Multi Platform Rise Of The Tomb Raider

سازنده
Crystal Dynamics
تاریخ انتشار
2015
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

lnghh1qe6pkqmsjhf7si.jpg

سازنده: Crystal Dynamix
ناشر: Microsoft Studios
تاریخ انتشار: تعطیلات 2015 میلادی

بازی Rise Of The Tomb Raider ادامه ای بر نسخه reboot بازی Tomb Raider که سال گذشته عرضه شد، خواهد بود.
این بازی در طول کنفرانس شرکت مایکروسافت با یک تریلر معرفی شد.
سری Tomb Raider را می‌توان به عنوان یکی از پر فراز و نشیب ترین بازی های ژانر اکشن‌ادونچر نام برد. اولین شماره بازی در سال 1996 منتشر شد. شخصیت اصلی بازی لارا کرافت نام داشت. شخصیتی که از روی شخصیت محبوب ایندیا جونز الهام گرفته شده بود. شماره اول بازی یک عنوان بی‌نقص در زمان خودش بود و استقبال نسبتا خوبی هم از آن شد. همین امر باعث شد تا ادامه های مختلفی برای این بازی در طول سالیان گذشته ساخته شود، اما متاسفانه هر شماره دارای نواقص مختلفی بود و هیچ وقت نتوانست تجربه نسخه اول بازی را تکرار کند تا این که در سال 2011 شرکت Crystal Dynamics نسخه Reboot شده بازی را معرفی کرد. این بار همه چیز فرق کرده بود. لارا کرافت جوان و کم تجربه به سرعت توانست در دل طرفدران ژانر اکشن ادونچر جای باز کند. داستان، گیم پلی و گرافیک بازی به صورت کلی دگر گون شده و از آن حالت خشک و کلاسیک بیرون آمده بود. با محبوبیت نسخه اول استودیو Crystal Dynamics تصمیم گرفت ساخت ادامه این عنوان را هم در دستور کار خود قرار دهد. بازی ابتدا در E3 سال 2014 برای کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC معرفی شد. اما این تمام داستان نیست، دو ماه بعد و در طول کنفرانس Games Com شرکت مایکروسافت اعلام کرد که Rise Of Tomb Raider به صورت انحصاری برای کنسول های مایکروسافت منتشر خواهد شد. متاسفانه تا به امروز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده و فقط ما می دانیم بازی ادامه دهنده نسخه قبلی این عنوان است. بعد از آن که لارا کرافت جوان موفق شد از جزیره و وقایع شماره اول جان سالم به در ببرد، در این شماره قسمت جدیدی از ماجراجویی های او را تجربه خواهیم کرد. بر خلاف شماره اول این بار لارا کرافت به یک شخصیت پخته و با تجربه تبدیل شده‌است. به نظر می رسد این بار ماجراجویی های او از جزیره گرمسیر شماره اول به محیط های کوهستانی و برفی انتقال یافته‌است. با توجه به موفقیت شماره اول و همچنین حمایت مایکروسافت از این عنوان، به نظر می رسد باز هم شاهد Tomb Raider بی نقصی خواهیم بود.
منبع: بازی سنتر

بازی Rise Of The Tomb Raider در تعطیلات سال 2015 میلادی به صورت انحصاری برای Xbox منتشر خواهد شد.

........................

Last edited by a moderator:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
یـه امپرشـن دیگه :d

! Rise Of The Tomb Raider is so ... perfect ! You cannot imagine ! Best adventure game
CN Play

برایان هورتون کارگردان
Rise of the Tomb Raider هست .

-----
XBox One rise of the tomb raider will take lara to the edges of the earth
مصاحبه با نوا هیـوز
Rise of the Tomb Raider Creative Director
There are over 15 resources in the game
that can be used to upgrade weapons and gear , heal , create special ammo and outfits , and improvise explosives and grenades in combat
Some resources are rarer than others
so in order to scavenge , hunt , and gather most successfully
the player will have to pay attention to the wildlife and ecosystems and be resourceful

lastwall

کاربر سایت
Dec 5, 2013
152
نام
Saeid
همین 1 ساغت پیش Major Nelson داشت بازی رو میرفت و روی تویچ برودکست میکرد
یه 5 تا اچیومنت هاش روهم گرفته بود
نامرد :d

اره...بیشرف این دوروز رو کلا تو این بازی بود تمومش کرد تنهایی :)) :|

- - -ویرایش - - -

من بین
Tom Raider
fallout
halo 5
موندم
اما میدونم tomb raiderدر کل فرقی با نسخه قبلی نداره:d

لامصب بین اینا چجوری میتونی انتخاب کنی ؟ :|
همشونو بگیر :| :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
کاربر dark10x در گف که یکی از اعضای DF هست اینو پست کرده

Been working all day on my analysis for the game. Can't really say anything until review day, though, but it's looking to be a very long video indeed. There is a LOT to talk about.

دارن روی RotTR کار میکنن فعلا چیزی نمیتونه بگه ولی بعدا خیلی حرفا دارن در مورد بازی که بگن

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اره...بیشرف این دوروز رو کلا تو این بازی بود تمومش کرد تنهایی
yahoo_21.gif
yahoo_22.gif

- - -ویرایش - - -

لامصب بین اینا چجوری میتونی انتخاب کنی ؟
yahoo_22.gif

همشونو بگیر
yahoo_22.gif
:D
نمیشه گرونه خب:|فقط یکیو میتونم بخرم:((

آخرین ویرایش:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
Gamersyde یه ویدئو دیگه از گیم پلی قرار داده، چیزی که جالبه این هست که بازی اپن ورد هست و تعداد زیادی ماموریتهای جانبی هم داره، گرافیک بازی به قول کسی که روی ویدئو کامنت گذاشته فوق العادس، بازی موقع گیم پلی 1080 اجرا میشه و کات سینها هم 900p هستن.

Lara Croft ready for replay - Gamersyde

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
نمیشه گرونه خب
yahoo_22.gif
فقط یکیو میتونم بخرم
yahoo_20.gif

:D
ببین اگه آفلاین بازی رایزو بگیر اگه آنلاین بازی هیلو5 فال اوت هم که بحثش جداست در کل یه نظر من هیلو بگیر ولی باز همه چیز بستگی به خودت ئاره که چه با کدوم بیشتر حال می کنی و بیشتر سرگرمت می کنه

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ارزش خرید x1 داره نسخه قبلیش که خیلی خوب بود ، معمای خوبی نداشت ، اینک تعریف و تمجید تا الان ازش زیاد بوده

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
ببین اگه آفلاین بازی رایزو بگیر اگه آنلاین بازی هیلو5 فال اوت هم که بحثش جداست در کل یه نظر من هیلو بگیر ولی باز همه چیز بستگی به خودت ئاره که چه با کدوم بیشتر حال می کنی و بیشتر سرگرمت می کنه

روزی 5ساعت آنلاین میزنم
من هیلو 4رو با یکی از دوستام CO OPتمومش کردیم خیلی دوست این بازی رو بگیریم اما هیچکس نیست که اینجا بخوام واقعا باهاش گیم بزنم اون دوست بنده XONEنداره بچه های بازیسنتر هم فقط اد میکنند یا اصلا آنلاین نمیشند یا بشند میریند سراغ یه بازی دیگه!:|
البته این تجربه ی من با بازیسنتری ها روی PS4بوده
یه رفیق کج و کوله دارم 90درصد مواقع با همGTAبازی میکنیم و در مورد بازی های دیگه علاقه هامون متفاوته :|
فکر میکنم دو انتخاب بیشتر ندارم TOMB RAIDERیاFALLOUT 4

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
روزی 5ساعت آنلاین میزنم
من هیلو 4رو با یکی از دوستام CO OPتمومش کردیم خیلی دوست این بازی رو بگیریم اما هیچکس نیست که اینجا بخوام واقعا باهاش گیم بزنم اون دوست بنده XONEنداره بچه های بازیسنتر هم فقط اد میکنند یا اصلا آنلاین نمیشند یا بشند میریند سراغ یه بازی دیگه!:|
یه رفیق کج و کوله دارم 90درصد مواقع با همGTAبازی میکنیم و در مورد بازی های دیگه علاقه هامون متفاوته :|

به نظرم قبل خرید یه سر به تاپیک هیلو5 بزن ببین چی میشه ولی با این تفاسیر و مخصوصا روزی 5 ساعت آنلاین به نظر فال اوت برات بهتره

lastwall

کاربر سایت
Dec 5, 2013
152
نام
Saeid
روزی 5ساعت آنلاین میزنم

آقا تو بگیر گرفتی اد کن باهم میزنیم...غمت نباشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر