PlayStation Rise of the Ronin

1.jpg
بازی جدید تیم نینجا به صورت انحصاری برای PS5 State of Play معرفی شد.
--------------------------------------------
سازنده: Team Ninja
ناشر: PlayStation Studios
تاریخ عرضه: 22 مارس 2024 (دوم فروردین 1403)
پلتفرم: PS5
--------------------​
اطلاعات
  • حوادث بازی در ژاپن و در دوران ادو (1867-1603) اتفاق میافتد.​
  • شما در نقش یک رونین بازی میکنید، جنگجویی که به هیچ کس وفاداری ندارد و خود تصمیم میگیرد.​
  • سلاحهای سرد و گرم، از کاتانا تا Revolver و Musket در دسترس پلیر میباشد.​
  • سبک بازی Open Word Action-RPG عنوان شده.​
تریلرها
-------------

آخرین ویرایش:

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,038
من هی منتظر قسمت دو تریلر قبلی بودم میگفتم چرا نمیاد, احتمالا به خاطر یه سری مسائل تاریخی سیاسی که تریلر قبلی داشت کنسلش کردن. حتی بازی توی کره جنوبی ممنوع شده و اونجا منتشر نمیشه.

چقدر لوکیشن های زیبایی داره, قطعا گشت و گذار تو این بازی لذت بخشه. قراره بریم به گوربه ها پیش پیش بکنیم :D

تا ریلیز بازی یک ماه بیشتر نمونده امیدوارم تریلر های بعدی زودتر بیاد و در مورد کامبت, لوت و داستان بازی باشه.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,240
نام
محمد
آقا من هی میخوام هایپ بشم برا بازی هی تریلر ها رو میبینم گرافیکش خداوکیلی خیلی داغونه یعنی خیلییی قشنگ بیس کلیش PS3 ـه و اگه تکسچر و Anti Aliasing رو بردارن خداشاهده رو PS3 اجرا میشه ( البته کات سین هاش قشنگه ) .
همه چیز بازی خوبه تو تریلرا ولی این گرافیکش بدجور تو ذوقم میزنه ...

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,168
نام
شیخ صدرا
آقا من هی میخوام هایپ بشم برا بازی هی تریلر ها رو میبینم گرافیکش خداوکیلی خیلی داغونه یعنی خیلییی قشنگ بیس کلیش PS3 ـه و اگه تکسچر و Anti Aliasing رو بردارن خداشاهده رو PS3 اجرا میشه ( البته کات سین هاش قشنگه ) .
همه چیز بازی خوبه تو تریلرا ولی این گرافیکش بدجور تو ذوقم میزنه ...

منم مشكلم با تيم نينجا همين وضعيت بصرى داغون بازياش بوده هميشه.

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
186
فک کنم داشتن پوشه های نسل ۷ رو بایگانی میکردن اتفاقی کدهای این بازی رو پیدا کردن گفتن کاملش کنیم دیگه...
فقط این بین یه فیک تریلرم برا معرفی بازی ساختن.
بازی تریلر به تریلر داره گرافیکش افت میکنه. تریلر معرفی نسل فعلی، تریلر قبل نسل ps4 این تریلرم ps3... ولی جای نگرانی نیست قبل اینکه برسه به ps2 عرضه میشه.

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
170
فک کنم داشتن پوشه های نسل ۷ رو بایگانی میکردن اتفاقی کدهای این بازی رو پیدا کردن گفتن کاملش کنیم دیگه...
فقط این بین یه فیک تریلرم برا معرفی بازی ساختن.
بازی تریلر به تریلر داره گرافیکش افت میکنه. تریلر معرفی نسل فعلی، تریلر قبل نسل ps4 این تریلرم ps3... ولی جای نگرانی نیست قبل اینکه برسه به ps2 عرضه میشه.
دقیقاً ، نمیدونم چرا مردم این همه هایپن برا این بازی ، آقا بخدا گرافیکش هر بار داره دانگریدتر میشه ، این چیه آخه ! بازی بیشتر بهش میخوره برا ps3 باشه

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
846
نام
سید محمد حسین
بابا شماها هنوز به تیم نینجا ایمان نیوردید .بازی های اینارو ادم برای گرافیک که بازی نمیکنه .به نظرم (کاملا شخصی) از نظر گیم پلی ساختن جزو 3 تا استدیو تاپ صنعت هستن.دیگه ضعیف ترین بازی این چند وقتشونم که وولانگ بود هم گیم پلی خفنی داشت:x

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
490
نام
زهير
من همیشه گفتم گرافیک بخشی از بازیه و برای خودم بشخصه گیم پلی همیشه مهمتره . ولی این دیگه خیلی گرافیک داغونی داره . گرافیک بازی در حد نسل 8 هم بود برام قابل قبول بود ولی این چیه اینا تو سال 2024 و نسل 9 میدن . حداقل رو ps4 هم میدادن نمیگفتم انحصاری نسل نهه.

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
417
بنظرم که آدم نباید یک نگرش رو نسبت به همه بازیها داشته باشه...البته خودم هم قبلا همینطور بودم...
ولی وقتی توی سال2023 رفتم و nioh رو بازی کردم دیدم جذابیت یک بازی اصلا ربطی به گرافیک نداره..یعنی nioh در زمان خودش هم گرافیکش معمولی بود و من بعد سوشیما و هورایزون اونو بازی کردم!!

یعنی اگه گیم پلی خیلی غنی باشه، گرافیک فنی میره کنار تا حدودی...
اگه گیم پلی خوب یا معمولی باشه، اونوقت گرافیک میتونه تا حدودی شرایط رو جبران کنه و اون بازی رو یک درجه بالاتر ببره..
در مورد این بازی هم به نظرم همین شکله.یعنی گیم پلی اون کمبود گرافیک رو جبران میکنه..بازم البته باید واسه گیم پلی تا زمان عرضه صبر کرد ولی فک نمیکنم چیزی جز شاهکار نصیب ما بشه.

البته خیلی ها دوست دارن کات سین های سینمایی ببینن و در زمان مناسب دکمه بزنن که ساخته های این استودیو به هیچ وجه مناسب این افراد نیست

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,038
بنظرم این حساسیت ها بیشتر بخاطر این که بازی انحصاری PS5 هست و با کارهای تیم نینجا هم آشنا نیستن دوستان که انتظار گرافیک فوق العاده دارن.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,103
نام
نـــــــویـــــــــد
دقیقاً ، نمیدونم چرا مردم این همه هایپن برا این بازی ، آقا بخدا گرافیکش هر بار داره دانگریدتر میشه ، این چیه آخه ! بازی بیشتر بهش میخوره برا ps3 باشه

خب ازونور هم ما میگیم ملت چرا واسه بازی هایپ نمیشن :D درسته بازی گرافیک خفنی نداره و ولی اصلا قبول ندارم بازی در حد نسل ۷ هستش. واسه طرفدارای تیم نینجا خصوصا کسانی که با سری نی‌اوه وقت گذروندن، این بازی خیلی خیلی جذابه. دلیل اولش اینکه بازی کاملا متفاوت هستش نسبت به کارای قبلیشون که لول دیزاین خطی و تکراری داشت. چیزایی که تا الان دیدیم، مپ بازی شدیدا خوشگل طراحی شده. فضای شهری و سازه‌های شهر رو خوب دراوردن. دلیل دومش هم گیم‌پلی بازیای اینا هستش که حتی دوستان هم گفتن. وو لانگ شاید معمولی‌ترین بازیشون به حساب بیاد اما همونم کامبت خیلی خوبی داره. دلیل سوم هم داستان و کرکترای بازی هستن و بالاخره این شانس رو داریم که به داستان خوب رو داخل بازی اینا تجربه کنیم.

در کل اصلا عجیب نیست که یه عده‌ای گرافیک واسشون اولویت نباشه و غرق گیم‌پلی و دنیای بازی بشن و لذتشو ببرن. مقدار بازیایی که گرافیک به روزی ندارن یا کلا استایل گرافیکیشون پیکسلی هستش ولی اینقدر درگیرت میکنن که گرافیک هم واست قشنگ میشه، کم نیست. ازونور بازیای زیادی هم هستن که گرافیک خفنی دارن ولی به زور میشه بازیشون کرد چون باقی چیزا کاملا تو دیواره. میشه هر دو اینارو کنار هم داشت ولی خب همه توان مالی و نیروی انسانیش رو ندارن. جاچونی جماعت هم که کلا نگاهش به گرافیک نسبت به غریبا فرق داره.

موفق باشیم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,318
نام
امیر حسین
بابا شماها هنوز به تیم نینجا ایمان نیوردید .بازی های اینارو ادم برای گرافیک که بازی نمیکنه .به نظرم (کاملا شخصی) از نظر گیم پلی ساختن جزو 3 تا استدیو تاپ صنعت هستن.دیگه ضعیف ترین بازی این چند وقتشونم که وولانگ بود هم گیم پلی خفنی داشت:x
یه فرقی داره بین "بازی های فلان استودیو رو برای گرافیک زدن" ، تا داشتن حداقل های استاندارد:D

کسی انتظار نداره اینا TLOU تحویل بدن(که خودش مال 4سال پیشه تازه:D ) ولی خدایی نباید تنبلی کنند و بازی گرافیک عهد عتیقی تحویل بدن!

یه وقتی میبینی یه بازی گرافیکش ساده ست، ولی طراحی هنری خیلی خفنی داره میپوشونه
ولی این واقعا هیچ که هیچ تو این بخش:D

گیم پلی خفن و اعتیاد آوره قبول! اما نباید از بخش های دیگه ی یک بازی هم گذشت:D و تا ابد هرچی بسازن با وضعیت بازی موفق ده سال پیششون، بگیم نه اوکیه! خیلی هم خوبه! اصلا شیرینی بازی های اینا به گرافیک کمشه و ... ! ( مورد داشتیم بازیی چند ماه پیش اومد که ملت میگفتن شیرینی بازی از این سازنده به باگ هاشه:-" )

بیاییم ماله ها را کنار بگذاریم! برای فرام، برای تیم نینجا ، برای بتسدا ، برای Atlus :-" (بین اینا باز فرام بخش هنری رو خوب داره:-" )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر