SC Collection تأیید شد .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
splinter_cell_chaos_theory.jpg

سلام

همزمان با تأیید شدن رسمی PoP Collection و عرضه ی انحصاری اون رو شبکه PSN و همچنین بر روی Blu - ray ـ SC Collenction نیز تأیید شد . Collection این بازی شامل 3 شماره اول میباشد که بصورت HD در آمده اند . اطلاعات بیشتری در دست نیست .

Source

• Like
Reactions: TCSCELL and Wander

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
الان این حرکت نوین یوبی منو کشته!نسخه ی آخر انحصاری 360 بودکالکشنش انحصاری ps3!
آخه کالکشن اصلش به اینه که همش رو یه دیسک باشه :d و گرنه روی 360 هم میومد :d
---------------
در مورد حجم هم Splinter cellـه اورجینال 1.6 گیگ بود.Pandora Tomorrow حدود 3.0 گیگ و Chaos Theory هم 3.5 گیگ(حجمها بعد از Install رو PC هست) که با یه حساب سر انگشتی میشه 8.1 گیگ.با وجود این پیشرفتهایی که تو زمینه ی فشرده سازی بوجود اومده فکر نمیکنم HD بودن+چند تا کانتنت انحصاری هم مشکلی واسه عرضش رو 1 DVD واسه X360 ایجاد کنه!
خب من نمی دونستم حجماش انقدر کمه :d گفتم حتما هر کدوم یه DVD پر بوده :d
ولی خب با این حساب باید ببینیم UBI چه می کنه واسه پلتفرمهایی که قراره روش بیاد :d

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آخه کالکشن اصلش به اینه که همش رو یه دیسک باشه :d و گرنه روی 360 هم میومد :d

3 تاش رو میتونستن هر کدوم رو تو لایو قرار بدن تازه از لحاظ حجمی بخاطر این که فقط Remaster شدن حجمشون حداکثر 1gb اضاف شه حجم هر کدوم نصف یک DVD 5 هم نمیشه با این اچ دی شدن نهایت بشه 3 گیگ که مسلما شماره اول حجمش کمتره .. شماره دوم هم همینطور شاید شماره سوم حجمش اندازه این بشه ....
بعدشم فک نکنین مثه فیلمه که اچ دیش با SD ـیش 3 4 برابر حجمشون فرق کنه ...

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اول اینکه هنوز مشخص نشده که این کالکشن واسه چه پلتفرمهایی میاد.
در مورد حجم هم Splinter cellـه اورجینال 1.6 گیگ بود.Pandora Tomorrow حدود 3.0 گیگ و Chaos Theory هم 3.5 گیگ(حجمها بعد از Install رو PC هست) که با یه حساب سر انگشتی میشه 8.1 گیگ.با وجود این پیشرفتهایی که تو زمینه ی فشرده سازی بوجود اومده فکر نمیکنم HD بودن+چند تا کانتنت انحصاری هم مشکلی واسه عرضش رو 1 DVD واسه X360 ایجاد کنه!

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
حالا اینا رو وللش مولتی رو حتما داره؟! :D وگرنه hd شدن ایناش واسه من مهم نیست ولی اگه hd بیاد کلی آدم دوباره میان مولتیش و حال میکنیم ! :D

• Like
Reactions: TCSCELL

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
حالا اینا رو وللش مولتی رو حتما داره؟! :D وگرنه hd شدن ایناش واسه من مهم نیست ولی اگه hd بیاد کلی آدم دوباره میان مولتیش و حال میکنیم ! :D

آره دیگه :D شماره سوم که 100 % داره :D
از همین حالا بگم شما دو تا سوراخین جلو من :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,214
نام
ماکان
نظر من رو بخواید SC Collection مقدمه ای هست برای امدن شماره های بیشتر این سری به کنسول PS3! من انتظار دارم چند وقت بعد Conviction هم برای PS3 تایید بشه.

در هر صورت مبارک علاقه مندان این سری!:D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد

نمیشه 100% گفت... :D چون معمولا اینجور بازی که HD میان مولتی رو ندارن! ولی حتما میزارن چون خیلیا هستن که میخوان دوباره مولتی اسپلینتر سلی برن! خود من میخواستن کانوکشن رو اوریج بخرم تا مولتی بزنمش بعد فهمیدم مولتی نداره ضایع شدم :D

ضمنا... :D الان هرچی میخوای بگی بوگو... :D ولی بعد که بازی اومد گریه کنان از بازی بیرون نپریا... :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا

لول:))SC های کلاسیک با Conviction فرق داره ها!!!:D گفتم که بدونی بیخودی شاخ نشی!:D عین طبل تو خالی فقط صدا داری!!!:D

نمیشه 100% گفت... :D چون معمولا اینجور بازی که HD میان مولتی رو ندارن! ولی حتما میزارن چون خیلیا هستن که میخوان دوباره مولتی اسپلینتر سلی برن! خود من میخواستن کانوکشن رو اوریج بخرم تا مولتی بزنمش بعد فهمیدم مولتی نداره ضایع شدم :D

ضمنا... :D الان هرچی میخوای بگی بوگو... :D ولی بعد که بازی اومد گریه کنان از بازی بیرون نپریا... :D
نه دیگه CT که خودش مولتی داشت که داره!:D اونایی که اون زمان مولتی نداشتن شاید تو Remaster شدنشون مولتی نداشته باشن ولی اونی که اون موقع داشته که ور نمیدارن مولتیش رو!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر