Resident Evil: Damnation تائید شد!

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
500x_custom_1234969532472_resd.jpg

از انیمیشن Resident Evil: Degeneration خوشتون اومده؟ خوب شما امروز روز خوش شانسیتونه. سونی و Capcom بار دیگر افراد خود را با هم برای ساخت ادامه ـی بر این انیمیشن ترکیب کردند.

سونی و کپکام در حال ساخت ادامه ـی بر عنوان Resident Evil: Degeneration با اسم Resident Evil: Damnation هستند. مانند نسخه قبل در این نسخه هم شخصیت اصلی این سری Leon S. Kennedy حضور خواهد داشت.

Resident Evil: Degeneration دو سال پیش بر روی پرده تعدادی از سینما های ژاپن رفت و چیزی حدود 1.6 میلیون نسخه از DVD های ان در جهان عرضه شد.

منبع

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
ای ول !:d
شدیدا منتظزش بودم (البته امیدم داشت نا امید میشد )
فقط اگر یذره بهتر کار کنن خوب میشه یادمه از اول تا آخرش موهای LEON تکون نخورده بود کثیف نشده بود نمیدونم چی زده بود NITRO ... :d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
واقعا انیمشن زیبای بود اما بعضی جاهاش یکم کم کاری داشت اما در کل عالی بود (از نظر کیفیت بعضی جاها رو میگم ).

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
واقعا حرف نداشت گاهی پیش خودم میگفتم اینها چه جوری این رو ساختند
صدای گلوله ها که به صورت مبهم در زمان آهسته شنیده میشد من عاشق اون صحنه هستم

من هم میخواستم بدونم چه بلایی سر اون هیولا اومد اسمش رو یادم رفت چون مثل اینکه جسدش پیدا نشد و فقط یه تکه از بدنش پیدا شد

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
واقعا حرف نداشت گاهی پیش خودم میگفتم اینها چه جوری این رو ساختند
صدای گلوله ها که به صورت مبهم در زمان آهسته شنیده میشد من عاشق اون صحنه هستم

من هم میخواستم بدونم چه بلایی سر اون هیولا اومد اسمش رو یادم رفت چون مثل اینکه جسدش پیدا نشد و فقط یه تکه از بدنش پیدا شد
فقط همون یه تیکه ازش باقی مونده بود دیگه:d که اون رو هم برداشتن برا ادامه فاجعه در قسمت بعد:d

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
به خاطر داستان استقبال می‌کنم چون میتونه باز هم به جزییات و حاشیه‌ها اضافه کنه و چی بهتر از این.

ولی کلا به انیمیشن‌های کپکام امیدی ندارم. Degeneration با اینکه 2007 عرضه شد، از لحاظ بصری چندین سال از Advent children اسکوار انیکس عقب‌تر بود.

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
بجز بحث داستانیش:
متاسفانه کیفیتش خیلی هم پایین بود. انگار یک مشت مبتدی ساختنش. باورم نمیشد انقدر بی کیفیت باشه. بزارنش کنار FFVIIAC به اندازه یک دهمش نیست. از حرکات صورت و کارکترها گرفته تا تکسچرها و....
خلاصه انتظار از RE خیلی بیشتره.
امیدوارم واسه این یکی فکر اساسی بکنن.)x
به خاطر داستان استقبال می‌کنم چون میتونه باز هم به جزییات و حاشیه‌ها اضافه کنه و چی بهتر از این.

ولی کلا به انیمیشن‌های کپکام امیدی ندارم. Degeneration با اینکه 2007 عرضه شد، از لحاظ بصری چندین سال از Advent children اسکوار انیکس عقب‌تر بود.
اه. حرفهای من رو زدی مهدی :d کپی عسیسم!!:d

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
من دیدمش اونم 1080p سر LCD Full HD ولی زیاد به دلم نچسبید، میتونست هم از لحاظ گرافیکی خیلی بهتر باشه و هم از لحاظ داستانی!
040.gif

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
ممنون.
دیگه یادم رفته بود منتظرش باشم!! :D
از Degeneration که خیلی خوشم اومده بود. دوباره به سرم زد دانلودش کنم!
احتمالا این یکی خیلی قشنگ تر بشه معمولا نسخه دوم هرچیزی قشنگ تره! :D

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
مهدی سال 2008 اومد انیمیشن :D!
من خیلی برام عجیبه هیچ چیزی انیمیشنش نداشت چرا اینقدر خوشتون اومده؟! نمرات هم که گل و بلبل :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر