Resident Evil: Afterlife سال اينده بر روي پرده نقره اي خواهد رفت !

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
residentevil3_milla07_sm_1166219175.jpg

يكي از منابع موثق سايت سينمايي ShockTillYouDrop.com اعلام كرد كه ساخت فيلم Resident Evil 4 به زودي شروع خواهد شد و در 17 سپتامبر 2010 اكران خواهد شد. اسم اين قسمت Resident Evil: Afterlife نام خواهد داشت. ( البته اين تاريخ از سوي سوني تاييد شده است )

Afterlife قرار بود همزمان با فيلم سوم , مراحل فيلم برداري خود را اغاز كند اما بعد از مدتي اين امر كنسل شد. به نظر مي رسد Afterlife در ژاپن و الاسكا فيلم برداري شود.

در همين راستا Milla Jovovich چند روز پيش اين خبر را تاييد كرد و اعلام كرد كه فيلم برداري اين اثر در اخر امسال شروع خواهد شد. البته همچنان كارگرداني براي اين اثر مشخص نشده است و فقط اعلام شده است Paul W.S. Anderson فيلمنامه را خواهد نوشت.

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
باز هم خبر از فیلم RE و بدنبالش انتقاد از سری فیلمهای RE :p
نمیدونم بقیه فیلمای تجاری هالیوود چی توش داره که این نداره
اسم RE هم که روشه
دیگه دل این 4 تا طرفدارو نشکونید توروخدا :cheesygri

مرسی

والا ، نميدونم چی بايد داشته باشه که نداره
انشالله که مياد و ميترکونه

منم مرسی

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,526
نام
محمد
سلام!
در راستای مقطوع النسل شدن، امیدوارم نسل استودیوی FOX از رو زمین برداشته بشه :D رزیدنت اویل هم از همین حالا مشخصه که سرنوشتش چیه. بعضی بازی-فیلم ها میان تو داستان یه تغییری می دهند باز میشه فیلم را تحمل کرد، این ها که کلا داستان را تحریف می کنند.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
نميدونم چی بايد داشته باشه که نداره
بازیگر خوب (الا خود یووویچ)، سناریوی خوب،‌ کارگردانی خوب، شخصیت‌های خوب... یکی از اینا رو به من نشون بده تو این 3 تا فیلم من بهت لپ‌لپ میدم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اینا چرا دست نمیکش از این اویل. بابا یکی نیست بگه شما ها که نمیتونین به داستان ربطش بدین و همیشه با انتقاد های جنجالی طرف هستید چه گیری دادین به ادامه آلیس.

این دفعه هم آلیس رو در سرزمین عجایب خواهیم دید. گند زدن به هیکل هرچی RE ـه.

این فیلم هم بدون چون و چرا مزخرفی بیش نمیشه چون نه کاراکتر درستی داره نه داستان درستی نه کارگردان درستی و ..... تا تهشو بخونید خودتون.

(^_^)

کاربر سایت
May 1, 2009
44
نام
Black
وای من که روز شماری میکردم برا این شاهکار هنر هفتم ، خوب شد تا سکته نکردم تایید کردنش Lulz
عجب.... شما البته فکر میکنم خبر تاییدش رو از خیلی وقت پیش هم میدونستید، مگه نه؟!

با تمام نظراتی که گفته شد واقعا باید امید داشت که این فیلم پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشه. دلیل خاصی برای این حرف وجود نداره ولی فکر میکنم بهتر هستش قبل از هر نظری اول منتظر باشیم.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
عجب.... شما البته فکر میکنم خبر تاییدش رو از خیلی وقت پیش هم میدونستید، مگه نه؟!

با تمام نظراتی که گفته شد واقعا باید امید داشت که این فیلم پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشه. دلیل خاصی برای این حرف وجود نداره ولی فکر میکنم بهتر هستش قبل از هر نظری اول منتظر باشیم.
شما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :confused:
خوب من خیلی وقت پیش سکته ناقص رو بابت تایید این خبر تو توییتر یه بدبختی زده بودم !:lol:
الان دیگه از خوشحالی دارم تو پوست خودم حال میکنم با خودم :bash:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
باید به جای الیس شخصیت اصلی این بار کلیر باشه .باشه اونم با همون لباس تو RE2..من نمی دونم این الیسو از کجا پیدا کرد .به نظر من اگه فیلم های قبلی رو بر اساس بازی می ساختند خیلی موفق بودن وگر نه فیلم ترسناک که زیاده .

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
اصلا کلا تو این چند ساله گند زدن به اویل.
اون از اون بازیش اونم از اون انیمیشن مسخره کپکام که بچه ها میگفتن موفق میشه.البته اینم بگم که بنظر من اون انیمیشنش از فیلم خیلی بهتر بود.کلا اویل از نظر من نابود شدس.
راجعبه فاکس هم درست صحبت کنیدا:biggrin1:
من بعد اواتار فن فاکس شدم رفت:biggrin1:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اصلا کلا تو این چند ساله گند زدن به اویل.
اون از اون بازیش اونم از اون انیمیشن مسخره کپکام که بچه ها میگفتن موفق میشه.البته اینم بگم که بنظر من اون انیمیشنش از فیلم خیلی بهتر بود.کلا اویل از نظر من نابود شدس.
راجعبه فاکس هم درست صحبت کنیدا:biggrin1:
من بعد اواتار فن فاکس شدم رفت:biggrin1:

فاکس دیگه چیه باز؟من چی گفتم که خودم خبر ندارم؟

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اصولا اسم فیلم باید اینجوری باشه

Alice Storys

من که جز شماره ی 1 مهره ابطال به شماره های 2 و 3 میزنم. شاید از لحاظ فیلم شناسی فیلم های خوبی باشن اما هیچ ربطی به RE ندارن. حداقل شماره ی 1 تا حدی وفادار بود. تو شماره 2 که جیل رو Smoking کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر