Resident Evil 6 | PS3

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دقیقا نمیدونم چی بگم:D دمو رو بازی کردم.

بخش Leon خیلی حال و هوای قدیمی رو تداعی می کرد و خوب بودش اما احساس کردم محیط ها دیگه خیلی تکراری و شبیه هم هستش. حس ترسش خوب بود.

بخش Chris می تونم بگم داغون بود:D اولش که احساس کردم Call of Duty چیزی هست. سوار تانک داریم میریم جلو انفجار رخ میده از دور با RPG و Snipe دارن تیم رو مورد هدف قرار میدن. کلا یه چیز غریبی بود برای خودش! تازه بعضی از این موجودات جدید هم دستشون رو میزدی تغییر شکل میدادن یه سپر میگرفتن جلوی خودشون که ته خنده بود!

بخش Jake هم که اصلا خوشم نیومدش و کلا یک جوری بودش. بعضی جاها که ضربات خفن میزدش احساس می کردم SF هستش:D

در مجموع اگه بخش Leon نبود و داستانش هم برام مهم نبودش کلا بازی رو نمیخریدم.

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
بخش لیون خیلی خوب بود جیک هم خووب بود ولی کریس زیاد حال نداد زیادی اکشن بود.
ولی در کل میخرمش بازی قشنگی هست.

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
یک چیزی یادم رفت بگم!
از حق نگذریم،صحنه های سینمایی،کارگردانی عالی ای داره و صداگذاری هم همین طور.
یکسری استاندارد های بالای سینمایی درشون رعایت شده که نوش جون طرفدارانش باشه!:d

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
شما پست بقيه رو هم ميخوني يا فقط پست خودتو ميبيني و نقل قول ميكني؟؟!!
بالا جواب سوالتو داده داش كيا...كمي دقت كن..
شمایی که پست بقیرو با دقت می خونی و خیلی بلدی ! می شه بگی در کدوم پست داش کیا توضیح داده که نسخه گلد ادیشنم دانلودیه یا این به صورت فیزیکی هست ( به خاطر حجم بالایی که داره ) و بقیش دانلودی !؟
ما دقت می کنیم شما دقت نکردی !

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649
آقا من در زمینه RE واقعا سونامیم ! :d
فقط یک سوال فنی ؟!
قیمت این بازی توو ایران ( وقتی بیاد ) حول و حوش همون 150 تا 180 دیگه ؟
پولامو می خوام بریزم توو قلک واسش آخه :d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,034
نام
میثم
خوب منم بازی کردم و از قسمت leon خوشمان امد .....کلا هدف کپکام به نظرم این بوده که هم طرفدارای اکشن رو راضی نگه داره و هم فن های نسخه کلاسیک رو ....فقط خدا کنه قسمت لیون همش همین جوری باشه دیگه ....

قیمت این بازی توو ایران ( وقتی بیاد ) حول و حوش همون 150 تا 180 دیگه ؟
پولامو می خوام بریزم توو قلک واسش آخه :d
اره تقریبا همین قیمته ...فقط قلکتو بزرگتر بگیر اگه باز دلار رفت بالا جا داشته باشه قلکت :d

aalll

کاربر سایت
Sep 7, 2012
4
خوب منم بازی کردم و از قسمت leon خوشمان امد .....کلا هدف کپکام به نظرم این بوده که هم طرفدارای اکشن رو راضی نگه داره و هم فن های نسخه کلاسیک رو ....فقط خدا کنه قسمت لیون همش همین جوری باشه دیگه ....

اره تقریبا همین قیمته ...فقط قلکتو بزرگتر بگیر اگه باز دلار رفت بالا جا داشته باشه قلکت :d

فعلا که قیمت ارز کشیده پایین

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
کلا خوشم نیومد.قسمت لئون یکم شبیه اویل چهار بود ولی کنترلش یه جوری بود.
قسمت کریس که رسما شاهکار بود بسی لذت بردیم.=)) اگه به جای قسمت کریس دینو کرایسیس4 رو میساختن خیلی بهتر بود.
قسمت جیک رو هم نرفتم.
درضمن گرافیکشم از آنچارتد3 کمتره

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
ببخشید دوستان بازی مگه اومده ! من دیروز تازه دموشو واسه پلی استیشنم دانلود کردم !
خودش فک کنم دو هفته دیگه میاد درسته؟
دمو رو که بازی میکردم از بخش شری و جیک و بخش لیون و هلنا خوشم اومد ولی بخش کریس خیلی چرت بود ! انلاینشم خوب بود سروراش قوی بودن بازی راحت اجرا میشد ! ولی کلا آنلاین بازی کردن رزیدنت اویل خیلی حال نمیده !

آخرین ویرایش:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,773
نام
محمد امین
ببخشید دوستان بازی مگه اومده ! من دیروز تازه دموشو واسه پلی استیشنم دانلود کردم !
خودش فک کنم دو هفته دیگه میاد درسته؟
دمو رو که بازی میکردم از بخش شری و جیک و بخش کریس و هلنا خوشم اومد ولی بخش کریس خیلی چرت بود ! انلاینشم خوب بود سروراش قوی بودن بازی راحت اجرا میشد ! ولی کلا آنلاین بازی کردن رزیدنت اویل خیلی حال نمیده !

داداش co-op افلاین هم داره؟؟؟

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
تو دمو که من آفلاین ندیدم ! ینی واسه پلی استیشنم دو تا دسته ندارم که امتحان کنم ! دسته کامپیوتر هم ندارم که بهش وصل کنم ! ولی فک کنم نسخه نهایی داشته باشه ! یا شاید اینم داشته من امتحان نکردم !

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
تا عرضه بازی فقط 7 روز باقی مونده نفس ها در سینه حبس شمارش معکوس شروع شده:d
پولارو اماده کنید دلار داره می ره بالا:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر