Rockstar Games : برنامه ای برای عرضه GTA V بر روی PC نداریم

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
gtaV_images_55872.jpg

به تازگی شرکت Rockstar Games برای چندمین بار به طور رسمی اعلام کرده است که تمرکز ما فقط بر روی نسخه های XBOX360 و PS3 بازی GTA 5 می باشد.

بسیاری از طرفداران PC، هنوز هم امیدوار به این هستند که بازی GTA V برای PC نیز در نظر گرفته شود ولی با این حال شرکت Rockstar بر موضع اصلی خود پایبند است و هرگونه اقدام برای عرضه این بازی برای PC را تکذیب می کند.

در آخرین اعلامیه ای که از سوی Rockstar در مورد پاسخ به درخواست بسیاری از طرفداران نسخه PC به منظور عرضه این بازی، که در صفحه Newswire داشت، اینگونه پاسخ می دهد: " ما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای عرضه این بازی برای PC نداریم. "

با این حال، اخیرا دادخواست بزرگی توسط طرفداران PC این بازی انجام شده بود که تعداد امضای های آن برای عرضه این بازی برای PC، تا به حال حدود 169.000 امضا می باشد.

358494.gif

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
مد کردن بعد از یه مدت خیلی خیلی فاز میده :d
مثلا فرض کنید یه مد بسازن به جای این سگه یه دایناسور بزارن افسار دایناسورو بگیری وسط شهر قدم بزنی =))
کلا نصف شهرت gta به خاط همین مدهایی که برای نسخه Pc اومد بوده
gta forums برای همینه که اینقدر پر شور کارشو ادامه میده
همین الان بعد از 4 سال هنوز مد می سازن!
برای iv چندتا مد خیلی جالب بود یکیش mega punch بود ماشینارو با لگد می زنی همچین له می شدن جیگر آدم حال می اومد :))
فکر کنم اون ultra texture mode هم خیلی خفنه درسته؟

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,339
نام
یونس
فکر کنم اون ultra texture mode هم خیلی خفنه درسته؟

اون به اضافه مد ENB واقعا گرافیک بازی رو در حد فیلم سینمایی می کنه
ولی PC قوی می خواد من با asus 7970TOP با تمام مد ها و گرافیک تا آخر حدود 40 فریم می گیرم
فقط امیدوارم نسخه pc این V به سرنوشت IV دچار نشه که همه با هر سیستمی بتونن لذت ببرن

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اون به اضافه مد ENB واقعا گرافیک بازی رو در حد فیلم سینمایی می کنه
ولی PC قوی می خواد من با asus 7970TOP با تمام مد ها و گرافیک تا آخر حدود 40 فریم می گیرم
فقط امیدوارم نسخه pc این V به سرنوشت IV دچار نشه که همه با هر سیستمی بتونن لذت ببرن
GTA V اگه پورت بشه کلی باگ داره، که واسه 30 فریم گرفتن فک کنم یه GTX 580 بخواد :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,405
نام
Majid
نظر شخصی :d
اصلا از مودینگ و مودرها خوشم نمیاد :d
واقعا اهلش نیستی؟:D
عجیبه!!!

من که بدجور اهلشم!:D بعد این که بازی رو فول تموم میکنم میپرم به جون بازی!
کل ماشینا رو که از بیخ عوض میکنم بجاش Lamborgini و BMW و ... میزارم که کلا یک کیف عجیبی میده! بعد میرم سر کخ ریختن توی مپای بازی و ...:D مد هاییم که توی سایتایی مثل GTA Inside و ... ریخته هم میگیرم آی چه کیفی میده!! بعد چند وقتم بازی بل کل داغون میشه:D اجرا نمیشه باز کلی زور میکنم تا درست بشه:D

50 درصد GTA رو بخاطر همین حرکاتش دوست دارم!!!

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
نظر شخصی :d
اصلا از مودینگ و مودرها خوشم نمیاد :d

ای بابا منم مثلا یکی از همین مدرها هستما !!!

:(
منم با دوستان موافقم اصل gta به تنوع مدهاش هست.هنوز که هنوز هزاران نفر دارند با san andreas به خاطر مدهاش کیف میکنند چه برسه به gta iv که 4 5 سالی بیشتر از عرضه اش نمی گذره.البته تو san andreas دست آدم نسبت به iv خیلی بیشتر بازه مخصوصا ساخت script.

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
واقعا تعجب داره که گیمرهای با تجربه که بعد از این همه سال دیگه راک استار رو شناختن باز میان در مورد این موضوع بحث می کنند.
چیزی که مشخصه اینه که راک استار این بار هم سیاست سابق خودش رو اجرا میکنه و به کسی هم کاری نداره،این بحث ها هم فقط باعث اتلاف وقت و انرژی شما دوستان عزیز میشه.
حالا اگه کسی میتونه بیشتر برای این بازی صبر کنه که هیچ و گرنه از الان به فک خرید یا کرایه کنسول باشه.
دیگه این همه جر و بحث نداره موضوع به این سادگی و واضحی@@!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر