Scorch 360 - ماوس برای XBox360

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
scorch.jpg

شرکت Bannco محصول جدیدی را به نام ماوس Scorch برای تمامی علاقمندان بازیهای اول شخص معرفی کرد. با این ماوس قادر خواهید بود کنترلی را که برروی کامپیوتر در بازیهای شوتر اول شخص دارید، بر روی کنسول XBox360 داشته باشید.

روش آن هم به این صورت است که یک قسمت جایگزین دسته معمولی میشود و یک ماوس با دست دیگر کنترل میشود.

روش کار را میتوانید در این ویدئو ببینید.

اطلاعات بیشتر

• Like
Reactions: Music Addict

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
عجب طراحي جالبي داره اما جذابيت كنسول به همون دسته هستش ! :biggrin1:

آره خود خودشه .. FPS با "دسته" تو مایه های فوتبال با پای شکسته است .. البته المپیک معلولان هم جذابیت خودش رو داره :D
والا راههای بهتری هم برای خودآزاری هست.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
آره خود خودشه .. FPS با "دسته" تو مایه های فوتبال با پای شکسته است .. البته المپیک معلولان هم جذابیت خودش رو داره :D
والا راههای بهتری هم برای خودآزاری هست.

:eek:
این برای کسانی که نمیتونن FPSبا دسته بازی کنند ولی برای مولتی بازی های اول شخص خیلی عالیه سرعت هدف گیری رو بالا میبره
قیمتش هم $79.99 هست
از 12 مارچ هم در نیویورک ریلیز شده....

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
:eek:
این برای کسانی که نمیتونن FPSبا دسته بازی کنند ولی برای مولتی بازی های اول شخص خیلی عالیه سرعت هدف گیری رو بالا میبره
قیمتش هم $79.99 هست
از 12 مارچ هم در نیویورک ریلیز شده....

ترو خدا .. ممنون از توضیحتون .. :D
والا کسی که نخواد FPS رو با دسته بازی کنه کنسول برای چی خریده ؟ مخش عیب داره؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
ترو خدا .. ممنون از توضیحتون .. :D
والا کسی که نخواد FPS رو با دسته بازی کنه کنسول برای چی خریده ؟ مخش عیب داره؟

اول بگم که من خودم FPS رو با دسته بازی میکنم و خیلی هم باهاش راحتتر ماوس هستم ولی با این حرفت زیاد موافق نیستم، من خودم یه کامپیوتر دل قدیمی دارم که دیگه اصلا کشش بازیها رو نداشت، بین اینکه یه کامپیوتر جدید بخرم (حداقل 1000 یورو) و یا اینکه برای همین یه کارت گرافیک خوب و CPU و رم بخرم (حداقل 400 یورو) رفتم یه ایکس باکس خریدم 160 یورو.

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
چه فایده میشه با پی سی بازی کرد و با گرافیک بهتر به نظر من بازی های اول شخص و استراتژیک با پی سی بیشتر حال می ده

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
اول بگم که من خودم FPS رو با دسته بازی میکنم و خیلی هم باهاش راحتتر ماوس هستم ولی با این حرفت زیاد موافق نیستم، من خودم یه کامپیوتر دل قدیمی دارم که دیگه اصلا کشش بازیها رو نداشت، بین اینکه یه کامپیوتر جدید بخرم (حداقل 1000 یورو) و یا اینکه برای همین یه کارت گرافیک خوب و CPU و رم بخرم (حداقل 400 یورو) رفتم یه ایکس باکس خریدم 160 یورو.

بحث اینکه قیمت کامیپوتری که بازی را در حد xbox اجرا کنه چقدره هزار بار توی این انجمن شده که هزار یورو نیست. حالا باز هم حرفت ربطی به حرف من نداشت، وقتی به هر دلیلی برای بازی خودت ارزش زیادی قائل نیستی که پول خرج کنی و میری ایکس باکس میخری، خوب پیه بازی کردن با دسته رو هم باید به تنت بمالی. حالا نمیتونی برگردی بگی نمیخوام با دسته بازی کنم، خوب اگر نمیخواستی نباید xbox میخریدی.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
بحث اینکه قیمت کامیپوتری که بازی را در حد xbox اجرا کنه چقدره هزار بار توی این انجمن شده که هزار یورو نیست. حالا باز هم حرفت ربطی به حرف من نداشت، وقتی به هر دلیلی برای بازی خودت ارزش زیادی قائل نیستی که پول خرج کنی و میری ایکس باکس میخری، خوب پیه بازی کردن با دسته رو هم باید به تنت بمالی. حالا نمیتونی برگردی بگی نمیخوام با دسته بازی کنم، خوب اگر نمیخواستی نباید xbox میخریدی.
البته باید قبول کرد که یکسری بازی ها مثل فوتبال ، بازیهای Fighting ، شوتر های سوم شخص و ... با دسته خیلی راحت تر و لذت بخش تر هستند ولی در این شکی نیست که قدرت PC خیلی بیشتر از کنسول هاست ، اما وقتی با 300 تومن پول میشه بازیهارو تقریبا با بهترین حالت بازی کرد و از شر کرک های مزخرف راحت موند (اگر پایرت خور باشیم :biggrin1:) کنسول گزینه ی بهتری هست ولی به دو شرط = تو یک کشور جهان سوم مثل ایران باشی - توانایی خرید سیستم نداشته باشی !

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
خبر .. من دارم شک میکنم که زبان مادری شما فارسی باشه .. چون اصلاً کلاً ابداً حرف من رو نمیخونید و باز هی حرف خودتون رو تکرار میکنید.

میری ایکس باکس میخری، خوب پیه بازی کردن با دسته رو هم باید به تنت بمالی. حالا نمیتونی برگردی بگی نمیخوام با دسته بازی کنم، خوب اگر نمیخواستی نباید xbox میخریدی.

بازم بگم ؟ یا این سری باز یکی دیگه میاد همون حرفهای همیشگی قیمت و دسته و اینها رو میزنه ؟ کلاً بحث با شما فایده نداره چون همش حرف خودتون رو میزنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر