شایعه Resident Evil 6 رونمایی شد

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
51353723111254106496.jpg

سرانجام بازی Resident Evil 6 امروز در TGS رونمایی شده و تریلری از بازی در غرفه کپکام به نمایش گذاشته شد.

در شروع تریلر ابتدا صفحه‌ای سیاه نشان داده می‌شود، آهنگ ملایمی پخش شده و سپس جملات زیر بر روی صفحه نقش می‌بندد. در حالی که این جملات نوشته می‌شود، صدای آشنای ماشین تایپ هم به گوش می‌رسد:

" جهان همه نوع وحشت را به خود دیده است... تسلیحات بیوشیمیایی (همه چیز را) در سلطه خود گرفته‌اند".

نمایی از کره آبی زمین نشان داده می‌شود:

" و کلید متوقف کردن آن‌ها فقط در یک مکان است".

بعد برای یک لحظه کوتاه تصویری نشان داده می‌شود که به نظر می‌رسد از یک آزمایشگاه یا مرکز صنعتی باشد. در پایان نیز این اعداد به نمایش در می‌آیند: 48.415802 و 89.2673-

75708932266846364880.jpg

نکته: اگر این اعداد را در Google Map وارد کنید شما را به ایالت Ontario در کانادا هدایت می‌کنند. شایعات بر این اساس است که RE6 در کانادا اتفاق می‌افتد.

منتظر اطلاعات بشتر باشید.

Source
-----
Edit:
دانلود تیزر تریلر از اینجا

آخرین ویرایش:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
دنبال ـه پست های قبلی نرفتم، اما Eurogamer تایید کرد که این ویدیو کاملاً فیک ـه. آقای ریچ جورج، یکی از منتقدان IGN هم توسط چند تا منبع بسیار نزدیک به Capcom این موضوع رو شنیده و اونم کاملاً تایید کرده.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
من که کمپلت از این سری و بازی هاش خوشم نمیاد
هیج جذابیتی نداره برام واز باز ی کردنشون هیچ لذتی نمیبرم
پس محبت کن محترمانه...!اسپم نکن دلیل نداره از بازی که خوست نمیاد حالا به هر دلیلی بیای پست بدی که پستات به 1000 برسه...!فکر نکنم سنت هم برسه که 1996-97 بازی RE 1 رو روی ps 1 بازی کرده باشی که میای و این حرفو میزنی..!! ولی من که 28 سالمه و با این سری به معنای واقعی زندگی کردم کلی باهاش حال کردم و میکنم...!! من wii دارم وبازی RE remake رو سیو 22 بار تمام کردن رو دارم...!!!من خودم به شخصه از خیلی از بازیها بدم نمیاد بلکه حالم بهم میخوره ...!!!ولی هیچ وقت بخودم اجازه ندادم که به بازی شخص ویا کاراکتری توهین کنم...!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Biohazard

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
پس محبت کن محترمانه...!اسپم نکن دلیل نداره از بازی که خوست نمیاد حالا به هر دلیلی بیای پست بدی که پستات به 1000 برسه...!فکر نکنم سنت هم برسه که 1996-97 بازی RE 1 رو روی ps 1 بازی کرده باشی که میای و این حرفو میزنی..!! ولی من که 28 سالمه و با این سری به معنای واقعی زندگی کردم کلی باهاش حال کردم و میکنم...!! من wii دارم وبازی RE remake رو سیو 22 بار تمام کردن رو دارم...!!!من خودم به شخصه از خیلی از بازیها بدم نمیاد بلکه حالم بهم میخوره ...!!!ولی هیچ وقت بخودم اجازه ندادم که به بازی شخص ویا کاراکتری توهین کنم...!
همینو بگو والا!
...............
زاویه دوربین RE های کلاسیک برای الان اصلا اون بازده ای رو که قبلا داشت نداره! برخلاف نظر بعضی ها RE4 از هر لحاظ (به جز داستانش!) عالیه مخصوصا فضا و اتمسفر بازی و هیچی از شماره های قبلی ( از لحاظ جو و اتمسفر) کم نداره. حساب RE5 جداست. گرچه Lost In Nightmares به کل RE5 میرزه.
این که بعضی ها هی میان میگن RE 1,2,3 این بود و دیگه RE تکرار نمیشه و ... واقعا به نظر من بی معنی هست. اون زاویه دوربین مختص اون زمان بود و اگر الان بخواد دوباره یه شماره ی جدید با اون سبک دوربین ساخته بشه اصلا موفق نمیشه. به کسایی هم که فکر میکنن RE بدون زاویه دوربین کلاسیک RE نیست پیشنهاد میکنم برن Lost In Nightmares رو بازی کنن.:|

• Like
Reactions: ehsan_srk

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
زاویه دوربین RE های کلاسیک برای الان اصلا اون بازده ای رو که قبلا داشت نداره! برخلاف نظر بعضی ها RE4 از هر لحاظ (به جز داستانش!) عالیه مخصوصا فضا و اتمسفر بازی و هیچی از شماره های قبلی ( از لحاظ جو و اتمسفر) کم نداره.
به نظر دوستان کسی که میگه فضا واتمسفر re4مثل reکلاسیک بوده الان باید چی باید بهش بگی ?
هر وقتم یه رزیدنت جدید با دوربین کلاسیک ساختن اگه همون بازده رو نداشت بعدا بیاید اینجا اینطوری بگید نه همینطوری رو باد هوا مقایسه میکنید...

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
به نظر دوستان کسی که میگه فضا واتمسفر re4مثل reکلاسیک بوده الان باید چی باید بهش بگی ?
هر وقتم یه رزیدنت جدید با دوربین کلاسیک ساختن اگه همون بازده رو نداشت بعدا بیاید اینجا اینطوری بگید نه همینطوری رو باد هوا مقایسه میکنید...
دقیقا فضا و اتمسفرش در ادامه ی RE کلاسیک بوده و اصلا این حرف اشتباه نیست.
شما برو DLCـه Lost in Nightmare رو بازی کن ببینم با دوربین کلاسیک اون در اول بازی رو میتونی باز کنی،بعد میبینیم کی داره از روی باد هوا صحبت میکنه.
اصلا خنده داره یه بازی کامل،یه شماره ی اصلی از یه بازی با قدمت RE بیاد،بعد دوربینش،دوربین منسوخ شده ی دو نسل قبل باشه! این دوربین به هیچ وجه واسه یه بازی اصلی از یه سری کارایی نداره.
مشکل یه عده اینه فکر میکنن RE با دوربینش شد RE که اصلا این طور نیست.RE رو جو و اتمسفرش در کنار داستانش و معماهاش کرد RE.ترس هم تو RE نتیجه ی همین جو و اتمسفرش بود.اینطور نیست که الان بیان RE 5 رو با دوربین کلاسیک بدن بیرون بعد همه بیان به به و چه چه کنند که آفرین کپکام،RE رو به اصالتش برگردوندی!به هیچ وجه این طور نیست و حرف مجتبی هم کاملا درسته.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
دقیقا فضا و اتمسفرش در ادامه ی RE کلاسیک بوده و اصلا این حرف اشتباه نیست.
شما برو DLCـه Lost in Nightmare رو بازی کن ببینم با دوربین کلاسیک اون در اول بازی رو میتونی باز کنی،بعد میبینیم کی داره از روی باد هوا صحبت میکنه.
اصلا خنده داره یه بازی کامل،یه شماره ی اصلی از یه بازی با قدمت RE بیاد،بعد دوربینش،دوربین منسوخ شده ی دو نسل قبل باشه! این دوربین به هیچ وجه واسه یه بازی اصلی از یه سری کارایی نداره.
مشکل یه عده اینه فکر میکنن RE با دوربینش شد RE که اصلا این طور نیست.RE رو جو و اتمسفرش در کنار داستانش و معماهاش کرد RE.ترس هم تو RE نتیجه ی همین جو و اتمسفرش بود.اینطور نیست که الان بیان RE 5 رو با دوربین کلاسیک بدن بیرون بعد همه بیان به به و چه چه کنند که آفرین کپکام،RE رو به اصالتش برگردوندی!به هیچ وجه این طور نیست و حرف مجتبی هم کاملا درسته.

اون dlcهم که شما گفتی من ویدیوش رو فقط دیدم بدک نبود ولی به پای کلاسیک نمیرسید..وفقط یه dlcبود که به بازی اضافه شده بود وگرنه بازی همون 5بود...از لحاظ زاویه دید من بازی نکردم ولی مشخصه بازی که برای اون زاویه دوربین طراحی شده باشه بهتر از این هم نمیشه.....
رزیدنت تنها دوربینش نبود از 4به بعد دیگه نه اون جو بود نه معمایی در کار بود داستانش هم که اگه خیلی علاقه به داستان دارید برید کتاب داستان بخونید..
اصلا همون نمای دید داخل بازی در سری کلاسیک بود که اون جو رو درست میکرد و بازی رو به یه بازی معمایی شبیه میکرد مثل دینو کریسیز...
از وقتی نمای دید عوض شد تمام اتفاقات برای این بازی افتاد واینها همه از دورین ونمای دید بازی نشئت میگیره...
شما رزیدنت اویل ریمیک مال گیم کیوب وزیرو رو بازی کن بعدا بیا با4مقایسه کن اصلا ببین جو بازی وگیم پلی وترس وتمام ارکان بازی باهم قابل قیاس هستن؟
این تغییرات تو بازی میدونی مثل چی میمونه ؟
مثل این میمونه که geowرو تبدیل کنی به اول شخص شوتر!!!!!!!!!!!
بعدا این بنظر شما هیچ تاثیری دیگه تو بازی نمیزاره دیگه؟

آخرین ویرایش:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
به نظر من RE4 یه بازی واقعا عالی و خوب بود و تغییراتیم که داشت کاملا در جهت اصلاح و به روز کردن این عنوان بود بعدشم این تغییرات توسط کسی که این سری بازیرو به وجود اورد و به اینجا رسوند یعنی شینجی میکامی ایجاد شده و به همین دلیل کاملا به نفع بازی بود البته خیلی از طرفدارای اصیل این سری بازی این عنوان رو قابل قبول ندونستن و اون رو به عنوان بازی که باعث افت سری و تولد فاجعه ای به نام RE5 میدونن در حالی که اصلا این طور نیست و RE5 از ریشه ایراد داشت و یه عنوان اکشن بود و در دست کسانی افتاده بود که از RE4 فقط کاهش معماها و افزایش بخش اکشن بازیرو فهمیده بودن البته به نظر خود من ساختن RE6 کار واقعا سختیه چون ساختن بازی که بتونه همه ی طرفدارای این سری رو راضی کار تقریبا غیر ممکنیه کاری که حتی خالق این عنوان هم در شماره ی چهارم نتوانست به طور کامل انجام بده

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
دوستانی که میگن RE5 فاجعه بود باید بدونن که استارت این فجایع ازخود RE4 شروع شد.
این همه اتمسفر اتمسفر میکنید ... RE4 بجز دهکده اتمسفر قابل قبولی نداشت. رزیدنت ایول 4خودش تنها 20درصد اتمسفر سری قبل رو اون هم به صورت لنگ لنگان یدک میکشید.
RE5 همون RE4 هست با این تفاوت که یه Partner داری و اینکه اتفاقات تو روز انجام میشه. در واقع اگه این 2 تا رو تغییر بدین چیزی مثل RE4 رو روبروتون میبینید.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
به نظر من RE4 یه بازی واقعا عالی و خوب بود و تغییراتیم که داشت کاملا در جهت اصلاح و به روز کردن این عنوان بود بعدشم این تغییرات توسط کسی که این سری بازیرو به وجود اورد و به اینجا رسوند یعنی شینجی میکامی ایجاد شده و به همین دلیل کاملا به نفع بازی بود البته خیلی از طرفدارای اصیل این سری بازی این عنوان رو قابل قبول ندونستن و اون رو به عنوان بازی که باعث افت سری و تولد فاجعه ای به نام RE5 میدونن در حالی که اصلا این طور نیست و RE5 از ریشه ایراد داشت و یه عنوان اکشن بود و در دست کسانی افتاده بود که از RE4 فقط کاهش معماها و افزایش بخش اکشن بازیرو فهمیده بودن
رزیدنت اویل4 مگه معما هم داشت؟
بر منکرش لعنت 4بازی قشنگی بود ولی رزیدنت اویل نبود فقط اسمش رزیدنت اویل بود اگه به عنوان یه ipجدید میدادنش بیرون واسم کارکتر اصلی بازی هم عوض میشد خیلی هم بازی قشنگ وپر سروصدایی میشد مثل deadspaceولی ............

---------- نوشته در 08:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:40 PM ارسال شده بود ----------

این همه اتمسفر اتمسفر میکنید ... RE4 بجز دهکده اتمسفر قابل قبولی نداشت. رزیدنت ایول 4خودش تنها 20درصد اتمسفر سری قبل رو اون هم به صورت لنگ لنگان یدک میکشید.
RE5 همون RE4 هست با این تفاوت که یه Partner داری و اینکه اتفاقات تو روز انجام میشه. در واقع اگه این 2 تا رو تغییر بدین چیزی مثل RE4 رو روبروتون میبینید.
کاملا تایید میشه...

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
اون dlcهم که شما گفتی من ویدیوش رو فقط دیدم بدک نبود ولی به پای کلاسیک نمیرسید..وفقط یه dlcبود که به بازی اضافه شده بود وگرنه بازی همون 5بود...از لحاظ زاویه دید من بازی نکردم ولی مشخصه بازی که برای اون زاویه دوربین طراحی شده باشه بهتر از این هم نمیشه.....
رزیدنت تنها دوربینش نبود از 4به بعد دیگه نه اون جو بود نه معمایی در کار بود داستانش هم که اگه خیلی علاقه به داستان دارید برید کتاب داستان بخونید..
اصلا همون نمای دید داخل بازی در سری کلاسیک بود که اون جو رو درست میکرد و بازی رو به یه بازی معمایی شبیه میکرد مثل دینو کریسیز...
از وقتی نمای دید عوض شد تمام اتفاقات برای این بازی افتاد واینها همه از دورین ونمای دید بازی نشئت میگیره...
شما رزیدنت اویل ریمیک مال گیم کیوب وزیرو رو بازی کن بعدا بیا با4مقایسه کن اصلا ببین جو بازی وگیم پلی وترس وتمام ارکان بازی باهم قابل قیاس هستن؟
این تغییرات تو بازی میدونی مثل چی میمونه ؟
مثل این میمونه که geowرو تبدیل کنی به اول شخص شوتر!!!!!!!!!!!
بعدا این بنظر شما هیچ تاثیری دیگه تو بازی نمیزاره دیگه؟
پس لطف کن اول برو Lost In Nighrmares رو بازی کن بعد بیا اینجور قاطعانه حرف بزن. LIN از هر لحاظ یه RE کلاسیک هست. هر کسی هم که بازیش کرده این رو قبول داره.
RE کلاسیک به این معنی نیست که حتما دوربینش مثل قدیم باشه. من خودم همین الان دارم برای بار 1000اُم Remake رو بازی میکنم. اون زاویه دوربین برای یه RE تو این نسل واقعا مسخره و قدیمیه. ضمنا برخلاف نظر شما RE فقط دوربین نیست. همونطور که سینا گفت از همه مهمتر جو خاص سری هست و در درجه ی بعد داستان بازی. این که داستان RE برای شما زیاد مهم نیست نظر خودتونه ولی برای اکثریت جو و اتمسفر + داستان که دو رکن اصلی سری هست با هم RE رو میسازن.
این مقایسه ی دوربینی هم که شما باGeow کردین واقعا جالبه.
ضمنا من با بقیه ی قسمت های RE4 کاری ندارم چون همون Action بودن و کم بودن معماهاش اصلا ارزش بحث کردن هم ندارن ولی جو و اتمسفر دهکده ی RE4 عالی بود.
RE5 همون RE4 هست با این تفاوت که یه Partner داری و اینکه اتفاقات تو روز انجام میشه. در واقع اگه این 2 تا رو تغییر بدین چیزی مثل RE4 رو روبروتون میبینید
خوب احد اگر روز رو از RE5 حذف کنیم + اضافه کردن معما های خاصRE +جو خاص LIN به نظرت قابل قبول نمیشد؟:d
میشد یه چیزی در حد همین LIN دیگه! RE4 هم همون دهکدش جوی که داشت برای RE مناسب نبود؟ کاری به Action بودن و این چیزاش ندارم چون از این لحاظ مضخرف بود ولی به نظر من همون دهکدش جو Mysteryگونه ی خودش رو داشت!
حالا به نظر تو اگر RE جدید با زاویه دوربین کلاسیک ساخته بشه موفق میشه؟! RE فقط با زاویه دوربین کلاسیک RE هست؟!

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
این dlcکه گفتی برا pcهم هست یا نه؟چون دیگه کنسول ندارم...
در ضمن میخوام بدونم مثلا شما وقتی میخوای ا جعبه ها رو طوری بچینی که معما حل بشه که تو اکثر کلاسیکها از این معما استفاده شده بود میخوای چطوری با همین زاویه دوربین جعبها رو بچینی؟
یا مجسمه های رزیدنت2 رو جا به جا کنی؟
به نظر من همون زاویه دید بود که به محیط وجو ترسناک بازی کمک میکرد ....

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
این dlcکه گفتی برا pcهم هست یا نه؟چون دیگه کنسول ندارم...
در ضمن میخوام بدونم مثلا شما وقتی میخوای ا جعبه ها رو طوری بچینی که معما حل بشه که تو اکثر کلاسیکها از این معما استفاده شده بود میخوای چطوری با همین زاویه دوربین جعبها رو بچینی؟
یا مجسمه های رزیدنت2 رو جا به جا کنی؟
به نظر من همون زاویه دید بود که به محیط وجو ترسناک بازی کمک میکرد ....

خیر ...
الان این که شما یکی از معما ها رو مثال میزنی چه ربطی داره به جو ؟!
این معماای هم که شما داری میگی میشه مثلا حالا تو اون لحظه خاص که داری هلش میدی دوربین از بالا نشون بده یا ...
شما گفتی جو خاص RE از دوربینش نشئت میگیره که کاملا اشتباه هست. برای اثبات هم پیشنهاد میشه LIN رو بازی کنین که از لحاظ اتمسفر دقیقا حال و هوای نسخه های کلاسیک رو داره. مخصوصا Mansion Incident یا همون Remake. برای معماهای مشابه این هم 1000 تا راه حل وجود داره.

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
خیر ...
الان این که شما یکی از معما ها رو مثال میزنی چه ربطی داره به جو ؟!
این معماای هم که شما داری میگی میشه مثلا حالا تو اون لحظه خاص که داری هلش میدی دوربین از بالا نشون بده یا ...
شما گفتی جو خاص RE از دوربینش نشئت میگیره که کاملا اشتباه هست. برای اثبات هم پیشنهاد میشه LIN رو بازی کنین که از لحاظ اتمسفر دقیقا حال و هوای نسخه های کلاسیک رو داره. مخصوصا Mansion Incident یا همون Remake. برای معماهای مشابه این هم 1000 تا راه حل وجود داره.
من نیدونم شما چرا حالا کلید کردی بهlinاینم همون5دیگه فقط زاویه دوربین رو عوض کردن...اصلا قیل از اینکه 4بیاد یه رزیدنت اویل gun survivalاومد که موقع راه رفتن ودویدن زاویه دوربین شبیه به 4و5بود ولی موقع نشونه گیری میشد اول شخص زامبیها هم همه بودن وهنوز موترسوار وتیرانداز نشده بودن شما الان اینو بردار مقایسه کن با اون ریمیکی که داری بازی میکنی ببین اگه از همین دوربین برای ریمیک هم استفاده میکردن باز شما میرفتی هزار بار اینو بازی کنی؟
اصلا مشخصه که وضعیت دوربین روی حال وهوای بازی تاثیر میزاره این چیزی نیست که بخوای منکرش بشی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر