Resident Evil 6 | PS3

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
خیالم راحت شد..:d
یک توضیحی میدید در مورد مد ها،زمان هر مسابقه و وضعیت کانکشن؟
ممنون
مسابقه نداره:d
آنلاینش به صورت همکاری 2 و بعضی جاها تا 4 نفره می باشد co-op
فوق العاده هم باحاله
کل بازی هم میشه co-op رفت...co-op از بخش داستانی جدا نیس

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
مسابقه نداره:d
آنلاینش به صورت همکاری 2 و بعضی جاها تا 4 نفره می باشد co-op
فوق العاده هم باحاله
کل بازی هم میشه co-op رفت...co-op از بخش داستانی جدا نیس

واقعاً؟:-o
پس این نقشه های نسخه pre order که در استور عکسشو زده بود،ماله چی بود؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
والا ما که چیزی ندیدیم:-s
اصلا pre-order نداشت:-s
فقط co-op...
خیلی هم خوبه..اونجوری که مثل بتل و کال میشد!!:d

منظورم نسخه دیجیتالی ای بود که تا همین هفته پیش،در استور اروپا ( انگلستان) پیش فروش می شد!:d روی تبلیغش نوشته بود:" Extra Maps "
در استور آمریکا که از DAY1 پیش فروش می شد که جایزش فقط تم داینامیک بود؛فکر کنم شما استور آمریکا رو چک می کنید،درسته؟
بازی فردا بدستم میرسه،از معایب و .. کاملاً خبر دارم منتها این داستانش رو نمیشه از دست داد.اگر زودتر می دونستم آنلاین نداره،dishonored رو که عاشقشم،می خریدم!:|

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
منظورم نسخه دیجیتالی ای بود که تا همین هفته پیش،در استور اروپا ( انگلستان) پیش فروش می شد!:d روی تبلیغش نوشته بود:" Extra Maps "
در استور آمریکا که از DAY1 پیش فروش می شد که جایزش فقط تم داینامیک بود؛فکر کنم شما استور آمریکا رو چک می کنید،درسته؟
بازی فردا بدستم میرسه،از معایب و .. کاملاً خبر دارم منتها این داستانش رو نمیشه از دست داد.اگر زودتر می دونستم آنلاین نداره،dishonored رو که عاشقشم،می خریدم!:|
آره من استور آمریکا رو چک میکنم تو اونجا هم DAY1 یه سری بازی ها رو واسه پیش فروش و یه سری رو هم با تخفیف گذاشته اما این EVIL فقط روز لانچ اومد برای دانلود دیگه pre-order و تخفیف و جایزه و ... نداشت:d
یه سری بازی دیگه هم فقط روز لانچ میاد واسه دانلود
اینجا نوشته کدوم ها اینجوری هستن
Day 1 Digital - Get new PS3™ Games Launch Day on PSN
از استور اورپا بی خبرم...ولی تو uk که نگاه کردم دیدم قیمت evil فک کنم 47 پوند هستش یه 2 پوند کمتر از بقیه بازیها نیس؟!!!!:d
ولی بازیش قشنگه...معایب نداره!!!:d....طولانی هم هستش
آنلاینش هم باحاله

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
511
نام
آریو
خب منم بازی رو گرفتم و باید بگم که یک بازی بسیار خوب و قابل قبوله البته اینو بگم من هیچ کدوم از Resident Evil های قبلی رو بازی نکردم.
من تا چپتر دو از سناریوی لیان رفتم باید بگم که خیلی بازی جذاب میشه اگر که به صورت Co-Op برین برای من که خیلی جذاب بودش.

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
ایول 6

خوب من بازیرو تموم کردم سناریو لیان خیلی احساسی هستش مخصوصا سر مسایل مربوط به ایدا وانگ هر چی تو سناریو لیان ایدا محبوب و معشوقو از ایناست تو سناریو کریس منفوره بعد از سناریو جیک مولر سناریو خود ایدا باز میشه تعریف نمیکنم خودتون برید دوست عزیز حتما نسخه های قبلیرو بازی کن متوجه تفاوت عظیمی خواهی شد

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
وجود نماد فراماسیونها در رزیدنت اویل 6 این نماد بصورت یک منار هست که هرمی شکل و دراز هست اسمه جالبی هم داره که متاسفانه الان خاطرم نیست در انتهای سناریو لیان وقتی داری با سیمن میجنگی این نماد که در اکثر کشور های دنیا هست رو میبینی و در انتها سیمن رو این نماد میافته و خونش علامت شرکت نیو امبرلا رو از زاویه بالا تشکیل میده علامت شرکت امبرلا یک چتر با 6 پر قرمز و 6 پر سفید بود نیو امبرلا به چهار پر تغییر کرده ولی وجود این نماد در بازی نشون دهنده وجود لاقل یک اسپانسر فراماسیون رو ثابت میکنه این جنبش مخفی در دنیا کارهای عظیمی انجام داده که به این تاپیک مربوط نمیشه ولی وجود نمادش در بازی کمی سوال برانگیزه

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
وجود نماد فراماسیونها در رزیدنت اویل 6 این نماد بصورت یک منار هست که هرمی شکل و دراز هست اسمه جالبی هم داره که متاسفانه الان خاطرم نیست در انتهای سناریو لیان وقتی داری با سیمن میجنگی این نماد که در اکثر کشور های دنیا هست رو میبینی و در انتها سیمن رو این نماد میافته و خونش علامت شرکت نیو امبرلا رو از زاویه بالا تشکیل میده علامت شرکت امبرلا یک چتر با 6 پر قرمز و 6 پر سفید بود نیو امبرلا به چهار پر تغییر کرده ولی وجود این نماد در بازی نشون دهنده وجود لاقل یک اسپانسر فراماسیون رو ثابت میکنه این جنبش مخفی در دنیا کارهای عظیمی انجام داده که به این تاپیک مربوط نمیشه ولی وجود نمادش در بازی کمی سوال برانگیزه
از اسپويل شما كمال تشكر رو دارم:|
در مورد نمادي هم كه گفتي أون نماد در بعضي از كشورها به عنوان نماد شهداي گمنام ازش استفاده ميكنن
از جمله كشور اذربايجان و يا امريكا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر