Resident Evil: Operation Raccoon City

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستانی که بازی رو تهیه کردند تست کنند ببینند حالت داستانی بازی مود split screen هم داره یا نه !؟

DEVIL_Hamit

کاربر سایت
Mar 12, 2012
136
من بازی کردم چون عاشق رزیدنت اویل 1 2 3 هستم می تونم بگم افتضاح بود اما اگه عنوان رزیدنت از روش ور داری کپکامم پابلیشرش نباشه بازی اکشن بی سرو تهی در حد 7 هست ارزش 2 تومن پول و دار و اما اصلا رزیدنت اویل نیست امیدوارم رزیدنت 6 برگرد به اصل خودش .کپکام رفت تو بلک لیست داره هی گند میزنه

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
بالاخره بازی رو بخریم یا نه؟!؟ آخه یکی درست و حسابی نمیاد از بازی بگه! فقط میگین نمیدون re5 نیست re4 نیست ما 1 2 3 میخوایم :d.... همه میدونن دیگه این بازی رزیدنت اصیل نیست ! ولی جان ما بگین بازی ارزش خرید داره یا نه؟! و یک سوال دیگه اینه که بازی split screen آفلاین داره یا نه؟!

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
بالاخره بازی رو بخریم یا نه؟!؟ آخه یکی درست و حسابی نمیاد از بازی بگه! فقط میگین نمیدون re5 نیست re4 نیست ما 1 2 3 میخوایم :d.... همه میدونن دیگه این بازی رزیدنت اصیل نیست ! ولی جان ما بگین بازی ارزش خرید داره یا نه؟! و یک سوال دیگه اینه که بازی split screen آفلاین داره یا نه؟!

بله ارزش خریدن رو داره. نمی دونم امتحان نکردم ولی آنلاین تا 4 نفر داره.

mehdi1897

کاربر سایت
Nov 25, 2007
49
نام
مهدی
یه افتضاح به تمام معنا...بازی کاملا اکشن(از همون اولش)...دقیقا شده یه تیراندازی سوم شخص!!گرافیک کاملا ضعیف در حد بازی های 3 سال پیش...گیم پلی معمولی ودر نهایت میگم:کپکام نامردترین شرکت دنیاست که با هوادارهای قدیمیش اینجوری بازی میکنه

امتیازشم به نظرم 7 براش خوبه...اونم با ارفاق چون اسم رزیدنت یدک میکشه!!!

موسیقی بازی اینقدر مسخره است که عوض ترسوندن آدم رو یاد فتح برلین وسرودهای حماسی میندازه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
منم خوشم نیومد
یاد army of two افتادم
این مدل رزیدنت اویلشو ندیده بودیم
لعنت به این کپکام

آبروی اسم و اصل بازی رو برد .
یکی از مزخرفهای سال 90 بود .

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
یه مرحله رو رد کردم دارم مرحله دوم رو میرم
بازی یه افتضاح به تمام معنا ه
سیستم کاورگیری خیلی داغونه حتی مواقعی که کاور گرفتی بازم تیر میخوری کاملا هم تقلیدی از گیرز اف واره
زامبی ها دقیقا مثل زامبی های Dead Rising هستند آدم اصلا احساس خطر یا ترس نسبت بهشون نداره
تیر و گیاه و اسپری عین نقل و نبات ریخته :D من رو نرمال میرم پیشنهاد می کنم شما رو Vertain برید که یکم سخت تر بشه
گرافیک بازی هم اصلا تعریفی نیست در حد عناوین اول این نسله
موسیقی بازی هم : :D
موسیقی بازی اینقدر مسخره است که عوض ترسوندن آدم رو یاد فتح برلین وسرودهای حماسی میندازه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تو سیستم کاورگیری هم باگ داره :D در صورتی که Rt بزنید ( تیراندازی کنید) بعدش زوم کنید دیگه تو کاور گیری زوم نمی کنه
یه نکته جالبیم که دیدم بعضی از زامبی هارو که می کشی جایزه بهت تیر میده :)) لطفا بگید که اشتباه می کنم!
Enemey های بازی هم که هم باهوشند هم با ادب !:O به جا اینکه تیر اندازی کنن بهت سلام می کنن
امتیاز 3 واقعا حقشه
با اینکه یکی از فن های سرسخته سری Re ام ولی به نظرم ارزش خرید نداره

آخرین ویرایش:

MILAD_720

کاربر سایت
Jan 23, 2011
115
نام
میلاد
ببخشید این سوال رو میپرسم ولی هرچی پست های قبلی رو دیدم کسی اینو نپرسیده بود.من LT.2 نصبه رو دستگام.میتونم اینو بازی کنم؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من به بازی 3 می دم اونم چون هیچ کسی به این قشنگی نمی تونه گند به زنه به همچین عنوانی

من نیم ساعت بازی کردم به قدری باگ توش دیدم که روم نمی شه بیانش کنم فیزیک و هوش مصنوعی بازی به راحتی با پردازنه ی اتاری قابل پردازش هست

حتی نحوه ی گذاشتن دکمه های بازی هم افتضاح هست ارزش 3 تومن پولم نداره مگه فقط برای ارشیو کردن

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
آقایون خیلی دارید سخت گیرانه به بازی نگاه می کنید. اونقدرها هم این بازی افتضاح نیست (فقط اکشنش افتضاش کرده).
100% دیگه کپکام نمی تونه رزیدنت های 1و2و3 رو تکرار کنه چون هرچی زمان رو به جلوتر می ره خود به خود همه چیز بیشتر به سمت درگیری می ره تا ترس.
بعدشم با این همه نقد و... نه کپکام به حرف های شما گوش می ده و بازی هاش رو برمی گردونه به سبک قدیم نه به شما پاداشی چیزی می دند. کسایی که واقعا نمی تونند این بازی رو تحمل کنند، مجبور نیستند بازی کنند و کاملا افراطی نظر بدند. بهترین راه حل اینه که سی دی رو بشکونید، بازی رو از رو هاردتون پاک کنید و برید یه چیز دیگه بازی کنید.!:>
خودمم همین کار رو کردم.!!!:d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بعد از حدود 3 ساعت بازی نمرات خودم رو به بازی میدم.دوستانی که قصد خرید بازی رو دارند دقیقا به حرفام و وضعیت نمره هایی که میدم دقتت کنند و دیگه صلاح با خودتونه بازی رو بخرید یا نه!! ببینید با مزاجتون جور در میاد !

رزیدنت اویل راکون سیتی : یک بازی تمام اکشن نه ترسناک!!

fcws9hto74qt4gw6bayi.jpg

گرافیک 70 GOOD

گرافیک بازی خیلی عالی کار نشده اما برای این سبک بازی که با4 نفر بازی جلو میره تا حدودی میتونه قابل قبول باشه اما بیشتر از امتیازی که دادم لیاقتش نیست و نمره تقریبا مناسب 70 رو بهش میدم.

موزیک متن 30 BAD

اصلا این بخش هیچی برای گفتن نداره خلاص!

گیم پلی 75 GOOD

گیم پلی بازی و حضور همزمان 4 کاراکتر با هم در بازی به خوبی کار شده بازی روونه سرعت عکس العمل ها بالاست و از این لحاظ خیلی خوب عمل شده اما مشکلاتی که میگم در گیم پلی وجود داره:

1- کاور گیری بسیار ضعیفه
2 - بازی خیلی زیاد باگ داره و این خیلی از کپکام بعید بود!

این دو مورد که مشکلات بزرگی هم هستند باعث شد نمره خیلی عالی به گیم پلی ندم و نمره 75 رو مناسب دیدم.

هوش مصنوعی 40 BAD

خب این بخش واقعا ضعیفه و اگر نیم ساعت بازی کنید این موضوع رو سریعا پی میبرید. حریفان بسیار گاگول تشریف دارند!

داستان 65 NOT BAD

این بخش در مقابل مجموعه اویل های قبلی چیزی برای گفتن نداره و اصلا کششی در داستان بازی من نمیبینم! البته فعلا تا نصفه بازی کردم اگر در ادامه وضعیت این بخش رو بهتر ببینم این نمره احتمال تغییر توش هست.

اتمسفر و جو ترس: 45 BAD

در یک کلام باید اینو بگم بازی هیچ ترسی نداره! ژانر بازی کاملا اکشن شوتر هست و ترسی در بازی وجود نداره.دوستانی که این یک بخش براشون خیلی اهمیت داره اصلا این بازی رو تهیه نکنند بهتره.

هیجان ریتم اکشن 85 EXCELLENT

این بخش و بخصوص بخش آنلاین ، تنها نکته امیدوا کننده بازی هست و واقعا حقش این نمره هست. وقتی تعداد زامبی ها زیاد میشه بازی تا حدودی جذاب تر میشه و نمره 85 و واژه عالی رو برای این بخش مناسب دیدم.

مود آنلاین 90 EXCELLENT

بخش آنلاین بازی به خوبی کار شده و کسانی که از مود آنلاین و زامبی کشی خوششون میاد حتما حتما این بازی جوابگوی نیازهاشون خواهد بود.

نمره کل من به بازی: 63/100 NOT BAD

در کل بازی یک بازی فول اکشن هستش به هیچ وجه ترسناک نیست ، به هیچ وجه در حد و اندازه نام رزیدنت اویل نیست و اصلا به هیچ وجه این بازی رزیدنت اویل نیست!! اما بخش اکشن خوب کار شده مولتی بازی قوی هستش و واسه منی که عاشق مود آنلاین بازیها هستم این بازی گزینه بدی نیست.حالا شما چطور؟:d

ایشالله منتظر RE6 می مونیم تا دوباره سبک کلاسیک و ترسناک قدیم رو تجربه کنیم.به امید اون روز!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر