Resident Evil: Operation Raccoon City

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
بد نبود ولی خدا کنه یکم رو فیزیک بازی کار کرده باشن که عین بازی left for dead بازیکن از زمین جدا نباشه. البته تو این تریلر انگار اینجوریه.
بازم باید دید چجوریه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
ممنون از رضای عزیز برای تریلر.
------
خاک بر سر همشون.اگر این بازی میانگینش بیشتر از 75 شد من اسمم رو میزارم شبنم:dمعلوم نبود این splinter cell هست یا مثلا rainbow یا ghost recon یا crysis.همین مونده بود که تو اویل کلوک بشیم.لول!!!!!!به لطف این احمقها run and gun هم به بازی اضافه شد.واقعا این یه فاجعست.اویل برای همیشه به زباله دانی تاریخ پیوست.به شخصه به جای امید به کپکام ترجیح میدم برم همون نسخه های کلاسیک رو دانود کنم و ازشون لذت ببرم و به کپکام لعنت بفرستم.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
خیلی جالب بود . البته نه به عنوان یک RE .
دوستان به جای اینکه این قدر ایراد بگیرین یکم به نکات مثبتش فکر کنین ! مثلا دیگه موقع راه رفتن میشه تیر زد !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
عجب بابا . من میخوام تو بازی تنها توی دهکده متروکه یه داستان عالی رو از رزیدنت ایول دنبال کنم . شوتر دیگه چیه ؟ شورشو در آورن . کجایی رزیدنت 3 یا 4 که ببینی کپکام چه کرد با این بازیه مورد علاقه من :((

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خیلی جالب بود . البته نه به عنوان یک RE .
دوستان به جای اینکه این قدر ایراد بگیرین یکم به نکات مثبتش فکر کنین ! مثلا دیگه موقع راه رفتن میشه تیر زد !

یعنی شما میگی در سال ۲۰۱۱ ، از یک بازیه فوق العاده باید فقط همین رو انتظار داشته باشیم ؟ همراه راه رفتن تیر هم بزنه ؟ فقط همین ؟ :| به نظرت احترام میذارم دوست عزیز اما من یه همچین چیزی رو قبول ندارم.

شاید من منظورت رو بد متوجه شدم ! نمیدونم به جد گفتی یا به شوخی.

bazerafat

کاربر سایت
Feb 23, 2011
78
نام
Saeed
سلام

آقا کسی خبر از بازی جدید resident evil نداره ؟ آخرش اسمش چیه یه جا اسمشو همین میزارن که شما تاپیک و به اسمش کردید و یه جا اسمش رو remake میزارن . آخر تکلیف چیه کی قراره بازی بیاد بیرون؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام

آقا کسی خبر از بازی جدید resident evil نداره ؟ آخرش اسمش چیه یه جا اسمشو همین میزارن که شما تاپیک و به اسمش کردید و یه جا اسمش رو remake میزارن . آخر تکلیف چیه کی قراره بازی بیاد بیرون؟
RE:Remke که همونطور از اسمش پیداست یه ریمیک.دقیقا یادم نیست چه بازی هایی رو داره!جدید Re که میاد هم همین عکلیان راکون سیتی هست.

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
واقعا متاسف شدم
چی بود این اخه. خیلی مسخره بود تریلرش.ghost recon خودشو کشت رفت سال دو هزارو خوردی تا حدودی تجهیزاتو زیاد کرده بود
اینکه مال سال 1998 اینهمه تجهیزات تخیلی داره
واقعا بد بود بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر