Saves بازی ها (PSP)

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ببخشید اونوقت چجوری باید از این save game ها استفاده کرد؟! من save game بازی Grand Theft Auto: Vice City Stories رو دانلود کردم و کپی کردم تو سیو دیتا اما تو سیو هام نمیاد :confused:

یکی یه توضیح مختصر میده؟!
سيوي كه شما دانلود ميكني فشرده شده. اول با برنامه Winrar يه جا اكستركتش كن و بعد اون رو توي شاخهpsp/save كبي كن.

like.no.other

کاربر سایت
May 24, 2008
22
نام
Shahin
سيوي كه شما دانلود ميكني فشرده شده. اول با برنامه Winrar يه جا اكستركتش كن و بعد اون رو توي شاخهpsp/save كبي كن.
سلام ممنون از جوابت .... دیگه اینقدر هم بی سواد نیستم :) میدونم اول باید از حالت فشره خارج کنم بعد کپی کنم همه مراحل رو درست انجام میدم... سیو بازی حتی تو قسمت Save Data Utility هم میاد... اما تو بازی مشکل داره و وقتی میزنم Load Game فقط Save های قبلی خودم میاد این نمیاد....

در ضمن من از UMD استفاده میکنم و PSP م هک شده نیست، به این که ربطی نداره؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
دیگه اینقدر هم بی سواد نیستم
ببخشید قصد جسارت نبود:biggrin1:

به هک کاری نداره. این بازی توی 2 تا منطقه امریکای شمالی و اروپا بوده که سیوهاش روی هم جواب نمیده . از این سیو هایی که گذاشتم استفاده کن( به منطقه دقت کن).
http://www.gamefaqs.com/portable/psp/save/933097.html

dc_error691

کاربر سایت
Apr 14, 2008
186
نام
علی
سیو Tekken رو میشه بدین من یکی گرفتم ولی میگه رو PSP دیگه بازی شده و Load نمی شه!
اگه به منطقه مربوطه مال من Region -1 هست - جعبه زرد و سیاه

like.no.other

کاربر سایت
May 24, 2008
22
نام
Shahin
ببخشید قصد جسارت نبود:biggrin1:

به هک کاری نداره. این بازی توی 2 تا منطقه امریکای شمالی و اروپا بوده که سیوهاش روی هم جواب نمیده . از این سیو هایی که گذاشتم استفاده کن( به منطقه دقت کن).
http://www.gamefaqs.com/portable/psp/save/933097.html

اختیار دارین این حرفا چیه :cheesygri

آقا ممنون مشکل من همین بود ضاهرا چون من امریکام انگاری با اون سیو گیم قبلیه سازگاری نداشت...

اما یه مشکل تو همین قسمت امریکا شمالی بعضی سیو ها رو میخونه بعضی سیو ها رو نمیخونه! این دیگه چه مشکلی میتونه باشه؟ مثلا تو همین که دادی شماره 3 رو خوند اما شماره 4 رو نخونده! چی کار کنم همه رو بخونه؟؟؟... ممنون میشم اگر کممکم کنی در ضمن PSP من Daxter پک هست محض اطلاع....

یه سوال دیگه، جایی نیست سیو ها رو بر اساس مرحله دسته بندی کرده باشه؟ اینجا دو جور سیو داشت یا مرحله اوله اوب که من خودم رد کرده بودم یا مرحله آخر که خب فاز نمیده بازی تمومه نقریبا...

کلا من دوست دارم بازی رو خودم تموم کنم چون بازی رو برای سرگرمی انجام میدم نمیخوام انجام وظیفه کنم که حالا تموم بشه زوتر... دلیل این که سیو این رو هم خواستم یه جاش (اونجا که با phil باید از انبار مهمات در حال انفجار 4 تا جعبه رو بیارن بیرون تو یه زمان خیلی کم) گیر کرده بودم همیج جوره نمیتونستم خواستم فقط اون قسمت رو رد کنم .... اما یه گندی زدم این فایل رو که ریختم تو سیو دیتا با فایل سیو خودم overview کردم !!!! :( حالا نمیدونم چی کار کنم....

ممنون بابت کمکت :blushing:

no_mercy1360

کاربر سایت
Dec 29, 2007
1
مرحله بیابون بازی PATAPON

سلام.
اقا من تو مرحله بیابون بازی PATAPON گیر کردم نمی دونم چطوری بارون میآید!!اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه.!!
مرسی

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
تو تابيك پاتاپون توي 2_3 صفحه اخر كامل توضيح دادم.تاپيكش هم توي همين psp gameهستش .از اين صفحه كه خارج شدي زير موضوعات مهم..

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
سلام
من تازه psp گرفتم و با این GOW مشکل دارم
یعنی بازی به یجا که میرسه فریز میشه.
بازیم هم 1.5 ISO گیگه.میخوام بدونم اگه سیو بعدشو برام بزارین میتونم ادامشو برم.
قسمت grand hallway گیر کردم اگه کسی سیو یکم جلوتر رو داره لطف میکنه بذاره:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر