Resident Evil: Operation Raccoon City

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
Nemesis رو هم میخوان به گند بکشن.:|
دانلود
روز به روز به جای اینکه پیشرفت کنه این بازی بدتر میشه؟!!!!!!!!
گرافیکش چرا اینجوری بود؟!! اینNemesis چرا به جای Rocket Launcher ـ Sub-Machine Gun دستش بود؟! مثل مجسمه ایستاده بود فقط تیر ول میداد!!
حیفه 84مگ حجمم که حروم شد!:|
چقدر خوش حال میشم این بازی در همه ی زمینه ها شکست بخوره.:)

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
تنها چیزی که می تونم بگم اینه که به عنوان پدر رزیدنت ایول ایران ، یک روز بازی برای آندروید میسازم { شایدم PC } به اسم :
"Resident Evil:The Revenge" !
ملت فن بریزن تو کاپکوم و تک تکشون رو بکشن و انتقام بگیرن و ویروس رو تو کاپکوم پخش کنن . تمام سناریو تو ذهنم هست ، مطمئنم یک روز برای ساخت این بازی وقت کافی بدست میارم و انجامش میدم .
سال ها همراه کاپکوم بودیم ، آخرش مثه یه آشغال ماهارو انداخت کنار که ببخشید دوستان ، ولی نوب هایی که 1998 هنوز بدنیا نیومده بودن بیان بگن اکشنش قشنگ تره !!!
به همتون قول میدم !!!!! حتما میسازم !

938

کاربر سایت
Mar 6, 2012
47
خدایی روز به روز داره بدتر میشه
ماهم که به یاد ایول قدیم همش رو میخریم
الان کسایی که از ایول 5 اومدن تو سری رزیدنت اویل شدن فن اکشن بازی!
اما ماها که سن و سای ازمون گذشته نمیتونیم تحمل کنیم!
من کلی وقت گذاشتم حتی wii تهیه کردم و همه شون رو بازی کردم
واقعا حال اساسی داد!بازی به اون عظمت و فکری اخرش شد اویل موتور سوار و نمسیس لبنبات به دست
حیف

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
واقعا این رزیدنته باورم نشد یه لحظه بعد اینکه دمو رو دیدم:-o:d
رسما در کاپکوم رو باید گل گرفت
هیچی نشونه یا بویی از اویل قدیم توش نبود 8-|

kaka_q2000

کاربر سایت
Aug 16, 2008
40
ای کاش

بابا کاش بازم میتونستیم بریم تو اون پولیس استیشن . کاش میشد بازم زهره ترک بشم از اون لحظه ای که میخوای بری بالای پله ها نمسیس یک هو از تو پنجره می پره بیرون. کاش بازم میشد 7 روز تمام بدمبال باطری پشته مجسمه بگردم. کاش بازم میشد تا 6 روز بدمبال باز کردن درب کناره هلیکبتر باشی که وسایل مورد نیاز برای باز کردن اون را تو باکست داشته باشی البته پس از ترکیب کردن. کاش بشه کاش بشه یه بازی دیکه هم مثل اونا ساخته بشه.

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
برادران و خواهران گرامی.
ما تنفر و عدم علاقه شما به این بازی رو درک می کنیم، ولی این دلیل نمیشه سه صفحه از تاپیک رو به یاد اویل های قدیم و فحش دادن به کپکام اختصاص بدیم.
اینجا تاپیک یه بازیه نه تاپیک " کسانی که از بازی RE:ORC متنفر هستند و دوست دارن بازی های قدیمی اویل رو بازی کنن وارد بشن!"
اگه خبر جدید یا نظر فنی دارید اینجا جاشه!
تمام.

PM Uncharted

کاربر سایت
Oct 24, 2011
124
نام
پیمان
جون هر کی دوست دارین اینقدر به این بازی بد نگین، نا سلامتی هر چی باشه رزیدنت اویله، سه چهار روز دیگه بازی میاد بیان تایپیکش رو اینقدر خلوت نگه ندارین.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
آخر الزمان که میگن همینه :| بازی هنوز نیومده ، DLC ـهاش لیک شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کجاست کپکام محبوب نسل قبل که بازیش رو کـــــــــــامل و پُرپیمون تحویل مشتری میداد ؟ :(

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بازی در سبک خودش منحصر به فرده . بخش آنلاین بازی میتونه انقلابی باشه در Xbox Live

لطفا به این بازی بد و بیراه نگین به هر حال بازی در ژانر اکشن هست و در ژانر اکشن حرفهای زیادی برای گفتن داره. ایشالله RE6 دوباره ترس رو به ما القا میکنه اما کسانی که دنبال ترس هستند به هیچ وجه اتظارش رو از RE ORC نداشته باشند چون ژانر این بازی اکشن هست و بس!

من به شخصه به شدت منتظر ریلیز بازی هستم و میخوام سریع آنلاینش رو که قطعا در نوع خودش منحصر به فرده بازی کنم.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
چون فعلا میانگین امتیازش 5 هست:D دیگه بازی چرت تر از این هست که بخاد انقلاب هم بپا کنه؟

زامبی کال اف دیوتی بازی کنی بهتر از اینه:|

عزیزم این دو بار:d ژانر بازی اکشنه نه ترس!!
انقلاب در بخش آنلاینش عرض کردم. اگر میخوای بدونین چرا پس لطف کنین یه سرچ کوچولو تو نت بزنین و تریلر های مربوط به آنلاین بازی رو دانلود کنید تا بفهمید دنیا دست کیه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر