Rise of the Tomb Raider سال 2016 برای PC و PS4 عرضه می شود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
XyKse.jpg

بلاخره اعلام شد که بازی Rise of the Tomb Raider اوایل 2016 برای Steam و بمدت تقریبا یک سال انحصاری کنسولی بر روی XBOX بوده و Holiday 2016 برای Playstation 4 عرضه خواهد شد.

====
Rise of the Tomb Raider 2016 release windows announced for PC, PS4 | VG247

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خیلیا میدونستن میاد خود SQ گفته بود بطور ناواضح
ولی این Living D3AD :dزیاده روی کرد بیستر و میگفت بعیده مایکروسافت هزینه کنه واسه بازی و بزاره رو پلتفورم دیگه به غیر از خود X1 و Pc بیاد
اقا حضور بهم رسان داخل تایپک

خدا همه رو شفا بده.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
در ضمن بازی هایی مثل No Man's Sky و FF Remake عرضه شدنشون علاوه بر PC روی X1 هم قطعی هست. همینجوری گفتم یادآوری کنم بعدن نگین نگفتین :D

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
بعد از توافق هسته‌ای، این اولین باری بود که ملت رو انقدر شاد و خوشحال دیده بودم :d

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
ما نفهمیدیم چرا وقتی میخوان بازی و بدن هی اوالاش می گن نهههههههههه نووووووووووو نمیااااااااااااااااد :d بعد بد ی مدت نظرشون عوض میشه :d 12 سال داریم از این حرفا میشنفیم :d

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
دوستان حالا این که این بازی برگ برنده هست یا نیست فکر نکنم ربطی به من و شما داشته باشه، بیشتر برای سونی و مایکروسافت اهمیت داره. اگه به خاطر انصحاری زمانی بودن بازی می‌خواید بکوبونید که خب واقعا کار درستی نیست چون نسخه‌ی قبلش بازی خوش‌ساختی بود. اگر هم می‌خواید بازی رقیب رو بخرید و خوشتون نمیاد هم همین‌طور، این همه مسخره کردن چه دلیلی داره؟ از همون اول هم معلوم بود که این بازی انحصاری زمانی هست، نمی‌دونم چرا یه عده این رو یه «شکست» تلقی می‌کنن. نسل قبل که «بایوشاک» دیرتر رو PS3 اومد پیروزی بود، چرا این نباشه (حداقل برای مدت کوتاهی)؟

از کدوم اول معلوم بود؟؟؟
اسکوئر که سریع گفت این یه total exclusive هست.
فیل اسپنسر هم هی میگفت قراردادمون مثل رایز و DR3 هست.
مایکرو فن ها هم تو BC میگفتند بازی شاید برای PC بیاد ولی PS4 هرگز ...
مسلما این یکی خبر نباید تا عرضه بازی اعلام میشد.
کسی هم بازی رو مسخره نمیکنه، بلکه کسانی رو مسخره میکنند که اگه الآن بری پستهاشون رو بخونی از خنده منفجر میشی، هرچند که من همون موقع هم با لبخند از کنارشون رد میشدم ...
این واکنش ها در قبال اون پست ها اصلا عجیب نیست، هرچند که فکر کنم خود کاربرها هم دیگه بیخیال این موضوع شدند.

درست بعد از نمایش معلوم شد که انحصاری زمانی هست، خود اسپنسر هم که گفته بود به قول خودت. این مسخره کردن پست‌ها هم بدتره خب. :d

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,482
نام
آرش
دوستان حالا این که این بازی برگ برنده هست یا نیست فکر نکنم ربطی به من و شما داشته باشه، بیشتر برای سونی و مایکروسافت اهمیت داره. اگه به خاطر انصحاری زمانی بودن بازی می‌خواید بکوبونید که خب واقعا کار درستی نیست چون نسخه‌ی قبلش بازی خوش‌ساختی بود. اگر هم می‌خواید بازی رقیب رو بخرید و خوشتون نمیاد هم همین‌طور، این همه مسخره کردن چه دلیلی داره؟ از همون اول هم معلوم بود که این بازی انحصاری زمانی هست، نمی‌دونم چرا یه عده این رو یه «شکست» تلقی می‌کنن. نسل قبل که «بایوشاک» دیرتر رو PS3 اومد پیروزی بود، چرا این نباشه (حداقل برای مدت کوتاهی)؟

از کدوم اول معلوم بود؟؟؟
کسی هم بازی رو مسخره نمیکنه، بلکه کسانی رو مسخره میکنند که اگه الآن بری پستهاشون رو بخونی از خنده منفجر میشی، هرچند که من همون موقع هم با لبخند از کنارشون رد میشدم ...
این واکنش ها در قبال اون پست ها اصلا عجیب نیست، هرچند که فکر کنم خود کاربرها هم دیگه بیخیال این موضوع شدند.

Abolfaz3007

کاربر سایت
May 25, 2015
88
نام
Clark Kent
خوبه پس یهو صبر میکنیم سال دیگه نسخه Definitive Edition با گرافیک بالاتر و تمام Dlc ها میزنیم **==

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
از کدوم اول معلوم بود؟؟؟
برادر شما جدی انحصاری زمانی رو نمی دیدی ؟! توی تویتر ، کنفراس و ... خیلی گفتن.

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
درسته بازی رو 4 و pc ام میاد اما بازم برگه برندست هنوز چون فاصله ی انتشار وان با نسخه ی 4 یکی دو ماه نیست یه ساله مطمعنا اون عده از فنای سری که از نسخه ی اول باهاش همراه بودن یا از نسخه ی قبلیه بازی لذت بردن و به فنای سری اضافه شدن یه سال صبر نمیکنن تا بازیو تجربه کنن و مایکرو قطعا به اون چیزی که میخواد میرسه بازم میگم یکی دوماه نیست یه سال فاصلست کسیم نگفته بود بازی برا 4 عرضه نمیشه و همه میدونستن بلاخره بازی عرضه میشه برا باقی پلتفرما

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,690
نام
mohammad
مشکل عناویی مثل ff vii remake برای سونی نیست
مشکل اینه که سونی قشنگ تو کنفرانس هاش با زبون خودش یه فرستی چیزی میگه در مورد بازی و تموم میشه میره:D
حتی یادمه تو GC 2014 قشنگ سونی عناوینی که به کل انحصاری سونی رو بود رو جدا گفت
و انحصاری های زمانی رو مثل HELLBLADE که انحصاری می دونیم رو گفت زمانی هست و یجوری خیال مردم و خودشو راحت کرد
نه اینکه بیاد تو کنفرانس جوری بازی رو کنار بقیه بازی هایی بزاره که به کل برای ماکرو هستن(کاری ندارم اون گوشه موشه ها چی می نویسن) قشنگ می خوان جوری بازی رو نشون بدن که انگار IPیش برای ماست:D
خوب منم اینا رو ببینم یهو مجنون میشم و فکرم میره سمت خریده CD:d

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
چه ترول های استخوون داری!:))من روزی که این بازی انحصاری زمانی شد,این تاپیکو می دیدم.:d
جدا از شوخی ... من هیچوقت انتظار نداشتم که بخواد Action-Adventure بلاک باستر مایکروسافت بشه Tomb Raider.هنوزم باید منتظر باشیم تا مایکرو یه بازی 100% انحصاری تو این سبک معرفی کنه ...

A.S.Z***

کاربر سایت
Nov 4, 2014
133
نام
علیرضا
خیلی وقتا بازی تا چند ماه اولش حال میده بازی کنی نه بزاری 6 ماه بگذره بع بری بازی کنی:d
چه برسه به بازی هایی که یک سال بگذره بعد بخواهی دست دوم بازی کنی آمار فروش هم مال چند ماه اوله که همه داغن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر