Save های Dead Space را پاک نکنید!

M4ST3R

کاربر سایت
Feb 19, 2010
192
نام
Master
deadspaceplasma-transf.jpg

خُب در اینجا یک هدیه خیلی خوب برای طرفداران Original Dead Space داریم.

اگر شما هرگونه فایل ذخیره ای (Save) از نسخه اول Dead Space چه در صورت اتمام کامل بازی چه ناکامل دارید میتوانید با آنلاک شدن سلاح پلاسما کاتر (Plasma cutter) در Dead Space 2 از این اسلحه استفاده کنید. گیمیر های هاردکور با این سلاح آشنایی بیشتری دارند بدلیل اینکه دستیابی به یکی از Achievement های نسخه اول این بود که مراحل کامل بازی را باید با این سلاح به پایان برسانید.

البته بر طبق گفته های Louis Gascoigne از Visceral Games استدیو سازنده بازی, این موضوع را هم باید خاطر نشان کرد که نباید انتظار داشته باشید سلاح پلاسما کاتر با تمام مزیت ها یا ویژگی های کامل (آپگرید شده) در دسترستان برای پیشروی در Dead Space 2 قرار گیرد زیرا هیچ گونه ارتقایی از این اسلحه به ادامه بازی منتقل نخواهد شد.

منبع
Twitter @sourcecow

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
کی یه سیو چند کیلوبایتی رو آخه پاک میکنه که اینا هشدار میدن!
یعنی ببین چقدر باید محتاج فضای هارد باشیم که اینو پاک کنیم...:d

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
هنوز اندر خم یک کوچه ایم!#:-s
محمد توضیح داد دیگه. Original به بازی ای میگن که مثلا قبلا نسخه ای ازش وجود نداشته. مثلا Alan Wake, Heavy Rain, Mirror's Edge یک عنوان اوریجینال محسوب میشن ولی مثلا Twisted Metal ـی که امسال قراره بیاد دیگه نمیشه بهش گفت Original.

البته فکر نکنم بازم افتاده باشه:|:D
تو خودتم متوجه نشدی ، اونوقت داری به یکی دیگه حالی میکنی :d

وقتی یه بازی چند شماره داشته باشه ، مثلا Mass Effect . به شماره ی اول این سری اریجینال اطلاق میشه . یعنی Mass Effect 1 رو به عنوان اوریجینال میخونن . منظور از جمله ای که توی خبر هست یعنی هواداران ِ دد اسپیس ِ اوریجینال = یعنی طرفداران نسخه ی اول دد اسپیس ! نه اینکه بازیشون اصل یا غیر اصل باشه یا به فلان بازی مثل Alan Wake بگن Org :d
تو که خودت خوب متوجه نشدی برا بقیه قُپی ( غُپی ؟ ) نیا :d:|

• Like
Reactions: Trunks

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
فكر نميكنن يه مقدار زود گفتن؟؟؟؟
به هر حال من كه نميتونم استفاده كنم چون نسخه قبلي رو pc بازي كردم ولي اين يكي روي 360 انجام ميدم!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
تو خودتم متوجه نشدی ، اونوقت داری به یکی دیگه حالی میکنی :d

وقتی یه بازی چند شماره داشته باشه ، مثلا Mass Effect . به شماره ی اول این سری اریجینال اطلاق میشه . یعنی Mass Effect 1 رو به عنوان اوریجینال میخونن . منظور از جمله ای که توی خبر هست یعنی هواداران ِ دد اسپیس ِ اوریجینال = یعنی طرفداران نسخه ی اول دد اسپیس ! نه اینکه بازیشون اصل یا غیر اصل باشه یا به فلان بازی مثل Alan Wake بگن Org :d
تو که خودت خوب متوجه نشدی برا بقیه قُپی ( غُپی ؟ ) نیا :d:|
خُ اینایی که تو گفتی رو محمد هم گفت بقیه گویا باز متوجه نشده بودن و من به یه بیان دیگه گفتم:D
ولی این چیزی که من گفتم هم درسته چون تو چند جا خونده بودم چنین چیزی رو و اصل اینه که منظور رو رسوندم:|:D

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من الان دقیقا متوجه نشدم اینا دقیقا چه لُطفی به گیمرها کردن :d
مگه تو شماره 2 این اسلحه وجود نداره ؟
نکته اصلی خبر اینه:
you'll unlock the original plasma cutter right off the bat
یعنی دقیقا از همون لحظه شروع بازی این سلاح را در اختیار دارید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر