========

D014I0SX4AAFZdr.jpg

این تصویر رو یکی از کارکنای Activision فرستاده...فک کنید برای تجربه‌ی بازی باید از این فضای معنوی عبور کنید :x

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
534
نام
Mehrdad
تا به الان فقط موفق به تجربه دو بازی بلادبورن و دیمن سولز شدم و هیچوقت اولین ملاقات با باس فلیم لارکر تو دیمن و پدر گزکوین تو بلادبورنو یادم نمیره ولی فلیم لارکر بعد کشتنش و دیدن درگون گاد و اون مشت مرگش، هیچی نمیتون جای اینا رو بگیره
ولی باس دی ال سی بلادبورن به نظر من زیباترین باس کل بلادبورن هست که اسمش فکر کنم orphan of kos باشه وقتی کنار ساحل نگاه به خورشید میکنه و اون جیغای عجیبش، هنوز صدای جیغاش تو سرمه :))
البته به نظرم با اینکه سری سه گانه سولز رو تجربه نکردم فکر کنم بلادبورن اسونتر از بقیه باشه

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
شما اینجا پست بده سلام کن من لایک میکنم! اینجوری واسه این بازی هایپم در سن معظم 30سالگی!:D
اگه شما به سی سالگی میگی معظم من به سی و شش سالگی خودم باید چه لقبی بدم؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

ما هم اگه همه چی خوب پیش بره یه گیفت 50 تایی با رفیقم میخریم / روز عرضه بازی هم یه کد 20 درصدی /// ایشالله میزنیمش تو رگ

الان دارم با Nioh آماده بازی میشم . هم جو دستم بیاد و هم رو دور گیم پلی سخت باشم . همین Nioh هم خیلی لذت بخشه خداییش . نمیشه از حق گذشت

این بازی هم شدیدا هایپش ما رو ترکونده به صورتیکه این روزا دست و دلم فقط به چیزای ژاپنی میره و این محیط ها ... از والپیپر گوشی گرفته تا دسکتاپ و ...

امیدوارم تمام کسانی که تو هایپ بازی هستن روز اول بتونن بازیش کنن .... یاد باد روزگار خوش قیمت ها
تمرینات آماده سازیتو دوست دارم عمو!:D شما ببین بازی چیه که باید واسش تمرین روحی و جسمی داشته باشی!:D روحی که هی قراره دخلت بیاد ولی نا امید نشی و جسمی هم سرعت ثانیه ایی و یا حتی کمتر که دخلت نیاد!:D ولی متاسفانه باید این خبرو بدم که دخلت میاد!:D نیو هم خوب بود! تو تاپیک بلاد گفتم نیو خوبه به شهادت رسوندنم!:D
این شاهکار نیاز به اماده سازی داره رفیق / همین کارا هس یه بازی رو برات موندگار میکنه تا ابد

وقتی تو اوج ناامیدی برای زدن یه باس میری و اون سری که فک میکنی واقعا نمیشه . اون باس رو میزنیش و بلد میشی واسه خودت دست میزنی ... اون لحظه موندگار میشه

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,540
نام
علی
Sekiro: Shadows Die Twice is the next difficult death simulator by From Software
اینو الان داشتم راجعبه بازی میخوندم خیلی جالب بود گفتم بخونید حال کنید!:D جمله از مقاله ی Hands-on از سایت Rock Paper Shotgunه به تاریخ 28 آگوست 2018. اولش اومدم ترجمه کنم بعد گفتم دیگه اینجا همه اوسان وللش!:D شبیه ساز مرگ. چه لقب درخوری واقعا.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
پیش نمایش ها عالی هستن. یادتونه ملت میگفتن دوباره زنده شدن بازی رو آسون میکنه و میازاکی میگفت براش یه پنالتی در نظر گرفتن؟
خوب ظاهرا این پنالتی علاوه بر اینکه هر دفعه بمیرید، نصف XP و پولتون رو از دست میدید، باعث میشه یه نوع بیماری توی دنیای بازی شیوع پیدا کنه و با هر بار مردن، شیوعش بیشتر میشه و دنیای بازی رو تحت تاثیر قرار میده:D

گفتن که درسته که استامینا وجود نداره و کرکتر اصلی خیلی سریع حرکت میکنه و میتونه موانع رو با قلابش پشت سر بزاره، اما اینطوری هم نیست که بخوایین از کنار همه چیز به راحتی رد بشید و خودتون رو به باس ها برسونید. باید از تمام چیزهایی که دارین، استفاده کنید و توی سکیرو، مهارت حرف اول رو میزنه و هر کی نتونه بر اساس قوانینی که در نظر گرفتن، بازی کنه، دهنش سرویسه برای پیشروی در بازی:D

16 روز دیگه...

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,152
نام
Melkor
پیش نمایش ها عالی هستن. یادتونه ملت میگفتن دوباره زنده شدن بازی رو آسون میکنه و میازاکی میگفت براش یه پنالتی در نظر گرفتن؟
خوب ظاهرا این پنالتی علاوه بر اینکه هر دفعه بمیرید، نصف XP و پولتون رو از دست میدید، باعث میشه یه نوع بیماری توی دنیای بازی شیوع پیدا کنه و با هر بار مردن، شیوعش بیشتر میشه و دنیای بازی رو تحت تاثیر قرار میده:D

گفتن که درسته که استامینا وجود نداره و کرکتر اصلی خیلی سریع حرکت میکنه و میتونه موانع رو با قلابش پشت سر بزاره، اما اینطوری هم نیست که بخوایین از کنار همه چیز به راحتی رد بشید و خودتون رو به باس ها برسونید. باید از تمام چیزهایی که دارین، استفاده کنید و توی سکیرو، مهارت حرف اول رو میزنه و هر کی نتونه بر اساس قوانینی که در نظر گرفتن، بازی کنه، دهنش سرویسه برای پیشروی در بازی:D

16 روز دیگه...
خیلی نگران اسون شدن بازی بودم بخاطر قابلیت ریوایو شدن ,که خداروشکر با خوندن پستت برطرف شد که هیچی هایپمو چندین برابر کرد!:D

16 روز تا رستگاری\m/

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,540
نام
علی
خیلی خودمو نگه داشتم نرفتم کلمه به کلمه ی پیش نمایشارو بخونم:| ولی دیگه دووم نیاوردم سرتیترارم نخونم:| چنان خون و خونریزیی راه بیوفته روز عرضه که تمام دنیا خونین رنگ بشه:| من نمیروم پیش نمایش بخوانم:| من نمی آیم هی چپ و راست اینجا پست بدهم:| من بر نفس اسپویلریه خود پیروز خواهم گردید:| من اما نمیتوانم خون گریه نکنم چون نمیتونم همین الان بازی کنم:((:((:(( از شدت هایپ نمیدانم چه کنم:| دوش آب سردم گرفتم جواب نی:| دارم خون گریه میکنم:((:((:(( یکی یه کمکی کنه:((:((:(( تحمل تاخیر پرسونا و دراگون کوئست 11 خیلی برام آسونتر بود:| چم شده؟:((:((:(( الان باز به حال و روز من بخندید:| خو برید پیشنمایشارو بخونید بعد بگید چرا انقد هایپی:| من که فقط تیتراشو خوندم ولی همون تیتراش نشون میده با چی طرفیم\m/\m/\m/ مخصوصا تیتره گیم اسپات\m/\m/\m/ امروز با رفیقم رفتیم دنبال ماشین واسش اون هی تو فکر ماشن و خونه بود که کدومشو میخواد بخره منم همش تو فکر پیش نمایشایه این بازی بودم:D ببخشید دوستان من هی اینجا پست میدم ولی بدجور برا بازی هایپم و کسی هم دور و برم نی اینجور بازیارو بازی کنه!:| اینه که مجبورم و تا به حال برا هیچ بازیی انقد هایپ نبودم منو درک کنید!:((:((:(( بازم معذرت و سعی میکنم خودمو کنترل کنم ولی قول نمیدم بتونم!:|:((:((:((

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کاشف به عمل اومده این پنالتی (که اسمش Dragon Rot هست) حتی NPC ها رو هم تحت تاثیر قرار میده و ممکنه از یه جایی به بعد حتی دیگه باهاتون حرف نزنن و بهتون آیتم هم نفروشن:)) این Dragon Rot توی داستان بازی هم اثر گذاره البته/:) کلا جوری بازی رو طراحی کردن که بعد از هر بار مردن واقعا بترسید و همینجوری بی گدار به آب نزنید. مردن اینجا ترس داره در حالیکه توی سولزبورن، اعصاب رو نابود میکرد:D
پیرو پست قبلی، یه قابلیتی به اسم Unseen Aid هست که 30% شانس به وقوع پیوستن داره بعد از مرگ و باعث میشه XP و پولتون رو از دست ندید. البته همونطور که گفتم، هر چی بیشتر بمیرید، کمتر اتفاق میوفته:D
خفن‌ترین چیزی که از بازی دیدم، این قابلیت Smoke Bomb هست که با استفاده ازش میتونین وقتی وسط یه جمع یه Stealth Kill رفتین، باهاش بتونین از اونجا فرار کنید و دیده نشید. مجلسی ترین صحنه‌ ای که توی بازی میشه دید، این گیف پایینیه:D حجم 15 مگ هست. شرمنده حجم پایین گیر نیاوردم:D

erz_1111.gif

پ.ن: یه بنده خدایی اسم مجموعه رو آپدیت کرد. سکیرولزبورن:))

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
کاشف به عمل اومده این پنالتی (که اسمش Dragon Rot هست) حتی NPC ها رو هم تحت تاثیر قرار میده و ممکنه از یه جایی به بعد حتی دیگه باهاتون حرف نزنن و بهتون آیتم هم نفروشن:)) این Dragon Rot توی داستان بازی هم اثر گذاره البته/:) کلا جوری بازی رو طراحی کردن که بعد از هر بار مردن واقعا بترسید و همینجوری بی گدار به آب نزنید. مردن اینجا ترس داره در حالیکه توی سولزبورن، اعصاب رو نابود میکرد:D
پیرو پست قبلی، یه قابلیتی به اسم Unseen Aid هست که 30% شانس به وقوع پیوستن داره بعد از مرگ و باعث میشه XP و پولتون رو از دست ندید. البته همونطور که گفتم، هر چی بیشتر بمیرید، کمتر اتفاق میوفته:D
خفن‌ترین چیزی که از بازی دیدم، این قابلیت Smoke Bomb هست که با استفاده ازش میتونین وقتی وسط یه جمع یه Stealth Kill رفتین، باهاش بتونین از اونجا فرار کنید و دیده نشید. مجلسی ترین صحنه‌ ای که توی بازی میشه دید، این گیف پایینیه:D حجم 15 مگ هست. شرمنده حجم پایین گیر نیاوردم:D

erz_1111.gif

پ.ن: یه بنده خدایی اسم مجموعه رو آپدیت کرد. سکیرولزبورن:))
درود
یا خداااااا / این دیگه خیلی ظلمه . بعد هر بار مردن : اعصاب خوردگی مردن - بیماری توی محیط بازی - ترید با NPC ها - XP و پول از دست دادن ..... خدا خودش کمک کنه به دسته های کنسول که نترکن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر