سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,685
نام
milad
سلام
دوستان تو تنظیمات بازی یه اپشن هست به نام image quality این گزینه باید تو یک باشه یا 2 ؟؟؟ چون تو بنچمارک اولترای بازی 1 بود
البته دارم دیموش رو بازی می کنم ممکنه نسخه اصلی متفاوت تر باشه بخاطر اپدیت هایی که براش اومده

Los Galacticos

💥Hala Madrid💥
Gold User
Feb 4, 2020
1,176
من دیروز تمومش کردم. داستانشو دوس داشتم. ولی روی درجه سختی Casual و استاندارد خبری از کمبود مهمات نیست و انقدر فشنگ و اسلحه و پول زیاد داری که راحت میشه بدون حتی یکبار مُردن بازی رو تموم کرد.
امیدوارم نسخه ی بعدی یه چیزی تو مایه های Resident Evil 4 باشه. چقدر خفن بود این نسخه.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان، این مود سوم شخص برا همه رایگان هست یا فقط اونایی که dlc رو خریدن میتونن بازی کنن؟

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
امروز کمپین اصلی بازی رو تموم کردم. تا الان بخاطر اینکه اول شخص بود بازیش نکرده بودم و این اولین تجربه م از بازی بود. به شدت لذت بردم طراحی بخش روستا عالی بود. مدت ها بود حسی که موقع جستوجو تو روستا داشتم رو تو بازی دیگه ای تجربه نکرده بودم.

وقتی با ریمیک نسخه های دو و سه مقایسه میکنم گستردگی بازی بیشتر خودشو نشون میده. مد سوم شخص هم خیلی خوب جواب داد تو این نسخه و امیدوارم ازین به بعد رو تمام نسخه ها باشه.
چندتا ایرادی که میتونم بگیرم اینه که قسمت های نهایی بازی شدت اکشن بیش از حد بالا بود. باس فایت ها بجز یکی دوتا چندان هیجان انگیز نبودن.

و اینکه با توجه به بزرگتر شدن محیط بازی میتونستن یکم طول بازی رو بیشتر کنن. واقعا با تایم ۸-۹ ساعت بازی های ترسناک نمیتونم کنار بیام خیلی کمه. مخصوصا چنین عناوینی که پتانسیل خوبی برای طولانی تر شدن و در عین حال تکراری نشدن دارند. ویلج یکی از تمیزترین عناوین ترسناکی بود که بازی کردم. خداروشکر که مد سوم شخص اضافه شد و تونستم تجربه ش کنم.
هنوز دی ال سی رو شروع نکردم اما امیدوارم حجم اکشنش کمتر شده باشه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
خب امشب نشستم و با خودم گفتم دی ال سی رو شروع میکنم یکی دو ساعت میزنم فردا شب هم یکی دو ساعت بازی میکنم و تموم میشه و آماده میشم برای رگنارک اما همین امشب تموم شد:D کلا گیم پلیم دو ساعت ۴۵ دقیقه شد که واقعا کمه. داستان خیلی معمولی بود ولی با توجه به تم بازی انتظار ترس از جنس سایلنت هیل داشتم اما زهی خیال باطل:D میزان اکشن بازی کمتر شده اما خب ترسشم خیلی کمتر شده و کلا کیفیتش تو همه بخش ها نسبت به بازی اصلی پایین تره.
محیط ها خیلی محدودن و چیز زیادی برای گشت و گذار نیست. دو سه لحظه بود که برام جذاب بود. معماهای زیادی تو بازی نیست ولی با یکیشون حال کردم البته نه اینکه خیلی خفن بوده باشه بلکه در حد بازی اصلی بود. کلا دی ال سی موفقی نبود بنظرم و مشخصه انرژی زیادی روش نذاشتن. ۲۰ دلار برای این پکیج نحیف واقعا زور داره:D

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,468
خب امشب نشستم و با خودم گفتم دی ال سی رو شروع میکنم یکی دو ساعت میزنم فردا شب هم یکی دو ساعت بازی میکنم و تموم میشه و آماده میشم برای رگنارک اما همین امشب تموم شد:D کلا گیم پلیم دو ساعت ۴۵ دقیقه شد که واقعا کمه. داستان خیلی معمولی بود ولی با توجه به تم بازی انتظار ترس از جنس سایلنت هیل داشتم اما زهی خیال باطل:D میزان اکشن بازی کمتر شده اما خب ترسشم خیلی کمتر شده و کلا کیفیتش تو همه بخش ها نسبت به بازی اصلی پایین تره.
محیط ها خیلی محدودن و چیز زیادی برای گشت و گذار نیست. دو سه لحظه بود که برام جذاب بود. معماهای زیادی تو بازی نیست ولی با یکیشون حال کردم البته نه اینکه خیلی خفن بوده باشه بلکه در حد بازی اصلی بود. کلا دی ال سی موفقی نبود بنظرم و مشخصه انرژی زیادی روش نذاشتن. ۲۰ دلار برای این پکیج نحیف واقعا زور داره:D

پس بیخود نیست مود Third-person رو زور چپون کردن تنگش..

• Like
Reactions: king of north

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
برای کسی که ۸ رو کلا بازی نکرده (با اول شخص بودن بازی مشکل داشتم)، نسخه گلد بازی ارزش داره آیا؟ ۷ رو هم سر همین قضیه نتونستم بازی کنم ولی نسخه گلد ۸ مود سوم شخص داره و سر این و تخفیف خوردنش نمیدونم بخرم یا نه!

• Poker Face
Reactions: Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,700
نام
طاها
برای کسی که ۸ رو کلا بازی نکرده (با اول شخص بودن بازی مشکل داشتم)، نسخه گلد بازی ارزش داره آیا؟ ۷ رو هم سر همین قضیه نتونستم بازی کنم ولی نسخه گلد ۸ مود سوم شخص داره و سر این و تخفیف خوردنش نمیدونم بخرم یا نه!
حتما تجربه کن

• Like
Reactions: Deathbringer

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
سلام دوست من
، منم مثل شما با اول شخص بودن بازی مشکل داشتم، بعد که بازی رو خریدم، میتونم بگم بیشتر از 15 بار تموم کردم ( اینطوری بگم، هم رو ps4 و هم رو ps5 پلات کردم بازی رو) ، فوق العاده هست بازی، طوری شده که میگم کاش همه ی اویل ها رو اول شخص میکردن،
کلا یک درصد هم شک نکن و بخرش، مطمعننا پشیمون نمیشی،
حالا من سوم شخصش رو تست نکردم و فقط اول شخص بازی کردم و میگم عالیه، احتمالا سوم شخص هم بهتر تر باشه، خلاصه خودت رو از یکی از بهترین بازی ها محروم نکن

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر