Ryse به اندازه ور رفتن با گوشی موبایلتان بشما لذت خواهد داد

نظرتان در مورد رایز چیست؟

• عالیست

رای‌ها: 22 20.8%
  • یک آشغال به تمام معناست

رای‌ها: 23 21.7%
  • گرافیکش خوب است اما گیم پلی خوبی ندارد

رای‌ها: 45 42.5%
  • متوسط است

رای‌ها: 16 15.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    106

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
از اول هم معلوم بود بخاری ازین بازی بلند نمیشه اخه بازی ای که به دست کرایتک کبیر ساخته بشه شما چه انتظاری دارید که بازی جالبی از آب در بیاد:|

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
به نظر من یارو چرت گفته همین الان من یه دو جین بازی سراغ دارم یه دستی میتونی بازی کنی اتفاقا خیلیاشونم H&Sـهای پر طرفدارن توی منوی بازی یه چیزی هست به اسم درجه سختی که برای همین مواقع طراحی شده.

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
به نظر من یارو چرت گفته همین الان من یه دو جین بازی سراغ دارم یه دستی میتونی بازی کنی اتفاقا خیلیاشونم H&Sـهای پر طرفدارن توی منوی بازی یه چیزی هست به اسم درجه سختی که برای همین مواقع طراحی شده.

ممنون میشم اسم چنتاشنو بگی تا بدونیم ؟(بازی پر طرفدار و موفق )

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
آخه آقا مهدی گل نا سلامتی بازی هاردکوره شما سوپر ماریو رو نمیتونی با یه دست بازی کنی چطور یه بازی با اون درجه از خشونت که تو ایران اگه مجوز بگیره رده بندی سنیش میشه مثبت 25 سال باید اینقدر ساده باشه حتی تو حالت ایزی اینم در نظر بگیر خیلی از بازیا اصلا حالت انتخاب سختی ندارن و شاید رایز هم همینطور باشه نمایش E3 هم که یادته دقیقا همین مشکل رو داشت به هر حال خبرنگار گیم اینفورمر هم اینقدر گوشکوب نیست گرچه جویستیک هم نظر مشابهی داره

پ.ن البته ماریو عشق منه ها جسارت به ساحت مقدسش نباشه

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
چرا در مورد دکمه زنی HR و Beyond از این چرت و پرتها نمیگفتن..؟ متاسفانه Ryse شُده خار چشمی برای یک سری مجلات و سایتها که غش کردن به طرف سونی که با گرافیک خیره کنندش تمام اون gddr5 ها و 1.84 ترافلاپ ها رو به چالش کشیده

bf4
cod
dr3
اینم از Ryse (البته شدیدا منتظر اومدن بازی و دیدن قیافه های شما دوستان هستم)
پیش بینی: نتنها گیم پلی بلکه داستان پردازی هم تو این بازی فاجعه میشه چیزی که یکی از نقاط قوت HR و Beyond بود و همه منتقدا تاییدش کردن مانند wd
توضیح این بازی رو تو این تاپیک خوندیم برین با توضیحات و تعاریف The Order 1886 مقایسه کنید همچی دستتون میاد بشخصه دلم واسه Micro$oft میسوزه چه سالی بشه براش چون هنوز کلی داستان نقد و مقایسه مونده
ryse
گرافیک : ۱۰
گیم پلی : ۲
داستان: ۲
صدا گذاری : ؟
امتیاز کل : به زودی

آخرین ویرایش:

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
bf4
cod
اینم از Ryse (البته شدیدا منتظر اومدن بازی و دیدن قیافه های شما دوستان هستم)
پیش بینی: نتنها گیم پلی بلکه داستان پردازی هم تو این بازی فاجعه میشه چیزی که یکی از نقاط قوت HR و Beyond بود و همه منتقدا تاییدش کردن مانند wd
توضیح این بازی رو تو این تاپیک خوندیم برین با توضیحات و تعاریف The Order 1886 مقایسه کنید همچی دستتون میاد بشخصه دلم واسه Micro$oft میسوزه چه سالی بشه براش چون هنوز کلی داستان نقد و مقایسه مونده
ryse
گرافیک : ۱۰
گیم پلی : ۲
داستان: ۲
صدا گذاری : ؟
امتیاز کل : به زودی

وقتی سونی میتونه به سایت ها و مجله ها پول بده تا ازش تعریف کنن فکر کردی مایکروسفات نمیتونه؟؟؟:|

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
چرا در مورد دکمه زنی HR و Beyond از این چرت و پرتها نمیگفتن..؟ متاسفانه Ryse شُده خار چشمی برای یک سری مجلات و سایتها که غش کردن به طرف سونی که با گرافیک خیره کنندش تمام اون gddr5 ها و 1.84 ترافلاپ ها رو به چالش کشیده
اولا اونا برای نسل قبل هستن و شما داری بازی های سونی رو دقیقا با بازی نسل بعدی x مقایسه میکنی که این خودش جای بسی خوشحالی داره که درکت به این موضوع رسیده !
دوما Heavy Rain,BEYOND سبکشون خاصه ی خودشون هست و اگر یه نمه احساسات داشته باشه ادم و عادت نکرده باشه دکمه ها رو ترکیبی فشار بده و دموهای بازیها رو رد کنه باهاشون زندگی میکنه ! نظیر این سبک از گذشته بوده که تو این دو بازی قدرت گرفته !!

سوما بازی RYSE بازی هست که اومده به تقلید از GOW III بازی GOW رو خنثی کنه !! من یادم نمیاد بازی دیده باشم که تو این سبک وقتی میخوای با دشمنا مبارزه کنی برای هر ضربه الکی دکمه ها خاصی رو مجبور باشی بزنی !! البته شبیه این مورد تو بازی ها rpg و ژاپنی گیر میاد ! خیلی مسخرست که یه مسیر رو بری بعد دشمن بیاد یه قدم بری عقب و دوربین بیاد جلو Y رو بزن افرین موفق شدی x رو بزن و این ماجرا به همین صورت مسخره ادامه دارد :))
تو دموهایی که دیدم کرکتر انگار با چسب چسبیده زمین نه پرشی نه حرکت جدیدی نه جایی که ازش بشه بالا رفته همش روی یه زمین مسطح !!
حالا فکر کن یه گرافیکهووو همینطوری برو جلو و دشمن میاد دکمه بزن :| واقعا کسل کنندست یاد FFXII افتادم
و چهارما این بازی به گفته ی خودتون xone رو به چالش میکشه ولی فکر نکنم برای کنسولای دیگه اصلا به حساب بیاد :))
مخصوصا این که روی PS3 ثابت شد !! به نظر من سونی به خاطر ماکرو مجبور شد کنسول جدید بده وگرنه اینطور که مشخصه نیازی به کنسول نسل بعدی نداشته :d:bighug:

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606

حالا Ryckert مواد مصرف کرده و چرت گفته بقیه چی؟ Ryse گیم پلی درست درمون نداره و اینو هم از هر 10 نفری که چند ساعت باهاش سر و کله زدن، 7-8 تاشون بهش اقرار کردن.

Shacknews

Clearly, if there's one reason to play Ryse, it's not the gameplay. Son of Rome, at the very least, is a spectacle filled with tons of CryEngine powered eye candy.-

Destructoid در مورد مبارزات پی در پی و فوق جذاب Ryse:

What's strange is that, even if you skip pressing buttons, the slow motion hit sequence continues to play out. You won't get your perk charge from the kill, but you're still forced to watch it. Imagine watching these slow-mo kills 50 times in a row.-

It's not that the battle system is poor... In playing for almost three hours over five levels, I can tell you that I wanted to put the controller down and play something else.

اینکه ارزش 60$ نداره رو هم که غیر GI:

its only success was ensuring my wallet will be $60 heavier when the Xbox One launches.

همین نویسنده Ddestructoid میگه:

.... and your $60 might be better spent on another launch game.

اینم نظر Aziz::-j

14556916772865539780.jpg

این چیزی که تو تریلرها و نظر اکثریت پیداست Ryse دار و ندارش همین گرافیک فنی - Tech demo ـه در واقع -، این خط اینم نشون حالا هی بگین دارن چرت میگن.:d

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
حالا Ryckert مواد مصرف کرده و چرت گفته بقیه چی؟ Ryse گیم پلی درست درمون نداره و اینو هم از هر 10 نفری که چند ساعت باهاش سر و کله زدن، 7-8 تاشون بهش اقرار کردن.

Shacknews

Destructoid در مورد مبارزات پی در پی و فوق جذاب Ryse:

اینکه ارزش 60$ نداره رو هم که غیر GI:

همین نویسنده Ddestructoid میگه:

اینم نظر Aziz::-j

14556916772865539780.jpg

این چیزی که تو تریلرها و نظر اکثریت پیداست Ryse دار و ندارش همین گرافیک فنی - Tech demo ـه در واقع -، این خط اینم نشون حالا هی بگین دارن چرت میگن.:d

اینا اگه چند تا پست از فرخ میخوندن میفهمیدن که چقدر درک پایینی دارن و رایز بهترین بازی تاریخ جهان و ایضن جهان های موازی هستش

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,598
نام
محمد
یه چیزی هست به اسم نظر شخصی، حالا چون چند نفر گفتن بازی خوبی نیست دلیل نمیشه حتما بازی خوبی نباشه :D این بابا هم گفته یه بازی خفنه پس واقعا بازی خفنی هست؟ :D
Ryse is a great game
Ryse could be the game that convinces you to buy an Xbox One
Ryse: Son of Rome could be the first system selling Xbox One title
While I only played a short portion of Ryse, what I experienced has me very excited for the game
Preview: Xbox One is promising and Ryse is a great game | canada.com

بهتره صبر کنیم تا امتیازاتش بیاد، اگه صرف نظر GI بخوایم حساب کنیم که متاش به 60 هم نباید برسه :D من خودم فکر میکنم متاش بین 70 تا 80 بشه که خب اگه به 80 نزدیک بشه یعنی اینکه خوبه در کل :D
==
این هم تازه اومده:
What’s here for sure is a great looking, fun action game set in ancient Rome, full of gore, and solid acting. That’s at least a good start, and more than I initially thought
http://www.gamefront.com/ryse-son-of-rome-hands-on-preview/
==
یکی از سایت های خودی :D
Ryse: Son of Rome isn’t the game you think it is. Or at least, it’s not the game I thought it was after dismissing it as a QTE button masher following Microsoft’s E3 2013 demo. Instead it’s a fun, engaging, brutally violent hack and slasher with a decent combat system and the best visuals I’ve seen on a console. Yet it’s not without its problems

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Frobary
بهتره صبر کنیم تا امتیازاتش بیاد، اگه صرف نظر GI بخوایم حساب کنیم که متاش به 60 هم نباید برسه :biggrin1: من خودم فکر میکنم متاش بین 70 تا 80 بشه که خب اگه به 80 نزدیک بشه یعنی اینکه خوبه در کل :biggrin1:
ممد ینی به حدی رو Ryse مانور دادین و پدرمونو در آوردین که متای زیر 88 ینی انفجار بمب اتمی ـه ترول تو سایت :D

الان که یخورده شرایط خطری شده نمیتونین در برین :D ( البته من کلیت ماکرو فنا رو میگم تو رو نمیگم :D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر