Resistance 3 | Trophies Guide

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
empچیه
Warp Speed
اصلا نمی دونم چیکار کنم باچه اسلحه ای کجا چجوری

یه نوع نارنجک هست که اول بهت میده . همونی که الکترسیته داره
برای اون تروفی هم باید با اون اسلحه برقیت r2 رو بزنی و 30 نفر رو بکشی . خیلی راحته

---------------------

دوستان تروفی بروتال رو نرمال باز نمیشه . شرمنده بابت راهنمایی اشتباه . باید بازی رو روی سوپرهیومن ببرین . سایت ps3 تروفی اشتباه نوشته !

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
تصحیحات

سلام بهداد جان
اولا ممنون بابت زحماتت اما میخواستم یه چیزایی رو اصلاح کنم برات اگر اجازی بدی ... بازی برای من پلات شده .

1. وقتی تو PS3trophies نوشته superhuman با تموم کردن روی Normal آزاد میشه، منظوزش Difficulty باید باشه نه تروفی Brutal. برای ما که نشد، شما رو نمیدونم.
2. اون دوستی که تو تروفی Warp Speed گیر کرده، فقط 30 نفر رو با Secondry fire اسلحه Atomizer (برقی) بزن. خیلی سادس.

و در تکمیل توضیحات بهداد عزیز :

1. تروفی Gardener رو میتونید در طی بازی بگیرید نه صرفا روی قایق. فقط این گیاه ها رو بزنید. همون اوایل بازی آزاد میشه.
2.تروفی Barf رو باید با secondary fire اسلحه Mutator (که تو زندان میگیرید) باید امتحان کنید نه Primary. لازم نیست 6 نفر با هم باشن، 2 تا 3 نفر هم اگر سریع پشت هم بزنی میده.
3.برای In this together کافیه Widowmaker رو برون اینکه هیچ دشمن دیگه رو بکشید، از بین ببرید. فقط کافیه دور وایتید و با اسلحه DEADEYE با Marksman بزنیدش
4.Up your Arsenal به مرحله خاصی مربوط نیست و فقط کافیه که با هر اسلحه یه Kill بگیرید. معمولا حین بازی آزاد میشه.
5.برای Cheap shot منظور از تفنگ بخار همون AUGER هستش.
6.Raining limp رو اشتباه گفتی بهداد جان. برای اون باید موجوداتی که به Creep معروفن ( همونا که میان سمتت و با مشت میزنن) رو با نارنجک بکشی . فقط با نارنجک و در هر مرحله ای.
7.برای Corpse Wagon باید موجوداتی با اسم Leecher رو که که وقتی به سمتت میدون جیغ میکشن، اول به پاهاشون تیر بزنی، وقتی افتاد رو زمین و باد کرد، صبر کنی تا بقیه بیان نزدیکش و بعد با یه تیر به اولی، همرو با هم بکشی. این کارو تکرار کن تا آزاد شه.
8.Grasshopper unit رو فقط روی دشمنانی با نام Longfeet که هی میپرن میشه گرفت و رو بقیه عملی نیست.
9.برای Juggler، باید یه 5 دشمن رو هم مسموم کنی ( با Mutator) هم یخ بزنی و هم آتیش بزنی ( با molokov یا Shotgun)
10.This is my rifle رو با Upgrade کامل بک اسلحه میگیرید.
11.برای Counter Snipe باید 20 تا Sniper دشمن رو اسنایپ کنید نه هر دشمنی رو
12.برای Fireworks فقط باید Secondary fire استفاده بشه و Primary قبول نیست.

بازم شرمنده که دخالت کردم بهداد جان. قصدم راهنمایی بود.

به سری نکته هم برای دوستان
1. تو این بازی همه تروفی ها در Playtrough های بعدی Comulative هست یعنی اگر چند بار بازی رو بری و در مجموع شرایط یه تروفی رو کامل کنی آزاد میشه.
2. از مورد قبلی بهتر اینکه وقتی میسوزید، باز هم شرایط تروفی ها RESET نمیشه، پس میشه هر بروفی رو تو یه منطقه مخصوص Farm کرد و به راحتی گرفت.
3.همه تروفی ها بدون استثنا در حالت Co-OP آزاد میشه غیر از Roops که تو Co-op به من نداد.

و در آخر ممنون از Ivari88 دوست خوبم که Co-op پارتنر من تو این بازی بود، مثل همه بازی های دیگه...

• Like
Reactions: βehdad

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
سلام بهداد جان
اولا ممنون بابت زحماتت اما میخواستم یه چیزایی رو اصلاح کنم برات اگر اجازی بدی ... بازی برای من پلات شده .
دستت درد نکنه رفیق گل ویرایش شد
نه بابا معذرت خواهی میکنی چرا تازه خیلی هم خوب شد که کمک کردی ;)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بهي ممنون از گايدت
يه چند تا تروفي بد ترجمه شده
در تروفي Electric Avenue بايد با اون نارنجكي كه همون اوائل بازي بهت ميده و باهاش ميتوني شيليد رو خنثي كني و از بين ببري براي چند ثانيه بايد با اون نارنجك 25 بار اون بشقاب پرنده هاي كوچك رو نابود كني
در تروفي juggler بايد 4 نفر رو اول مصموم بعد يخ و بعد اتيش بزني اين 4 نفر حتما نبايد همزمان اينجوري بشن اونجور كه من توي ويدئو ها هم ديدم ميتونيد اول يه كنيد بعد مصموم بعدم اتيش بزنيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر