Resident Evil 5 | X360 Version

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
تو اواخر بازی یه جایی هست که پسره با شوا و اون مرد عینکی و اون دختره که شنل تنش بود همه یه جایی جمع میشن باید چیکار کرد ؟
باید حدود 5 دقیقه مقاومت کنی و نمیری. توی این مرحله نباید کسی را بکشی.

prance666

کاربر سایت
Sep 1, 2007
85
سلام آقا من تازه بازی رو شروع کردم و یه جایی گیر کردم همون جایی که یه تریلی با سرعت به طرفت میاد بعد چپ میشه و یه حیوون که پرواز میکنه میاد بیرون و توی همون محوطه یه سری اتاقک هایی هست که داخلش یه سری بمب هست که روی زمین میزاری و اون حیوونه وقتی روش میره میترکه ولی هرکاری میکنم نمیمیره کلی بهش تیر و اون بمبه رو زدم ولی طرف خیلی سگ جونه
ممنون میشم یکی کمکم کنه که باید چی کار کنم

*Saman*

کاربر سایت
Jun 12, 2009
65
تو اواخر بازی یه جایی هست که پسره با شوا و اون مرد عینکی و اون دختره که شنل تنش بود همه یه جایی جمع میشن باید چیکار کرد ؟

تا اونجایی که یادم باشه شما باید بری سمت دری که سمت راستت قرار داره بعد وسکر با لگد به شما میکوبه شما هم میری تو در در میشکنه بعد باید با شیوا از پله ها بالا بری وپنهان شی تا وسکر دنبالت بیاد شیوا هم میره سراغ جیل وقتی وسکر پشتش به شماس و شمارو نمیبینه بهش از پشت تیر بزن دوباره پنهان شو به همین ترتیب ادامه بده تا از بین بره یا اصلا فقط پنهان شو و ادامه قضایا.

آخرین ویرایش:

*Saman*

کاربر سایت
Jun 12, 2009
65
سلام آقا من تازه بازی رو شروع کردم و یه جایی گیر کردم همون جایی که یه تریلی با سرعت به طرفت میاد بعد چپ میشه و یه حیوون که پرواز میکنه میاد بیرون و توی همون محوطه یه سری اتاقک هایی هست که داخلش یه سری بمب هست که روی زمین میزاری و اون حیوونه وقتی روش میره میترکه ولی هرکاری میکنم نمیمیره کلی بهش تیر و اون بمبه رو زدم ولی طرف خیلی سگ جونه

دوست من تا اونجایی که یادمه قلق خاصی نداشت شما باید مین جلوی پاش میزاشتی و تا مین میترکید به یک جاش که یادم نیست تیر میزدی هی این کارو تکرار میکردی تا از بین میرفت اما اگه خیلی مشکله و نمیشه شما یک آرپیجی بگیر یک تیر بهش بزنی حل.

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99

باید مین ها رو بکاری جلوش وقتی افتاد زمین به پشتش یعنی مخرجش شلیک کنی.:eek:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام
من میخوام بازی کنم ولی جرات نمیکنم چون میترسم:blushing:
اگر خیلی ترسناک نیست بشینم بازی کنم اگر نه بگید چون شب خابش و میبینم اونوقت خونم گردنتونه:biggrin1:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
کسی میدونه چطوری میشه این بازی رو نسوز کرد یا تیرش رو بینهایت کرد

اگه تکراری بود ببخشید
نسوز که با کامپیوتر و با ترینر ولی بعضی از تفنگ هارو با ند بار تموم کردن بازی میتوی تیر بینهایت بکنی ... :biggrin1:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
سلام
اگر خیلی ترسناک نیست بشینم بازی کنم اگر نه بگید چون شب خابش و میبینم اونوقت خونم گردنتونه:biggrin1:
نه بابا این بازی، یه بازیه اکشنه. هیچ ترسی توش وجود نداره.
ترسناک بخوای Dead Space هست.:-"

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد

دختر شنل پوش = جیل والنتاین
مرد عیتکی = آلبرت وسکر

تو این بخش بهترین کار در رفتن از دست وسکر هست. واسه این کار بهتری با اختیاط به اطرافت نگاه کنی. بهترین راه دیده نشدن اینه که قبل از وارد شدن به قسمتی ابتدا به دیوار بچسبی و سپس به اونجا دید بزنی.

باید حدود 5 دقیقه مقاومت کنی و نمیری. توی این مرحله نباید کسی را بکشی.

7 دقیقه بود ;)
Seven Minutes , Seven Minutes Is All I Can Spare To Play With You

سلام

شما با خیال راحت بازی کن
کلا بعد از سری Classic ترس در Resident Evil کم رنگ شده.
البته این میتونه به قدت تخیل بازیباز , زیاد یا کم بشه.

آخرین ویرایش:

*Saman*

کاربر سایت
Jun 12, 2009
65
سلام

همینطور که بقیه دوستان گفتن ترسناک نیست ممکنه بعضی موجوداتش چندش آور باشه اما ترسناک نیست اما بازم همه چی بستگی به شما داره ممکنه یه چیزی به نظر یک نفر ترسناک باشه به نظر یک نفر دیگه نباشه به حرف من نیست بهترین راه اینکه شما یک Trailer از بازی ببینی بعد اگه باب سلیقه ات بود بخریش.

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
سلام
نه اصلا اين طور نيستش
اصلا خنده دار هم هستش :p
اون از اون زامبي هاش :laughing:اون قول هاش هم همشون كرم هستند :p
حالا انتخاب با خودت هست اگه بري بازي كني بعدا بيا بگي ترسيدم به من ربطي نداره (چون اينايي كه گفتم نظر خودمه ):-"

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
سلام

چندتا از این بازیها رو سایلنت هیل ها بازی کنی کم کم عادت می کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر