Rise Of Nightmares | Kinect

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
الان شما ACT چند بازی هستی که دقیقا با مزخرف بودن بازی پی بردی؟
مهم نیست، ولی اوایل بازی هستم چون زیاد رغبت نمیکنم سمت بازیش برم.بازی زیبا باید از شروع، جذاب و گیرا باشه، ولی من مطمئنم تا آخر بازی همین منوال رو داره، دیگه اگر یکم جذاب تر هم بشه از باگ‌های احمقانش نمیشه چشم پوشی کرد که!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
جالبه بازی کژوال میاد بچه ها و فن ها میگند: کینکت بچه بازیه مضخرفه و...
اولین بازی هاردکور کینکت که میاد : اصلا بازیش نباید ساخته میشد و...!
یعنی چی؟اولین بازیه هاردکور کینکته!
گرافیکش درسته با condemned 1 فرقی نداره ولی ته بازیه کینکته!

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
خوب شما برو باهاش کلی حال کن! بنده نظر شخصی خودم رو گفتم، البته بینید که دقیقاً شما دارید فن بازی و تعصب نابه جا نشون میدید، چون نمرات بازی گویای همه چیز هست.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
مهم نیست، ولی اوایل بازی هستم چون زیاد رغبت نمیکنم سمت بازیش برم.بازی زیبا باید از شروع، جذاب و گیرا باشه، ولی من مطمئنم تا آخر بازی همین منوال رو داره، دیگه اگر یکم جذاب تر هم بشه از باگ‌های احمقانش نمیشه چشم پوشی کرد که!
ضعف های بازی از نظر من و خیلی های دیگه :
داستان کلیشه ای و تکراری . گرافیک ضعیف و همینطور بافت ها خوب کار نشده
باگ به اون صورت ندیدم
اتفاقا این واسه اینه که شما وقتی نزاشتی واسه این بازی اولاش چیزی نداره که آدم لذت ببره اما رفته رفته واقعا عالی میشه!

---------- نوشته در 11:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:21 PM ارسال شده بود ----------

نمرات بازی گویای همه چیز هست.[/QUOTE]
نمره فقط 1 طرف قضیه اس! الان خیلی از پست های همین تاپیک رو بخونی همون نمره ها میرن زیر سوال!

---------- نوشته در 11:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:23 PM ارسال شده بود ----------

جالبه بازی کژوال میاد بچه ها و فن ها میگند: کینکت بچه بازیه مضخرفه و...
اولین بازی هاردکور کینکت که میاد : اصلا بازیش نباید ساخته میشد و...!
یعنی چی؟اولین بازیه هاردکور کینکته!
گرافیکش درسته با condemned 1 فرقی نداره ولی ته بازیه کینکته!
به شدت موافقم تا دیروز که همه ی بازی ها بچه بازی بودن الانم این:D

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
بنظرم بازی از اونجایی قشنگ میشه که اون دستکشو دستت میکنی و با دست چپ یه نیرویی داری. از اونجا به بعد واقعاً از بازی لذت بردم. دوستانی هم که از اوایل بازی راضی نیستن یکم صبور باشن و بازی کنن تا به وسطهای بازی برسن. به احتمال زیاد نظرشون عوض میشه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
امروز فرصت شد یه ساعتی بازی کنم . گرافیک بازی شاید خیلی راضی کننده نباشه اما جو بازی و اینکه کنترل کاملا در اختیار خودمونه خیلی لذت بخشه .

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
ما که یه چپتر رفتیم دفع بعد که اومدم بازی کنم دیدم میزنه new game فهمیدم سیو نکرده یا خود به خود پاک شده!:|
دیگه از اون روز ولش کردم....

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
خب بازی تموم شد .... در یک کلام فوق العاده بود .... خاطرات کاملی از بازی سایلنت هیل رو برای من زنده کرد .... 2 ساعت آخر بازی که محشره و کاملا میخکوب سرپا وایمیسید!بازی که تموم شد خیس عرق بودم از خستگی!.... به غیر از گرافیک پایین همه چیز داشت ... نقطه قوت بازی موسیقی عالی اون هستش... حتما بازی رو تموم کنید..

موسیقی: 10
گیمپلی:7.5
کنترل:6
گرافیک تکنیکی:5
گرافیک هنری و مخوف:8
ارزش:85
در کل:7.5

آخرین ویرایش:

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
agha man yejaye bazi gir kardam ,o0nja ke ye hoze khoon hasto ye chahe o ina ,o0ntaraf ye marde sooratesh az poshte mile ha maloome mige bayad kilid dashte bashi ta dar baz she ,man har chi migardam kilidi ni ,hich rahi ham ni ,komaaaaaaaaaaaak ,be nazare man behtarin bazi kinect ta alan hamiiiiiiiiiiiiiiiiiiin boode
کلید توی یکی از بشکه های توی محوطه هستش. بشکه هارو بشکن پیداش میکنی

Mr.100RA

کاربر سایت
Mar 28, 2011
22
برعکس نمره ها...بازی بدی نیس... ینی به تجربه ش می ارزه... ما که داریم باش حال می کنیم
اونایی که بازی رو تموم کردن تا تهش...می تونن بم بگن چن تا ACT داره؟ کلن چن ساعت گیم پلی هس؟

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
برعکس نمره ها...بازی بدی نیس... ینی به تجربه ش می ارزه... ما که داریم باش حال می کنیم
اونایی که بازی رو تموم کردن تا تهش...می تونن بم بگن چن تا ACT داره؟ کلن چن ساعت گیم پلی هس؟
10 تا Act هستش. گیم پلی هم بستگی به خودت داره. یکی از وسط کلی زامبی رد میشه و فرار میکنه میره توی اتاق بعدی. یکی وایمیسته و تک تکشون رو میکشه بعد میره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر