Review Embargo Thread

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی

42355804053618271648.jpg

سلام دوستان.
این تاپیک رو زدم تا در اون embargo بازی هایی که در آینده عرضه میشند رو مشخص کنیم تا این سوال که کی نقد ها منتشر میشند رو جواب داده باشیم.
برای دوستانی که نمیدونند embargo چی هست بگم که embargo محدودیتی هست که ناشر روی بازی میزاره و تا یک تاریخ مشخص اجازه انتشار نقد ها رو نمیده.
بیشتر منتقد ها در توییتر این زمان رو اعلام میکنند.
اگر فهمیدید embargo یک بازی کی هست حتما با کمک سایت timeanddate.com اون رو به زمان ایران برگردونید و اینجا بزارید.
تو این تاپیک سوال هم نکنید که embargo کی هست چون به محض مطلع شدن در تاپیک قرار میدیم.

ممنون.

آخرین ویرایش:

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
Embargo ـه AC:U تا کی هست؟

هنوز خبری از Embargo این بازی نیست.باید Review Copy ها برسه دست منتقد ها تا embargo رو اعلام کنند و 18 روز تا عرضه بازی مونده و فکر نکنم هنوز دستشون رسیده باشه.

=-=--=-=-=-=-=

65245956195412027341.jpg

نقد های Civilization: Beyond earth امروز ساعت 15:30 منتشر میشند.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,537
نام
محمد
Embargo ـه AC:U تا کی هست؟
تو فروم بازی یکی از یوزرها نوشته 30 اکتبر ساعت 5 عصر به وقت لندن که میشه 8:30 شب به وقت ما.
باید Review Copy ها برسه دست منتقد ها تا embargo رو اعلام کنند و 18 روز تا عرضه بازی مونده و فکر نکنم هنوز دستشون رسیده باشه
البته 9 روز مونده :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,537
نام
محمد
11 نوامبر یا همون 20 آبان عرضه میشه دیگه که میشه 18 روز.

http://forum.bazicenter.com/thread229/page154/
من از تو MetaCritic چک میکنم :D
Release Date: Nov 2, 2014
ولی خب تو سایت خود بازی نگاه کردم حرف شما درسته و همون 11 ـم میاد. به هر حال نقد IGN اعلام شده 30 اکتبر میاد که خبر خوبی هست اینقدر زود نقدش میاد :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,537
نام
محمد
خب اون قضیه نقد IGN واسه AC: Unity فکر کنم منتفی باشه چون صفحه مربوط به تاریخ Review رو پاک کردن (احتمالا تاریخ رو اشتباه نوشته بودن). اگه تاریخ دقیقی اعلام شد اطلاع رسانی میکنم ولی بگم که منتظر نباشید دو روز دیگه نقدهای بازی بیاد :D

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
37107902068599374029.jpg

نقد های DA یک هفته زود تر از عرضه بازی در تاریخ 11 نوامبر (سه شنبه هفته بعد) منتشر میشه.
اینو shinobi602 از طرف یکی از منتقد ها در گف اعلام کرده. Source
چند تا quote هم از طرف این منتقد گفته:

"Story seems more interesting. Hard to tell at this point ofc, but intro felt better than previous games"

'It's like a revelation compared to DA2'

'Just the first area (Hinterlands/Redcliffe) already feels bigger and more interesting than all of DA2 and there's a ton of stuff to do'

'Game is amazing' , 'scope is massive, you can see the Skyrim influence, visuals are astounding'

'feels like what DA2 should have been. Lots of great conversations... Just about every character is interesting'

'Loot button is mapped to the same button as jump. Sometimes when in a battle I want to jump and my character stops to loot. Not a big deal but slightly annoying'

Image quality is crisp on PS4, no screen tearing. Framerate holds up well but very slight dips during a ton of onscreen action.

Reiterating the world is massive, tons to see and do.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
یک هفته زودتر؟! اعتماد به نفس BioWare رو نگاه، بیخــــــــــــــیال! :d

ادیت: اوه در ضمن، تاپیکه خیلی خوبه. مرسی علی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر