Saint's Row

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من 64 درصد بازی رو رفتم . آخرین ماموریت هم گروه آبی بود که کامیون حمل خودرو باید منفجر میشد و اون مرد بدنساز که خالکوبی روی بازوش داشت و عینک دودی میزد کشته شد . بعد از اون دیگه ماموریتی ندارم . هر چی اکتیویتی هم که میرم فایده ای نداره . بازی تموم شده؟

یکی جواب بده . من کشتی و انفجار و کشته شدن خودم رو ندیدم:(

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
شما بعد از اینکه این ماموریت رو که میگین تموم کردین ، باید بری به کلیسا ( یه ذره پایینتر از همون خونه اولیه که کوچیکه ) ، اونجا 3 تا ماموریت دیگه مونده که به Respect هم نیاز نداره

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
حالا مجبوری دزدی کنی ؟! :)
برو از راههای حلال پول دربیار ! :laughing:
دلت رو به گاوصندوق ها خوش نکن . معمولا پول زیادی توش نیست . هر چی به مراحل آخر بازی برسی پولی بیشتری از ماموریت ها میگیری .
اگر هم میخوای ماشین بخری ، اونم توی مراحل آخر میده ...

.:RED:.

کاربر سایت
Jun 7, 2007
149
نام
امیرحسین
نمیشه:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

خوب مگه مجبوری اینطوری کنی که پلیس دنبالت کنه وایستا صبح بشه بعد اینکارو کن نشانه ی تفنگ رو طرف فروشنده بگیر بعد اون دستهاش رو میگیره بالا را میره تو هم دنبالش برو نشونت هم روی بدنش باشه میره گاو صندوق رو واست باز میکنه

amirvista

کاربر سایت
Jul 9, 2007
4
با سلام .ضمن خوشحالی از حضور در جمع همه عزیزان بازی سنتر , این اولین پست من در بازی سنتر هست و از این بابت خیلی خوشحالم .

دوستان یک سوال داشتم . برای زدن Cheat این بازی هر کاری میکنم خروف رو نمیشه با موبایل تایپ کرد و فقط اعداد رو میزنه . میشه منو راهنمایی کنید ؟

AC

کاربر سایت
Oct 10, 2006
58
نام
محمود
برای وارد کردن کدها باید واردقسمت cheat تلفن بشی و ابتداعلامت # رابزنی وبعدا کد را وارد کنی .
ضمنا با این کار همه achivementها غیرفعال میشه.

Darren3pac
شما احتمالا بیش ازحد معمول سیو کردی بهتره ازاین به بعد روی بقیه سیو گیمات overwrite کنی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر