Screenshot Center

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
سلام
این تاپیک مخصوص قرار دادن Screenshot از هر بازی و از هر جایی که فکرش میکنید هستش . واسه گذاشتن Screenshot تو این تاپیک هیچ محدودیتی ندارید فقط چند تا قانون ساده زیر رو رعایت کنید

1.اسکرین شات ها حتما حتما یا به صورت بند انگشتی یا داخل اسپویلر گذاشته بشن.

2.در صورتی که اسکرین از خود شما نبود حتما حتما لینک پستی که مالک Screenshot تو فضای مجازی گذاشته رو برا دادن Credit بهش اینجا قرار بدید.
با تشکر

Last edited by a moderator:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
@R.P.G

دوست عزیز تصاویری که از اسکایریم میزاری مشکوک هستند، امیدوارم ناراحت نشی اینو خیلی وقت پیش میخواستم بگم :D
اسکایریم رو همه با محیط زبیاش میشناسند اما شما تا الان تصویر درست و حسابی از محیط هاش نزاشتی، فقط همین کاراکتر از زاویه های مختلف :D
اگر میشه در کنار تصاویر از شخصیت از محیط بازی تو حالت های مختلف و مکان های مختلف هم بزار، ترجیحا با HUD ....

دیگه کسی که "اسکرین شات" میگیره لااقل این زحتمو باس به خودش بده که HUD رو Hide کنه و گرنه که میشه همون گیم پلی فوتیج شما یه بچه رو بزار اونجا فقط Prt Scr بزنه. آره خودمم فکر میکردم این فکر رو بعضی ها داشته باشن ولی خوب چیز فیکی وجود نداره بازی همینطوری هست (، یه دفعه دیگه هم تو تاپیک خدمت دوستمون Alone Ahmad عرض کردم اینو :) )

نمیدونم چرا اینطوری فکر میکنن بعضی ها که اگر HUD نباشه یعنی شات فیک هست و ارزش نداره. :D

در ضمن به حساب خودمون رو PC بازی میکنیم و یادتون نره که این مزیت رو داریم که بتونیم با مد ها یا اسکریپ ها (واسه هر بازی ای که این امکان وجود نداشته باشه) از Free Camera یا Toggle HUD و ... استفاده کنیم. حالا Injector های گرافیکی که بمانند. :)

من فقط نمیدونم چرا فقط ما گیر دادیم که حتما عکس باید از یه منظره و محیط بازی باشه که شات خوب تلقّیش کنیم...

من شات هام تازه در مقابل بعضی از اسکرین شوتر هایی که میشناسم هیچی نیست، اونا رو شما ببینی دیگه چقدر "مشکوک" میشید. :D

برای مثال: https://www.flickr.com/photos/123789706@N02/

اینم Landscape شات که البته واسه خیلی وقت پیشهاست.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
@R.P.G

دوست عزیز تصاویری که از اسکایریم میزاری مشکوک هستند، امیدوارم ناراحت نشی اینو خیلی وقت پیش میخواستم بگم :D
اسکایریم رو همه با محیط زبیاش میشناسند اما شما تا الان تصویر درست و حسابی از محیط هاش نزاشتی، فقط همین کاراکتر از زاویه های مختلف :D
اگر میشه در کنار تصاویر از شخصیت از محیط بازی تو حالت های مختلف و مکان های مختلف هم بزار، ترجیحا با HUD ....
Modder ها رسما دهن Skyrim رو سرویس کردن، همت کنی در حد 3 Crysis میشه گرافیکش رو بالابرد:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
حیف نیست ما رو از دیدن این محیط های نازنین محروم کنی؟ خواهشا از این بعد از شخصیتِ هم بزار ولی از محیط هم بزار.... :D
در مورد HUD واسه این گفتم که واقعا ذهن من نمی پذیره این تصاویر In-game باشه، و همین الان از بازی گرفته باشی (شرمنده دیگه...)، حالا اصراری برای وجود HUD نیست ولی حداقل دو تا تصویر باهاش تو حالت گیم پلی (با دوربین سوم شخص یا اول شخص) بزار این ذهنیتِ بره بعد روند سابق رو ادامه بده اگر امکان داره :D

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
دیگه کسی که "اسکرین شات" میگیره لااقل این زحتمو باس به خودش بده که HUD رو Hide کنه و گرنه که میشه همون گیم پلی فوتیج شما یه بچه رو بزار اونجا فقط Prt Scr بزنه. آره خودمم فکر میکردم این فکر رو بعضی ها داشته باشن ولی خوب چیز فیکی وجود نداره بازی همینطوری هست (، یه دفعه دیگه هم تو تاپیک خدمت دوستمون Alone Ahmad عرض کردم اینو :) )

نمیدونم چرا اینطوری فکر میکنن بعضی ها که اگر HUD نباشه یعنی شات فیک هست و ارزش نداره. :D

در ضمن به حساب خودمون رو PC بازی میکنیم و یادتون نره که این مزیت رو داریم که بتونیم با مد ها یا اسکریپ ها (واسه هر بازی ای که این امکان وجود نداشته باشه) از Free Camera یا Toggle HUD و ... استفاده کنیم. حالا Injector های گرافیکی که بمانند. :)

من فقط نمیدونم چرا فقط ما گیر دادیم که حتما عکس باید از یه منظره و محیط بازی باشه که شات خوب تلقّیش کنیم...

من شات هام تازه در مقابل بعضی از اسکرین شوتر هایی که میشناسم هیچی نیست، اونا رو شما ببینی دیگه چقدر "مشکوک" میشید. :D

برای مثال: https://www.flickr.com/photos/123789706@N02/

اینم Landscape شات که البته واسه خیلی وقت پیشهاست.

نه دیگه دوست عزیز این برنامه که ازشون استفاده میکنی رو اکثر بازی ها جواب نمیده مثل Cinematic Tools پس اون بچه نمیتونه رو هر بازی از اون استفاده کنه و هر جوری دلش بخواد عکس میگیره.l-)

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
حیف نیست ما رو از دیدن این محیط های نازنین محروم کنی؟ خواهشا از این بعد از شخصیتِ هم بزار ولی از محیط هم بزار.... :D
در مورد HUD واسه این گفتم که واقعا ذهن من نمی پذیره این تصاویر In-game باشه، و همین الان از بازی گرفته باشی (شرمنده دیگه...)، حالا اصراری برای وجود HUD نیست ولی حداقل دو تا تصویر باهاش تو حالت گیم پلی (با دوربین سوم شخص یا اول شخص) بزار این ذهنیتِ بره بعد روند سابق رو ادامه بده اگر امکان داره :D

اینجا یه سری دیگه که خوشبختانه پاکشون نکردم دارم (فقط HUD در کار نیست، چون بین مدرها اصلا شات با HUD پذیرفتنی نیست تو Nexus :D ):

اون دو خط بالا و پایین توی شات ها Letterbox هست که با خود ENB انجام میشه.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
توی اسکاریم شما خیلی راحت ~ رو بزنید، بعدش هم بنویسید tfc 1، هم بازی Pause میشه، هم دوربین بازی آزاد میشه. بعدش هم بنویسید tm و دوباره ~ رو بزنید. HUD و تمام منو ها حذف شدن الان، عکستونو بگیرین، بعد ~ رو بزنید و دوباره tm و tfc 1 رو بزنید، بازی به حالت اول خودش بر می گرده:D
اینم یه شات که یادم رفت HUD رو بردارم، نسبت به دوستمون هیچی نیست ولی خوب، بد نیست:D
بدون ENB:

با ENB:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
داداش شرمنده این عکس دختر هایی که میذاری مال elder scrolls online هستش یا skyrim?
چون من اسکایریم بازی نکردم ولی با دیدن این عکسها دارم به شوق میام

واسه Skyrim هست دوست عزیز، البته مد شده.
کاراکتر چشم سبز یک Follower هست و کلاسش هم هانتره، Sneak attacks, Bows, Light Armor و... .
باقی کاراکتر ها هم واسه Showcase چند Body Texture و ENB ـه خودم هست.

Follower Lilu واقعاً Lore-Friendly هست به نظرم و واسه کسی که میخواد گیم پلی داشته باشه با اسکایریم (نه فقط Screenarchery) عالیه. و اتفاقاً چند وقت پیش هم Tetrodoxin (صاحب همین Lilu :D) فالوور ـشو پابلیک ریلیز کرد که میتونی از تو بلاگش دانلود کنی.

Photostream ـه Tetrodoxin رو هم حتماً ببین شاتهای فوق العاده ای داره.

چند شات دیگه که توی فلیکر گذاشتم رو هم اینجا میزارم.

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
Assassin's Creed Unity

Cathédrale Notre-Dame de Paris
سلام.

دوست عزیز یه چند تا پیشنهاد دارم اینه که: AC Unity متاسفانه فری کمرا مد نداره ولی به نظرم واسه شات گرفتن میتونی Wall Hugging کنی شات های خیلی قشنگتری میتونی بگیری؛ واسه من که جواب داد، البته بعضی جاها با کمک Cropping.
Jim2point0 اکثراً واسه بازی های اینچنینی فری کمرا میساخت و قرار بود برای ACU هم این کار رو بکنه ولی متاسفانه مشکلای عجیبی برخورده بود که دیگه بیخیالش شد، ولی اگر این اتفاق میوفتاد، خیلی شات های خوبی میشد از این بازی گرفت و ACU هم به نظرم پتانسیل فوق العاده ایی داره واسه اینکار.
اون hardware monitor هم تو ذوق میزنه به نظرم.
یک چیز دیگه هم هست به نظرم توی این سایت های ایرانی سعی کنید عکس آپلود نکنید، اگه دقت کنید الان عکستون یه مقدار بی کیفیت تر شده که مشخصه از سایتیه که روش آپلود کردید (استیم هم متاسفانه به همین شکل هست)، پیشنهادم اینه که روی سایت هایی مثل Flickr آپلود کنید و حتی میتونید تا تک عکس 30 مگی هم روش آپلود کنید؛ بدون ایجاد افت کیفیت. بعلاوه این که Thumbnail های متفاوتی هم از هر عکس بهتون میده. که واسه شیرینگ جاهای مختلف به دردتون میخوره.

با اون سیستم آخه چرا 1080 ؟ :biggrin1: (حالا درسته AC Unity زیاد اپتیمایز نیست) ولی کاش توی یک رزولوشن بالاتر شات میگرفتین؛ فکر کنم بازم Playable بمونه روی سیستم شما. اینو واسه این میگم که وقتی رو PC هستیم و میخوایم اسکرین شات بگیریم (فقط واسه Screenshooting میگیم نه Playing) به نظرم بهتره شرایط طوری باشه که ببینیم تا چه حد میتونیم از اون بازی گرافیک بکشیم :D؛ همونطور که خودتونم میدونید میشه با Sweefx یا ReSade حتی AA بیشتری روی بازی اعمال کنیم و همینچنین با Downsampling که سیستم شما خوراک همین کاراست. :D

زیاد صحبت کردم :D یکی دو Landscape شات هم بزاریم با اجازه:

Game: TESV: Skyrim
ENB: Tranquility ENB

17300179950_0fb380148b_z_d.jpg

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
درود ، منم بلاخره اسکایریمو خریدم و یکم با ماد هاش ور رفتم تا این عکسا رو تونستم درست کنم :D انشالله از سری بعد عکسای بهتری بگیرم :D

TES V : Skyrim

ENB realvision
Realistic Lighting Overhaul
Grass Field
Elite Knight Armor

پ.ن : زره ، اسلحه و سپر کاراکتر ماله بازی Dark Souls ـه

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
(The Witcher 2 - Custom ReShade (MasterEffect Reborn

Vibrance
Curves
Crossprocess
Reinhard Linear
Colormod
Lensdirt
Gaussian Anamflare
Bloom
Godrays
Sharpening
Fisheye CA
SMAA
Free Camera - Timestop - Custom FoV

ادیت: سری دوم با یه مقدار تغییرات توی ReShade.

یک آهنگ مربوط به این سری :D
Insomnium - One For Sorrow

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر